Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Písničky z obrazovky
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:10 Babylon
- 04:35 Co by se kovbojkám stávat nemělo?
- 05:00 Gepardi v kleci
- 05:30 Cyklodálky (4)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 09:30 Výborná SHOW
- 10:15 Svět za času obrů
- 11:10 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 12:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:50 Medvěd ušatý, Japonsko
- 13:20 Divoká tvář Thajska (2)
- 20:00 Philip: princ, manžel a otec
- 20:55 Kuciak: Vražda novináře
- 22:40 Každý den odvahu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 01:40 Branky, body, vteřiny
- 03:40 Volejbalový magazín
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Magazín UEFA
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Eugene)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:35 Magazín UEFA
- 14:00 Magazín EURO 2024
- 15:15 Dohráno
- 16:40 Volejbalový magazín
- 17:00 Golf Time
- 17:15 VK Slavia Praha
- 17:30 World Athletics Continental Tour Gold 2024 (63. Zlatá tretra)
- 00:08 Receptář prima nápadů
- 00:55 Policie v akci
- 01:54 Policie Hamburk IX (Svoboda)
- 02:55 Policie Hamburk IX (Třídní sraz)
- 04:04 Closer: Nové případy (Ostudná hra)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:26 M.A.S.H (41)
- 07:58 M.A.S.H (42)
- 08:28 M.A.S.H (43)
- 08:59 M.A.S.H (44)
- 09:31 Hořký svět (Dědictví)
- 14:35 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Podrazák a parazit)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 04:38 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Bolek a Lolek si hrají (Nešťastné vychovatelky)
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:06 Partička
- 07:44 Fotr na tripu VII
- 20:12 Partička L
- 21:34 Vandráci (7)
- 22:09 Nezvěstná (8)
- 23:05 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 23:45 Simpsonovi XXVII (Nekuřte, prosím)
- 04:43 Lásce navzdory (Umění vztahů)
- 05:44 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 10:06 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 23:12 Hořký svět (Dědictví)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Švestkové knedlíky)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Pozorování bouřky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (6)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Mléko)
- 09:25 Strýček Tonton (Jdeme do ZOO)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 11:00 Pan Hračička
- 11:15 Ava Riko Teo
- 11:35 Včelka Mája
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:20 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak se ztratili)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Švestkové knedlíky)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Kouzelný vesmír
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Skřéťa)
- 14:10 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorzlo)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (6)
- 15:25 Lvíčata
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:13 Superhrdinové
- 16:40 Ty Brďo! (Město)
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak poobědvali)
- 18:55 7T (5)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (11)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:30 Dům, který má duši
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ZUŠ Open a Magdalena Kožená
- 21:30 ArtZóna
- 22:25 Kafka Band
- 23:40 Ikony Kamila Střihavky
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Křižovatky života (Tajemství vdané ženy)
- 07:56 Columbo (Smrt nabízí pomocnou ruku)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:13 Show Jana Krause
- 23:19 Jak se staví sen
- 02:36 Prima Česko
- 08:03 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Malý velký svět (Rušný Brooklyn)
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:16 K věci (Mikuláš Peksa)
- 15:00 Zprávy
- 15:16 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 Equilibrium
- 04:05 Ze dvora II (4)
- 04:15 Proměny víkendových domů II (3)
- 05:05 Zahradní proměny VII (1)
- 06:00 Sousedství II (3)
- 06:20 Moje místa (Helena Třeštíková)
- 15:15 Vražedná čísla V (1)
- 20:10 Diagnóza smrti
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4711)
- 09:35 Zlatá labuť (54)
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 05:30 Rivalové
- 07:15 Kriminálka Miami VI (Rodinná záležitost)
- 08:10 Kriminálka Miami VI (Osudový zásah)
- 09:05 Já, padouch
- 13:35 Prázdniny pro psa
- 15:10 Taková normální holka
- 20:00 Expedice: Džungle
- 22:40 Kokain
- 01:10 RED 2
- 03:40 Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
- 08:05 Mezi žraloky XI (3)
- 09:55 Kobra 11 XIX (16)
- 12:50 Válka skladů VI (24)
- 13:15 Válka skladů VII (3)
- 16:35 Kobra 11 XX (2)
- 18:40 Válka skladů VII (5)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (3)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (19)
- 21:25 Pomozte autům VII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (17)
- 23:15 Kobra 11 XX (2)
- 00:40 Teorie velkého třesku III (22)
- 02:20 Malý Sheldon III (9)
- 03:00 Zlatá sedmdesátá III (21)
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Susedia IX (29)
- 05:35 Karate ovce (49)
- 06:15 Bakugan (26)
- 07:25 2 $ocky (17)
- 09:10 Malý Sheldon III (13)
- 10:45 Susedia IX (30)
- 11:30 Já, já a zase já (1)
- 11:55 Dva a půl chlapa XII (16)
- 15:25 2 $ocky (21)
- 18:15 Dva a půl chlapa (2)
- 19:10 Malý Sheldon III (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (23)
- 20:25 Teorie velkého třesku IV (3)
- 21:50 Přátelé III (24)
- 22:50 Griffinovi IV (11)
- 23:40 Dva a půl chlapa (2)
- 02:20 Beze stopy V (Osudová nehoda)
- 03:40 Na lovu IV
- 04:20 Co na to Češi
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (24)
- 12:45 MasterChef Česko V (25)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester III (3)
- 15:10 Médium (V nemoci a cizoložství)
- 22:50 Médium (Už brzy)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (7)
- 01:35 Manželka v utajení
- 02:55 Doktorka Quinnová VI (22)
- 04:25 Ulice (4275)
- 06:05 Život na jachtě: Středomoří (5)
- 08:10 Čarodějky (9)
- 10:05 Oteckovia (164)
- 16:20 Vyměněné osudy (44)
- 18:20 Čarodějky (11)
- 20:15 Nekonečná láska II (27)
- 21:10 Nekonečná láska II (28)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:30 FA Cup Highlights (8)
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Zdroj nenávisti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - tequila)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Za žiadne peniaze sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 10:00 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.1)
- 10:10 Nedokončená partia
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky)
- 14:45 Ladislav Chudík
- 16:00 Ľudové rybárstvo na Slovensku
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:10 Večera s Havranom (Jaro Filip)
- 23:20 Prízraky
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 05:15 Černé ovce
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:45 Všechnopárty
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:30 Smrtelný výstup
- 04:15 Zakletá princezna
- 12:30 Milionový závod
- 16:15 Kohout na víně
- 18:30 Bobule
- 20:15 Fast Charlie
- 21:55 Všechno, všude, najednou
- 00:00 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:00 Soudní síň (Internetová známost)
- 03:45 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:25 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 10:55 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Láska a nenávist)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Udělal ze mě trosku)
- 20:20 Muž z Londýna
- 22:20 1890 (Smutná oslava)
- 00:35 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Gergely)
- 21:10 Susedia (Dcéra)
- 21:45 Susedia (Vzácna návšteva)
- 22:20 Susedia (Prvý apríl)
- 23:05 Farma
- 23:55 Survivor
- 05:15 Dům snů VI (9)
- 06:00 Dům snů VII (16)
- 07:50 George Clarke - Staré domy, nové domovy III (4)
- 08:45 Zahradníkův svět X (18)
- 11:15 Velkolepé plány XX (1)
- 12:15 Dům snů VI (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (19)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (12)
- 19:20 Dům snů VI (10)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (18)
- 21:10 Dům snů VII (17)
- 22:00 Mezi náhrobními kameny
- 23:55 Kód neznámý
- 01:25 Zkrocená hora
- 03:35 Černý jestřáb sestřelen
- 06:00 Ex Machina
- 07:45 Hop
- 09:20 Čtyři dobré dny
- 11:00 Wonder Woman
- 13:15 Šoumen krokodýl
- 15:00 Shazam! Hněv bohů
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (8)
- 17:45 Zkrocená hora
- 20:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (6)
- 20:50 Rod draka (5)
- 21:50 Rod draka (6)
- 23:00 Osm hrozných
- 03:40 Válečnice
- 08:15 Na tenkém ledě
- 11:15 Průměrňákovi IX (19)
- 11:35 Průměrňákovi IX (20)
- 12:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 14:55 Barbie: Ve hvězdách
- 21:15 Kill room
- 22:50 Apokalypsa v Hollywoodu
- 00:40 Spirála lží
- 10:00 MravenecZ
- 11:20 Fantastický pan Lišák
- 12:45 Velký George Foreman
- 14:50 Creed
- 17:00 Creed II
- 19:10 Banshee III (3)
- 20:05 Banshee III (4)
- 21:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (6)
- 21:45 Severní vody (3)
- 22:45 Rod draka (5)
- 23:45 Rod draka (6)
- 08:00 Klára
- 09:45 Jak to bylo
- 10:05 Jethica
- 12:45 Film o životě
- 20:00 Argentina, 1985
- 22:20 Osvícení
- 00:55 Canterburské povídky
- 11:20 Nikde v Africe
- 18:20 Tři rodiny (2)
- 19:25 Tři rodiny (1)
- 22:20 RoboCop
- 04:05 Mrazivé zlato (Zlatá horečka)
- 04:55 Jak to dělají? (14. díl)
- 05:15 Veronica Marsová (Musíme se lépe poznat)
- 06:15 Smallville (Zod)
- 07:10 Smallville (Nachlazení)
- 10:00 Bledý jezdec
- 12:25 Smallville (Zrádná příroda)
- 13:15 Smallville (Zbojník)
- 20:00 Beetlejuice
- 21:50 Flákači
- 00:00 Nezahrávej si s ohněm
- 01:35 Dítě číslo 44
- 06:45 Jedna kočka za druhou
- 08:45 Rumburak
- 10:40 Sedm hladových
- 12:20 Svatby pana Voka
- 14:25 Poslední polda II (3)
- 15:25 Dvojníci
- 17:45 Super 8
- 20:00 Dítě z Osirisu
- 22:00 Blesk
- 05:25 Tajomstvá veľkosti (1)
- 06:30 Storočie v obrazoch (4)
- 08:55 Doslova
- 10:30 Sadnite si, prosím (20)
- 13:00 Hindenburg (1)
- 18:55 Doslova
- 19:35 Megatovárne (1)
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:40 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:40 Narcos
- 06:10 O letadlech a létání: Hana Babčanová, pilotka
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Bastardi
- 22:10 Život s Ivetou a Marcelou
- 22:50 Narcos
- 06:15 Totalcar (2)
- 15:10 Profil zločinu V (10)
- 16:10 Profil zločinu V (11)
- 17:25 Tým SEAL V (8)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 21:00 Macgyver III (20)
- 21:50 Macgyver III (21)
- 22:45 Harrow (7)
- 23:50 Harrow (8)
- 17:45 Ztracený svět III (11)
- 18:40 Ztracený svět III (12)
- 19:40 MacGyver (21)
- 20:35 MacGyver II (1)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (13)
- 15:20 Brousko III (42)
- 17:40 Domek na prérii III (21)
- 18:40 Ranč Heartland VII (11)
- 19:40 Ranč Heartland VII (12)
- 23:35 Divoké včely (105)
- 12:00 Fontána pre Zuzanu 2
- 15:40 Kinosál
- 18:00 Maskovaná milenka
- 19:30 Filmové minuty
- 20:00 Poslední motýl
- 22:00 Zločin v dívčí škole
- 04:25 Úžasný život (19)
- 05:50 Paranormální kriminalisté II (Hledání Amy)
- 06:20 Svět duchů: Lockdown (Mýdlový duch)
- 07:00 Teleshopping
- 18:05 Honba za UFO
- 20:00 Zabijáci v Čechách (Hodinoví vrazi)
- 20:20 Měsíční matrice
- 21:20 Akta UFO II (Hlídač)
- 23:15 Proroctví o papežích
- 04:05 Fešák Johnny
- 06:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 06:35 Dáma ve zlatém
- 10:20 Rudá Sonja
- 13:35 Na mou čest
- 15:15 Dvojníci
- 17:10 Sněhurka
- 20:35 Zametač stop
- 22:00 Umučení Krista
- 01:05 Temný úplněk
- 02:20 Overlord
- 04:00 Sestřička Betty
- 10:40 The Marmaid
- 14:20 Bláznivý šaman
- 16:05 Tristan a Isolda
- 18:10 Legionář
- 20:00 Devátá brána
- 22:00 Kurýr: Zásilka smrti
- 23:45 Bod zlomu
- 00:20 Červený trpaslík X (6)
- 00:55 Road Trip: Pivní pong
- 02:55 Comedy Club VII (5)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas (2)
- 20:00 Star Trek 9: Vzpoura
- 22:25 Comedy Club VII (6)
- 23:00 Comedy Club VII (7)
- 23:30 Červený trpaslík X (6)
- 08:25 Zázračná planeta III (3)
- 13:20 Zázračná planeta III (3)
- 16:40 Pluto: Návrat ze záhrobí (1)
- 17:30 Hubblův dalekohled (1)
- 18:25 Zázračná planeta III (4)
- 19:25 Život pod bodem mrazu X (1)
- 21:00 Život pod bodem mrazu: Kanada II (1)
- 21:45 Vesmír (1)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Horská kola
- 02:30 Horská kola
- 03:00 Tenis
- 05:00 Olympijské hry
- 05:30 Cyklistika
- 06:30 Tenis
- 10:30 Tenis
- 23:00 Horská kola
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:30 Topspeed
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 09:20 Yago, syn džunle (84)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Doktor z hor (35)
- 17:55 Doktor z hor (36)
- 18:55 Kassandra (115)
- 20:55 Wolffův revír (28)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:30 KONCERT ROGER WATERS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 02:42 Various Artists
- 05:47 Various Artists
- 07:54 The Offspring
- 11:47 Various Artists
- 14:51 Various Artists
- 17:31 Florence And The Machine
- 17:59 Linkin Park - Linkin Park
- 20:47 Various Artists
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 09:10 CHVILKA S...
- 09:35 STUDIO Z ARCHÍVU
- 12:15 TELESHOPPING
- 20:20 VEČERNÍ ZÁBAVA
- 23:30 DOBROU NOC S COUNTRY
- 00:15 Spongebob v kalhotách VIII (Patrikova domalená / Výlet na lodi)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sentimentální mořská houba)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Zatmění)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 02:30 iCarly II (iVelký kluk)
- 02:50 iCarly II (iHorký den)
- 03:55 Změna hry III (Broučí zápas)
- 04:15 Změna hry III (Klučičí skupina Čumáček)
- 04:50 44 koček II (Superkočičí mise)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:30 Šmoulové (V cizí kůži / Napálený Šprýmař)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (X značí poklad / Patrickova školka)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Útěk z podsvětí)
- 07:55 Spongebob v kalhotách X (SpongeBobova restaurace / Plankton dostal kopačky)
- 00:00 Jelení Skvadra (Zachraňme včelky / Káčátka v problémech)
- 00:55 Jelení Skvadra (Kajův Expres / Káčátka v tornádu)
- 01:15 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 01:40 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 02:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Poklad zlomeného klíče)
- 02:50 Plamínek a čtyřkoláci VI (Plamínek plavčíkem)
- 03:10 Plamínek a čtyřkoláci VI (Povídky k táboráku)
- 03:50 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závod s Jiskrou)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a hon za pirátským pokladem / Paddington a hrad z písku)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Svatbu / Tlapky Zachraňují Ace)
- 21:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Pro maminku / Barbakarambol)
- 00:00 Kluk, holka atd. (59)
- 00:10 Kluk, holka atd. (60)
- 00:25 Ghostforce (21)
- 00:45 Ghostforce (22)
- 03:20 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Pyžamasky (24)
- 04:30 Pyžamasky (25)
- 04:55 Dalmatinská 101 (11)
- 05:15 Dalmatinská 101 (12)
- 05:35 Kluk, holka atd. (95)
- 05:45 Kluk, holka atd. (96)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (131)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (126)
- 06:55 Blue (111)
- 07:05 Blue (112)
- 07:10 Blue (113)
- 07:25 Blue (114)
- 07:30 Blue (115)
- 07:40 Blue (116)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (39)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (40)
- 08:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (7)
- 09:25 Mickeyho klubík (66)
- 09:55 Blue (7)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Blue (115)
- 15:00 Blue (117)
- 15:15 Blue (118)
- 15:25 Blue (119)
- 15:30 Blue (120)
- 15:45 Blue (121)
- 15:50 Blue (122)
- 16:00 Blue (123)
- 17:15 Kiff (26)
- 17:40 Kiff (27)
- 20:10 Blue (98)
- 20:15 Blue (99)
- 20:23 Blue (100)
- 20:40 Blue (101)
- 20:45 Blue (102)
- 20:50 Blue (103)
- 21:05 Hailey jde na to! (1)
- 21:35 Jessie (22)
- 21:55 Jessie (16)
- 23:30 Kluk, holka atd. (61)
- 23:40 Kluk, holka atd. (62)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (30)
- 12:30 Bluey (110)
- 12:40 Bluey (111)
- 12:50 Bluey (112)
- 13:00 Bluey (113)
- 13:10 Bluey (114)
- 13:20 Bluey (115)
- 18:00 SuperKitties (16)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:20 Hurá za hádankou (21)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (17)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (18)
- 02:55 Chuck a přátelé (17)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (5)
- 05:01 Hurá za hádankou (1)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (37)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (38)
- 05:49 Požárník Sam (9)
- 06:00 Trojčata (31)
- 06:07 Trojčata (33)
- 06:14 Trojčata (34)
- 06:55 Grisu (28)
- 07:08 Pettson a Fiškus (10)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 09:30 Hurá za hádankou (25)
- 09:54 Daisy a Ollie (25)
- 10:25 Hádej, hádej s kocourkem (11)
- 10:36 Hádej, hádej s kocourkem (12)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 11:40 Grisu (5)
- 11:50 Grisu (6)
- 12:05 Bořek stavitel (37)
- 12:16 Bořek stavitel (38)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (20)
- 13:00 Bing (21)
- 13:08 Bing (22)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (24)
- 14:26 Hádej, hádej s kocourkem (13)
- 14:36 Hádej, hádej s kocourkem (14)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (47)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (8)
- 15:39 Simon (6)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (21)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (13)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (14)
- 16:31 Ruff Ruff, Tweet a Dave (11)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (12)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (10)
- 17:12 Hrdinové velkoměsta (14)
- 17:30 Požárník Sam (13)
- 17:52 Doodleboo (30)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 18:24 Berry a Dolly (3)
- 18:34 Berry a Dolly (5)
- 18:40 Bing (72)
- 18:47 Bing (73)
- 18:54 Bing (74)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (7)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 19:55 Simon (3)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (9)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (4)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (6)
- 21:45 Chuggington (21)
- 21:55 Chuggington (22)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (30)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (31)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (1)
- 23:12 Bing (2)
- 23:20 Bing (3)
- 23:27 Bing (4)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (12)
- 02:20 Mia a já IV (23)
- 02:40 Mia a já IV (24)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 05:35 Mia a já IV (13)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 08:00 Lego Friends: Nová kapitola (1)
- 09:00 Polly Pocket - Síla malých V (16)
- 09:30 Barbie Růženka
- 11:00 Mia a já II (2)
- 11:30 Mia a já II (Strážci zvířat)
- 20:00 Zvědavý George 2 - Veselé opičí Vánoce
- 21:00 Mia a já IV (14)
- 21:30 Mia a já IV (15)
- 00:00 Ostrov Hajaju (43)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (29)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (52)
- 01:10 Esá z pralesa (47)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (41)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop (13)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (11)
- 03:20 Monchhichi (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (37)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (28)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (46)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (22)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (16)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (28)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (20)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (19)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (20)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (14)
- 10:55 Zvedavkovci (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (12)
- 11:50 Panda a Kiwi (37)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (37)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:40 Medvedíkovo II (8)
- 14:45 Máša a medveď (29)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 15:20 Esá z pralesa (48)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (42)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Panda a Kiwi (38)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (21)
- 16:45 Monchhichi (7)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:05 Mucha Why (19)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (23)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 19:15 Zvedavkovci (48)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (30)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 20:05 Esá z pralesa (49)
- 20:15 Bob staviteľ (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (22)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (42)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (8)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (38)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (23)
- 07:55 Noční univerzita
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:20 V souvislostech
- 14:05 Dokořán
- 18:10 Animované biblické příběhy: Ztracený syn
- 18:40 Grotesky Laurela a Hardyho
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:30 V pohorách po horách
- 19:40 Bible v písku
- 23:55 Dům ze skla?
- 00:30 Kylie Kwong: Moje Čína (9)
- 01:00 Lovec chilli (Filipíny)
- 01:30 Dolce Vita (8)
- 20:00 V Májině kuchyni (Tex-Mex)
- 21:00 Brent Owens objevuje Mauricius (9)
- 21:30 Pečeme s Marthou (5)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)