Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Písničky z obrazovky
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:10 Babylon
- 04:35 Co by se kovbojkám stávat nemělo?
- 05:00 Gepardi v kleci
- 05:30 Cyklodálky (4)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Patagonie
- 09:30 Výborná SHOW
- 10:15 Svět za času obrů
- 11:10 Starobylé stavby II (Angkor Wat)
- 12:05 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:25 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:50 Medvěd ušatý, Japonsko
- 13:20 Divoká tvář Thajska (2)
- 20:00 Philip: princ, manžel a otec
- 20:55 Kuciak: Vražda novináře
- 22:40 Každý den odvahu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 01:40 Branky, body, vteřiny
- 03:40 Volejbalový magazín
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Magazín UEFA
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Eugene)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:35 Magazín UEFA
- 14:00 Magazín EURO 2024
- 15:15 Dohráno
- 16:40 Volejbalový magazín
- 17:00 Golf Time
- 17:15 VK Slavia Praha
- 17:30 World Athletics Continental Tour Gold 2024 (63. Zlatá tretra)
- 00:08 Receptář prima nápadů
- 00:55 Policie v akci
- 01:54 Policie Hamburk IX (Svoboda)
- 02:55 Policie Hamburk IX (Třídní sraz)
- 04:04 Closer: Nové případy (Ostudná hra)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:26 M.A.S.H (41)
- 07:58 M.A.S.H (42)
- 08:28 M.A.S.H (43)
- 08:59 M.A.S.H (44)
- 09:31 Hořký svět (Dědictví)
- 14:35 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Podrazák a parazit)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 04:38 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Bolek a Lolek si hrají (Nešťastné vychovatelky)
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:06 Partička
- 07:44 Fotr na tripu VII
- 20:12 Partička L
- 21:34 Vandráci (7)
- 22:09 Nezvěstná (8)
- 23:05 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 23:45 Simpsonovi XXVII (Nekuřte, prosím)
- 04:43 Lásce navzdory (Umění vztahů)
- 05:44 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 10:06 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 23:12 Hořký svět (Dědictví)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Švestkové knedlíky)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Pozorování bouřky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (6)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Mléko)
- 09:25 Strýček Tonton (Jdeme do ZOO)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 11:00 Pan Hračička
- 11:15 Ava Riko Teo
- 11:35 Včelka Mája
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:20 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak se ztratili)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Švestkové knedlíky)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Kouzelný vesmír
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Skřéťa)
- 14:10 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorzlo)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (6)
- 15:25 Lvíčata
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:13 Superhrdinové
- 16:40 Ty Brďo! (Město)
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak poobědvali)
- 18:55 7T (5)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (11)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:30 Dům, který má duši
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ZUŠ Open a Magdalena Kožená
- 21:30 ArtZóna
- 22:25 Kafka Band
- 23:40 Ikony Kamila Střihavky
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Křižovatky života (Tajemství vdané ženy)
- 07:56 Columbo (Smrt nabízí pomocnou ruku)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:13 Show Jana Krause
- 23:19 Jak se staví sen
- 02:36 Prima Česko
- 08:03 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Malý velký svět (Rušný Brooklyn)
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:16 K věci (Mikuláš Peksa)
- 15:00 Zprávy
- 15:16 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 Equilibrium
- 04:05 Ze dvora II (4)
- 04:15 Proměny víkendových domů II (3)
- 05:05 Zahradní proměny VII (1)
- 06:00 Sousedství II (3)
- 06:20 Moje místa (Helena Třeštíková)
- 15:15 Vražedná čísla V (1)
- 20:10 Diagnóza smrti
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4711)
- 09:35 Zlatá labuť (54)
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Vzkříšení)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 05:30 Rivalové
- 07:15 Kriminálka Miami VI (Rodinná záležitost)
- 08:10 Kriminálka Miami VI (Osudový zásah)
- 09:05 Já, padouch
- 13:35 Prázdniny pro psa
- 15:10 Taková normální holka
- 20:00 Expedice: Džungle
- 22:40 Kokain