Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:05 Ve víně je vražda (3)
- 00:55 Normandie: 85 dnů v pekle
- 01:45 Katedrála
- 02:05 Žiješ jenom 2x (6)
- 02:30 Na hranici tradic (Kradení kačera ve Skoronicích)
- 03:00 Zašlapané projekty (Pražské metro)
- 03:15 V zajetí železné opony (Tenor ve zpravodajských službách)
- 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:55 Sousedé na míru
- 08:30 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 09:45 Egypt (2)
- 10:35 Příběhy divočiny (Emu)
- 11:30 Divoká tvář Thajska (2)
- 12:15 Velké stroje zblízka II (Šinkansen)
- 13:05 Normandie: 85 dnů v pekle
- 13:55 Násilí na ženách
- 14:55 Kuciak: Vražda novináře
- 16:35 Televizní klub neslyšících
- 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie (2)
- 17:50 Perimetr
- 20:00 Ohrožená Amazonie (3)
- 21:00 V karavanu po Polsku (7)
- 21:30 S dovolením
- 22:00 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 22:45 Čtyři životy (3)
- 23:45 Klec bláznů II
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:14 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk IX (Historie nezapomíná)
- 03:15 Policie Hamburk X (Mattes v podezření)
- 04:26 Closer: Nové případy (Zamítnuto pro podjatost)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (44)
- 07:38 M.A.S.H (45)
- 08:10 M.A.S.H (46)
- 08:43 M.A.S.H (47)
- 09:16 Zoo (Podrazák a parazit)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Rána do zad)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 05:07 Těžká dřina
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:36 Partička L
- 07:48 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:21 Autosalon.tv
- 21:28 Fotr na tripu VII
- 22:12 Nezvěstná (9)
- 23:11 Vandráci (7)
- 23:43 Simpsonovi XXVII (Líza dobývá svět)
- 00:50 Mrtvá hlídka
- 02:52 Anděl smrti
- 08:11 Servírka
- 10:34 Falešná kočička
- 15:00 Ten nejlepší
- 17:47 Skoro sestry
- 22:22 Lékořicová pizza
- 04:36 Lásce navzdory (Astrologická mapa)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Nevěsta na útěku)
- 08:43 Slunečná (Vyčerpání)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci z lednice)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Utíkej, Muchlinko, utíkej)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (7)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:05 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Jedna, dvě, tři)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Madla a Ťap (Jak poobědvali)
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:10 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Horské dráhy v Minecraftu)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (7)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Továrna)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:50 Zpívejte s námi
- 16:55 Jasmine a Jambo
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli u řeky)
- 18:55 7T (6)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (12)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:15 Příběhy rockových písní (Kiss)
- 01:40 Babylon
- 02:15 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:30 Před půlnocí
- 04:25 Terra musica
- 04:50 Putování za Franzem Kafkou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Plívová-Šimková
- 21:10 Na plovárně s Václavem Vydrou
- 21:40 Deníček (ne)obyčejného herce
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý na cestách
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:02 360⁰
- 02:15 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:46 Prima MĚSTO
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:42 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:01 360⁰
- 23:46 České zájmy v Evropě: Debata lídrů stran
- 04:42 Veterinář z Yorkshiru XI (5)
- 05:43 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:22 Prima Česko
- 06:48 Prima Svět
- 17:56 Hrůzostrašná přistání
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 01:50 Blázni, vodníci a podvodníci
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (61)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (62)
- 04:15 Proměny víkendových domů II (4)
- 05:10 Zahradní proměny VII (2)
- 06:00 Sousedství II (4)
- 06:20 Moje místa (Pavel Nedvěd)
- 15:15 Vražedná čísla V (2)
- 20:10 Cukrárna (1)
- 21:30 Diagnóza smrti
- 00:35 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 01:40 Specialisté (Pod povrchem)
- 02:45 Víkend
- 03:40 Ulice (4712)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4712)
- 09:45 Specialisté (Pod povrchem)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:10 Ava: Bez soucitu
- 02:55 Smrtihlav
- 04:50 Kriminálka Las Vegas V (Proměny)
- 05:40 Loganovi parťáci
- 07:30 Otcové a dcery
- 10:30 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 11:25 Divoká řeka
- 13:45 Croodsovi: Nový věk
- 15:40 Let’s Dance
- 17:50 Spiklenci
- 22:35 Neviditelný
- 09:50 Kobra 11 XX (2)
- 12:50 Válka skladů VII (5)
- 16:35 Kobra 11 XX (4)
- 18:40 Válka skladů VII (7)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (4)
- 20:30 Svět motorů (47)
- 21:25 Pomozte autům VII (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (18)
- 23:15 Kobra 11 XX (4)
- 02:25 Malý Sheldon III (11)
- 04:20 TELE TELE
- 05:00 Susedia IX (30)
- 05:40 Karate ovce (53)
- 06:25 Bakugan: Vzestup Geoganů (1)
- 06:35 Přátelé III (24)
- 09:20 Malý Sheldon III (15)
- 10:55 Já, já a zase já (3)
- 11:45 Dva a půl chlapa (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku IV (3)
- 15:25 2 $ocky (24)
- 16:45 2 $ocky II (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (25)
- 18:10 Dva a půl chlapa (4)
- 19:05 Malý Sheldon III (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (7)
- 21:50 Přátelé III (25)
- 22:15 Přátelé IV (1)
- 22:45 Griffinovi IV (13)
- 00:45 Slečna Marplová IV (Vraždit je snadné)
- 02:55 Médium (Už brzy)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (25)
- 12:30 MasterChef Česko V (26)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester III (4)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (8)
- 01:30 Záhada z Hyerských ostrovů
- 03:05 Doktorka Quinnová
- 04:40 Ulice (4276)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří (7)
- 08:05 Čarodějky (11)
- 09:55 Oteckovia (166)
- 11:50 Nekonečná láska II (26)
- 16:20 Vyměněné osudy (46)
- 18:20 Čarodějky (13)
- 20:15 Nekonečná láska II (29)
- 21:10 Nekonečná láska II (30)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:10 Polední sportovní noviny
- 18:30 NHL News
- 18:55 Házená: THW Kiel - SC DHfK Leipzig
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Cudzinka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Mexiko - Teotiuacan a Aztékovia)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Z dobrej rodiny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Priznanie
- 23:40 Komisár Montalbano (Augustová horúčava)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.2)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Do kríža (Do kríža)
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 03:25 Vánoční městečko
- 04:45 Náhodná láska
- 08:10 Princezna a bodyguard
- 09:50 Super-Blb
- 15:05 První láska
- 16:35 Svatá Judy
- 18:30 2 Bobule
- 20:15 9 kulek
- 22:10 Dobrý šéf
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Láska kvete v každém věku)
- 04:35 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:55 Soudní síň (Láska kvete v každém věku)
- 10:55 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Žárlivý otec)
- 12:55 Soudní síň (Kladivářka)
- 14:00 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Stejně se nestaráš)
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf
- 23:25 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět X (20)
- 19:20 Dům snů VI (11)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (19)
- 21:10 Dům snů VII (18)
- 22:00 Malý svědek
- 23:30 Informátorka
- 06:00 Shazam! Hněv bohů
- 08:05 Osm hor
- 10:30 Batman: Zkáza Gothamu
- 12:05 Rachel se vdává
- 14:00 Mamma Mia!
- 15:50 Mamma Mia! Here We Go Again
- 17:40 Král Staten Islandu
- 20:00 Dobrý člověk
- 23:10 Rituál
- 00:35 Venom
- 04:15 Benga v záloze
- 06:00 Barbie: Ve hvězdách
- 08:55 Omamná láska
- 10:35 Průměrňákovi IX (21)
- 10:55 Průměrňákovi IX (22)
- 11:20 Pán prstenů: Návrat krále
- 14:35 Hotel Transylvánie 2
- 20:25 Temný případ: Noční krajina (6)
- 21:40 Zkrocená hora
- 23:50 Uzavřený kruh (4)
- 00:55 Tenkrát v Mexiku
- 12:40 Zakladatel
- 14:35 Tichý zahradník
- 16:25 Wonka
- 19:15 Banshee III (5)
- 20:10 Banshee III (6)
- 21:00 Malý Sheldon VII (1)
- 21:20 Malý Sheldon VII (2)
- 23:10 Delirium
- 10:45 Beetlejuice
- 12:35 Smallville (Třídní sraz)
- 13:25 Smallville (Dozvuky)
- 20:00 LEGO příběh 2
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 22:45 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 23:40 Volte mě!
- 04:05 Bez soucitu
- 06:00 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 08:25 Dešťová víla
- 10:35 Fanfán Tulipán
- 12:45 Dárce
- 14:45 Poslední polda II (4)
- 15:45 Život je život
- 17:45 Duše jako kaviár
- 20:00 Sabrina
- 22:40 Elitní zabiják
- 00:20 Veľké centrálne stanice (1)
- 01:15 Téma (139)
- 05:05 Hodvábna cesta (2)
- 08:00 Doslova
- 14:50 Mapy vrážd V (3)
- 17:15 Príbeh dvoch sestier (2)
- 18:05 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 19:05 Doslova
- 20:00 Špeciálne jednotky (1)
- 21:00 K-FUN (25)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Hororové postavy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Ať žijí duchové
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 03:00 Bastardi 2
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 14:25 Kutilové: Zahradní křesílko
- 15:00 Teleshopping
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 23:20 Narcos
- 05:05 Totalcar IV (1)
- 06:00 Totalcar (3)
- 15:15 Profil zločinu V (12)
- 16:10 Profil zločinu VI (1)
- 17:20 Tým SEAL V (9)
- 17:45 Ztracený svět III (13)
- 18:45 Ztracený svět III (14)
- 19:40 MacGyver II (2)
- 20:30 MacGyver II (3)
- 21:25 Hvězdná brána: Atlantida III (15)
- 15:20 Brousko III (43)
- 17:40 Domek na prérii III (22)
- 18:50 Ranč Heartland VII (13)
- 19:45 Ranč Heartland VII (14)
- 12:40 Květ pouště
- 14:50 Idealista
- 16:50 Vyplnit prázdnotu
- 18:25 Ďáblovo oko
- 20:00 Hannah Arendt
- 22:00 Alpy
- 06:30 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 07:00 Staré pověsti české (O Bivojovi)
- 07:45 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Slunce, seno, erotika
- 14:00 Extase
- 15:30 Krvavé Česko (6)
- 16:00 Cesty mužů
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 U nás v Kocourkově
- 21:30 Kinosál
- 21:40 Filmové minuty
- 22:00 Romeo, Julie a tma
- 23:40 Vlasta Burian, jak ho neznáte
- 00:00 Wrong Turn
- 01:40 Sin City - město hříchu
- 03:35 Timecop
- 10:00 King Kong žije
- 11:50 Černý Tulipán
- 15:45 Hulk
- 18:10 Marley a já
- 20:10 Ad Astra: Osudová mise
- 22:00 Naprostá sebedůvěra
- 23:40 Údolí stínů
- 01:45 Underworld: Probuzení
- 03:05 Saw 3
- 05:15 Close Up III (13)
- 09:05 Veselé Velikonoce
- 10:50 Ip Man 4: The Finale
- 18:30 Zatím spolu, zatím živi
- 20:25 Neprůstřelný mnich
- 22:00 District 9
- 23:50 Overlord
- 00:20 Červený trpaslík XI (1)
- 02:55 Comedy Club VII (8)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas (4)
- 14:00 FBI: International (19)
- 15:00 CSI: Kriminálka Las Vegas (4)
- 20:00 Road Trip
- 22:05 Comedy Club VII (9)
- 22:35 Comedy Club VII (10)
- 23:05 Comedy Club VII (11)
- 23:30 Červený trpaslík XI (1)
- 00:05 Zvláštní a záhadné (8)
- 12:45 Vzdušní bojovníci X (2)
- 13:40 Těžší, než by se zdálo (20)
- 20:05 Zvláštní a záhadné (9)
- 02:40 Vesmír (1)
- 04:20 Život pod bodem mrazu X (1)
- 05:05 V továrně VIII (2)
- 07:35 Hubblův dalekohled (1)
- 08:25 Zázračná planeta III (4)
- 09:25 Pluto: Návrat ze záhrobí (1)
- 18:30 Zázračná planeta III (5)
- 19:30 Život pod bodem mrazu X (2)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:30 Horská kola
- 06:00 Horská kola
- 06:30 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:30 Tenis
- 22:45 Cyklistika
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring