Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 09:55 Písničky na zítra
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 01:45 Konec války v barvě (2)
- 02:30 Vzkaz Jiřího Vorlíčka
- 03:15 Ta naša kapela
- 03:40 Čaj pro třetího
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 S dovolením
- 05:30 Cyklodálky (5)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Aljaška
- 09:25 Výborná SHOW
- 18:05 Nádherná Amerika
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (3)
- 23:15 Ve víně je vražda (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Liga mistrů UEFA
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Primátorky
- 08:00 Panorama
- 08:45 SP v orientačním běhu 2024 (SP Itálie)
- 11:45 Sokolský zpravodaj
- 11:55 Cyklotoulky
- 12:10 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Atletika ČR 2024 (Memoriál Josefa Odložila)
- 06:00 Nový den
- 07:27 M.A.S.H (59)
- 07:58 M.A.S.H (60)
- 08:29 M.A.S.H (61)
- 09:02 M.A.S.H (62)
- 09:34 Hořký svět (Pivaři sobě)
- 14:42 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Proč to nejde bez právníků?)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:59 7 pádů Honzy Dědka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:14 Autosalon.tv
- 07:05 Partička
- 07:45 Fotr na tripu VII
- 20:15 Partička L
- 21:34 Vandráci (8)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:37 Námořní vyšetřovací služba X (Zmizelá)
- 14:33 Poslední čas na lásku
- 16:22 Valentýnská partie
- 18:14 Baba na zabití
- 20:08 Marťan
- 23:01 Parchanti
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:23 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Chaloupka strýčka Toma)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci jsou ptáci)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (11)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Město)
- 09:25 Strýček Tonton (Jeden lístek, prosím)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Luo Bao Bei
- 12:10 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:45 Madla a Ťap (Jak došli až do Bavor)
- 13:00 Dva ve fraku (Tučňáci jsou ptáci)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:25 Kouzelný vesmír
- 13:40 Power Players
- 13:50 Power Players
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Ryby)
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli v nebezpečí)
- 18:55 7T (12)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (18)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O lakomém sedlákovi a staré hrušni)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Emoce v umění (23)
- 01:25 Kombo (Chinaski)
- 03:30 Terra musica
- 04:00 Plakáty ve městě a lidé v designu
- 04:20 Národ
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Jan Schmid
- 22:10 Cigán
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:51 Nikdo není dokonalý
- 07:56 Columbo (Nebezpečná hra)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:02 360⁰
- 01:34 Svět financí s Trinity Bank
- 02:14 Prima Svět
- 02:54 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 03:48 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 15:16 Generace deprese (Dita Charanzová, Lea Roland, Jiří Horáček)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 22:57 360⁰
- 23:42 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:15 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (73)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (74)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (10)
- 05:10 Zahradní proměny VII (8)
- 06:00 Sousedství II (8)
- 06:20 Moje místa (Eva Josefíková)
- 10:15 Vražedná čísla V (5)
- 20:10 105% alibi
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4716)
- 09:35 Zlatá labuť (55)
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Něco za něco)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:05 Jesse Stone: Tenký led
- 08:05 Kriminálka Miami VII (Pros o smilování)
- 08:55 Lorax
- 13:00 Bláznivá školka
- 14:55 Risknem to s Polly
- 18:05 Machři
- 20:00 Kdo mi jde po krku
- 22:05 Zodiac
- 01:20 Souboj Titánů II (2)
- 02:05 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Souboj Titánů II (3)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (8)
- 07:35 Mezi žraloky XI (5)
- 09:30 Kobra 11 XX (14)
- 16:30 Kobra 11 XX (16)
- 18:35 Válka skladů VII (19)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (10)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (24)
- 21:25 Pomozte autům VII (8)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (24)
- 23:20 Kobra 11 XX (16)
- 05:55 Karate ovce (77)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (7)
- 11:05 Noční soud (2)
- 12:00 Dva a půl chlapa (14)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (3)
- 15:35 2 $ocky II (24)
- 16:55 2 $ocky III (1)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa (16)
- 19:10 Malý Sheldon IV (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (7)
- 21:45 Přátelé IV (13)
- 22:40 Griffinovi IV (25)
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu IV
- 07:25 MasterChef Česko VI (5)
- 12:35 MasterChef Česko VI (6)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 14:00 Grantchester IV (4)
- 22:50 Médium (Dilema)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (14)
- 01:30 Žena na pokraji sil
- 04:25 Ulice (4282)
- 06:05 Život na jachtě: Středomoří II (5)
- 08:05 Čarodějky (19)
- 09:55 Oteckovia (174)
- 16:25 Vyměněné osudy (54)
- 18:25 Čarodějky (21)
- 20:15 Nekonečná láska II (37)
- 21:10 Nekonečná láska II (38)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:55 Fotbal: Francie - Anglie
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:05 Počasie
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Obvinený)
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Diva)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Motýlie krídla)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Regina
- 09:55 Ako listy jedného stromu
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Nobelisti na Slovensku)
- 16:00 Veda pre všetkých (Plasty: Jedovatí kamaráti?)
- 16:30 Regina
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:35 Odo
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 23:10 Nesvadbovo
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:15 AZ-kvíz
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 01:10 Voyagers - Vesmírná mise
- 10:40 Šiška Deluxe
- 12:40 Sejmi prezidenta
- 16:05 Kincsem
- 18:15 Jsem božská
- 20:15 Jak obšťastnit ženu
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:55 Soudní síň (Těsné slipy)
- 08:55 Soudní síň (Hrdý syn)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Zde se nedá žít)
- 20:20 Můj hříšný muž
- 22:25 1890 (Zázrak)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:05 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Rozvod I.)
- 21:10 Susedia (Rozvod II.)
- 21:45 Susedia (Deň matiek)
- 22:25 Susedia (Dieťa)
- 23:00 Farma
- 23:50 Survivor
- 12:15 Dům snů VI (14)
- 13:10 Zahradníkův svět X (24)
- 14:20 Dům snů II (1)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (1)
- 16:05 Domy snů u jezera (18)
- 16:35 Velkolepé plány XX (7)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (17)
- 19:20 Dům snů VI (15)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (23)
- 21:10 Dům snů VII (22)
- 22:00 Dům snů II (2)
- 00:05 Počátek
- 02:30 Ovce mezi vlky
- 08:00 Zázračný aparát
- 13:15 Čtyřicítka na krku
- 15:25 Emily
- 18:20 Po zániku Země
- 20:30 Rod draka (7)
- 21:25 Rod draka (8)
- 00:45 Přízrak
- 02:15 Terminator Salvation
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 16:05 Je moje všechno
- 17:25 Blue Beetle
- 19:30 Sázka na nejistotu
- 21:40 Zkažená úča
- 23:20 Osm hrozných
- 07:45 Nadpřirozená moc
- 14:30 Hunger Games
- 19:10 Banshee IV (1)
- 20:10 Banshee IV (2)
- 21:00 V moci hvězd III (1)
- 21:25 Severní vody (4)
- 22:25 Rod draka (7)
- 23:25 Rod draka (8)
- 07:30 Koyaanisqatsi
- 09:00 Sedmý kontinent
- 10:50 Godzilla
- 14:50 Hana a její sestry
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Hellboy
- 22:30 Četa
- 10:40 Milostná aféra
- 12:50 Smallville (Zápas)
- 13:35 Smallville (Potomci)
- 18:05 Hranice nemožného (Srpen)
- 19:00 Hranice nemožného (Červ)
- 22:30 48 hodin v Paříži
- 00:15 Nelegální obchod
- 01:35 Lukas
- 03:00 Turnaj zabijáků
- 04:30 Poslední polda II (7)
- 05:50 Jurský masakr
- 07:35 Král Vánoc
- 11:10 Zločin v šantánu
- 12:30 Blackjack
- 14:40 Poslední polda II (8)
- 15:30 Vlastníci
- 17:35 Tygři železnice
- 20:00 Sázka o život
- 22:25 Bez soucitu
- 02:00 Veľké centrálne stanice (4)
- 03:55 Let Paríž Kuba (1)
- 08:35 Doslova
- 10:25 Dlhá cesta k vojne (1)
- 18:20 Tajné vojny (1)
- 19:10 Doslova
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 16:00 Ústecký zpravodaj
- 20:15 Bastardi 2
- 22:00 Na Palici: Jiří Paroubek
- 23:10 Narcos
- 05:20 Totalcar IV (3)
- 12:25 Tým SEAL V (12)
- 15:10 Profil zločinu VI (10)
- 16:35 Profil zločinu VII (1)
- 17:35 Tým SEAL V (13)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 21:00 Macgyver III (22)
- 21:50 Macgyver IV (1)
- 22:45 Harrow (9)
- 23:50 Harrow (10)
- 16:45 Společnost Adventure (17)
- 17:45 Ztracený svět III (21)
- 18:45 Ztracený svět III (22)
- 19:40 MacGyver II (10)
- 20:40 MacGyver II (11)
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:20 Kouzlování
- 06:25 Zabij nudu!
- 06:50 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 07:00 Broučci (Byl podzim…)
- 10:15 Anička jde do školy
- 14:00 Favorit
- 16:00 Bony a klid 2
- 17:40 Kinosál
- 19:25 Filmové minuty
- 20:00 Ostře sledované vlaky
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Na kometě
- 01:05 Akta X: Chci uvěřit
- 02:40 Blood And Bone
- 04:10 Operace Corned Beef
- 06:00 Prachy k likvidaci
- 07:45 Kód Enigmy
- 09:50 Jako horký brambor
- 11:35 Černý Tulipán
- 13:35 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 15:10 Marley a já
- 17:10 Špionáž
- 20:30 Buddy míří na Západ
- 22:00 Hannibal
- 02:55 Velký šéf
- 08:20 Vichr 2
- 12:05 Frankenstein (1)
- 13:35 Frankenstein (2)
- 18:40 Policajt z Paříže
- 20:35 Tiché místo
- 22:00 Zemřít mladí
- 00:20 Červený trpaslík XI (4)
- 00:55 RED
- 12:00 Policejní stíhači XV (4)
- 13:00 Policejní stíhači XV (5)
- 20:00 Star Trek 10: Nemesis
- 22:30 Comedy Club VII (18)
- 23:00 Comedy Club VII (19)
- 23:30 Červený trpaslík XI (4)
- 12:45 Vzdušní bojovníci X (6)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (2)
- 18:05 Tichomořské ostrovy (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (3)
- 21:30 Nacisté na útěku (1)
- 22:25 Adolf Hitler (1)
- 23:25 Pohledy do historie (10)
- 08:30 Rození obchodníci (Saab)
- 09:00 Schováno v kůlnách (Surrey)
- 09:30 Schováno v kůlnách (Cornwall)
- 22:00 Expedice X IV (14)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Tenis
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:30 Tenis
- 18:00 Tenis
- 23:30 Tenis
- 00:30 Olympijské hry
- 01:00 Tenis
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Cyklistika
- 07:00 Motorky
- 10:00 Cyklistika
- 14:00 Olympijské hry
- 14:15 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 19:00 Cyklistika
- 22:30 Cyklistika
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 23:30 Fotbal: EKL final review
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 17:00 Autožurnál
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 09:20 Yago, syn džunle (91)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Doktor z hor (49)
- 17:55 Doktor z hor (50)
- 19:55 Kassandra (130)
- 20:55 Wolffův revír (35)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 23:00 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Shania Twain
- 02:43 Various Artists
- 05:16 Céline Dion
- 06:02 David Bowie
- 11:38 Various Artists
- 14:16 Céline Dion
- 18:05 Robbie Williams
- 20:54 Various Artists
- 09:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:20 COUNTRY
- 12:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 COUNTRY
- 16:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:50 TELESHOPPING