Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 RED 2
- 03:40 Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
- 08:05 Mezi žraloky XI (3)
- 09:55 Kobra 11 XIX (16)
- 12:50 Válka skladů VI (24)
- 13:15 Válka skladů VII (3)
- 16:35 Kobra 11 XX (2)
- 18:40 Válka skladů VII (5)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (3)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (19)
- 21:25 Pomozte autům VII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (17)
- 23:15 Kobra 11 XX (2)
- 00:40 Teorie velkého třesku III (22)
- 02:20 Malý Sheldon III (9)
- 03:00 Zlatá sedmdesátá III (21)
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Susedia IX (29)
- 05:35 Karate ovce (49)
- 06:15 Bakugan (26)
- 07:25 2 $ocky (17)
- 09:10 Malý Sheldon III (13)
- 10:45 Susedia IX (30)
- 11:30 Já, já a zase já (1)
- 11:55 Dva a půl chlapa XII (16)
- 15:25 2 $ocky (21)
- 18:15 Dva a půl chlapa (2)
- 19:10 Malý Sheldon III (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (23)
- 20:25 Teorie velkého třesku IV (3)
- 21:50 Přátelé III (24)
- 22:50 Griffinovi IV (11)
- 23:40 Dva a půl chlapa (2)
- 02:20 Beze stopy V (Osudová nehoda)
- 03:40 Na lovu IV
- 04:20 Co na to Češi
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (24)
- 12:45 MasterChef Česko V (25)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester III (3)
- 15:10 Médium (V nemoci a cizoložství)
- 22:50 Médium (Už brzy)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (7)
- 01:35 Manželka v utajení
- 02:55 Doktorka Quinnová VI (22)
- 04:25 Ulice (4275)
- 06:05 Život na jachtě: Středomoří (5)
- 08:10 Čarodějky (9)
- 10:05 Oteckovia (164)
- 16:20 Vyměněné osudy (44)
- 18:20 Čarodějky (11)
- 20:15 Nekonečná láska II (27)
- 21:10 Nekonečná láska II (28)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:30 FA Cup Highlights (8)
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Zdroj nenávisti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - tequila)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Za žiadne peniaze sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 10:00 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.1)
- 10:10 Nedokončená partia
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky)
- 14:45 Ladislav Chudík
- 16:00 Ľudové rybárstvo na Slovensku
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:10 Večera s Havranom (Jaro Filip)
- 23:20 Prízraky
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 05:15 Černé ovce
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:45 Všechnopárty
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Zelňačka
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XI (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tátova volha
- 21:35 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:30 Smrtelný výstup
- 04:15 Zakletá princezna
- 12:30 Milionový závod
- 16:15 Kohout na víně
- 18:30 Bobule
- 20:15 Fast Charlie
- 21:55 Všechno, všude, najednou
- 00:00 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:00 Soudní síň (Internetová známost)
- 03:45 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:25 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 10:55 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Láska a nenávist)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Udělal ze mě trosku)
- 20:20 Muž z Londýna
- 22:20 1890 (Smutná oslava)
- 00:35 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Gergely)
- 21:10 Susedia (Dcéra)
- 21:45 Susedia (Vzácna návšteva)
- 22:20 Susedia (Prvý apríl)
- 23:05 Farma
- 23:55 Survivor
- 05:15 Dům snů VI (9)
- 06:00 Dům snů VII (16)
- 07:50 George Clarke - Staré domy, nové domovy III (4)
- 08:45 Zahradníkův svět X (18)
- 11:15 Velkolepé plány XX (1)
- 12:15 Dům snů VI (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (19)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (12)
- 19:20 Dům snů VI (10)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (18)
- 21:10 Dům snů VII (17)
- 22:00 Mezi náhrobními kameny
- 23:55 Kód neznámý
- 01:25 Zkrocená hora
- 03:35 Černý jestřáb sestřelen
- 06:00 Ex Machina
- 07:45 Hop
- 09:20 Čtyři dobré dny
- 11:00 Wonder Woman
- 13:15 Šoumen krokodýl
- 15:00 Shazam! Hněv bohů
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (8)
- 17:45 Zkrocená hora
- 20:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (6)
- 20:50 Rod draka (5)
- 21:50 Rod draka (6)
- 23:00 Osm hrozných
- 03:40 Válečnice
- 08:15 Na tenkém ledě
- 11:15 Průměrňákovi IX (19)
- 11:35 Průměrňákovi IX (20)
- 12:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 14:55 Barbie: Ve hvězdách
- 21:15 Kill room
- 22:50 Apokalypsa v Hollywoodu
- 00:40 Spirála lží
- 10:00 MravenecZ
- 11:20 Fantastický pan Lišák
- 12:45 Velký George Foreman
- 14:50 Creed
- 17:00 Creed II
- 19:10 Banshee III (3)
- 20:05 Banshee III (4)
- 21:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (6)
- 21:45 Severní vody (3)
- 22:45 Rod draka (5)
- 23:45 Rod draka (6)
- 08:00 Klára
- 09:45 Jak to bylo
- 10:05 Jethica
- 12:45 Film o životě
- 20:00 Argentina, 1985
- 22:20 Osvícení
- 00:55 Canterburské povídky
- 11:20 Nikde v Africe
- 18:20 Tři rodiny (2)
- 19:25 Tři rodiny (1)
- 22:20 RoboCop