Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:30 Pomozte autům VII (5)
- 09:30 Kobra 11 XX (8)
- 12:35 Válka skladů VII (9)
- 13:30 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (2)
- 16:35 Kobra 11 XX (10)
- 18:35 Válka skladů VII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (7)
- 20:30 Šestý den
- 02:15 Malý Sheldon III (17)
- 03:35 Griffinovi IV (17)
- 04:15 TELE TELE
- 04:45 2 $ocky II (2)
- 05:55 Karate ovce (65)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (4)
- 06:50 Přátelé IV (5)
- 07:45 2 $ocky II (9)
- 09:30 Malý Sheldon III (21)
- 11:10 Já, já a zase já (9)
- 12:00 Dva a půl chlapa (8)
- 13:50 Teorie velkého třesku IV (15)
- 15:35 2 $ocky II (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa (10)
- 19:10 Malý Sheldon IV (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (19)
- 21:45 Přátelé IV (7)
- 22:40 Griffinovi IV (19)
- 23:35 Dva a půl chlapa (10)
- 00:30 Slečna Marplová V (Plavý kůň)
- 03:20 Na lovu
- 04:00 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (2)
- 10:55 Médium (Bráška Lucky)
- 11:50 Specialisté (Krevní pouto)
- 12:50 MasterChef Česko VI (3)
- 14:10 Grantchester IV (1)
- 15:15 Médium (Víc než jen sen)
- 20:00 Myšlenky zločince V (23)
- 20:55 Myšlenky zločince VI (1)
- 21:50 Myšlenky zločince VI (2)
- 22:45 Médium (10)
- 23:40 Grantchester IV (1)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (11)
- 01:25 Vyměněné osudy (46)
- 02:55 Čarodějky (13)
- 04:20 U Haliny v kuchyni
- 04:50 Ulice (4279)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří (13)
- 08:15 Čarodějky (17)
- 10:10 Vítejte doma III
- 16:30 Pan Selfridge III (3)
- 17:30 Pan Selfridge III (4)
- 20:15 Modrá laguna
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:30 NHL News
- 20:30 Absa Cape Epic Best of MEN
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: AS Saint - Étienne - FC Metz
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 06:00 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Ružové dresy)
- 08:25 Čudná príroda
- 08:50 Superveda
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 10:30 Nikto nie je dokonalý
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Toskánska vášeň II (9)
- 13:55 Záhady tela
- 15:00 Milujem Slovensko
- 16:30 Columbo (Staromódna vražda)
- 17:45 Cestou necestou (Vieques)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Hit roka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Spišský Štiavnik)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Po stopách praotca Čecha (Ústecký kraj))
- 09:20 History
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 11:55 Televízny klub nepočujúcich
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Syseľ Puko a jeho rodina
- 17:55 Mimi a Líza: Záhrada
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:20 Vyšetrovanie (1280 metrov)
- 23:05 Konformista
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:05 Banánové rybičky
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 08:50 Úsměvy Pavla Háši
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O velkém nosu
- 13:40 Démantový déšť
- 14:35 Tři princezny tanečnice
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Petr Kostka - Štace mého života
- 01:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 06:20 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 Profíci
- 09:30 Gejzír
- 10:00 Walker: Independence (1)
- 10:45 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 18:25 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 14:00 Správy :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Cez lupu
- 22:25 Reportéri
- 03:50 Bohové Egypta
- 06:10 Zamilovaná smolařka
- 09:25 Kincsem
- 11:35 Princezna a bodyguard
- 13:15 Bobule
- 15:05 Hrdinský režim
- 16:45 Vrásky z lásky
- 18:40 Moře kouzel
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 23:40 Všechno, všude, najednou
- 00:40 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 01:20 Policisté v akci
- 02:10 Krimi
- 02:35 Ochránci (Těhotná gymnazistka)
- 03:15 Soudní síň (Čekání na nevěru)
- 04:00 Soudní síň (Psychiatr)
- 04:50 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:45 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:40 Pes, který zachránil Halloween
- 08:30 Cesta do země jednorožců
- 10:30 Kdybych měl křídla
- 12:25 Hodinář
- 16:40 Dobrá čtvrť II (Svítání nad Pacifikem)
- 17:50 Nové bydlení
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:25 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:10 Ruža pre nevestu II
- 13:35 Susedia (Dcéra)
- 14:05 Susedia (Vzácna návšteva)
- 14:35 Susedia (Prvý apríl)
- 15:15 Horná Dolná XI (Noha)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 06:00 Dům snů (19)
- 06:50 Dům snů - souboj II (5)
- 09:45 Luxusní domy III (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (1)
- 13:15 Markéta na trhu (1)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (7)
- 14:30 Luxusní domy III (3)
- 15:00 Luxusní domy III (4)
- 15:25 Dům snů (19)
- 16:10 Zahrady snů (1)
- 16:35 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 17:40 Utajený šéf – USA X (7)
- 06:00 Šmoulové
- 07:45 Shazam! Hněv bohů
- 09:55 Hotel Transylvánie
- 11:25 Hotel Transylvánie 2
- 16:10 Wonka
- 20:00 Cesta do Betléma
- 21:35 Duna
- 07:20 Jiskra Vánoc
- 10:30 Hop
- 12:05 Poslední hra o zlato
- 17:25 Black Adam
- 19:30 Birdman
- 21:30 Osm hrozných
- 00:20 Jeho temné esence II (5)
- 01:05 Jeho temné esence II (6)
- 01:50 Jeho temné esence II (7)
- 16:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 17:45 Zkrocená hora
- 20:00 V moci hvězd (Silvestr)
- 20:25 V moci hvězd (Jaro)
- 20:45 V moci hvězd (Léto)
- 21:10 V moci hvězd (Podzim)
- 21:30 V moci hvězd (Zima)
- 21:55 V moci hvězd (Vánoce)
- 22:20 V moci hvězd II (Zůstaň)
- 22:40 V moci hvězd II (Zase Vánoce)
- 23:00 V moci hvězd II (Kolaudace)
- 23:25 V moci hvězd II (Pohřeb)
- 23:45 V moci hvězd II (Valentýn)