Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 01:10 Oltáře útěchy
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:00 Lůžko
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Žiješ jenom 2x (6)
- 01:40 Pařížské břicho vzpomínek
- 02:35 Postřehy odjinud (Paříž očima Jana Šmída)
- 02:40 Na hranici tradic (Svatební koláč paní Lekešové)
- 03:10 Zašlapané projekty (Nežádoucí architekti)
- 03:25 V zajetí železné opony (Trest za Benešovo poselství)
- 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:05 Povídání s Ježíšem
- 04:35 Folklorní výlety
- 05:00 Barvy a fantazie
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 12:10 Babylon
- 12:40 Televizní klub neslyšících
- 13:05 Cesty víry (Kouzelná moc zvonů)
- 13:35 Planeta Země - živý organismus (2)
- 20:00 Zulu
- 22:20 Amerika
- 23:50 Čaj s Mussolinim
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:45 Magazín UEFA
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 14:05 Archiv D: 90 let fotbalu u nás
- 15:10 Cyklotoulky
- 15:20 Po trailech přes hory
- 15:40 FC Barcelona - Real Madrid
- 17:40 Volejbalový magazín
- 00:05 Čarodějky z Eastwicku
- 02:50 Matčina lež
- 04:50 Jak se staví sen
- 05:39 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (55)
- 07:27 M.A.S.H (56)
- 07:58 M.A.S.H (57)
- 08:30 M.A.S.H (58)
- 09:01 M.A.S.H (59)
- 09:33 7 pádů Honzy Dědka
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Pivaři sobě)
- 21:35 Naopak
- 22:46 Tátové na tahu (14)
- 23:51 Receptář prima nápadů
- 04:16 Futurama X (Mezitím)
- 04:45 Ženy ve wrestlingu VIII (Manipulativní manévry)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:11 Těžká dřina
- 06:38 Autosalon.tv
- 07:29 Prima Partička
- 12:41 Futurama X (Rozum a čich)
- 13:10 Futurama X (Mezitím)
- 13:38 Simpsonovi XXVI (Šikanátor)
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (10)
- 22:56 Re-play
- 23:23 Simpsonovi XXVIII (Důvěřuj, ale prověřuj)
- 23:45 Simpsonovi XXVIII (Kouč "K")
- 00:56 Ptačí klec
- 05:36 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:07 M.A.S.H
- 07:39 Námořní vyšetřovací služba X (Nervový otřes 2/2)
- 08:37 Námořní vyšetřovací služba X (Zmizelá)
- 09:33 Skoro sestry
- 15:49 Poslední čas na lásku
- 17:46 Návrh
- 20:08 Baba na zabití
- 21:53 Top Gun
- 23:56 Terminátor
- 04:37 Lásce navzdory (Konec lžím)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 Sestřičky (Výtah, ledovec a klíčenka)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:11 Ano, šéfe!
- 12:17 Vražedný talent
- 22:00 Sestřičky (Chaloupka strýčka Toma)
- 23:14 Česko na grilu
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci - reklamní ptáci)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (Jsem nemocný)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:40 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Madla a Ťap (Jak navštívili poustevníka)
- 12:50 Z každého rožku trošku (O chytré kovářce)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky (Mexiko)
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Virus)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Tým hrdinů)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:14 Superhrdinové
- 16:28 Čvacht
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak došli až do Bavor)
- 18:55 7T (11)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O chytré kovářce)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Deníček (ne)obyčejného herce
- 01:45 Kanadská soda IX (7)
- 02:55 Ladí neladí
- 03:45 Midi Lidi
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Olga (Horrory z Hrádečku)
- 22:25 Hudební cestopis slavných skladatelů (5)
- 23:20 Doma je tady
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Prázdný rám)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:19 Partie Terezie Tománkové
- 01:27 Partie PLUS
- 02:15 Showtime magazín
- 03:01 Hlavní zprávy
- 03:58 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:42 Interview PLUS (Tibor Kolejak)
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 360⁰
- 10:34 Orlovec: Příběh dravce
- 20:01 Prima Česko
- 20:34 Prima Svět
- 21:07 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 00:40 Hobby naší doby
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha VIII (7)
- 01:55 TaJeMno V (22)
- 03:10 U stánku II (5)
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (71)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (72)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (9)
- 05:10 Zahradní proměny VII (7)
- 06:00 Sousedství II (7)
- 06:20 Moje místa (Jaroslav Svěcený)
- 15:15 Vražedná čísla V (5)
- 23:55 Cesta válečníka
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Šalali)
- 21:30 Specialisté (Dívky)
- 22:35 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Mea Culpa)
- 00:55 Batman
- 04:05 Můj přítel Monk (3)
- 05:20 Mars útočí!
- 07:15 Jesse Stone: Tenký led
- 09:00 Dunkerk
- 11:05 Oheň
- 13:45 Přes noc třicítkou
- 18:15 Byl jednou jeden polda
- 20:00 Ostrov
- 22:45 Muž na odstřel