Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:05 Ve víně je vražda (3)
- 00:55 Normandie: 85 dnů v pekle
- 01:45 Katedrála
- 02:05 Žiješ jenom 2x (6)
- 02:30 Na hranici tradic (Kradení kačera ve Skoronicích)
- 03:00 Zašlapané projekty (Pražské metro)
- 03:15 V zajetí železné opony (Tenor ve zpravodajských službách)
- 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:55 Sousedé na míru
- 10:35 Příběhy divočiny (Emu)
- 11:30 Divoká tvář Thajska (2)
- 12:15 Velké stroje zblízka II (Šinkansen)
- 13:05 Normandie: 85 dnů v pekle
- 13:55 Násilí na ženách
- 14:55 Kuciak: Vražda novináře
- 20:00 Ohrožená Amazonie (3)
- 21:00 V karavanu po Polsku (7)
- 21:30 S dovolením
- 22:00 Letecké katastrofy (Šrouby a matice)
- 22:45 Čtyři životy (3)
- 23:45 Klec bláznů II
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:14 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk IX (Historie nezapomíná)
- 03:15 Policie Hamburk X (Mattes v podezření)
- 04:26 Closer: Nové případy (Zamítnuto pro podjatost)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (44)
- 07:38 M.A.S.H (45)
- 08:10 M.A.S.H (46)
- 08:43 M.A.S.H (47)
- 09:16 Zoo (Podrazák a parazit)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Rána do zad)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 05:07 Těžká dřina
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:36 Partička L
- 07:48 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:21 Autosalon.tv
- 21:28 Fotr na tripu VII
- 22:12 Nezvěstná (9)
- 23:11 Vandráci (7)
- 23:43 Simpsonovi XXVII (Líza dobývá svět)
- 00:50 Mrtvá hlídka
- 02:52 Anděl smrti
- 08:11 Servírka
- 10:34 Falešná kočička
- 15:00 Ten nejlepší
- 17:47 Skoro sestry
- 22:22 Lékořicová pizza
- 04:36 Lásce navzdory (Astrologická mapa)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Nevěsta na útěku)
- 08:43 Slunečná (Vyčerpání)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci z lednice)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Utíkej, Muchlinko, utíkej)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (7)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:05 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Jedna, dvě, tři)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Madla a Ťap (Jak poobědvali)
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Dva ve fraku (Tučňáci z lednice)
- 13:10 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Horské dráhy v Minecraftu)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (7)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Továrna)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:50 Zpívejte s námi
- 16:55 Jasmine a Jambo
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli u řeky)
- 18:55 7T (6)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (12)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:15 Příběhy rockových písní (Kiss)
- 01:00 Medailon národní umělkyně Milady Šubrtové
- 01:40 Babylon
- 02:15 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Třetí koncert na kurtech
- 04:25 Terra musica
- 04:50 Putování za Franzem Kafkou
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Věra Plívová-Šimková
- 21:10 Na plovárně s Václavem Vydrou
- 21:40 Deníček (ne)obyčejného herce
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý na cestách
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:02 360⁰
- 01:35 Svět financí s Trinity Bank
- 02:15 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:46 Prima MĚSTO
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:42 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:01 360⁰
- 23:46 České zájmy v Evropě: Debata lídrů stran
- 04:42 Veterinář z Yorkshiru XI (5)
- 05:43 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:22 Prima Česko
- 06:48 Prima Svět
- 07:20 Nejnebezpečnější železnice světa (Tazara)
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Jany Doleželové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (21)
- 21:20 13. komnata Tomáše Engeho
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Sametoví vrazi
- 01:50 Blázni, vodníci a podvodníci
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (61)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (62)
- 04:15 Proměny víkendových domů II (4)
- 05:10 Zahradní proměny VII (2)
- 06:00 Sousedství II (4)
- 06:20 Moje místa (Pavel Nedvěd)
- 15:15 Vražedná čísla V (2)
- 20:10 Cukrárna (1)
- 21:30 Diagnóza smrti
- 00:35 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 01:40 Specialisté (Pod povrchem)
- 02:45 Víkend
- 03:40 Ulice (4712)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4712)
- 09:45 Specialisté (Pod povrchem)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:10 Ava: Bez soucitu
- 02:55 Smrtihlav
- 04:50 Kriminálka Las Vegas V (Proměny)
- 05:40 Loganovi parťáci
- 07:30 Otcové a dcery
- 10:30 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 11:25 Divoká řeka
- 13:45 Croodsovi: Nový věk
- 15:40 Let’s Dance
- 17:50 Spiklenci
- 22:35 Neviditelný