Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Bydlení je hra
- 01:35 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 14:45 Reportéři ČT
- 15:35 Profíci
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:25 Život s Hitlerem (1)
- 01:15 Ve víně je vražda (3)
- 02:00 Na hranici tradic (Za zvukem valašského dřeva)
- 02:25 Zašlapané projekty (Pod značkou ČSA)
- 03:00 Temná buš
- 03:25 Přidej se
- 03:40 Sabotáž
- 04:35 Já a můj bratranec
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:10 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 15:00 Výborná SHOW
- 15:50 V karavanu po Polsku (7)
- 23:45 Vzpomínky na Den D (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 15:13 Zprávy
- 15:16 Studio ČT24
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:00 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 05:15 Cyklistika ČR 2024 (ČP Praha)
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Zlatá Evropská liga mužů 2024 (Česko - Finsko)
- 08:20 Panorama
- 08:55 BBV po 25 letech
- 09:05 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Oslo)
- 14:45 TCL V Repre
- 20:35 Primátorky 2024 (Primátorky)
- 21:35 Malý fotbal
- 00:02 Ano, šéfe!
- 01:12 Policie v akci
- 03:14 Policie Hamburk X (Tichý křik)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (50)
- 07:38 M.A.S.H (51)
- 12:29 Komisař Rex IV (Nováček)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 05:05 Těžká dřina
- 05:31 Velké putování Bolka a Lolka (V hlubinách oceánu)
- 05:41 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Na ostrovech Polynésie)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Partička
- 06:58 Autosalon.tv
- 07:55 Těžká dřina
- 20:18 Volání divočiny
- 22:20 Ledová smrt
- 11:12 Columbo (Etuda v černém)
- 00:17 Lékořicová pizza
- 03:12 Návrat blbýho a blbějšího
- 05:25 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 M.A.S.H
- 07:11 Námořní vyšetřovací služba X (Jmenovec)
- 08:16 Utopenec na útěku
- 09:58 Skutečné vraždy: Hra na schovávanou
- 11:45 Nejdelší jízda
- 14:27 Povolení zabíjet
- 17:23 Fenomén
- 22:00 Muž s cejchem smrti
- 23:46 Čarodějky z Eastwicku
- 04:43 Lásce navzdory (Odpuštění)
- 05:45 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Prostřeno!
- 07:18 Sestřičky (Zachraňte Lukáše Hartmana)
- 08:41 Slunečná (Irská láska)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Rodinná pouta)
- 20:05 Inga Lindström (Ten pravý)
- 21:58 Sestřičky (Kvůli tobě)
- 23:11 Zoo (Děda v ohrožení)
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci na práci)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dokonalá smaženka)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (9)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (To je pro tebe)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli u jezera)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 12:50 Dva ve fraku (Tučňáci na práci)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:45 Pan Tau (1)
- 14:15 Hubert a Takako
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:30 Už tam budem?
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (9)
- 15:25 Wifina
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Budoucnost virtuální reality)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak přišli na hrad)
- 18:55 7T (8)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (14)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:00 ArtZóna
- 00:55 Kanadská soda IX (6)
- 01:20 Příběhy rockových písní (Kiss)
- 02:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:20 Chaplin pod pantoflem
- 03:35 Ladí neladí
- 05:15 Události v kultuře
- 05:28 Přestávka ve vysílání 05:28-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Waldemar a Olga opět v Lucerně
- 22:05 Kombo (Chinaski)
- 23:05 Příběhy rockových písní (Poison)
- 23:55 Kanadská soda IX (7)
- 00:10 Případ pro dva V (Fotograf)
- 01:36 Ošklivka Katka (Naděje)
- 02:57 Čas lásky a třešní (V parku)
- 03:58 Čas lásky a třešní (Zklamání)
- 05:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:09 Nikdo není dokonalý
- 06:59 Křižovatky života (Dcera týrá matku)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:11 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:03 360⁰
- 01:35 Hlasy zločinu
- 02:32 Prima Česko
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:03 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:24 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 20:55 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 04:42 Island: Útočiště papuchalků
- 06:00 Ptačí říše
- 06:12 Tajemství pravěkých obrů (Plazi)
- 07:04 Zachyceno v pohybu (Plynulý pohyb)
- 10:16 Ztracená pyramida v Egyptě
- 11:20 Divočina z výšky
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Bydlení je hra
- 01:35 Pod pokličkou
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 AZ-kvíz
- 01:35 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Walda
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 14:45 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 01:55 Vražedná čísla V (3)
- 02:40 Sousedství IV (15)
- 03:05 TaJeMno V (14)
- 03:20 Výleťák (142)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (65)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (66)
- 04:25 Proměny víkendových domů II (6)
- 05:10 Zahradní proměny VII (4)
- 06:00 Sousedství II (6)
- 06:20 Moje místa (Filip Čapka)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VIII (4)
- 10:10 Vražedná čísla V (3)
- 20:10 Superpolicajti z Miami
- 22:15 Cesta válečníka
- 00:50 Kriminálka Miami VII (Bomba)
- 01:50 Kriminálka Anděl II (Balkánská stopa)
- 03:05 Koření
- 03:40 Ulice (4714)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4714)
- 09:50 Specialisté (Krevní pouto)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Kdo mi jde po krku
- 22:30 Nechte ho jít
- 00:40 Neviditelný
- 02:45 Tajemství jejich očí
- 04:25 Ava: Bez soucitu
- 05:55 Malá mořská víla
- 06:55 Spiklenci
- 10:40 Poseidon
- 12:25 Poslední plavky
- 14:20 Beethoven: Velký trhák
- 18:00 Mars útočí!
- 20:00 Já, padouch 2
- 22:00 Dunkerk
- 01:10 Svět motorů (47)
- 01:50 Pomozte autům VII (4)
- 03:20 Walker, Texas Ranger V (19)
- 08:15 Svět motorů (47)
- 09:10 Pomozte autům VII (4)
- 10:10 Kobra 11 XX (6)
- 12:05 Walker, Texas Ranger V (19)
- 13:00 Válka skladů VII (9)
- 16:15 Strážci hranic: Kanada III (1)
- 16:40 Kobra 11 XX (8)
- 18:40 Válka skladů VII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (6)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (21)
- 21:25 Pomozte autům VII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (20)
- 23:15 Kobra 11 XX (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky (22)
- 05:40 Karate ovce (61)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (3)
- 06:40 Přátelé IV (3)
- 07:40 2 $ocky II (5)
- 09:25 Malý Sheldon III (19)
- 11:05 Já, já a zase já (7)
- 12:00 Dva a půl chlapa (6)
- 12:50 Přátelé IV (3)
- 13:45 Teorie velkého třesku IV (11)
- 15:25 2 $ocky II (9)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá IV (4)
- 18:15 Dva a půl chlapa (8)
- 19:05 Malý Sheldon III (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (15)
- 21:50 Přátelé IV (5)
- 22:45 Griffinovi IV (17)
- 23:40 Dva a půl chlapa (8)
- 00:40 Slečna Marplová IV (Proč nepožádali Evanse?)
- 03:35 Na lovu
- 04:55 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko VI (1)
- 12:55 MasterChef Česko VI (2)
- 14:10 Tescoma s chutí
- 14:15 Grantchester III (6)
- 15:15 Médium (Bráška Lucky)
- 22:40 Médium (Víc než jen sen)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med V (10)
- 01:15 Vyměněné osudy (44)
- 02:45 Čarodějky (11)
- 04:35 Ulice (4278)
- 06:10 Život na jachtě: Středomoří (11)
- 08:00 Čarodějky (15)
- 09:50 Oteckovia (170)
- 11:50 Nekonečná láska II (30)
- 16:20 Vyměněné osudy (50)
- 18:20 Čarodějky (17)
- 20:15 Nekonečná láska II (33)
- 21:10 Nekonečná láska II (34)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Káva)
- 15:00 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - tkanie)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Hra na skrývačku)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Vieques)
- 22:25 Rošáda
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.4)
- 10:05 Jacobowsky a plukovník
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Slováci a Maďari: Tisícročné manželstvo)
- 13:20 Súmrak módy?
- 17:35 Zázračný ateliér
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:45 Walda
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:45 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Walda
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:30 Interview :24
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 01:15 #FOLLOWME
- 05:45 Severní moře v plamenech
- 07:40 První láska
- 09:10 Nouzový let
- 11:25 Vrásky z lásky
- 13:15 Tohle je konec
- 14:45 Dívka od vedle
- 18:30 Sejmi prezidenta
- 20:15 Hodina nejistoty
- 21:45 9 kulek
- 00:10 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:00 Soudní síň (Zabiju manžela)
- 03:50 Soudní síň (Spermobanka)
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:30 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Spermobanka)
- 10:50 První oddělení II
- 11:45 Soudní síň (Povinné očkování)
- 12:45 Soudní síň (Psychiatr)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 20:20 Žena za pultem (Vánoce Anny Holubové)
- 21:30 Můj hříšný muž
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:05 Susedia
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:25 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět X (21)
- 12:15 Dům snů VI (12)
- 13:10 Zahradníkův svět X (22)
- 16:10 Domy snů u jezera (16)
- 16:35 Velkolepé plány XX (5)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (15)
- 19:20 Dům snů VI (13)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (21)
- 21:10 Dům snů VII (20)
- 22:00 Diamant
- 23:45 Pokrevní bratři
- 03:55 Teorie všeho
- 07:45 Neklid
- 15:55 Malý Sheldon VII (1)
- 16:15 Zkažená úča
- 18:25 Lady Bird
- 20:00 Čtyřicítka na krku
- 22:10 Tři Kristové
- 23:55 Ex Machina
- 00:10 Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
- 01:40 Služebník lidu
- 02:35 Úsvit mrtvých
- 07:45 MravenecZ
- 11:25 Bude líp (1)
- 12:15 Tintinova dobrodružství
- 14:00 Opilí láskou
- 15:35 Liga spravedlnosti Zacka Snydera
- 21:05 Válka o dědictví
- 22:40 Kiss the Future
- 05:30 Před kamerou XXI (17)
- 11:50 Addamsova rodina
- 14:45 Inferno
- 17:25 Bojovník III (2)
- 19:20 Banshee III (9)
- 20:05 Banshee III (10)
- 21:00 Jeho temné esence II (1)
- 21:50 Jeho temné esence II (2)
- 22:40 Jeho temné esence II (3)
- 23:30 Jeho temné esence II (4)
- 09:55 Podezření
- 12:30 Smallville (Podzemí)
- 13:25 Smallville (Voda)
- 20:00 Selena
- 22:25 Uklízečka (Díl 7)
- 23:20 Uklízečka (Díl 8)
- 00:05 Out Of Death
- 01:40 Smrtelné proroctví
- 03:05 Poslední polda II (5)
- 03:50 Staré báje vikingů
- 06:10 Sedm hladových
- 08:00 Svatby pana Voka
- 10:05 Král David
- 12:30 Erik Kamenné srdce
- 14:45 Poslední polda II (6)
- 15:45 Závod s časem
- 17:45 Enderova hra
- 20:00 Legie
- 22:10 Touha po vraždě
- 00:05 Vivárium
- 03:15 Anděl s křídly od krve
- 13:45 Fotbalová chůva
- 20:00 Který je ten pravý?
- 22:00 Jenny se vdává
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:30 Doktorka Kellerová (9)
- 23:55 Cyranův poloostrov (21)
- 03:50 Ostříháno
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Srnčí paštika)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (9)
- 22:05 El Chapo II (2)
- 23:00 El Chapo II (3)
- 09:15 Příroda kolem nás: cesta do Beloveze
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 06:00 Teleshop (5)
- 17:45 Ztracený svět III (17)
- 18:45 Ztracený svět III (18)
- 19:40 MacGyver II (6)
- 20:35 MacGyver II (7)
- 15:20 Brousko III (45)
- 17:40 Domek na prérii IV (2)
- 18:45 Ranč Heartland VII (17)
- 19:40 Ranč Heartland VII (18)
- 10:05 Po bouři
- 13:55 Tenkrát na Phuketu
- 15:40 Fanny a Alexander
- 22:00 Žena na válečné stezce
- 23:45 Mikrob a Gasoil
- 00:35 Emigranti
- 03:05 Není zla mezi námi
- 08:50 Michael Kolhaas
- 18:15 Zvuk hluku
- 20:00 Nitram
- 22:00 Emigranti
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (O Přemyslovi)
- 07:30 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Malá mořská víla
- 12:00 Jan Výrava
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Králové videa
- 16:00 Temno
- 20:00 Křtiny
- 21:20 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Děvčata, nedejte se!
- 23:40 Teleshopping
- 01:10 Timecop
- 02:40 Umučení Krista
- 06:00 Ostrov dinosaurů
- 07:40 King Kong žije
- 09:45 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 11:25 Superpolicajti z Miami
- 13:10 Sněhurka
- 18:45 Hon na čarodějnice
- 20:20 Super náhradník
- 22:00 Goon
- 23:30 Sin City - město hříchu
- 01:05 Saw 3
- 02:50 Devátá brána
- 12:30 Milovník po přechodu
- 14:25 Spy Game
- 20:25 Žoldnéř
- 22:00 Nebezpečné hry
- 23:50 G.I. Jane
- 00:40 Road Trip
- 02:40 Comedy Club VII (12)
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas (6)
- 12:00 Policejní zachránci XX (15)
- 13:00 Policejní stíhači XV (1)
- 20:00 Starsky & Hutch
- 22:05 Řbitov zviřátek
- 00:05 Zvláštní a záhadné (10)
- 12:45 Vzdušní bojovníci X (4)
- 13:40 Těžší, než by se zdálo (22)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (1)
- 21:00 Vzestup nacistů II (2)
- 02:00 Vesmír (2)
- 05:05 Savci: Film o filmu (3)
- 12:30 V továrně VI (5)
- 13:25 Zázračná planeta III (6)
- 18:25 Zázračná planeta III (7)
- 19:25 Život pod bodem mrazu X (4)
- 00:40 Ranč mimozemšťanů III (Blízká setkání)
- 01:25 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 01:45 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 02:10 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Naštvat Chuma)
- 00:00 Tenis
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 04:30 Olympijské hry
- 05:00 Tenis
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:30 Snooker
- 12:00 Tenis
- 23:30 Tenis
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Horská kola
- 02:00 Horská kola
- 03:00 Tenis
- 05:00 Horská kola
- 05:30 Horská kola
- 06:30 Tenis
- 08:30 Formule
- 09:30 Olympijské hry
- 10:30 Tenis
- 21:00 Golf
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:00 GALA DE BOXE ANGLAISE