Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 01:10 Oltáře útěchy
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:00 Lůžko
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Žiješ jenom 2x (6)
- 01:40 Pařížské břicho vzpomínek
- 02:35 Postřehy odjinud (Paříž očima Jana Šmída)
- 02:40 Na hranici tradic (Svatební koláč paní Lekešové)
- 03:10 Zašlapané projekty (Nežádoucí architekti)
- 03:25 V zajetí železné opony (Trest za Benešovo poselství)
- 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:05 Povídání s Ježíšem
- 04:35 Folklorní výlety
- 05:00 Barvy a fantazie
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 12:10 Babylon
- 12:40 Televizní klub neslyšících
- 13:05 Cesty víry (Kouzelná moc zvonů)
- 13:35 Planeta Země - živý organismus (2)
- 20:00 Zulu
- 22:20 Amerika
- 23:50 Čaj s Mussolinim
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:45 Magazín UEFA
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 14:05 Archiv D: 90 let fotbalu u nás
- 15:10 Cyklotoulky
- 15:20 Po trailech přes hory
- 15:40 FC Barcelona - Real Madrid
- 17:40 Volejbalový magazín
- 00:05 Čarodějky z Eastwicku
- 02:50 Matčina lež
- 04:50 Jak se staví sen
- 05:39 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (55)
- 07:27 M.A.S.H (56)
- 07:58 M.A.S.H (57)
- 08:30 M.A.S.H (58)
- 09:01 M.A.S.H (59)
- 09:33 7 pádů Honzy Dědka
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Pivaři sobě)
- 21:35 Naopak
- 22:46 Tátové na tahu (14)
- 23:51 Receptář prima nápadů
- 04:16 Futurama X (Mezitím)
- 04:45 Ženy ve wrestlingu VIII (Manipulativní manévry)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:11 Těžká dřina
- 06:38 Autosalon.tv
- 07:29 Prima Partička
- 12:41 Futurama X (Rozum a čich)
- 13:10 Futurama X (Mezitím)
- 13:38 Simpsonovi XXVI (Šikanátor)
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (10)
- 22:56 Re-play
- 23:23 Simpsonovi XXVIII (Důvěřuj, ale prověřuj)
- 23:45 Simpsonovi XXVIII (Kouč "K")
- 00:56 Ptačí klec
- 05:36 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:07 M.A.S.H
- 07:39 Námořní vyšetřovací služba X (Nervový otřes 2/2)
- 08:37 Námořní vyšetřovací služba X (Zmizelá)
- 09:33 Skoro sestry
- 15:49 Poslední čas na lásku
- 17:46 Návrh
- 20:08 Baba na zabití
- 21:53 Top Gun
- 23:56 Terminátor
- 04:37 Lásce navzdory (Konec lžím)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 Sestřičky (Výtah, ledovec a klíčenka)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:11 Ano, šéfe!
- 12:17 Vražedný talent
- 22:00 Sestřičky (Chaloupka strýčka Toma)
- 23:14 Česko na grilu
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci - reklamní ptáci)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (Jsem nemocný)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:40 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Madla a Ťap (Jak navštívili poustevníka)
- 12:50 Z každého rožku trošku (O chytré kovářce)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky (Mexiko)
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Virus)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Tým hrdinů)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:14 Superhrdinové
- 16:28 Čvacht
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak došli až do Bavor)
- 18:55 7T (11)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O chytré kovářce)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Deníček (ne)obyčejného herce
- 01:45 Kanadská soda IX (7)
- 02:55 Ladí neladí
- 03:45 Midi Lidi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Olga (Horrory z Hrádečku)
- 22:25 Hudební cestopis slavných skladatelů (5)
- 23:20 Doma je tady
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Prázdný rám)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:19 Partie Terezie Tománkové
- 01:27 Partie PLUS
- 02:15 Showtime magazín
- 03:01 Hlavní zprávy
- 03:58 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:42 Interview PLUS (Tibor Kolejak)
- 15:00 Zprávy
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 360⁰
- 10:34 Orlovec: Příběh dravce
- 20:01 Prima Česko
- 20:34 Prima Svět
- 21:07 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 00:40 Hobby naší doby
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 13:20 Horákovi (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha VIII (7)
- 01:55 TaJeMno V (22)
- 03:10 U stánku II (5)
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (71)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (72)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (9)
- 05:10 Zahradní proměny VII (7)
- 06:00 Sousedství II (7)
- 06:20 Moje místa (Jaroslav Svěcený)
- 15:15 Vražedná čísla V (5)
- 23:55 Cesta válečníka
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Šalali)
- 21:30 Specialisté (Dívky)
- 22:35 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Mea Culpa)
- 00:55 Batman
- 04:05 Můj přítel Monk (3)
- 05:20 Mars útočí!
- 07:15 Jesse Stone: Tenký led
- 09:00 Dunkerk
- 11:05 Oheň
- 13:45 Přes noc třicítkou
- 18:15 Byl jednou jeden polda
- 20:00 Ostrov
- 22:45 Muž na odstřel
- 06:30 Mistři zastavárny XXII (7)
- 07:25 Motorkáři
- 09:30 Kobra 11 XX (12)
- 12:30 Válka skladů VII (15)
- 16:30 Kobra 11 XX (14)
- 18:35 Válka skladů VII (17)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (9)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (23)
- 21:25 Pomozte autům VII (7)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (23)
- 23:20 Kobra 11 XX (14)
- 02:15 Malý Sheldon III (21)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá IV (8)
- 04:10 TELE TELE
- 04:45 Stahovák
- 06:00 Karate ovce (73)
- 06:45 Bakugan: Vzestup Geoganů (6)
- 06:55 Přátelé IV (9)
- 07:50 2 $ocky II (17)
- 11:15 Já, já a zase já (13)
- 13:00 Přátelé IV (9)
- 13:55 Teorie velkého třesku IV (23)
- 15:35 2 $ocky II (21)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá IV (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa (14)
- 19:05 Malý Sheldon IV (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku V (3)
- 21:45 Přátelé IV (11)
- 22:40 Griffinovi IV (23)
- 01:15 Myšlenky zločince VI (4)
- 01:55 Myšlenky zločince VI (5)
- 03:15 Na lovu
- 03:55 Co na to Češi
- 04:35 Riskuj!
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko VI (4)
- 12:45 MasterChef Česko VI (5)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester IV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (13)
- 01:30 Vyměněné osudy (50)
- 03:00 Čarodějky (17)
- 04:35 Ulice (4281)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří II (3)
- 10:05 Oteckovia (172)
- 16:20 Vyměněné osudy (52)
- 18:25 Čarodějky (19)
- 20:15 Nekonečná láska II (35)
- 21:10 Nekonečná láska II (36)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: SC Magdeburg - HSG Wetzlar
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:30 Počasie
- 01:40 Toni - pôrodný asistent (Obetný baránok)
- 03:10 Hotel Portofino (2)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Tajomné dievčatko 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Tažká voľba)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:50 Destinácie (Kuba a Wifredo Lam)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Priznanie)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Spravodlivosť pre moju dcéru
- 21:55 Reportéri
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:25 Strašidelný mlyn
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlitrifle)
- 16:00 Veda pre všetkých (Vírusy, baktérie: Malé, ale silné)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Proces
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 01:10 Oltáře útěchy
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:10 Gejzír
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 05:15 Peniaze
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 00:25 Adam
- 03:30 Moře kouzel
- 08:35 Jeden a půl rytíře
- 12:50 Nouzový let
- 15:10 Romance v Bell Harbor
- 16:50 Randění v New Yorku
- 18:30 Pes ro(c)ku
- 20:15 Tchyně na zabití
- 21:50 Noční recepční
- 23:30 Pravidla boje
- 00:10 Delukse (Svatba)
- 02:55 Profesionálové II (Károly a Skajka)
- 03:35 Na chalupě
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Psychiatr)
- 11:00 První oddělení
- 11:55 Soudní síň (Oklamaná láska)
- 12:55 Soudní síň (Těsné slipy)
- 13:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Hrdý syn)
- 17:55 Soudní síň (Špinavé svědomí)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST (6)
- 21:25 Hodinář
- 23:05 Prokletý Valentýn
- 00:10 Rodinné prípady
- 00:55 Nebezpečné vzťahy
- 01:40 Modré z neba
- 03:15 Aj múdry schybí
- 04:05 Horná Dolná XIII (Všetci starostovi muži)
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Očista)
- 21:30 Horná Dolná XI (Chrobák)
- 22:30 Horná Dolná XI (Tik+Tak)
- 23:25 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět X (23)
- 16:10 Domy snů u jezera (17)
- 16:35 Velkolepé plány XX (6)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (16)
- 19:20 Dům snů VI (14)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (22)
- 21:10 Dům snů VII (21)
- 22:00 Dům snů II (1)
- 22:50 Velkolepé plány XX (6)
- 00:35 Prci, prci, prcičky 2
- 03:55 Boratův navázaný telefilm
- 06:00 Dobrý člověk
- 08:05 Flash
- 13:05 Lion
- 15:00 Spy/Master (3)
- 15:50 Duna: Část druhá
- 18:35 Aquaman
- 21:00 Uzavřený kruh (5)
- 21:40 Třináct životů
- 00:05 Veliká II (4)
- 06:00 Sociální síť
- 09:25 Tři Kristové
- 13:40 Nedoručené Vánoce
- 16:00 Test
- 17:45 The Independent
- 19:30 Gaga Chromatica Ball
- 21:30 Tichý zahradník
- 00:30 Podfu(c)k
- 03:05 Bojovník III (3)
- 14:10 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 15:35 Šmoulové 2
- 17:20 Zkus mě rozesmát
- 21:00 Syn
- 23:00 Uzavřený kruh (5)
- 23:40 Liga spravedlnosti Zacka Snydera
- 02:45 Jak to dělají? (13. díl)
- 10:45 Temný obraz
- 12:40 Smallville (Nakažení)
- 13:35 Smallville (Slib)
- 20:00 Milostná aféra
- 22:00 Roswell: Nové Mexiko (Díl 4)
- 22:50 Roswell: Nové Mexiko (Díl 5)
- 23:45 Co by kdyby
- 03:05 3 dny na zabití
- 06:50 Poklad pirátů
- 08:45 Oblast Q
- 11:05 Atentát na střední
- 13:00 Kam, pánové, kam jdete?
- 14:40 Poslední polda II (7)
- 15:35 Šakalí léta
- 20:00 Kandidát
- 22:15 Kurýr: Restart
- 00:45 Nepoučitelní
- 11:30 Kočka
- 13:05 Kupec benátský
- 16:40 Císař - občanská válka
- 18:20 Corner Office
- 20:00 Protokol
- 04:55 Bonanza (Hromotluk)
- 14:50 Zuřivé plameny
- 16:25 Supermafián Quido
- 17:50 Když byla Dolly Parton má matka
- 08:00 Doslova
- 12:00 Dobývanie vesmíru (1)
- 14:50 Ľudia sú aj politici
- 15:30 Islandské obranné sily (2)
- 17:20 Mapy vrážd (24)
- 21:40 Superteleskop (1)
- 00:05 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (10)
- 22:15 El Chapo II (4)
- 23:10 El Chapo II (5)
- 04:05 Ostříháno
- 05:05 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Čokoládový fondán)
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 06:10 Profil zločinu VI (7)
- 09:05 Profil zločinu VI (6)
- 12:10 Tým SEAL V (11)
- 14:55 Profil zločinu VI (8)
- 15:55 Profil zločinu VI (9)
- 17:20 Tým SEAL V (12)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 21:00 Zelenáč V (19)
- 21:55 Zelenáč V (20)
- 22:50 Bosch V (1)
- 23:50 Bosch V (2)
- 16:45 Společnost Adventure (16)
- 17:40 Ztracený svět III (19)
- 18:40 Ztracený svět III (20)
- 19:40 MacGyver II (8)
- 20:30 MacGyver II (9)
- 21:25 Hvězdná brána: Atlantida IV
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 07:05 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:15 Jediný horizont
- 12:00 Holka nebo kluk
- 14:00 Od vraždy jenom krok ke lži
- 15:30 Krvavé Česko (7)
- 16:00 Hořká láska
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Katapult
- 20:00 Svatba upírů
- 21:40 Kinosál
- 10:20 Otazníky českých dějin (6)
- 10:45 Signály z neznáma (4)
- 14:00 Největší poklady Pompejí (2)
- 15:20 Staroegyptští mořeplavci
- 06:05 Krakonoš a lyžníci
- 07:40 Vesmírná exploze (1)
- 09:25 Vesmírná exploze (2)
- 11:05 Ďáblovo pokušení
- 12:50 Táta nebo milenec
- 14:40 Všichni jsou v pohodě
- 16:20 Fantomas
- 18:10 Ad Astra: Osudová mise
- 20:10 Mr. & Mrs. Smith
- 22:00 Resident Evil
- 01:15 Nebezpečné hry
- 02:55 Death of
- 04:25 Lovecký úplněk
- 06:50 Městský lovec
- 10:30 Ztracená budoucnost
- 13:45 Merlin
- 15:25 Merlin
- 18:35 Daredevil
- 20:25 Agent v sukni
- 22:00 Mezi náhrobními kameny
- 23:55 Záškodníci
- 00:55 Jako pavouk
- 03:05 Řbitov zviřátek
- 12:00 Policejní stíhači XV (2)
- 13:00 Policejní stíhači XV (3)
- 20:00 FBI: International II (12)
- 21:00 FBI: International II (13)
- 22:00 Comedy Club VIII (7)
- 22:30 Comedy Club VIII (8)
- 23:00 Comedy Club VII (17)
- 23:30 Červený trpaslík XI (3)
- 05:05 Pohledy do historie (2)
- 05:10 Pohledy do historie (20)
- 12:45 Vzdušní bojovníci X (5)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (1)
- 18:05 Tichomořské ostrovy (2)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (2)
- 21:00 Vzestup nacistů II (3)
- 00:35 Láska v říši zvířat (2)
- 16:05 V továrně VI (7)
- 17:45 Zázračná planeta III (8)
- 21:00 V továrně VIII (3)
- 22:10 Savci (4)
- 23:20 Julius Caesar: Stvoření diktátora (2)
- 01:00 450kg sestry IV (18)
- 18:00 Velká nevěra (5)
- 18:30 Velká nevěra (6)
- 19:00 Extrémní držgrešle II (Nejextrémnější chvíle)
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Horská kola
- 02:00 Horská kola
- 03:00 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 21:00 Cyklistika
- 23:00 Olympijské hry
- 02:45 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Olympiacos - Fiorentina
- 19:30 Poker
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:30 Výběrová auta
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 16:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 16:15 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 08:20 Kassandra (126)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Doktor z hor (47)
- 17:55 Doktor z hor (48)
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Adele
- 01:25 The Offspring
- 02:42 Various Artists
- 05:05 R.E.M.
- 11:48 Various Artists
- 13:00 Imagine Dragons
- 14:05 R.E.M.
- 18:20 Ozzy Osbourne
- 20:51 Various Artists
- 23:18 Céline Dion
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY