Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 02:15 Na hranici tradic (Vlčnovské búdy)
- 02:40 Zašlapané projekty (Lokomotiva "u ledu")
- 03:05 Kam odešly smutné housle
- 03:30 Ničit a chránit
- 03:55 Církev otevřená všem
- 04:25 Zbyla jen muzika
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Příběhy divočiny (Emu)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Severní Anglie)
- 07:45 Philip: princ, manžel a otec
- 10:30 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 11:15 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Babylon
- 12:20 S dovolením
- 12:45 Půvab rakouských hor (1)
- 13:55 S Arthurem za slony
- 14:25 Zámek ve Švédsku
- 20:00 Most u Remagenu
- 22:00 Belphegor: Fantom Louvru
- 23:35 Čtyři životy (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 02:25 Primátorky 2024 (Primátorky)
- 03:25 Branky, body, vteřiny
- 04:45 MČR Karviná
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Česko - Belgie)
- 07:55 Panorama
- 08:30 Sokolský zpravodaj
- 08:40 Malý fotbal
- 09:50 Golf Time
- 10:10 Cyklotoulky
- 10:25 ME Chorvatsko
- 10:55 Po trailech přes hory
- 11:15 SP ve vodním slalomu 2024 (SP Německo)
- 01:02 Policie v akci
- 02:03 Policie Hamburk X (Nesprávná žena)
- 03:05 Policie Hamburk X (Melody)
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H (50)
- 06:51 M.A.S.H (51)
- 07:23 M.A.S.H (52)
- 07:54 M.A.S.H (53)
- 08:26 Fotr na tripu
- 09:08 Autosalon.tv
- 10:15 Máme rádi Česko
- 12:15 Česko na grilu
- 13:41 Temný Kraj (Zjevení 2/2)
- 15:09 S tebou mě baví svět
- 17:05 Princ Bajaja
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Anděl)
- 21:35 České chaty snů
- 22:38 Parchanti
- 18:36 Columbo (Dvojitý šok)
- 02:20 Mrtvá hlídka
- 05:19 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek (Krotitelé zvířat)
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 11:01 Duch
- 13:40 Fenomén
- 16:16 Kung Fu Panda
- 17:59 Gump - pes, který naučil lidi žít
- 20:08 Rakeťák
- 22:23 Ledová smrt
- 04:50 Lásce navzdory (Yesim a Sedef)
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Zoo (Podrazák a parazit)
- 07:22 Sestřičky (Kvůli tobě)
- 08:42 Slunečná (Zlatá horečka)
- 10:07 Receptář prima nápadů
- 10:54 Libovky Pepy Libického
- 11:27 Zahradník po ruce
- 20:03 Matčina lež
- 21:52 Sestřičky (Chata je lék)
- 23:05 Inkognito
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci u ledu)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 7T (6)
- 06:40 Pošťák Pat a jeho rockové hvězdy
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Super třída na fotbale
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 10:50 Lvíčata
- 11:15 Špačkovi v síti času (11)
- 11:45 Kiwi a Strit II
- 12:25 Štaflík a Špagetka
- 12:30 Panda a malá panda
- 13:45 Soví příběh
- 14:10 Šikulové - Velká výzva
- 14:40 Kiwi a Strit II
- 14:45 Zeleňák Norman
- 15:10 Dračí záchranáři
- 15:30 Dračí záchranáři
- 15:55 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola VI
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak viděli slatě)
- 18:55 7T (9)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (15)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Medvěd)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:15 Odvrácená strana Hollywoodu (2)
- 01:10 Piš, Kafka, piš!
- 02:05 Hudební cestopis slavných skladatelů (4)
- 03:00 Tečka páteční noci
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 21:50 Proces
- 04:57 Prostřeno v Británii XVII (15)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Zimní radost)
- 06:25 Amerika hledá topmodelku XIV (Přírodní živly)
- 07:06 Tyhle šaty beru! V (Tuhle mašli nechci)
- 07:27 Tyhle šaty beru! V (Naděje na ramínku)
- 07:56 Tyhle šaty beru! V (Tyl versus výstřih)
- 12:34 VIP Prostřeno!
- 13:54 Farmář hledá ženu SK
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:41 Columbo (Její příležitost)
- 16:49 Nikdo není dokonalý
- 17:53 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:12 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen
- 00:32 360⁰
- 01:03 Prima ČESKO
- 01:35 Prima Svět
- 02:08 Prima ČESKO
- 02:40 Prima Svět
- 04:23 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Malý velký svět (Pravý Vermont)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 09:00 Zprávy
- 10:00 Zprávy
- 10:59 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 11:55 Polední zprávy
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:56 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 23:52 Partie Terezie Tománkové
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:05 Zahrada je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:05 Obr z Černé skály
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 15:25 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (5)
- 02:45 Sousedství IV (16)
- 03:10 Výleťák (142)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (67)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (68)
- 10:10 Muž na míru
- 12:05 Diagnóza smrti
- 13:55 Cukrárna (1)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (1)
- 21:35 Drahé tety a já
- 23:10 Cesta válečníka
- 00:45 Kriminálka Miami VII (Vražda na pláži)
- 02:50 Na vaší straně
- 03:45 Ulice (4715)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (18)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (5)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 08:50 Na vodě (Utopená)
- 10:00 Den s Novou
- 10:05 Rady ptáka Loskutáka
- 11:25 Bláznivá školka
- 13:15 Den s Novou
- 13:20 Risknem to s Polly
- 15:05 Den s Novou
- 15:10 Přes noc třicítkou
- 17:15 Machři
- 20:20 Superlov II
- 21:45 MEG: Monstrum z hlubin
- 00:05 Matrix
- 02:25 Neviditelný
- 10:10 Poslední plavky
- 12:10 Mars útočí!
- 14:15 Já, padouch 2
- 16:10 Lorax
- 17:50 Trable v ráji
- 20:00 Batman
- 23:45 Mariňák 2
- 08:30 Pomozte autům VII (5)
- 09:30 Kobra 11 XX (8)
- 12:35 Válka skladů VII (9)
- 13:30 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (2)
- 16:35 Kobra 11 XX (10)
- 18:35 Válka skladů VII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (7)
- 20:30 Šestý den
- 02:15 Malý Sheldon III (17)
- 03:35 Griffinovi IV (17)
- 04:15 TELE TELE
- 04:45 2 $ocky II (2)
- 05:55 Karate ovce (65)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (4)
- 06:50 Přátelé IV (5)
- 07:45 2 $ocky II (9)
- 09:30 Malý Sheldon III (21)
- 11:10 Já, já a zase já (9)
- 12:00 Dva a půl chlapa (8)
- 13:50 Teorie velkého třesku IV (15)
- 15:35 2 $ocky II (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa (10)
- 19:10 Malý Sheldon IV (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (19)
- 21:45 Přátelé IV (7)
- 22:40 Griffinovi IV (19)
- 23:35 Dva a půl chlapa (10)
- 00:30 Slečna Marplová V (Plavý kůň)
- 03:20 Na lovu
- 04:00 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (2)
- 10:55 Médium (Bráška Lucky)
- 11:50 Specialisté (Krevní pouto)
- 12:50 MasterChef Česko VI (3)
- 14:10 Grantchester IV (1)
- 15:15 Médium (Víc než jen sen)
- 20:00 Myšlenky zločince V (23)
- 20:55 Myšlenky zločince VI (1)
- 21:50 Myšlenky zločince VI (2)
- 22:45 Médium (10)
- 23:40 Grantchester IV (1)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (11)
- 01:25 Vyměněné osudy (46)
- 02:55 Čarodějky (13)
- 04:20 U Haliny v kuchyni
- 04:50 Ulice (4279)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří (13)
- 08:15 Čarodějky (17)
- 10:10 Vítejte doma III
- 16:30 Pan Selfridge III (3)
- 17:30 Pan Selfridge III (4)
- 20:15 Modrá laguna
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:30 NHL News
- 20:30 Absa Cape Epic Best of MEN
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: AS Saint - Étienne - FC Metz
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 06:00 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Ružové dresy)
- 08:25 Čudná príroda
- 08:50 Superveda
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 10:30 Nikto nie je dokonalý
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Toskánska vášeň II (9)
- 13:55 Záhady tela
- 15:00 Milujem Slovensko
- 16:30 Columbo (Staromódna vražda)
- 17:45 Cestou necestou (Vieques)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Hit roka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Spišský Štiavnik)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Po stopách praotca Čecha (Ústecký kraj))
- 09:20 History
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 11:55 Televízny klub nepočujúcich
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Syseľ Puko a jeho rodina
- 17:55 Mimi a Líza: Záhrada
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:20 Vyšetrovanie (1280 metrov)
- 23:05 Konformista
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 14:00 Správy :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Cez lupu
- 22:25 Reportéri
- 03:50 Bohové Egypta
- 06:10 Zamilovaná smolařka
- 09:25 Kincsem
- 11:35 Princezna a bodyguard
- 13:15 Bobule
- 15:05 Hrdinský režim
- 16:45 Vrásky z lásky
- 18:40 Moře kouzel
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 23:40 Všechno, všude, najednou
- 00:40 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 01:20 Policisté v akci
- 02:10 Krimi
- 02:35 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 03:15 Soudní síň (Čekání na nevěru)
- 04:00 Soudní síň (Psychiatr)
- 04:50 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:45 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:40 Pes, který zachránil Halloween
- 08:30 Cesta do země jednorožců
- 10:30 Kdybych měl křídla
- 12:25 Hodinář
- 16:40 Dobrá čtvrť II (Svítání nad Pacifikem)
- 17:50 Nové bydlení
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:25 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:10 Ruža pre nevestu II
- 13:35 Susedia (Dcéra)
- 14:05 Susedia (Vzácna návšteva)
- 14:35 Susedia (Prvý apríl)
- 15:15 Horná Dolná XI (Noha)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 06:00 Dům snů (19)
- 06:50 Dům snů - souboj II (5)
- 09:45 Luxusní domy III (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (1)
- 13:15 Markéta na trhu (1)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (7)
- 14:30 Luxusní domy III (3)
- 15:00 Luxusní domy III (4)
- 15:25 Dům snů (19)
- 16:10 Zahrady snů (1)
- 16:35 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 17:40 Utajený šéf – USA X (7)
- 06:00 Šmoulové
- 07:45 Shazam! Hněv bohů
- 09:55 Hotel Transylvánie
- 11:25 Hotel Transylvánie 2
- 16:10 Wonka
- 20:00 Cesta do Betléma
- 21:35 Duna
- 07:20 Jiskra Vánoc
- 10:30 Hop
- 12:05 Poslední hra o zlato
- 17:25 Black Adam
- 19:30 Birdman
- 21:30 Osm hrozných
- 00:20 Jeho temné esence II (5)
- 01:05 Jeho temné esence II (6)
- 01:50 Jeho temné esence II (7)
- 16:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 17:45 Zkrocená hora
- 20:00 V moci hvězd (Silvestr)
- 20:25 V moci hvězd (Jaro)
- 20:45 V moci hvězd (Léto)
- 21:10 V moci hvězd (Podzim)
- 21:30 V moci hvězd (Zima)
- 21:55 V moci hvězd (Vánoce)
- 22:20 V moci hvězd II (Zůstaň)
- 22:40 V moci hvězd II (Zase Vánoce)
- 23:00 V moci hvězd II (Kolaudace)
- 23:25 V moci hvězd II (Pohřeb)
- 23:45 V moci hvězd II (Valentýn)
- 00:10 Antarktida II (1)
- 01:00 Antarktida II (2)
- 01:45 Břicho bestie
- 03:15 Poslední polda II (6)
- 04:10 Bourák
- 05:40 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)
- 07:15 Ostrov pokladů
- 11:00 Super 8
- 13:15 Sabrina
- 15:55 Freonový duch
- 17:55 Avantgarda
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:25 Farang
- 07:25 Sammyho dobrodružství 3D
- 08:50 Heidi, děvčátko z hor
- 15:25 Supernova
- 17:00 Chlupáčci
- 18:25 Dárce
- 20:00 Hrátky s ohněm
- 21:35 A Little White Lie
- 23:15 Bitva o Inčchon
- 01:05 Objavujeme Karla Lagerfelda (1)
- 01:35 Téma (140)
- 04:05 Medzipriestor (1)
- 05:00 Ostrov Plastov (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Zákon a poriadok (1)
- 12:00 Castrovi špióni (1)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 00:55 Moje zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jana Brejchová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (5)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:30 Nikdo není perfektní
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 21:20 Profesionálové (6)
- 22:15 El Chapo II (2)
- 23:15 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 05:00 Totalcar IV (2)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (16)
- 13:50 Macgyver III (9)
- 14:45 Macgyver III (10)
- 20:00 Smrtelná alliance
- 21:40 Ničitelka
- 13:00 MacGyver (19)
- 13:55 MacGyver (20)
- 14:50 MacGyver (21)
- 15:45 MacGyver II (1)
- 16:45 MacGyver II (2)
- 17:35 Hvězdná brána: Atlantida IV
- 00:30 Célina a Julie si vyjely na lodi
- 03:45 Emigranti
- 10:20 Brankář
- 16:20 Nitram
- 22:00 Kde je Anne Franková
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 07:00 Staré pověsti české (Libušina proroctví)
- 07:45 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 08:20 Broučci (A měli se rádi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Paklíč
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Matěji, proč tě holky nechtějí?
- 13:40 Kinosál
- 16:40 Hrdinové mlčí
- 18:00 Zuřivý reportér
- 19:20 Filmové minuty
- 19:25 Kinosál
- 22:00 Jeden z nich je vrah
- 23:35 Teleshopping
- 04:30 Úžasný život (23)
- 05:50 Paranormální kriminalisté II (Daňová smrt)
- 07:00 Teleshopping
- 11:30 Zlatý věk hradů
- 18:10 Příběh Google
- 23:20 Nebeští obyvatelé
- 10:25 Čína ve filmu (1)
- 11:25 Nebezpečné oblasti světa (Fukušima)
- 22:50 8:15 Hirošima
- 23:55 Čína ve filmu (2)
- 03:00 Řežba v Tombstone
- 06:00 The Christmas Card
- 09:30 Odysseus (1)
- 11:05 Odysseus (2)
- 12:45 Božská Ema
- 16:35 Marley a já
- 18:35 Špionáž
- 20:20 Akta X: Chci uvěřit
- 22:00 Blood And Bone
- 23:35 Umučení Krista
- 01:45 Kurýr: Zásilka smrti
- 03:15 District 9
- 07:25 Šťastný Luke
- 09:25 Kočka a pes
- 11:10 Bláznivý šaman
- 12:55 Holky z porcelánu
- 14:45 Malý unavený Joe
- 18:20 Neprůstřelný mnich
- 20:05 Stmívání
- 22:00 Underworld: Krvavé války
- 23:30 Inferno
- 00:55 Yellowstone (8)
- 01:55 Yellowstone (9)
- 02:55 Comedy Club VII (13)
- 08:00 Tučňáci z Madagaskaru (6)
- 08:30 Tučňáci z Madagaskaru (7)
- 09:00 Spongebob v kalhotách II (24)
- 09:30 Spongebob v kalhotách II (25)
- 10:00 Spongebob v kalhotách II (26)
- 10:30 Spongebob v kalhotách II (27)
- 11:00 Láska ve Whitbrooku
- 13:00 Starsky & Hutch
- 15:05 Řada nešťastných příhod
- 17:20 Kdo s koho
- 20:00 RED
- 22:15 Jako pavouk
- 11:20 Zvláštní a záhadné (5)
- 12:15 Zvláštní a záhadné (6)
- 13:10 Technické katastrofy II (9)
- 15:00 Válečné lodě IV (1)
- 20:00 Historie KGB (1)
- 21:05 Historie KGB (2)
- 22:10 Historie KGB (3)
- 23:15 Americká 80. léta (7)
- 15:10 Královna čokolády IV (1)
- 15:35 Královna čokolády IV (2)
- 16:05 Jamieho zázračné hrnce (5)
- 16:30 Jamieho zázračné hrnce (6)
- 04:25 Muži z kamenolomů II (4)
- 06:05 Neuvěřitelné železnice (5)
- 07:05 Neuvěřitelné železnice (6)
- 14:15 Pobřežná hlídka: SOS (4)
- 18:10 Australští tiráci V (3)
- 19:10 Australští tiráci V (4)
- 04:00 Rození obchodníci XII (Messerschmitt KR200)
- 06:00 Jak se to dělá VI (Lana/kulečníkové stoly/plachetnice)
- 06:30 Jak se to dělá VI (Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balony)
- 07:00 Jak se to dělá VI (Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky)
- 07:30 Jak se to dělá VI (Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky)
- 00:00 Tenis
- 01:30 Olympijské hry
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Tenis
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Jezdectví
- 10:30 Tenis
- 21:00 Golf
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Itálie
- 10:00 Televizní nákupy
- 17:00 Poker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:45 SKST Chodov - HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 17:00 Hitrádio desítka
- 19:15 Óčko hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Den dětí
- 13:00 Best of KRYŠTOF
- 14:00 Největší hity
- 16:00 Největší hity
- 05:50 Zvěřinec (135)
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (89)
- 17:55 Doktor z hor (4)
- 20:55 Wolffův revír (32)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Katy Perry
- 02:42 Various Artists
- 04:58 Mötley Crüe
- 06:47 Various Artists
- 07:02 Eric Clapton & Steve Winwood
- 09:45 Various Artists
- 10:00 Pearl Jam
- 12:55 Pharrell Williams
- 15:52 Various Artists
- 16:24 Aerosmith
- 19:48 Various Artists
- 20:00 Dream Theater
- 23:52 Various Artists
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 22:15 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 22:20 Prasátko Peppa VI (Noční zvířátka)
- 22:25 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 22:30 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 22:40 Tlapková patrola IX (Liberty má nového kamaráda / Tlapky zachraňují tlap-tlap-bugy-soutěž)
- 23:40 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 00:25 Ghostforce (3)
- 00:45 Ghostforce (4)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:20 Ghostforce (23)
- 03:45 Ghostforce (24)
- 04:05 Pyžamasky (6)
- 04:30 Pyžamasky (7)
- 04:55 Dalmatinská 101 (19)
- 05:15 Dalmatinská 101 (20)
- 05:35 Kluk, holka atd. (103)
- 05:45 Kluk, holka atd. (104)
- 06:00 Blue (53)
- 06:05 Blue (54)
- 06:10 Blue (55)
- 06:25 Blue (56)
- 06:30 Blue (57)
- 06:40 Blue (58)
- 06:50 Blue (59)
- 07:00 Blue (60)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (54)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (26)
- 10:00 Příšerky v rachotě (13)
- 10:25 Příšerky v rachotě (14)
- 22:05 Kouzelná beruška a černý kocour (55)
- 22:35 Kouzelná beruška a černý kocour (59)
- 23:00 Molly a Duch (8)
- 23:25 Molly a Duch (10)
- 23:55 Ghostforce (5)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (37)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (38)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 09:00 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 09:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 13:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 13:15 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 19:30 Bluey (70)
- 19:40 Bluey (73)
- 19:50 Bluey (75)
- 20:00 Bluey (76)
- 20:10 Bluey (77)
- 20:20 Bluey (78)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:20 Hurá za hádankou (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (25)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (26)
- 02:55 Chuck a přátelé (21)
- 03:07 Chuggington (20)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 05:01 Hurá za hádankou (5)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (45)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (46)
- 05:49 Požárník Sam (13)
- 06:00 Trojčata (45)
- 06:07 Trojčata (46)
- 06:14 Trojčata (47)
- 06:25 Bing (71)
- 07:08 Pettson a Fiškus (1)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (19)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (20)
- 08:50 Doodleboo (4)
- 09:30 Hurá za hádankou (3)
- 09:54 Daisy a Ollie (3)
- 10:02 Leo, ochránce divočiny (17)
- 10:13 Leo, ochránce divočiny (18)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (13)
- 11:27 Lokomotiva Tomáš (14)
- 11:40 Grisu (13)
- 11:50 Grisu (14)
- 12:05 Bořek stavitel (45)
- 12:16 Bořek stavitel (46)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 12:52 Bing (32)
- 13:00 Bing (33)
- 13:08 Bing (34)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 18:01 Hádej, jak moc tě mám rád
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 19:55 Simon (11)
- 20:00 Simon (12)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (10)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (11)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (10)
- 21:45 Chuggington (3)
- 21:55 Chuggington (4)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (38)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (39)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 23:05 Bing (21)
- 23:12 Bing (22)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (16)
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (28)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (45)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (24)
- 06:45 Bob staviteľ (46)
- 06:55 Ovečka Shaun (1)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 09:35 Veselé zajačiky V (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:20 Bob staviteľ (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (2)
- 10:55 Zvedavkovci II (25)
- 11:10 Monchhichi (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (1)
- 12:15 Ovečka Shaun (2)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (18)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (3)
- 19:15 Zvedavkovci II (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ (48)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 08:20 Animované biblické příběhy: Ztracený syn
- 08:50 Strýček Emu
- 09:05 Bratr oheň: Svatí a zloději
- 09:40 Ježíš pro děti
- 17:30 V souvislostech
- 19:30 V pohorách po horách
- 19:40 Bible v písku
- 01:30 Dolce Vita (12)
- 03:30 Holky v kuchyni (9)
- 04:00 Nebesky dobré (6)
- 04:30 Láďův Orient Express (15)
- 05:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Meat Balls)
- 07:30 Dolce Vita (12)
- 15:30 Holky v kuchyni (9)
- 16:00 Nebesky dobré (6)
- 16:30 Láďův Orient Express (15)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Meat Balls)
- 17:30 Dolce Vita (1)
- 18:45 Hoď to na gril! (4)
- 19:00 Jóga – Energie života (9)
- 14:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Ve Slezské Ostravě otevřeli první zvířecí krematorium, Jachtařka ze Slezské Ostravy vede Evropský pohár, Na Slezskoostravském hradě se konal
- 15:20 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Moravskoslezští záchranáři jsou nejlepší z celé země, Policisté zachránili muže ze zakouřeného bytu, Hasiči SDH Karviná-Ráj oslavili na Lodičkách 100 let)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, MP v Havířově uspořádala pro děti Den otevřených dveří, ZUŠ B. Martinů v Havířově se zapojila do festivalu ZUŠ Open, Havířovští myslivci získali zlatou trofej za rok
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Vandalové ničí herní prvky, lavičky i zeleň v MOaP)
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 02:38 Pohádky (2)
- 09:57 Pohádky
- 12:24 Hudebni blok CZ/SK
- 16:47 S Alicí v kuchyni
- 17:15 Paragrafy na kolech
- 19:01 Byli jednou dva písaři
- 21:31 Byli jednou dva písaři
- 22:15 Andělská noc