Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 09:50 Kobra 11 XX (2)
- 12:50 Válka skladů VII (5)
- 16:35 Kobra 11 XX (4)
- 18:40 Válka skladů VII (7)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (4)
- 20:30 Svět motorů (47)
- 21:25 Pomozte autům VII (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (18)
- 23:15 Kobra 11 XX (4)
- 02:25 Malý Sheldon III (11)
- 04:20 TELE TELE
- 05:00 Susedia IX (30)
- 05:40 Karate ovce (53)
- 06:25 Bakugan: Vzestup Geoganů (1)
- 06:35 Přátelé III (24)
- 09:20 Malý Sheldon III (15)
- 10:55 Já, já a zase já (3)
- 11:45 Dva a půl chlapa (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku IV (3)
- 15:25 2 $ocky (24)
- 16:45 2 $ocky II (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (25)
- 18:10 Dva a půl chlapa (4)
- 19:05 Malý Sheldon III (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (7)
- 21:50 Přátelé III (25)
- 22:15 Přátelé IV (1)
- 22:45 Griffinovi IV (13)
- 00:45 Slečna Marplová IV (Vraždit je snadné)
- 02:55 Médium (Už brzy)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (25)
- 12:30 MasterChef Česko V (26)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester III (4)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (8)
- 01:30 Záhada z Hyerských ostrovů
- 03:05 Doktorka Quinnová
- 04:40 Ulice (4276)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří (7)
- 08:05 Čarodějky (11)
- 09:55 Oteckovia (166)
- 11:50 Nekonečná láska II (26)
- 16:20 Vyměněné osudy (46)
- 18:20 Čarodějky (13)
- 20:15 Nekonečná láska II (29)
- 21:10 Nekonečná láska II (30)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:10 Polední sportovní noviny
- 18:30 NHL News
- 18:55 Házená: THW Kiel - SC DHfK Leipzig
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Cudzinka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Mexiko - Teotiuacan a Aztékovia)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Z dobrej rodiny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Priznanie
- 23:40 Komisár Montalbano (Augustová horúčava)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.2)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Do kríža (Do kríža)
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 03:25 Vánoční městečko
- 04:45 Náhodná láska
- 08:10 Princezna a bodyguard
- 09:50 Super-Blb
- 15:05 První láska
- 16:35 Svatá Judy
- 18:30 2 Bobule
- 20:15 9 kulek
- 22:10 Dobrý šéf
- 00:35 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Láska kvete v každém věku)
- 04:35 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:55 Soudní síň (Láska kvete v každém věku)
- 10:55 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Žárlivý otec)
- 12:55 Soudní síň (Kladivářka)
- 14:00 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Stejně se nestaráš)
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf
- 23:25 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět X (20)
- 19:20 Dům snů VI (11)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (19)
- 21:10 Dům snů VII (18)
- 22:00 Malý svědek
- 23:30 Informátorka
- 06:00 Shazam! Hněv bohů
- 08:05 Osm hor
- 10:30 Batman: Zkáza Gothamu
- 12:05 Rachel se vdává
- 14:00 Mamma Mia!
- 15:50 Mamma Mia! Here We Go Again
- 17:40 Král Staten Islandu
- 20:00 Dobrý člověk
- 23:10 Rituál
- 00:35 Venom
- 04:15 Benga v záloze
- 06:00 Barbie: Ve hvězdách
- 08:55 Omamná láska
- 10:35 Průměrňákovi IX (21)
- 10:55 Průměrňákovi IX (22)
- 11:20 Pán prstenů: Návrat krále
- 14:35 Hotel Transylvánie 2
- 20:25 Temný případ: Noční krajina (6)
- 21:40 Zkrocená hora
- 23:50 Uzavřený kruh (4)
- 00:55 Tenkrát v Mexiku
- 12:40 Zakladatel
- 14:35 Tichý zahradník
- 16:25 Wonka
- 19:15 Banshee III (5)
- 20:10 Banshee III (6)
- 21:00 Malý Sheldon VII (1)
- 21:20 Malý Sheldon VII (2)
- 23:10 Delirium