Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Svět motorů (47)
- 01:50 Pomozte autům VII (4)
- 03:20 Walker, Texas Ranger V (19)
- 08:15 Svět motorů (47)
- 09:10 Pomozte autům VII (4)
- 10:10 Kobra 11 XX (6)
- 12:05 Walker, Texas Ranger V (19)
- 13:00 Válka skladů VII (9)
- 16:15 Strážci hranic: Kanada III (1)
- 16:40 Kobra 11 XX (8)
- 18:40 Válka skladů VII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (6)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (21)
- 21:25 Pomozte autům VII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (20)
- 23:15 Kobra 11 XX (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky (22)
- 05:40 Karate ovce (61)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (3)
- 06:40 Přátelé IV (3)
- 07:40 2 $ocky II (5)
- 09:25 Malý Sheldon III (19)
- 11:05 Já, já a zase já (7)
- 12:00 Dva a půl chlapa (6)
- 12:50 Přátelé IV (3)
- 13:45 Teorie velkého třesku IV (11)
- 15:25 2 $ocky II (9)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá IV (4)
- 18:15 Dva a půl chlapa (8)
- 19:05 Malý Sheldon III (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (15)
- 21:50 Přátelé IV (5)
- 22:45 Griffinovi IV (17)
- 23:40 Dva a půl chlapa (8)
- 00:40 Slečna Marplová IV (Proč nepožádali Evanse?)
- 03:35 Na lovu
- 04:55 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko VI (1)
- 12:55 MasterChef Česko VI (2)
- 14:10 Tescoma s chutí
- 14:15 Grantchester III (6)
- 15:15 Médium (Bráška Lucky)
- 22:40 Médium (Víc než jen sen)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med V (10)
- 01:15 Vyměněné osudy (44)
- 02:45 Čarodějky (11)
- 04:35 Ulice (4278)
- 06:10 Život na jachtě: Středomoří (11)
- 08:00 Čarodějky (15)
- 09:50 Oteckovia (170)
- 11:50 Nekonečná láska II (30)
- 16:20 Vyměněné osudy (50)
- 18:20 Čarodějky (17)
- 20:15 Nekonečná láska II (33)
- 21:10 Nekonečná láska II (34)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Káva)
- 15:00 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - tkanie)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Hra na skrývačku)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Vieques)
- 22:25 Rošáda
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.4)
- 10:05 Jacobowsky a plukovník
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Slováci a Maďari: Tisícročné manželstvo)
- 13:20 Súmrak módy?
- 17:35 Zázračný ateliér
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:45 Walda
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:45 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Walda
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:30 Interview :24
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 01:15 #FOLLOWME
- 05:45 Severní moře v plamenech
- 07:40 První láska
- 09:10 Nouzový let
- 11:25 Vrásky z lásky
- 13:15 Tohle je konec
- 14:45 Dívka od vedle
- 18:30 Sejmi prezidenta
- 20:15 Hodina nejistoty
- 21:45 9 kulek
- 00:10 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:00 Soudní síň (Zabiju manžela)
- 03:50 Soudní síň (Spermobanka)
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:30 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Spermobanka)
- 10:50 První oddělení II
- 11:45 Soudní síň (Povinné očkování)
- 12:45 Soudní síň (Psychiatr)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 20:20 Žena za pultem (Vánoce Anny Holubové)
- 21:30 Můj hříšný muž
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:05 Susedia
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:25 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět X (21)
- 12:15 Dům snů VI (12)
- 13:10 Zahradníkův svět X (22)
- 16:10 Domy snů u jezera (16)
- 16:35 Velkolepé plány XX (5)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (15)
- 19:20 Dům snů VI (13)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (21)
- 21:10 Dům snů VII (20)
- 22:00 Diamant
- 23:45 Pokrevní bratři
- 03:55 Teorie všeho
- 07:45 Neklid
- 15:55 Malý Sheldon VII (1)
- 16:15 Zkažená úča
- 18:25 Lady Bird
- 20:00 Čtyřicítka na krku
- 22:10 Tři Kristové
- 23:55 Ex Machina
- 00:10 Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
- 01:40 Služebník lidu
- 02:35 Úsvit mrtvých
- 07:45 MravenecZ
- 11:25 Bude líp (1)
- 12:15 Tintinova dobrodružství
- 14:00 Opilí láskou
- 15:35 Liga spravedlnosti Zacka Snydera
- 21:05 Válka o dědictví
- 22:40 Kiss the Future
- 05:30 Před kamerou XXI (17)
- 11:50 Addamsova rodina
- 14:45 Inferno
- 17:25 Bojovník III (2)
- 19:20 Banshee III (9)
- 20:05 Banshee III (10)
- 21:00 Jeho temné esence II (1)
- 21:50 Jeho temné esence II (2)
- 22:40 Jeho temné esence II (3)
- 23:30 Jeho temné esence II (4)