Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:20 Američtí sběratelé XVIII (24)
- 02:00 Pomozte autům VII (8)
- 08:20 Pomozte autům VII (8)
- 09:20 Kobra 11 XXI (2)
- 12:25 Válka skladů VII (20)
- 16:25 Kobra 11 XXI (4)
- 18:35 Válka skladů VII (25)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (12)
- 21:25 Pomozte autům VII (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (26)
- 23:20 Kobra 11 XXI (4)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (11)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá IV (14)
- 03:30 Griffinovi IV (27)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky II (23)
- 05:15 Film o filmu: Babovřesky
- 06:20 Bernieho dobrodružství (7)
- 06:45 Bakugan: Vzestup Geoganů (9)
- 07:00 Přátelé IV (15)
- 07:55 2 $ocky III (5)
- 09:40 Malý Sheldon IV (10)
- 11:15 Noční soud (6)
- 12:10 Dva a půl chlapa (18)
- 13:00 Přátelé IV (15)
- 13:55 Teorie velkého třesku V (11)
- 15:40 2 $ocky III (9)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá IV (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa (20)
- 19:10 Malý Sheldon IV (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (15)
- 21:45 Přátelé IV (17)
- 22:40 Griffinovi IV (29)
- 02:15 Beze stopy VI (Přítěž)
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (7)
- 11:45 Beze stopy VI (Přítěž)
- 12:45 MasterChef Česko VI (8)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester IV (6)
- 22:50 Médium (Zloděj myslí)
- 23:45 Grantchester IV (6)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (16)
- 01:30 Vyměněné osudy (52)
- 02:20 Vyměněné osudy (52)
- 04:35 Ulice (4284)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří II (9)
- 08:10 Čarodějky (22)
- 09:05 Čarodějky II (1)
- 10:00 Oteckovia (178)
- 12:00 Nekonečná láska II (38)
- 16:25 Vyměněné osudy (58)
- 18:25 Čarodějky II (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (41)
- 21:10 Nekonečná láska II (42)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Ragby: Northampton Saints - Saracens
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Sny a obsesie 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - starobylé Palenque)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Voľný pád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proces)
- 22:00 Ako vlastná mama (1)
- 23:40 Columbo (Prípad vysokého IQ)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Kvarteto
- 09:25 Kvarteto
- 09:55 Don Carlos (1)
- 11:30 Obedníček (Mimi a Líza "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena)
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:00 Svet :24
- 00:30 Góly-body-sekundy
- 00:45 Komentáre dňa
- 01:30 Interview :24
- 02:00 Ekonomika :24
- 02:30 Večera s Havranom
- 03:40 Počasie
- 03:50 Správy RTVS z regiónov
- 04:20 Góly-body-sekundy
- 04:35 Komentáre dňa
- 05:15 Ekonomika :24
- 05:45 Interview :24
- 06:15 Komentáre dňa
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:25 Saljut-7
- 10:05 Tajnosti
- 11:50 Moře kouzel
- 13:25 Seznam přání
- 20:15 Prokletý Valentýn
- 21:50 Jak obšťastnit ženu
- 23:50 Jak splatit dluh
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Každý má svou pravdu)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Milosrdná pomoc)
- 12:45 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Kdo tady krade?)
- 00:25 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Šváby)
- 21:05 Susedia (Maľovanie)
- 21:45 Susedia (Alarm)
- 22:25 Susedia (Cestovná horúčka)
- 23:00 Farma
- 23:55 Survivor
- 08:45 Zahradníkův svět X (25)
- 13:10 Zahradníkův svět X (26)
- 16:05 Domy snů u jezera (20)
- 16:35 Velkolepé plány XX (9)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (19)
- 19:20 Dům snů VI (17)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (25)
- 21:10 Dům snů VII (24)
- 22:00 Dům snů II (4)
- 00:10 Men
- 01:50 Třináct životů
- 04:15 Pravdivý příběh
- 07:30 Vzmužme se
- 09:00 Ave, Caesar!
- 10:45 Bude líp (9)
- 11:05 Bude líp (10)
- 11:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 13:15 Země
- 14:45 Moonage Daydream
- 17:00 Spy/Master (3)
- 17:50 Můj týden s Marilyn
- 21:45 Rod draka (7)
- 22:40 Rod draka (8)
- 00:40 Sisu
- 02:10 Malý Sheldon VII (2)
- 02:25 Malý Sheldon VII (3)
- 04:20 Igby
- 06:00 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
- 10:20 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 11:50 Hop
- 19:20 Banshee IV (5)
- 20:10 Banshee IV (6)
- 21:40 Veliká II (5)
- 22:35 Barry IV (4)