Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 01:10 Oltáře útěchy
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:00 Lůžko
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 04:05 Povídání s Ježíšem
- 08:30 Ohrožená Amazonie (3)
- 20:00 Zulu
- 22:20 Amerika
- 23:50 Čaj s Mussolinim
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 19:00 Události
- 00:05 Čarodějky z Eastwicku
- 02:50 Matčina lež
- 05:39 Libovky Pepy Libického
- 07:27 M.A.S.H (56)
- 07:58 M.A.S.H (57)
- 08:30 M.A.S.H (58)
- 09:01 M.A.S.H (59)
- 09:33 7 pádů Honzy Dědka
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Pivaři sobě)
- 21:35 Naopak
- 22:46 Tátové na tahu (14)
- 23:51 Receptář prima nápadů
- 04:16 Futurama X (Mezitím)
- 06:38 Autosalon.tv
- 07:29 Prima Partička
- 12:41 Futurama X (Rozum a čich)
- 13:10 Futurama X (Mezitím)
- 13:38 Simpsonovi XXVI (Šikanátor)
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (10)
- 22:56 Re-play
- 23:23 Simpsonovi XXVIII (Důvěřuj, ale prověřuj)
- 23:45 Simpsonovi XXVIII (Kouč "K")
- 00:56 Ptačí klec
- 09:33 Skoro sestry
- 15:49 Poslední čas na lásku
- 17:46 Návrh
- 20:08 Baba na zabití
- 21:53 Top Gun
- 23:56 Terminátor
- 04:37 Lásce navzdory (Konec lžím)
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 10:18 Prostřeno!
- 11:11 Ano, šéfe!
- 23:14 Česko na grilu
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (Jsem nemocný)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:10 Občanka
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (10)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Virus)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Tým hrdinů)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:14 Superhrdinové
- 16:28 Čvacht
- 16:40 Medvídkova poradna
- 17:00 Tuláček
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak došli až do Bavor)
- 18:55 7T (11)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O chytré kovářce)
- 03:45 Midi Lidi
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Olga (Horrory z Hrádečku)
- 22:25 Hudební cestopis slavných skladatelů (5)
- 23:20 Doma je tady
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 18:00 Události v regionech
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 00:55 Případy detektiva Murdocha VIII (7)
- 01:55 TaJeMno V (22)
- 03:20 Výleťák (143)
- 23:55 Cesta válečníka
- 00:55 Batman
- 04:05 Můj přítel Monk (3)
- 05:20 Mars útočí!
- 07:15 Jesse Stone: Tenký led
- 09:00 Dunkerk
- 11:05 Oheň
- 13:45 Přes noc třicítkou
- 18:15 Byl jednou jeden polda
- 20:00 Ostrov
- 22:45 Muž na odstřel
- 06:30 Mistři zastavárny XXII (7)
- 07:25 Motorkáři
- 12:30 Válka skladů VII (15)
- 16:30 Kobra 11 XX (14)
- 18:35 Válka skladů VII (17)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (9)
- 21:25 Pomozte autům VII (7)
- 04:10 TELE TELE
- 06:55 Přátelé IV (9)
- 15:35 2 $ocky II (21)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá IV (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa (14)
- 19:05 Malý Sheldon IV (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku V (3)
- 21:45 Přátelé IV (11)
- 22:40 Griffinovi IV (23)
- 01:55 Myšlenky zločince VI (5)
- 03:15 Na lovu
- 04:35 Riskuj!
- 06:40 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko VI (4)
- 12:45 MasterChef Česko VI (5)
- 14:10 Grantchester IV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (13)
- 01:30 Vyměněné osudy (50)
- 03:00 Čarodějky (17)
- 16:20 Vyměněné osudy (52)
- 18:25 Čarodějky (19)
- 20:15 Nekonečná láska II (35)
- 21:10 Nekonečná láska II (36)
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST (6)
- 21:25 Hodinář
- 00:10 Rodinné prípady
- 01:40 Modré z neba
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:10 Susedia
- 15:50 Rodinné prípady
- 20:30 Horná Dolná XI (Očista)
- 21:30 Horná Dolná XI (Chrobák)
- 22:30 Horná Dolná XI (Tik+Tak)
- 23:25 Farma
- 00:35 Prci, prci, prcičky 2
- 03:55 Boratův navázaný telefilm
- 13:05 Lion
- 15:00 Spy/Master (3)
- 15:50 Duna: Část druhá
- 18:35 Aquaman
- 21:40 Třináct životů
- 03:05 Bojovník III (3)
- 04:00 Zkus mě rozesmát
- 14:10 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 15:35 Šmoulové 2
- 21:00 Syn
- 02:45 Jak to dělají? (13. díl)
- 10:45 Temný obraz
- 12:40 Smallville (Nakažení)
- 13:35 Smallville (Slib)
- 20:00 Milostná aféra
- 08:00 Doslova
- 14:50 Ľudia sú aj politici
- 18:40 Doslova
- 19:20 Najťažšie opravy sveta: Dopravné lietadlo (1)
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 20:15 Pašák (10)
- 22:15 El Chapo II (4)
- 23:10 El Chapo II (5)
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 16:25 Popelka
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy