Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Pomozte autům VIII (2)
- 02:45 Souboj Titánů II (5)
- 04:20 Český motorsport 2024
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (3)
- 06:45 Mistři zastavárny XXII (16)
- 09:35 Kobra 11 XXI (14)
- 12:35 Válka skladů VIII (5)
- 16:35 Kobra 11 XXI (16)
- 18:40 Válka skladů VIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (18)
- 20:30 Svět motorů (49)
- 21:25 Pomozte autům VIII (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (5)
- 23:15 Kobra 11 XXI (16)
- 00:50 Teorie velkého třesku VI (11)
- 02:35 Malý Sheldon IV (18)
- 04:30 První dobrá (1)
- 04:55 TELE TELE
- 05:25 Noční soud (15)
- 05:50 Bernieho dobrodružství (30)
- 06:20 Oggy a škodíci: Nová generace (1)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (15)
- 06:40 Přátelé V (3)
- 07:40 2 $ocky IV (5)
- 11:05 Noční soud II (2)
- 15:30 2 $ocky IV (9)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (27)
- 17:45 Zlatá sedmdesátá V (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (8)
- 19:05 Malý Sheldon V (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (15)
- 21:45 Přátelé V (5)
- 22:40 Mužketýři II (1)
- 23:15 První dobrá (2)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:20 Co na to Češi
- 05:00 Grantchester V (5)
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (13)
- 12:45 MasterChef Česko VI (14)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (6)
- 15:10 Médium II (Náměsíčná)
- 22:00 Beze stopy VI (Mimo ring)
- 23:00 Médium II (Sladké sny)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (2)
- 01:30 Neber mi mou dceru
- 02:50 Doktorka Quinnová (6)
- 04:35 Ulice (4290)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří III (6)
- 08:05 Čarodějky II (9)
- 09:55 Oteckovia II (7)
- 11:55 Nekonečná láska II (46)
- 16:25 Vyměněné osudy (66)
- 18:25 Čarodějky II (10)
- 19:20 Čarodějky II (11)
- 20:15 Nekonečná láska II (49)
- 21:10 Nekonečná láska II (50)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Martin Škrtel: Buď, alebo
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:10 Počasie
- 02:20 Don Matteo (Nie je čo stratiť)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etíópia - kmene, trhy)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Chod sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 V srdci
- 23:45 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 O mužoch, ženách a deťoch
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast)
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:40 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:25 Počasie
- 01:15 Prokletý Valentýn
- 04:00 Zachraňte tygra!
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Aloha, Lásko!
- 10:35 I pro lásku se zabíjí
- 12:45 Hlas lásky
- 20:15 Past na rodinu
- 21:50 Na doraz
- 23:35 Úniková místnost
- 00:20 Bučkovi 3
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Fotky na internetu)
- 10:35 První oddělení
- 11:35 Soudní síň (Uhání mě s děckem)
- 12:35 Soudní síň (Má nevlastního syna)
- 13:35 Policisté v akci
- 14:35 Policisté v akci
- 20:20 Válka barev
- 22:20 Posedlost rudou
- 00:35 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 13:55 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf
- 23:35 Farma
- 05:15 Dům snů VI (20)
- 06:55 Vaše dokonalá zahrada (2)
- 07:50 Úžasné prostory George Clarka III (6)
- 08:45 Zahradníkův svět IX (2)
- 10:45 Romantické skrýše (3)
- 12:15 Dům snů VI (20)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (3)
- 14:20 Dům snů II (7)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (7)
- 16:05 Romantické skrýše (4)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (2)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (2)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (3)
- 19:20 Dům snů VI (21)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (3)
- 21:10 Dům snů VIII (2)
- 22:00 Dům snů II (8)
- 04:25 Tísňová linka
- 10:00 Šmoulové
- 16:10 Všechny staré nože
- 17:50 Shazam! Hněv bohů
- 20:00 Creed III
- 21:55 Peníze těch tupců
- 23:40 Věznice 77
- 01:55 Noční zvířata
- 03:50 Čtyřicítka na krku
- 14:05 Zataženo, občas trakaře
- 17:30 Humr
- 23:05 Uzavřený kruh (6)
- 12:45 Tintinova dobrodružství
- 16:15 Meg 2: Příkop
- 18:10 Spy/Master (4)
- 19:05 Geniální přítelkyně (3)
- 20:05 Geniální přítelkyně (4)
- 21:20 Malý Sheldon VII (4)
- 22:10 Jsme tu IV (3)
- 23:10 Patriot