Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 02:15 Na hranici tradic (Vlčnovské búdy)
- 02:40 Zašlapané projekty (Lokomotiva "u ledu")
- 03:05 Kam odešly smutné housle
- 03:30 Ničit a chránit
- 03:55 Církev otevřená všem
- 04:25 Zbyla jen muzika
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Příběhy divočiny (Emu)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Severní Anglie)
- 07:45 Philip: princ, manžel a otec
- 10:30 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 11:15 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Babylon
- 12:20 S dovolením
- 12:45 Půvab rakouských hor (1)
- 13:55 S Arthurem za slony
- 14:25 Zámek ve Švédsku
- 20:00 Most u Remagenu
- 22:00 Belphegor: Fantom Louvru
- 23:35 Čtyři životy (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 02:25 Primátorky 2024 (Primátorky)
- 03:25 Branky, body, vteřiny
- 04:45 MČR Karviná
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Česko - Belgie)
- 07:55 Panorama
- 08:30 Sokolský zpravodaj
- 08:40 Malý fotbal
- 09:50 Golf Time
- 10:10 Cyklotoulky
- 10:25 ME Chorvatsko
- 10:55 Po trailech přes hory
- 11:15 SP ve vodním slalomu 2024 (SP Německo)
- 01:02 Policie v akci
- 02:03 Policie Hamburk X (Nesprávná žena)
- 03:05 Policie Hamburk X (Melody)
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H (50)
- 06:51 M.A.S.H (51)
- 07:23 M.A.S.H (52)
- 07:54 M.A.S.H (53)
- 08:26 Fotr na tripu
- 09:08 Autosalon.tv
- 10:15 Máme rádi Česko
- 12:15 Česko na grilu
- 13:41 Temný Kraj (Zjevení 2/2)
- 15:09 S tebou mě baví svět
- 17:05 Princ Bajaja
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Anděl)
- 21:35 České chaty snů
- 22:38 Parchanti
- 18:36 Columbo (Dvojitý šok)
- 02:20 Mrtvá hlídka
- 05:19 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek (Krotitelé zvířat)
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 11:01 Duch
- 13:40 Fenomén
- 16:16 Kung Fu Panda
- 17:59 Gump - pes, který naučil lidi žít
- 20:08 Rakeťák
- 22:23 Ledová smrt
- 04:50 Lásce navzdory (Yesim a Sedef)
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Zoo (Podrazák a parazit)
- 07:22 Sestřičky (Kvůli tobě)
- 08:42 Slunečná (Zlatá horečka)
- 10:07 Receptář prima nápadů
- 10:54 Libovky Pepy Libického
- 11:27 Zahradník po ruce
- 20:03 Matčina lež
- 21:52 Sestřičky (Chata je lék)
- 23:05 Inkognito
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci u ledu)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 7T (6)
- 06:40 Pošťák Pat a jeho rockové hvězdy
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Super třída na fotbale
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 10:50 Lvíčata
- 11:15 Špačkovi v síti času (11)
- 11:45 Kiwi a Strit II
- 12:25 Štaflík a Špagetka
- 12:30 Panda a malá panda
- 13:45 Soví příběh
- 14:10 Šikulové - Velká výzva
- 14:40 Kiwi a Strit II
- 14:45 Zeleňák Norman
- 15:10 Dračí záchranáři
- 15:30 Dračí záchranáři
- 15:55 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola VI
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak viděli slatě)
- 18:55 7T (9)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (15)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:15 Odvrácená strana Hollywoodu (2)
- 01:10 Piš, Kafka, piš!
- 02:05 Hudební cestopis slavných skladatelů (4)
- 03:00 Tečka páteční noci
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 21:50 Proces
- 04:57 Prostřeno v Británii XVII (15)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Zimní radost)
- 06:25 Amerika hledá topmodelku XIV (Přírodní živly)
- 07:06 Tyhle šaty beru! V (Tuhle mašli nechci)
- 07:27 Tyhle šaty beru! V (Naděje na ramínku)
- 07:56 Tyhle šaty beru! V (Tyl versus výstřih)
- 12:34 VIP Prostřeno!
- 13:54 Farmář hledá ženu SK
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Její příležitost)
- 16:49 Nikdo není dokonalý
- 17:53 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:12 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen
- 00:32 360⁰
- 01:03 Prima ČESKO
- 01:35 Prima Svět
- 02:08 Prima ČESKO
- 02:40 Prima Svět
- 04:23 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Malý velký svět (Pravý Vermont)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 09:00 Zprávy
- 10:00 Zprávy
- 10:59 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 11:55 Polední zprávy
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:56 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 23:52 Partie Terezie Tománkové
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (5)
- 02:45 Sousedství IV (16)
- 03:10 Výleťák (142)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (67)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (68)
- 10:10 Muž na míru
- 12:05 Diagnóza smrti
- 13:55 Cukrárna (1)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (1)
- 21:35 Drahé tety a já
- 23:10 Cesta válečníka
- 00:45 Kriminálka Miami VII (Vražda na pláži)
- 02:50 Na vaší straně
- 03:45 Ulice (4715)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (18)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (5)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 08:50 Na vodě (Utopená)
- 10:00 Den s Novou
- 10:05 Rady ptáka Loskutáka
- 11:25 Bláznivá školka
- 13:15 Den s Novou
- 13:20 Risknem to s Polly
- 15:05 Den s Novou
- 15:10 Přes noc třicítkou
- 17:15 Machři
- 20:20 Superlov II
- 21:45 MEG: Monstrum z hlubin
- 00:05 Matrix
- 02:25 Neviditelný
- 10:10 Poslední plavky
- 12:10 Mars útočí!
- 14:15 Já, padouch 2
- 16:10 Lorax
- 17:50 Trable v ráji
- 20:00 Batman
- 23:45 Mariňák 2
- 08:30 Pomozte autům VII (5)
- 09:30 Kobra 11 XX (8)
- 12:35 Válka skladů VII (9)
- 13:30 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (2)
- 16:35 Kobra 11 XX (10)
- 18:35 Válka skladů VII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (7)
- 20:30 Šestý den
- 02:15 Malý Sheldon III (17)
- 03:35 Griffinovi IV (17)
- 04:15 TELE TELE
- 04:45 2 $ocky II (2)
- 05:55 Karate ovce (65)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (4)
- 06:50 Přátelé IV (5)
- 07:45 2 $ocky II (9)
- 09:30 Malý Sheldon III (21)
- 11:10 Já, já a zase já (9)
- 12:00 Dva a půl chlapa (8)
- 13:50 Teorie velkého třesku IV (15)
- 15:35 2 $ocky II (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa (10)
- 19:10 Malý Sheldon IV (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (19)
- 21:45 Přátelé IV (7)
- 22:40 Griffinovi IV (19)
- 23:35 Dva a půl chlapa (10)
- 00:30 Slečna Marplová V (Plavý kůň)
- 03:20 Na lovu
- 04:00 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (2)
- 10:55 Médium (Bráška Lucky)
- 11:50 Specialisté (Krevní pouto)
- 12:50 MasterChef Česko VI (3)
- 14:10 Grantchester IV (1)
- 15:15 Médium (Víc než jen sen)
- 20:00 Myšlenky zločince V (23)
- 20:55 Myšlenky zločince VI (1)
- 21:50 Myšlenky zločince VI (2)
- 22:45 Médium (10)
- 23:40 Grantchester IV (1)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (11)
- 01:25 Vyměněné osudy (46)
- 02:55 Čarodějky (13)
- 04:20 U Haliny v kuchyni
- 04:50 Ulice (4279)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří (13)
- 08:15 Čarodějky (17)
- 10:10 Vítejte doma III
- 16:30 Pan Selfridge III (3)
- 17:30 Pan Selfridge III (4)
- 20:15 Modrá laguna
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:30 NHL News
- 20:30 Absa Cape Epic Best of MEN
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: AS Saint - Étienne - FC Metz
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 06:00 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Ružové dresy)
- 08:25 Čudná príroda
- 08:50 Superveda
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 10:30 Nikto nie je dokonalý
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Toskánska vášeň II (9)
- 13:55 Záhady tela
- 15:00 Milujem Slovensko
- 16:30 Columbo (Staromódna vražda)
- 17:45 Cestou necestou (Vieques)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Hit roka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Spišský Štiavnik)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Po stopách praotca Čecha (Ústecký kraj))
- 09:20 History
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 11:55 Televízny klub nepočujúcich
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Syseľ Puko a jeho rodina
- 17:55 Mimi a Líza: Záhrada
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:20 Vyšetrovanie (1280 metrov)
- 23:05 Konformista
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 14:00 Správy :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Cez lupu
- 22:25 Reportéri
- 03:50 Bohové Egypta
- 06:10 Zamilovaná smolařka
- 09:25 Kincsem
- 11:35 Princezna a bodyguard
- 13:15 Bobule
- 15:05 Hrdinský režim
- 16:45 Vrásky z lásky
- 18:40 Moře kouzel
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 23:40 Všechno, všude, najednou
- 00:40 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 01:20 Policisté v akci
- 02:10 Krimi
- 02:35 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 03:15 Soudní síň (Čekání na nevěru)
- 04:00 Soudní síň (Psychiatr)
- 04:50 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:45 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:40 Pes, který zachránil Halloween
- 08:30 Cesta do země jednorožců
- 10:30 Kdybych měl křídla
- 12:25 Hodinář
- 16:40 Dobrá čtvrť II (Svítání nad Pacifikem)
- 17:50 Nové bydlení
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:25 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:10 Ruža pre nevestu II
- 13:35 Susedia (Dcéra)
- 14:05 Susedia (Vzácna návšteva)
- 14:35 Susedia (Prvý apríl)
- 15:15 Horná Dolná XI (Noha)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 06:00 Dům snů (19)
- 06:50 Dům snů - souboj II (5)
- 09:45 Luxusní domy III (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (1)
- 13:15 Markéta na trhu (1)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (7)
- 14:30 Luxusní domy III (3)
- 15:00 Luxusní domy III (4)
- 15:25 Dům snů (19)
- 16:10 Zahrady snů (1)
- 16:35 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 17:40 Utajený šéf – USA X (7)
- 06:00 Šmoulové
- 07:45 Shazam! Hněv bohů
- 09:55 Hotel Transylvánie
- 11:25 Hotel Transylvánie 2
- 16:10 Wonka
- 20:00 Cesta do Betléma
- 21:35 Duna
- 07:20 Jiskra Vánoc
- 10:30 Hop
- 12:05 Poslední hra o zlato
- 17:25 Black Adam
- 19:30 Birdman
- 21:30 Osm hrozných
- 00:20 Jeho temné esence II (5)
- 01:05 Jeho temné esence II (6)
- 01:50 Jeho temné esence II (7)
- 16:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 17:45 Zkrocená hora
- 20:00 V moci hvězd (Silvestr)
- 20:25 V moci hvězd (Jaro)
- 20:45 V moci hvězd (Léto)
- 21:10 V moci hvězd (Podzim)
- 21:30 V moci hvězd (Zima)
- 21:55 V moci hvězd (Vánoce)
- 22:20 V moci hvězd II (Zůstaň)
- 22:40 V moci hvězd II (Zase Vánoce)
- 23:00 V moci hvězd II (Kolaudace)
- 23:25 V moci hvězd II (Pohřeb)
- 23:45 V moci hvězd II (Valentýn)
- 00:10 Antarktida II (1)
- 01:00 Antarktida II (2)
- 01:45 Břicho bestie
- 03:15 Poslední polda II (6)
- 04:10 Bourák
- 05:40 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)
- 07:15 Ostrov pokladů
- 11:00 Super 8
- 13:15 Sabrina
- 15:55 Freonový duch
- 17:55 Avantgarda
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:25 Farang
- 07:25 Sammyho dobrodružství 3D
- 08:50 Heidi, děvčátko z hor
- 15:25 Supernova
- 17:00 Chlupáčci
- 18:25 Dárce
- 20:00 Hrátky s ohněm
- 21:35 A Little White Lie
- 23:15 Bitva o Inčchon
- 01:05 Objavujeme Karla Lagerfelda (1)
- 01:35 Téma (140)
- 04:05 Medzipriestor (1)
- 05:00 Ostrov Plastov (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Zákon a poriadok (1)
- 12:00 Castrovi špióni (1)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 00:55 Moje zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jana Brejchová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (5)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:30 Nikdo není perfektní
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 21:20 Profesionálové (6)
- 22:15 El Chapo II (2)
- 23:15 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 05:00 Totalcar IV (2)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (16)
- 13:50 Macgyver III (9)
- 14:45 Macgyver III (10)
- 20:00 Smrtelná alliance
- 21:40 Ničitelka
- 13:00 MacGyver (19)
- 13:55 MacGyver (20)
- 14:50 MacGyver (21)
- 15:45 MacGyver II (1)
- 16:45 MacGyver II (2)
- 17:35 Hvězdná brána: Atlantida IV
- 00:30 Célina a Julie si vyjely na lodi
- 03:45 Emigranti
- 10:20 Brankář
- 16:20 Nitram
- 22:00 Kde je Anne Franková
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 07:00 Staré pověsti české (Libušina proroctví)
- 07:45 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 08:20 Broučci (A měli se rádi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Paklíč
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Matěji, proč tě holky nechtějí?
- 13:40 Kinosál
- 16:40 Hrdinové mlčí
- 18:00 Zuřivý reportér
- 19:20 Filmové minuty
- 19:25 Kinosál
- 22:00 Jeden z nich je vrah
- 23:35 Teleshopping
- 04:30 Úžasný život (23)
- 05:50 Paranormální kriminalisté II (Daňová smrt)
- 07:00 Teleshopping
- 11:30 Zlatý věk hradů
- 18:10 Příběh Google
- 23:20 Nebeští obyvatelé
- 10:25 Čína ve filmu (1)
- 11:25 Nebezpečné oblasti světa (Fukušima)
- 22:50 8:15 Hirošima
- 23:55 Čína ve filmu (2)
- 03:00 Řežba v Tombstone
- 06:00 The Christmas Card
- 09:30 Odysseus (1)
- 11:05 Odysseus (2)
- 12:45 Božská Ema
- 16:35 Marley a já
- 18:35 Špionáž
- 20:20 Akta X: Chci uvěřit
- 22:00 Blood And Bone
- 23:35 Umučení Krista
- 01:45 Kurýr: Zásilka smrti
- 03:15 District 9
- 07:25 Šťastný Luke
- 09:25 Kočka a pes
- 11:10 Bláznivý šaman
- 12:55 Holky z porcelánu
- 14:45 Malý unavený Joe
- 18:20 Neprůstřelný mnich
- 20:05 Stmívání
- 22:00 Underworld: Krvavé války
- 23:30 Inferno
- 00:55 Yellowstone (8)
- 01:55 Yellowstone (9)
- 02:55 Comedy Club VII (13)
- 08:00 Tučňáci z Madagaskaru (6)
- 08:30 Tučňáci z Madagaskaru (7)
- 09:00 Spongebob v kalhotách II (24)
- 09:30 Spongebob v kalhotách II (25)
- 10:00 Spongebob v kalhotách II (26)
- 10:30 Spongebob v kalhotách II (27)
- 11:00 Láska ve Whitbrooku
- 13:00 Starsky & Hutch
- 15:05 Řada nešťastných příhod
- 17:20 Kdo s koho
- 20:00 RED
- 22:15 Jako pavouk
- 11:20 Zvláštní a záhadné (5)
- 12:15 Zvláštní a záhadné (6)
- 13:10 Technické katastrofy II (9)
- 15:00 Válečné lodě IV (1)
- 20:00 Historie KGB (1)
- 21:05 Historie KGB (2)
- 22:10 Historie KGB (3)
- 23:15 Americká 80. léta (7)
- 15:10 Královna čokolády IV (1)
- 15:35 Královna čokolády IV (2)
- 16:05 Jamieho zázračné hrnce (5)
- 16:30 Jamieho zázračné hrnce (6)
- 04:25 Muži z kamenolomů II (4)
- 06:05 Neuvěřitelné železnice (5)
- 07:05 Neuvěřitelné železnice (6)
- 14:15 Pobřežná hlídka: SOS (4)
- 18:10 Australští tiráci V (3)
- 19:10 Australští tiráci V (4)
- 04:00 Rození obchodníci XII (Messerschmitt KR200)
- 06:00 Jak se to dělá VI (Lana/kulečníkové stoly/plachetnice)
- 06:30 Jak se to dělá VI (Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balony)
- 07:00 Jak se to dělá VI (Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky)
- 07:30 Jak se to dělá VI (Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky)
- 00:00 Tenis
- 01:30 Olympijské hry
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Tenis
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Jezdectví
- 10:30 Tenis
- 21:00 Golf
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Itálie
- 10:00 Televizní nákupy
- 17:00 Poker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:45 SKST Chodov - HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 17:00 Hitrádio desítka
- 19:15 Óčko hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Den dětí
- 13:00 Best of KRYŠTOF
- 14:00 Největší hity
- 16:00 Největší hity
- 05:50 Zvěřinec (135)
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (89)
- 17:55 Doktor z hor (4)
- 20:55 Wolffův revír (32)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Katy Perry
- 02:42 Various Artists
- 04:58 Mötley Crüe
- 06:47 Various Artists
- 07:02 Eric Clapton & Steve Winwood
- 09:45 Various Artists
- 10:00 Pearl Jam
- 12:55 Pharrell Williams
- 15:52 Various Artists
- 16:24 Aerosmith
- 19:48 Various Artists
- 20:00 Dream Theater
- 23:52 Various Artists
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 22:15 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 22:20 Prasátko Peppa VI (Noční zvířátka)
- 22:25 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 22:30 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 22:40 Tlapková patrola IX (Liberty má nového kamaráda / Tlapky zachraňují tlap-tlap-bugy-soutěž)
- 23:40 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 00:25 Ghostforce (3)
- 00:45 Ghostforce (4)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:20 Ghostforce (23)
- 03:45 Ghostforce (24)
- 04:05 Pyžamasky (6)
- 04:30 Pyžamasky (7)
- 04:55 Dalmatinská 101 (19)
- 05:15 Dalmatinská 101 (20)
- 05:35 Kluk, holka atd. (103)
- 05:45 Kluk, holka atd. (104)
- 06:00 Blue (53)
- 06:05 Blue (54)
- 06:10 Blue (55)
- 06:25 Blue (56)
- 06:30 Blue (57)
- 06:40 Blue (58)
- 06:50 Blue (59)
- 07:00 Blue (60)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (54)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (26)
- 10:00 Příšerky v rachotě (13)
- 10:25 Příšerky v rachotě (14)
- 22:05 Kouzelná beruška a černý kocour (55)
- 22:35 Kouzelná beruška a černý kocour (59)
- 23:00 Molly a Duch (8)
- 23:25 Molly a Duch (10)
- 23:55 Ghostforce (5)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (37)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (38)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 09:00 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 09:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 13:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 13:15 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 19:30 Bluey (70)
- 19:40 Bluey (73)
- 19:50 Bluey (75)
- 20:00 Bluey (76)
- 20:10 Bluey (77)
- 20:20 Bluey (78)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:20 Hurá za hádankou (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (25)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (26)
- 02:55 Chuck a přátelé (21)
- 03:07 Chuggington (20)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 05:01 Hurá za hádankou (5)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (45)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (46)
- 05:49 Požárník Sam (13)
- 06:00 Trojčata (45)
- 06:07 Trojčata (46)
- 06:14 Trojčata (47)
- 06:25 Bing (71)
- 07:08 Pettson a Fiškus (1)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (19)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (20)
- 08:50 Doodleboo (4)
- 09:30 Hurá za hádankou (3)
- 09:54 Daisy a Ollie (3)
- 10:02 Leo, ochránce divočiny (17)
- 10:13 Leo, ochránce divočiny (18)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (13)
- 11:27 Lokomotiva Tomáš (14)
- 11:40 Grisu (13)
- 11:50 Grisu (14)
- 12:05 Bořek stavitel (45)
- 12:16 Bořek stavitel (46)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 12:52 Bing (32)
- 13:00 Bing (33)
- 13:08 Bing (34)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 18:01 Hádej, jak moc tě mám rád
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 19:55 Simon (11)
- 20:00 Simon (12)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (10)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (11)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (10)
- 21:45 Chuggington (3)
- 21:55 Chuggington (4)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (38)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (39)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 23:05 Bing (21)
- 23:12 Bing (22)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (16)
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (28)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (45)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (24)
- 06:45 Bob staviteľ (46)
- 06:55 Ovečka Shaun (1)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 09:35 Veselé zajačiky V (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:20 Bob staviteľ (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (2)
- 10:55 Zvedavkovci II (25)
- 11:10 Monchhichi (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (1)
- 12:15 Ovečka Shaun (2)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (18)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (3)
- 19:15 Zvedavkovci II (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ (48)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+