Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 02:15 Na hranici tradic (Vlčnovské búdy)
- 02:40 Zašlapané projekty (Lokomotiva "u ledu")
- 03:05 Kam odešly smutné housle
- 03:30 Ničit a chránit
- 03:55 Církev otevřená všem
- 04:25 Zbyla jen muzika
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Příběhy divočiny (Emu)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Severní Anglie)
- 07:45 Philip: princ, manžel a otec
- 10:30 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 11:15 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Babylon
- 12:20 S dovolením
- 12:45 Půvab rakouských hor (1)
- 13:55 S Arthurem za slony
- 14:25 Zámek ve Švédsku
- 20:00 Most u Remagenu
- 22:00 Belphegor: Fantom Louvru
- 23:35 Čtyři životy (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:45 MČR Karviná
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Česko - Belgie)
- 07:55 Panorama
- 08:30 Sokolský zpravodaj
- 08:40 Malý fotbal
- 09:50 Golf Time
- 10:10 Cyklotoulky
- 10:25 ME Chorvatsko
- 10:55 Po trailech přes hory
- 11:15 SP ve vodním slalomu 2024 (SP Německo)
- 01:02 Policie v akci
- 02:03 Policie Hamburk X (Nesprávná žena)
- 03:05 Policie Hamburk X (Melody)
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H (50)
- 06:51 M.A.S.H (51)
- 07:23 M.A.S.H (52)
- 07:54 M.A.S.H (53)
- 08:26 Fotr na tripu
- 09:08 Autosalon.tv
- 10:15 Máme rádi Česko
- 12:15 Česko na grilu
- 13:41 Temný Kraj (Zjevení 2/2)
- 15:09 S tebou mě baví svět
- 17:05 Princ Bajaja
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Anděl)
- 21:35 České chaty snů
- 22:38 Parchanti
- 02:20 Mrtvá hlídka
- 05:19 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek (Krotitelé zvířat)
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 11:01 Duch
- 13:40 Fenomén
- 16:16 Kung Fu Panda
- 17:59 Gump - pes, který naučil lidi žít
- 20:08 Rakeťák
- 22:23 Ledová smrt
- 04:50 Lásce navzdory (Yesim a Sedef)
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Zoo (Podrazák a parazit)
- 07:22 Sestřičky (Kvůli tobě)
- 08:42 Slunečná (Zlatá horečka)
- 10:07 Receptář prima nápadů
- 10:54 Libovky Pepy Libického
- 11:27 Zahradník po ruce
- 20:03 Matčina lež
- 21:52 Sestřičky (Chata je lék)
- 23:05 Inkognito
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci u ledu)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 7T (6)
- 06:40 Pošťák Pat a jeho rockové hvězdy
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Super třída na fotbale
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 10:50 Lvíčata
- 11:15 Špačkovi v síti času (11)
- 11:45 Kiwi a Strit II
- 12:25 Štaflík a Špagetka
- 12:30 Panda a malá panda
- 13:45 Soví příběh
- 14:10 Šikulové - Velká výzva
- 14:40 Kiwi a Strit II
- 14:45 Zeleňák Norman
- 15:10 Dračí záchranáři
- 15:30 Dračí záchranáři
- 15:55 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola VI
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak viděli slatě)
- 18:55 7T (9)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (15)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:15 Odvrácená strana Hollywoodu (2)
- 01:10 Piš, Kafka, piš!
- 02:05 Hudební cestopis slavných skladatelů (4)
- 03:00 Tečka páteční noci
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 21:50 Proces
- 04:57 Prostřeno v Británii XVII (15)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Zimní radost)
- 06:25 Amerika hledá topmodelku XIV (Přírodní živly)
- 07:06 Tyhle šaty beru! V (Tuhle mašli nechci)
- 07:27 Tyhle šaty beru! V (Naděje na ramínku)
- 07:56 Tyhle šaty beru! V (Tyl versus výstřih)
- 12:34 VIP Prostřeno!
- 13:54 Farmář hledá ženu SK
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Její příležitost)
- 16:49 Nikdo není dokonalý
- 17:53 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:12 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen
- 00:32 360⁰
- 01:03 Prima ČESKO
- 01:35 Prima Svět
- 02:08 Prima ČESKO
- 02:40 Prima Svět
- 04:23 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Malý velký svět (Pravý Vermont)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 09:00 Zprávy
- 10:00 Zprávy
- 10:59 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:56 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 23:52 Partie Terezie Tománkové
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (5)
- 02:45 Sousedství IV (16)
- 03:10 Výleťák (142)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (67)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (68)
- 10:10 Muž na míru
- 12:05 Diagnóza smrti
- 13:55 Cukrárna (1)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (1)
- 21:35 Drahé tety a já
- 23:10 Cesta válečníka
- 00:45 Kriminálka Miami VII (Vražda na pláži)
- 01:45 Kriminálka Miami VII (Osudná nevěra)
- 02:50 Na vaší straně
- 03:45 Ulice (4715)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (18)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (5)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 08:50 Na vodě (Utopená)
- 10:00 Den s Novou
- 10:05 Rady ptáka Loskutáka
- 11:25 Bláznivá školka
- 13:15 Den s Novou
- 13:20 Risknem to s Polly
- 15:05 Den s Novou
- 15:10 Přes noc třicítkou
- 17:15 Machři
- 20:20 Superlov II
- 21:45 MEG: Monstrum z hlubin
- 00:05 Matrix
- 02:25 Neviditelný
- 10:10 Poslední plavky
- 12:10 Mars útočí!
- 14:15 Já, padouch 2
- 16:10 Lorax
- 17:50 Trable v ráji
- 20:00 Batman
- 23:45 Mariňák 2