Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:55 Jak se vede, sousede?
- 04:40 Přes nový práh
- 05:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (2)
- 09:40 Písničky z jednoho města
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 10:41 Kořeny lesa (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (6)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:45 Konec války v barvě (3)
- 01:30 Žiješ jenom 2x (7)
- 01:55 Čaj pro třetího
- 02:20 Carpe diem
- 02:50 Popcorn
- 03:15 Turnaj, který svět neviděl
- 04:10 Královničky
- 04:35 Na moll
- 05:00 Postřehy odjinud (Toskánsko očima Milana Fridricha)
- 05:05 Zázračné studánky (Po cestách poustevníka)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Půvab rakouských hor (2)
- 11:05 Vzestup a pád lví smečky (1)
- 11:55 Šestinedělí napospas
- 12:25 Babylon
- 12:55 Klíč
- 13:20 Tajemství britských královských paláců (1)
- 16:35 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 17:00 Kalvárie lidických letců
- 17:30 Druhý život Lidic
- 20:00 Planeta opic
- 21:55 Mazaný Filip
- 23:40 Piráti na vlnách
- 00:00 Volební studio
- 01:00 Volební studio
- 02:00 Volební studio
- 03:00 Volební studio
- 04:00 Volební studio
- 05:00 Volební studio
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:15 Předpověď počasí
- 23:22 Zprávy ve 23
- 04:55 Moderní gymnastika 2024 (MČR Jihlava)
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Archiv D: Fotbalové portské s příchutí bronzu
- 07:25 Panorama
- 14:05 V šachu
- 14:40 Volejbalový magazín
- 15:00 Tour de Suisse
- 01:18 Ničivé tornádo
- 03:17 Falešné bezpečí
- 05:13 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (75)
- 07:27 M.A.S.H (76)
- 07:58 M.A.S.H (77)
- 08:30 M.A.S.H (78)
- 09:01 M.A.S.H (79)
- 09:34 Naopak
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:50 Tátové na tahu (15)
- 23:55 Receptář prima nápadů
- 04:22 Simpsonovi XXIX (Ha Ha Land)
- 04:51 Jmenuju se Earl (Ukradl stánek na hot dogy)
- 05:20 Jmenuju se Earl (Randy hledá práci)
- 05:40 Velké putování Bolka a Lolka (Ostrov Bolka a Lolka)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:12 Příhody Bolka a Lolka
- 06:21 Těžká dřina
- 06:47 Autosalon.tv
- 07:37 Prima Partička
- 20:17 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:03 Nezvěstná II (3)
- 23:00 Re-play
- 23:28 Simpsonovi XXIX (Burnsova archa)
- 23:51 Simpsonovi XXIX (Umění mi není ukradený)
- 06:10 Policie v akci
- 07:45 Komisař Rex IV (Ukradené štěstí)
- 11:46 Columbo (Dvojexpozice)
- 00:15 Top Gun
- 02:40 Podporujte svého šerifa
- 04:43 Námořní vyšetřovací služba X (Kanárek)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:19 Příhody Bolka a Lolka
- 06:28 M.A.S.H
- 06:52 M.A.S.H
- 07:17 M.A.S.H
- 11:36 Baba na zabití
- 13:20 Pod toskánským sluncem
- 17:51 Sestra v akci
- 20:06 Rocketman
- 22:29 Lovci stínů
- 10:22 Prostřeno!
- 11:07 Ano, šéfe!
- 12:14 Vražedné svody
- 20:06 Inga Lindström (Dům u jezera)
- 21:59 Sestřičky (Vakcína lží)
- 23:12 Česko na grilu
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:10 Michalovy nálady
- 09:15 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (Promiňte!)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:45 Sovička Ollie
- 09:50 Dodohando
- 09:55 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Země dinosaurů
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 13:00 Bambulka a Bazilínek (Ku ku)
- 13:10 Věda je zábava II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky (Bulharsko)
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (15)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Jednotka padouchů)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Velká bitva začíná)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:15 Superhrdinové
- 16:31 Čvacht
- 16:45 Medvídkova poradna
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Tuláček
- 17:10 Hopsasa (Karneval)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Nepodařený únos)
- 18:55 7T (18)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (24)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:50 Bohemia JazzFest 2022 (1)
- 01:50 Kanadská soda IX (8)
- 03:05 Uchem jehly
- 04:20 Terra musica
- 04:45 Český porcelán
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Výroční ceny OSA 2023
- 21:45 Smetanova Litomyšl pokaždé jinak
- 22:15 Hudební cestopis slavných skladatelů (6)
- 23:10 Přípitek
- 04:04 Čas lásky a třešní (Překvapení)
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:28 Columbo (S dýkou v mysli)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:02 Evropská volební noc
- 01:02 Evropská volební noc
- 02:07 Evropská volební noc
- 03:07 Evropská volební noc
- 04:07 04:07 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:56 Nový den
- 08:03 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:40 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Kamil Neuwirth)
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:27 Prima Svět
- 15:52 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 17:02 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:47 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:32 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 01:45 Naška, slečna z dobré rodiny
- 02:40 Banánové rybičky
- 05:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Písničky z jednoho města
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:05 Hobby naší doby
- 00:35 Manéž Bolka Polívky
- 05:59 Studio 6
- 09:55 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (5)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (11)
- 13:20 Horákovi (12)
- 16:45 Na cestě po severovietnamském pobřeží
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (10)
- 21:10 Reportéři ČT
- 21:50 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Sisi (2)
- 23:15 Litviněnko (3)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha VIII (13)
- 02:10 TaJeMno (8)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (86)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (90)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (3)
- 05:10 Zahradní proměny VII (14)
- 06:00 Sousedství II (11)
- 06:20 Moje místa (Zora Jandová)
- 15:15 Vražedná čísla V (10)
- 01:25 Superlov II
- 03:05 Ulice (4720)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Nechci o ni přijít)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Naše Evropa
- 08:25 Ulice (4720)
- 09:30 Odznak Vysočina III (Zmizelá)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Sousedka)
- 21:30 Specialisté (Janova láska)
- 22:35 Víkend
- 23:15 Kriminálka Las Vegas V (Nejde o lidi)
- 00:35 Assassin’s Creed
- 02:55 Tlumočnice
- 05:50 Hugo a jeho velký objev
- 08:05 Jesse Stone: Bez výčitek
- 09:55 Hunger Games
- 12:40 Mámy na pařbě
- 14:35 Jak se zbavit nevěsty
- 16:30 Co je šeptem...
- 20:00 Emma.
- 22:35 Linka č. 657