Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Mnohotvárná Troja
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 04:10 S kalichem v srdci
- 04:35 Píšťalka zpod Soláně
- 05:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 05:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 05:30 Medvěd ušatý, Japonsko
- 05:59 Dobré ráno
- 10:10 Násilí na ženách
- 11:05 Pocta princi Philipovi
- 14:20 Velké stroje zblízka II (Vznášedlo)
- 15:05 Kvarteto
- 15:55 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 18:10 Auto moto svět
- 18:30 Auto moto test
- 18:45 Normandie: 85 dnů v pekle
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (3)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (4)
- 21:55 Kafka (2)
- 22:45 Návrat ztraceného syna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Studio ČT24
- 15:36 Zprávy
- 15:39 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:35 Branky, body, vteřiny
- 01:50 Svět motorů
- 03:55 Branky, body, vteřiny
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:50 Panorama
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:05 Golf Time
- 13:25 Cyklotoulky
- 13:35 EL a EKL UEFA 2023/2024 (Olympiakos FC - ACF Fiorentina)
- 01:00 Policie v akci
- 04:03 Closer: Nové případy (Podvádět se nevyplácí)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (47)
- 07:28 M.A.S.H (48)
- 07:59 M.A.S.H (49)
- 14:37 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Děda v ohrožení)
- 21:45 Inkognito
- 22:57 Inkognito
- 04:46 Ženy ve wrestlingu VIII (38)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Cesta na slonovi)
- 06:10 Těžká dřina
- 06:38 Partička L
- 08:00 Re-play
- 08:28 Největší průšvihy v Top Gearu (1)
- 09:29 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:52 Prima Pauza: Partička
- 00:55 Ve stínu Fukušimy
- 03:12 Cesta bojovníka
- 05:18 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Nešťastné vychovatelky)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:57 Námořní vyšetřovací služba X (Ztraceni v moři)
- 07:49 Přístav naděje
- 10:08 Duch
- 12:47 Skoro sestry
- 14:59 Nejdelší jízda
- 20:08 S tebou mě baví svět
- 21:56 Čarodějky z Eastwicku
- 04:49 Lásce navzdory (Policejní stanice)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Slova nejsou všechno)
- 10:07 Prostřeno!
- 10:52 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Nebezpeční tučňáci)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dobrodruzi)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Pozor!)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli u řeky)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Továrna)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8)
- 15:20 Cestohrátky (Mexiko)
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:12 Superhrdinové
- 16:26 Čvacht
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli u jezera)
- 18:55 7T (7)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (13)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:15 Hudební cestopis slavných skladatelů (4)
- 03:00 Ladí neladí
- 03:50 Midi Lidi
- 04:50 Muzeum Češko Selo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:20 Munch
- 14:43 Sestřičky (Máma z basy)
- 15:57 Ošklivka Katka (Naděje)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý na cestách
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 02:38 360⁰
- 03:21 Spáleniště... Příběhy hasičů (Vladimír Vlček)
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 15:23 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:56 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:55 360⁰
- 01:30 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Kluci v akci (Americké menu)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 00:35 Marie Antoinetta (8)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Kluci v akci (Americké menu)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 00:15 Vražedná čísla V (2)
- 01:15 Sousedství IV (14)
- 03:10 U stánku II (5)
- 03:20 Výleťák (142)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (63)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (64)
- 04:25 Proměny víkendových domů II (5)
- 05:10 Zahradní proměny VII (3)
- 06:00 Sousedství II (5)
- 06:20 Moje místa (Ilona Csáková)
- 12:15 Muž na míru
- 20:10 Drahé tety a já
- 21:50 Lajna III (8)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4713)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Nenávist)
- 10:50 Můj přítel Monk (Pan Monk a obr Dale)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Bomba)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VII (Běsnící kanibal)
- 00:55 Kokain
- 03:05 Prci, prci, prcičky: Holky sobě
- 04:30 Malá mořská víla
- 05:40 Divoká řeka
- 07:20 Jesse Stone: Radikální změna
- 18:10 Poseidon
- 20:00 Poslední plavky
- 22:00 Matrix
- 01:10 Američtí sběratelé XVIII (19)
- 01:50 Pomozte autům VII (3)
- 04:05 Ligue 1 Highlights (34)
- 05:15 FA Cup Highlights (8)
- 05:45 DFB-Pokal Highlights (7)
- 07:25 Mistři zastavárny XXII (3)
- 09:15 Pomozte autům VII (3)
- 16:40 Kobra 11 XX (6)
- 18:35 Válka skladů VII (9)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (5)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (20)
- 21:25 Pomozte autům VII (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (19)
- 23:15 Kobra 11 XX (6)
- 00:35 Teorie velkého třesku IV (7)
- 03:35 Griffinovi IV (13)
- 04:15 TELE TELE
- 05:45 Karate ovce (57)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (2)
- 06:40 Přátelé III (25)
- 07:35 2 $ocky (24)
- 08:55 2 $ocky II (1)
- 11:00 Já, já a zase já (5)
- 11:50 Dva a půl chlapa (4)
- 13:15 Přátelé IV (1)
- 13:40 Teorie velkého třesku IV (7)
- 15:25 2 $ocky II (5)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (2)
- 18:15 Dva a půl chlapa (6)
- 19:05 Malý Sheldon III (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (11)
- 21:40 Přátelé IV (3)
- 22:40 Griffinovi IV (15)
- 23:35 Dva a půl chlapa (6)
- 03:30 Na lovu
- 04:10 Co na to Češi
- 04:50 Riskuj!
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko V (26)
- 10:00 Grantchester III (4)
- 11:55 Beze stopy V (Jen my dva)
- 12:50 MasterChef Česko VI (1)
- 14:10 Tescoma s chutí
- 14:15 Grantchester III (5)
- 22:45 Médium (Bráška Lucky)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (9)
- 01:25 Vyměněné osudy (42)
- 02:55 Čarodějky (9)
- 04:40 Ulice (4277)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří (9)
- 08:05 Čarodějky (13)
- 09:55 Oteckovia (168)
- 11:55 Nekonečná láska II (28)
- 16:20 Vyměněné osudy (48)
- 18:20 Čarodějky (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (31)
- 21:10 Nekonečná láska II (32)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Syn 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - Teotiuacan a Guadalupe)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Bez dychu)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Zviazaní životom
- 23:35 Columbo (Staromódna vražda)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.3)
- 10:05 Demeterovci
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:20 V modrých hĺbkach (Subtrópy)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:30 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Rédl (2)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Mnohotvárná Troja
- 04:45 Kluci v akci (Americké menu)
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Kluci v akci (Americké menu)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (2)
- 22:15 Na stopě
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:40 Maigret a Fantom
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 00:15 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:25 Policisté v akci
- 02:55 Soudní síň (Tři v jednom bytě)
- 03:45 Soudní síň (Kladivářka)
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Kladivářka)
- 08:55 Soudní síň
- 09:55 Ochránci (Stejně se nestaráš)
- 10:55 První oddělení II
- 11:45 Soudní síň (Nevlastní sourozenci)
- 12:45 Soudní síň (Spermobanka)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Noční parkování)
- 00:15 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Veľká noc)
- 21:10 Susedia (Prsteň)
- 21:45 Susedia (Posteľ)
- 22:25 Susedia (Rozvod I.)
- 23:05 Farma
- 23:55 Survivor
- 08:45 Zahradníkův svět X (20)
- 13:10 Zahradníkův svět X (21)
- 16:10 Domy snů u jezera (15)
- 16:35 Velkolepé plány XX (4)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (14)
- 19:20 Dům snů VI (12)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (20)
- 21:10 Dům snů VII (19)
- 22:00 Tichý Američan
- 01:15 Pravá ruka pomsty
- 03:05 Osm hor
- 05:30 Před kamerou XXI (21)
- 07:30 2012
- 13:00 Vánoční pohádka
- 14:45 Angry Birds ve filmu
- 16:20 Demolice
- 21:45 Kiss the Future
- 00:45 Insidious: Červené dveře
- 09:00 Meg 2: Příkop
- 10:55 Průměrňákovi IX (23)
- 11:15 Průměrňákovi IX (24)
- 14:55 MravenecZ
- 16:20 Spy/Master (2)
- 17:15 Lepší už to nebude
- 21:10 Rod draka (5)
- 00:45 Slečna bestie
- 06:00 Wonka
- 13:40 21 Jump Street
- 15:30 22 Jump Street
- 19:15 Banshee III (7)
- 20:10 Banshee III (8)
- 21:40 Veliká II (4)
- 22:30 Barry IV (3)
- 00:10 65
- 02:00 Hořící Mississippi
- 09:25 Blade Runner
- 13:00 Zpráva
- 16:35 Hon na pačlověky
- 18:15 Tři noci týdně
- 20:00 Kaple
- 21:40 Purpurová růže z Káhiry
- 23:00 Veselé stránky
- 04:35 Veronica Marsová (Jako panna)
- 06:01 Smallville (Zbojník)
- 06:55 Smallville (Třídní sraz)
- 07:50 Smallville (Dozvuky)
- 10:40 LEGO příběh 2
- 20:00 Podezření
- 22:40 Její případ
- 00:20 Inferno
- 01:55 Univerzální voják: Den odplaty
- 03:45 Poslední polda II (4)
- 04:30 Pravidla pomsty
- 06:05 Rumburak
- 08:00 Vyměřený čas
- 12:45 Pták Ohnivák
- 14:45 Poslední polda II (5)
- 15:35 Nebojte se tmy
- 20:00 Vrátná
- 22:00 Vražedné myšlenky
- 01:30 Wolf Hound
- 10:00 Chůva v akci
- 20:00 Poslední semestr
- 21:30 Černý motýl
- 23:00 Za borovicovým hájem
- 04:45 Pes na celý život (10)
- 05:45 Ježiš a islam (1)
- 06:45 Veľkolepé veľkomestá (5)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 12:25 Osudy Letcov WWII (1)
- 17:10 Superteleskop (1)
- 18:15 Objavovanie skupiny Queen (1)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 20:50 Téma (136)
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 21:55 Vtipkování
- 23:15 Narcos
- 13:50 MacGyver II (3)
- 17:40 Ztracený svět III (15)
- 18:40 Ztracený svět III (16)
- 19:35 MacGyver II (4)
- 20:30 MacGyver II (5)
- 12:15 Domek na prérii III (22)
- 15:20 Brousko III (44)
- 17:40 Domek na prérii IV (1)
- 18:45 Ranč Heartland VII (15)
- 19:40 Ranč Heartland VII (16)
- 20:40 Domek na prérii IV (1)
- 03:05 Žena na válečné stezce
- 11:10 Ďáblovo oko
- 12:45 Cirkus Columbia
- 14:40 První krásná věc
- 16:35 Marie Kroyer
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 07:00 Staré pověsti české (O Libuši)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš se ztratil)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 10:15 Psohlavci
- 12:00 Místo v houfu
- 14:00 Stopy na Sitne
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Poslední bohém
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Dítě
- 19:30 Žofka a její dobrodružství (13)
- 19:40 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 20:00 Pokus o vraždu
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bastardi
- 23:40 Teleshopping
- 01:50 Dracula 2000
- 06:00 Táta nebo milenec
- 09:55 Odysseus (2)
- 11:35 Ďáblovo pokušení
- 13:20 Rudá Sonja
- 16:40 Vodní svět
- 18:55 Smlouva s ďáblem
- 20:30 Křivák
- 22:00 Řežba v Tombstone
- 01:30 G.I. Jane
- 03:25 Červený drak
- 10:55 Městský lovec
- 12:40 Pošetilost mocných
- 14:35 Legionář
- 16:20 Korsický případ
- 18:00 Policajt z Paříže
- 20:00 Spy Game
- 22:00 Záškodníci
- 23:50 Underworld: Probuzení
- 00:20 Červený trpaslík XI (2)
- 00:55 Tropická bouře
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas (5)
- 17:00 FBI: International (21)
- 20:00 Yellowstone (8)
- 21:00 Yellowstone (9)
- 22:00 Poslední pevnost
- 00:05 Zvláštní a záhadné (9)
- 12:45 Vzdušní bojovníci X (3)
- 13:40 Těžší, než by se zdálo (21)
- 18:10 Tichomořské ostrovy (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné (10)
- 21:00 Vzestup nacistů II (1)
- 12:30 V továrně VI (4)
- 13:20 Zázračná planeta III (5)
- 18:15 Zázračná planeta III (6)
- 19:15 Život pod bodem mrazu X (3)
- 21:00 Vesmír (2)
- 21:55 Julius Caesar: Stvoření diktátora (3)
- 10:00 Rození obchodníci VII (VW T2)
- 11:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 12:00 Rození obchodníci XV (16)
- 13:00 Záchrana statku V (16)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 08:30 Horská kola
- 09:15 Horská kola
- 10:30 Tenis
- 21:00 Golf
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed