Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Mnohotvárná Troja
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 04:10 S kalichem v srdci
- 04:35 Píšťalka zpod Soláně
- 05:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 05:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 05:30 Medvěd ušatý, Japonsko
- 05:59 Dobré ráno
- 10:10 Násilí na ženách
- 11:05 Pocta princi Philipovi
- 14:20 Velké stroje zblízka II (Vznášedlo)
- 15:05 Kvarteto
- 15:55 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 18:10 Auto moto svět
- 18:30 Auto moto test
- 18:45 Normandie: 85 dnů v pekle
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (3)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (4)
- 21:55 Kafka (2)
- 22:45 Návrat ztraceného syna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Studio ČT24
- 15:36 Zprávy
- 15:39 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:35 Branky, body, vteřiny
- 01:50 Svět motorů
- 03:55 Branky, body, vteřiny
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO U17 2024 Kypr (Česko - Dánsko)
- 07:50 Panorama
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:05 Golf Time
- 13:25 Cyklotoulky
- 13:35 EL a EKL UEFA 2023/2024 (Olympiakos FC - ACF Fiorentina)
- 01:00 Policie v akci
- 04:03 Closer: Nové případy (Podvádět se nevyplácí)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (47)
- 07:28 M.A.S.H (48)
- 07:59 M.A.S.H (49)
- 14:37 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Děda v ohrožení)
- 21:45 Inkognito
- 22:57 Inkognito
- 04:46 Ženy ve wrestlingu VIII (38)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Cesta na slonovi)
- 06:10 Těžká dřina
- 06:38 Partička L
- 08:00 Re-play
- 08:28 Největší průšvihy v Top Gearu (1)
- 09:29 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:52 Prima Pauza: Partička
- 00:55 Ve stínu Fukušimy
- 03:12 Cesta bojovníka
- 05:18 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Nešťastné vychovatelky)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:57 Námořní vyšetřovací služba X (Ztraceni v moři)
- 07:49 Přístav naděje
- 10:08 Duch
- 12:47 Skoro sestry
- 14:59 Nejdelší jízda
- 20:08 S tebou mě baví svět
- 21:56 Čarodějky z Eastwicku
- 04:49 Lásce navzdory (Policejní stanice)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Slova nejsou všechno)
- 10:07 Prostřeno!
- 10:52 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Nebezpeční tučňáci)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dobrodruzi)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Pozor!)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli u řeky)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Továrna)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8)
- 15:20 Cestohrátky (Mexiko)
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:12 Superhrdinové
- 16:26 Čvacht
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli u jezera)
- 18:55 7T (7)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (13)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:15 Hudební cestopis slavných skladatelů (4)
- 03:00 Ladí neladí
- 03:50 Midi Lidi
- 04:50 Muzeum Češko Selo
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Echo Pražského jara 2024
- 20:20 Munch
- 14:43 Sestřičky (Máma z basy)
- 15:57 Ošklivka Katka (Naděje)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý na cestách
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 02:38 360⁰
- 03:21 Spáleniště... Příběhy hasičů (Vladimír Vlček)
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:23 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:56 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:55 360⁰
- 08:07 Tajemství Arktidy (Podzim v tundře)
- 09:08 Prima Česko
- 09:42 Prima Svět
- 16:46 Časoprostor II (Výcvik astronautů)
- 17:52 Na křídlech Slunce
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Kluci v akci (Americké menu)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Mnohotvárná Troja
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Kluci v akci (Americké menu)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 00:15 Vražedná čísla V (2)
- 01:15 Sousedství IV (14)
- 03:10 U stánku II (5)
- 03:20 Výleťák (142)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (63)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (64)
- 04:25 Proměny víkendových domů II (5)
- 05:10 Zahradní proměny VII (3)
- 06:00 Sousedství II (5)
- 06:20 Moje místa (Ilona Csáková)
- 12:15 Muž na míru
- 20:10 Drahé tety a já
- 21:50 Lajna III (8)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4713)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Nenávist)
- 10:50 Můj přítel Monk (Pan Monk a obr Dale)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Bomba)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VII (Běsnící kanibal)
- 00:55 Kokain
- 03:05 Prci, prci, prcičky: Holky sobě
- 04:30 Malá mořská víla
- 05:40 Divoká řeka
- 07:20 Jesse Stone: Radikální změna
- 18:10 Poseidon
- 20:00 Poslední plavky
- 22:00 Matrix