Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Svatební dort
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Severokorejská dynastie (1)
- 00:50 Násilí na ženách
- 01:45 Žiješ jenom 2x (7)
- 02:10 Na moll
- 03:40 Sváteční slovo učitelky hudby Inky Vurstové
- 03:45 Designtrend
- 10:35 Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
- 11:30 Královna českých řek
- 11:50 Moja
- 16:25 Klíč
- 16:55 Franz Kafka - známý neznámý
- 17:50 Úsměvy Jana Schmida
- 22:00 Letecké katastrofy (Únava a nedbalost)
- 22:45 Můj táta Josef Zeman
- 23:40 Život s Hitlerem (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Poslední rozloučení s Janem Kačerem
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Branky, body, vteřiny
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 08:05 Panorama
- 08:25 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 02:05 Policie Hamburk X (V Hamburku se servírují psi)
- 03:01 Policie Hamburk X (Perník)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (62)
- 07:40 M.A.S.H (63)
- 08:11 M.A.S.H (64)
- 08:43 M.A.S.H (65)
- 09:16 Zoo (Proč to nejde bez právníků?)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Smrt z bazaru)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 00:15 Simpsonovi XXVIII (Ukradené Vánoce šáši Krustyho)
- 00:41 Simpsonovi XXVIII (Velký Phatsby 1/2: Zrada)
- 01:08 Simpsonovi XXVIII (Velký Phatsby 2/2: Pomsta)
- 01:36 Jmenuju se Earl (Randy boduje)
- 02:03 Jmenuju se Earl (Předstíral jsem vlastní smrt)
- 02:31 Top Gear speciál: Když se nedaří (4)
- 03:44 Ženy ve wrestlingu VIII (Vyvolávání monster)
- 04:42 Autosalon.tv
- 05:38 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Těžká dřina
- 06:44 Partička L
- 07:56 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:26 Fotr na tripu VII
- 22:10 Nezvěstná II (2)
- 23:05 Vandráci (8)
- 23:39 Simpsonovi XXVIII (Vepř a Burns)
- 23:58 Simpsonovi XXVIII (Hotdogy mého mládí)
- 00:50 Top Gun
- 03:06 Vraždy na Sandhamnu: Ve stínu moci
- 10:32 Princ Bajaja
- 12:23 Valentýnská partie
- 14:08 Případ Pelikán
- 17:01 Marťan
- 20:07 Dvojí obvinění
- 22:10 Po stopách zabijáka
- 23:56 Parchanti
- 04:22 Lásce navzdory (Snaha o udobření)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Budeme jen kamarádi)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 11:57 Inga Lindström (Ten pravý)
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Knoflík)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (12)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Tady máš! Děkuji pěkně)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Zvířecí televize
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Madla a Ťap (Jak byli v nebezpečí)
- 13:05 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Budoucnost virtuální reality)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (12)
- 15:25 Koumando
- 15:45 Archouni (Koupaliště)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak se shledali)
- 18:55 7T (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (19)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Na Svatého Jána)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Bohemia JazzFest 2022 (1)
- 00:50 Ikony Kamila Střihavky
- 01:20 Příběhy rockových písní (Poison)
- 02:05 Hvězdy stříbrného plátna (Orson Welles)
- 02:50 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:15 Uchem jehly
- 04:40 Česká hračka
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Galavečer Zlín Film Festivalu 2024
- 21:30 Na plovárně s Pavlem Kukou
- 21:55 Kytarista
- 06:07 Nikdo není dokonalý
- 06:57 Nikdo není dokonalý
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 04:07 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 Nový den
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:31 Zprávy Plus
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 15:23 Prima Svět
- 15:48 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 22:30 360⁰
- 23:00 360⁰
- 23:43 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 04:36 Veterinář z Yorkshiru XI (6)
- 05:33 Ptačí říše
- 06:00 Hausbót Petra Horkého (Sergio Rapa)
- 06:23 Prima Česko
- 06:49 Prima Svět
- 07:22 Nejnebezpečnější železnice světa (Rameswaram Express)
- 08:21 Hledání nových světů (2)
- 20:03 Divoký východ Polska
- 21:10 Chameleoni: Králové barev
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Svatební dort
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:55 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (7)
- 01:55 Sousedství IV (21)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (75)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (76)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (11)
- 05:10 Zahradní proměny VII (9)
- 06:00 Výleťák (177)
- 06:05 Sousedství II (9)
- 06:25 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VIII (9)
- 20:10 Cukrárna (2)
- 21:30 105% alibi
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4717)
- 09:45 Specialisté (Šalali)
- 10:50 Můj přítel Monk (Pan Monk a ta druhá)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 11:05 Velký Gatsby
- 13:45 Machři
- 15:45 Jak se zbavit nevěsty
- 17:40 Co s láskou
- 20:00 MEG: Monstrum z hlubin
- 22:10 Ninja Assassin
- 02:00 Pomozte autům VII (7)
- 02:45 Souboj Titánů II (3)
- 08:35 Pomozte autům VII (7)
- 16:35 Kobra 11 XXI (2)
- 18:40 Válka skladů VII (20)
- 19:05 Válka skladů VII (23)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (11)
- 20:30 Svět motorů (48)
- 21:25 Pomozte autům VII (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (25)
- 23:20 Kobra 11 XXI (2)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (7)
- 02:10 Malý Sheldon IV (4)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 TELE TELE
- 05:25 Noční soud (2)
- 06:10 Karate ovce (78)
- 06:45 Bakugan: Vzestup Geoganů (8)
- 06:55 Přátelé IV (13)
- 07:50 2 $ocky II (24)
- 09:10 2 $ocky III (1)
- 12:05 Dva a půl chlapa (16)
- 13:00 Přátelé IV (13)
- 13:55 Teorie velkého třesku V (7)
- 15:40 2 $ocky III (5)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá IV (14)
- 18:20 Dva a půl chlapa (18)
- 19:10 Malý Sheldon IV (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (11)
- 21:45 Přátelé IV (15)
- 22:40 Griffinovi IV (27)
- 23:35 Dva a půl chlapa (18)
- 02:55 Médium (Dilema)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:20 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (6)
- 12:35 MasterChef Česko VI (7)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester IV (5)
- 15:05 Médium (Dilema)
- 22:50 Médium (Drsná škola)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (15)
- 01:30 Příběh Elizabeth Smartové
- 02:55 Doktorka Quinnová (2)
- 04:45 Ulice (4283)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří II (7)
- 10:05 Oteckovia (176)
- 12:05 Nekonečná láska II (36)
- 16:30 Vyměněné osudy (56)
- 18:25 Čarodějky (22)
- 19:20 Čarodějky II (1)
- 20:15 Nekonečná láska II (39)
- 21:10 Nekonečná láska II (40)
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Góly - body - sekundy
- 01:50 Počasie
- 02:00 Don Matteo (Obvinený)
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:05 Svet v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Sny a obsesie 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Veštica)
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Obeť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:45 Mimoriadny príhovor prezidentky SR Zuzany Čaputovej
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:15 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 13:50 Vyznávač snov
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Do kríža (Do kríža)
- 22:50 Drakula na koľajniciach
- 00:55 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:55 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 EUROVOĽBY 2024 - diskusia
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 04:30 Zakletá princezna
- 06:00 Nouzový let
- 09:50 Hodina nejistoty
- 11:25 Upír junior
- 14:55 Uuups! Noe zdrhnul…
- 18:35 Poslední družička
- 20:15 Rodiče na tahu
- 21:55 Rivalové
- 23:55 Mrazivý lov
- 00:35 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 01:45 Policisté v akci
- 02:35 Noviny
- 03:05 Soudní síň (Chci syna, dceru si nech)
- 03:50 Soudní síň (Z dcery jeptiška nebude!)
- 04:40 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:35 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:30 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:55 Soudní síň (Z dcery jeptiška nebude!)
- 08:55 Soudní síň (Rošády)
- 11:00 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Totální iluze)
- 12:50 Soudní síň (Každý má svou pravdu)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 20:20 Nahota na prodej
- 22:20 Rivalky na hrazdě
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:10 Utajený šéf
- 23:35 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět X (24)
- 13:10 Zahradníkův svět X (25)
- 14:20 Dům snů II (2)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (2)
- 16:05 Domy snů u jezera (19)
- 16:35 Velkolepé plány XX (8)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (18)
- 19:20 Dům snů VI (16)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (24)
- 21:10 Dům snů VII (23)
- 22:00 Dům snů II (3)
- 01:45 Kill room
- 06:00 Čtyřicítka na krku
- 08:10 Staříci na podání
- 11:30 Sociální síť
- 13:30 Syn
- 15:35 Spider-Man: Homecoming
- 20:00 Duna: Část druhá
- 22:45 Insidious: Červené dveře
- 02:05 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 03:50 Sázka na nejistotu
- 09:10 Blue Beetle
- 11:15 Bude líp (7)
- 11:40 Bude líp (8)
- 14:45 Příběh mého muže
- 17:45 Ave, Caesar!
- 20:50 The Last of Us (Nakažení)
- 21:45 Prci, prci, prcičky 2
- 23:30 Uzavřený kruh (5)
- 00:35 Kódované vysílání
- 03:30 Zátah 2
- 12:05 Manžel na zkoušku
- 13:55 Hunger Games: Vražedná pomsta
- 19:20 Banshee IV (3)
- 20:10 Banshee IV (4)
- 21:00 Malý Sheldon VII (2)
- 21:15 Malý Sheldon VII (3)
- 21:35 Vlajka smrti (6)
- 23:05 Věrný až za hrob
- 20:00 LEGO® Ninjago® film
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 22:50 Policajti z L. A. (3)
- 23:45 48 hodin v Paříži
- 00:10 Vrátná
- 01:45 Ve jménu spravedlnosti
- 03:10 Smrtelná aliance
- 04:35 Poslední polda II (8)
- 06:15 Kluci z hor
- 08:10 Pouští a pralesem
- 14:40 Poslední polda II (9)
- 15:35 Modelář
- 17:45 Dobří holubi se vracejí
- 20:00 Lampasy
- 22:15 Legie
- 00:20 Hindenburg (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Ako urobiť štátny prevrat (1)
- 09:50 Len peniaze nestačia (16)
- 15:50 Neúčinné antibiotiká (1)
- 16:40 Zákon a poriadok
- 17:35 Čína: zrodenie veľmoci
- 19:25 Doslova
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:45 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Filmy podle knih
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Amadeus
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:00 Dobrý večer s A11: repríza
- 03:15 Bastardi 2
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:45 Pozor vlak
- 23:20 Narcos
- 02:55 Bosch V (2)
- 03:35 Macgyver III (22)
- 05:00 Totalcar IV (4)
- 05:30 Totalcar IV (5)
- 14:40 Profil zločinu VII (2)
- 16:05 Profil zločinu VII (3)
- 17:20 Tým SEAL V (14)
- 00:20 Ztracený svět III (22)
- 16:45 Společnost Adventure (18)
- 17:45 Ztracený svět (1)
- 18:40 Xena (1)
- 19:40 MacGyver II (12)
- 20:40 MacGyver II (13)
- 23:25 Xena (1)