Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 03:45 Přes nový práh
- 04:10 Buďte pozdraven, pane Jouda!
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 01:05 Konec války v barvě (1)
- 01:55 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Čaj pro třetího
- 02:45 Nastavit druhou tvář
- 03:15 Designtrend
- 03:30 Kamarádi z Neratova
- 03:55 Taneční chodníčky
- 04:45 Na moll
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 10:35 Egypt, věčné kouzlo
- 11:35 Babylon
- 20:00 Hatari!
- 22:40 Divoch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:30 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 EURO U17 2024 Kypr (Česko - Srbsko)
- 20:05 Touchdown
- 20:20 Box ČR 2024 (Ostrava - Ústí nad Labem)
- 21:05 Studio Time Out
- 22:10 Magazín UEFA
- 22:40 Balkan Poker Circuit
- 00:23 Univerzální voják: Znovuzrození
- 02:30 Modlitba lovce
- 04:18 Jak se staví sen
- 05:20 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (38)
- 07:37 M.A.S.H (39)
- 08:09 M.A.S.H (40)
- 08:41 M.A.S.H (41)
- 09:14 Temný Kraj (Zjevení 1/2)
- 14:33 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Dědictví)
- 21:35 Česko na grilu
- 23:02 Tátové na tahu (13)
- 04:20 Futurama IX (Hon na robolišku)
- 04:49 Ženy ve wrestlingu VIII (35)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Těžká dřina
- 06:34 Autosalon.tv
- 07:24 Prima Partička
- 20:16 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:01 Nezvěstná (7)
- 23:00 Re-play
- 23:27 Simpsonovi XXVI (Šikanátor)
- 23:51 Simpsonovi XXVI (Matleti ze Springfieldu)
- 00:47 Poslední minuty na Zemi
- 02:47 Transformers
- 10:08 Jít za svým snem
- 11:58 Gulliverovy cesty
- 13:41 Utopenec na útěku
- 17:22 Duch
- 20:08 Záměna
- 22:30 Mrtvá hlídka
- 04:36 Lásce navzdory (Vysněné svatební šaty)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 10:17 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:20 Anděl smrti
- 23:12 Česko na grilu
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vaječná omeleta s třešněmi)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Jarní záležitost)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (5)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (To je moje, to je tvoje)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Kakadu)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michal chrání přírodu
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli na výletě)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vaječná omeleta s třešněmi)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:50 Cestohrátky
- 14:05 Občanka
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (5)
- 15:20 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Skřéťa)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorzlo)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak se ztratili)
- 18:55 7T (4)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (10)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Rivalové v umění (3)
- 01:25 Kanadská soda IX (6)
- 01:50 Emoce v umění (21)
- 02:45 Rituály Srí Lanky
- 03:05 Crescendo
- 04:00 Čtenářský deník
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Neplavcům vstup zakázán?
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mezi Kroměříží a Vídní
- 21:10 Doteky francouzské hudby v Praze
- 05:01 Karolína, domácí kuchařka
- 05:33 Na zámku
- 06:06 Nikdo není dokonalý
- 06:56 Křižovatky života (Rodina na útěku)
- 14:44 Sestřičky (Ženská řešení)
- 15:56 Ošklivka Katka (Spiknutí)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:16 Partie Terezie Tománkové
- 01:30 Partie PLUS
- 02:34 Showtime magazín
- 03:20 Hlavní zprávy
- 04:16 360⁰
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 Nový den
- 07:56 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 08:04 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:44 Interview PLUS (Lada Šmolková)
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 22:26 Danuše Nerudová
- 23:00 Zprávy
- 23:48 360⁰
- 04:37 Hrůzostrašná přistání
- 05:40 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Hausbót Petra Horkého (Zahi Hawass)
- 07:27 Příběh šesti světadílů (Jižní Amerika)
- 20:02 Prima Česko
- 20:36 Prima Svět
- 21:10 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:50 Případy detektiva Murdocha VII (17)
- 01:50 Případy detektiva Murdocha VII (18)
- 02:40 TaJeMno V (13)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (59)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (60)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (35)
- 06:00 Sousedství II (2)
- 06:20 Moje místa (Jiří Strach)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (18)
- 01:20 Kriminálka Miami VI (Vražda v tunelu)
- 02:25 Superlov
- 03:35 Na vaší straně
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4710)
- 20:20 Specialisté (Pod povrchem)
- 21:25 Specialisté (Krevní pouto)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Proměny)
- 05:45 Vzpomínky na Afriku
- 05:50 Vzpomínky na Afriku
- 10:35 Mezi námi zvířaty
- 12:15 Otcové a dcery
- 14:35 Rivalové
- 16:30 Croodsovi: Nový věk
- 18:25 Prázdniny pro psa
- 20:00 Spiknutí
- 01:30 Věznice Fortress 2
- 03:00 Strážci hranic: Kanada II (16)
- 03:35 Indiana Pacers - Boston Celtics
- 05:35 Walker, Texas Ranger V (14)
- 06:15 Mistři zastavárny XXI (20)
- 07:15 Appaloosa
- 09:30 Kobra 11 XIX (14)
- 16:35 Kobra 11 XIX (16)
- 18:35 Válka skladů VII (3)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (18)
- 21:25 Pomozte autům VII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (16)
- 23:15 Kobra 11 XIX (16)
- 02:25 Malý Sheldon III (7)
- 03:45 Griffinovi IV (7)
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Stahovák
- 05:10 Karate ovce (45)
- 05:50 Bakugan (25)
- 06:00 Přátelé III (20)
- 06:55 2 $ocky (13)
- 08:45 Malý Sheldon III (11)
- 10:25 Susedia IX (29)
- 11:45 Dva a půl chlapa XII (14)
- 12:40 Přátelé III (20)
- 13:35 Teorie velkého třesku III (18)
- 15:25 2 $ocky (17)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (16)
- 19:05 Malý Sheldon III (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (22)
- 21:50 Přátelé III (22)
- 22:50 Griffinovi IV (9)
- 23:45 Dva a půl chlapa XII (16)
- 03:15 Na lovu
- 03:55 Co na to Češi
- 04:35 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (23)
- 10:50 Médium (Možnost volby)
- 11:50 Beze stopy V (Na povrchu)
- 12:45 MasterChef Česko V (24)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester III (2)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (6)
- 01:30 Vyměněné osudy (40)
- 02:55 Čarodějky (7)
- 04:35 Ulice (4274)
- 06:10 Život na jachtě: Středomoří (3)
- 08:00 Pan Selfridge III (1)
- 09:00 Pan Selfridge III (2)
- 09:55 Oteckovia (162)
- 16:25 Vyměněné osudy (42)
- 18:20 Čarodějky (9)
- 20:15 Nekonečná láska II (25)
- 21:10 Nekonečná láska II (26)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko city)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Rómeo a Júlia)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Čas tajomstiev
- 22:10 Reportéri
- 22:45 Inšpektor Max (Výstrel)
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Mačka medzi holubmi)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 10:20 Ťapákovci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK Dejiny
- 16:00 Papua Nová Guinea - Dva svety (Bonny a Graham)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Lov slov
- 20:35 Ladislav Chudík
- 21:50 Tančiareň
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 04:10 Buďte pozdraven, pane Jouda!
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:10 Gejzír
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 00:25 Počasie
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 05:00 Počasie
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 23:00 Správy :24
- 01:40 Poker Face
- 08:20 Vánoce na ledě
- 09:55 Palma
- 11:55 Vánoční městečko
- 13:30 Babí léto
- 15:20 Princezna a bodyguard
- 18:40 Tohle je konec
- 20:15 Adam
- 22:10 Pařba v Pattayi
- 23:55 Poslední šance
- 00:35 Profesionálové II (Raper)
- 01:15 Profesionálové II (PR a očistná dieta)
- 01:55 Dr. Dokonalý (Časovaná bomba)
- 02:40 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:20 Na chalupě
- 04:05 Nové bydlení
- 04:55 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 07:45 Soudní síň (Tyran)
- 08:50 Soudní síň (Netrap nás)
- 10:55 První oddělení II
- 11:50 Soudní síň (Internetová známost)
- 12:50 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Vyhazuje nás z bytu)
- 00:10 Rodinné prípady
- 01:40 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Vianoce 2007)
- 09:20 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Noha)
- 21:35 Horná Dolná XI (Vlasy)
- 22:40 Horná Dolná XI (Rehabilitačný špás)
- 23:40 Farma
- 02:20 Luxusní domy III (1)
- 11:15 Velkolepé plány XIX (8)
- 13:10 Zahradníkův svět X (18)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (11)
- 19:20 Dům snů VI (9)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (17)
- 21:10 Dům snů VII (16)
- 22:00 Trhlina
- 00:30 Osm hor
- 03:00 Sympatizant (Konce bývají těžké, že?)
- 07:50 Kong: Ostrov lebek
- 14:25 Nevědomí
- 17:25 Duna
- 21:00 Uzavřený kruh (4)
- 21:55 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 23:45 Men
- 01:55 Veliká II (3)
- 02:50 Matčina pomsta
- 04:10 Potomci lidí
- 09:25 Dunkerk
- 11:10 Průměrňákovi IX (17)
- 11:30 Průměrňákovi IX (18)
- 11:55 Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
- 19:30 Válečnice
- 21:45 Podfu(c)k
- 23:30 Mrtví neumírají
- 02:05 Spy/Master (2)
- 11:50 Kdo věří na lásku
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 To jsem já, Margaret!
- 19:20 Banshee III (1)
- 20:10 Banshee III (2)
- 21:00 Sympatizant (Konce bývají těžké, že?)
- 22:00 Uzavřený kruh (4)
- 22:55 Peníze těch tupců
- 02:55 Jak to dělají? (9. díl)
- 12:30 Smallville (Zod)
- 13:20 Smallville (Nachlazení)
- 20:00 Bledý jezdec
- 00:20 Modlitba lovce
- 01:50 Smrtelná aliance
- 03:15 Lukas
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Vyměřený čas
- 08:05 Král David
- 10:35 Kon-Tiki
- 12:55 Kazatel
- 14:45 Poslední polda II (2)
- 15:45 Assassin’s Creed
- 18:05 Pád
- 20:00 Život je život
- 22:00 Stíny války
- 04:15 Zlato (1)
- 05:30 Zlato (2)
- 06:25 Hodvábna cesta (6)
- 08:35 Doslova
- 10:45 Sadnite si, prosím (20)
- 14:15 Ostrov opíc (1)
- 15:45 Svet kódov (2)
- 18:10 William a Kate (1)
- 19:30 Kubánska revolúcia a svet (1)
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (9)
- 22:10 El Chapo II (2)
- 23:05 El Chapo II (3)
- 02:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Maďarský guláš se střapáky)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 05:20 Totalcar III (11)
- 15:25 Profil zločinu V (8)
- 16:25 Profil zločinu V (9)
- 17:25 Tým SEAL V (7)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 21:00 Zelenáč V (17)
- 21:55 Zelenáč V (18)
- 22:45 Bosch IV (9)
- 23:50 Bosch IV (10)
- 17:45 Ztracený svět III (9)
- 18:45 Ztracený svět III (10)
- 19:40 MacGyver (19)
- 20:40 MacGyver (20)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (11)
- 15:20 Brousko III (41)
- 17:40 Domek na prérii III (20)
- 18:45 Ranč Heartland VII (9)
- 19:40 Ranč Heartland VII (10)
- 06:00 Fidlivareška (1)
- 06:30 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (O Čechovi)
- 07:40 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 07:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 12:00 Kluci na řece
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Hodinář
- 15:30 Krvavé Česko (5)
- 18:00 Mlhy na blatech
- 20:00 Slunce, seno, erotika
- 22:00 Stopy na Sitne
- 23:35 Teleshopping
- 02:55 Údolí stínů
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Větší než život
- 07:50 Mé jméno je Nikdo
- 10:00 Odysseus (1)
- 15:05 Superpolicajti z Miami
- 16:50 Snídaně u Tiffanyho
- 18:50 Dva misionáři
- 20:35 Smlouva s ďáblem
- 22:00 Dracula 2000
- 01:25 Bod zlomu
- 03:25 Životy těch druhých
- 05:35 Zoom In V (42)
- 06:10 Veselé Velikonoce
- 14:10 Korsický případ
- 15:50 Pošetilost mocných
- 20:00 Červený drak
- 22:00 Inferno
- 23:35 Souboj cti
- 01:10 Tropická bouře
- 03:30 Smrtící lži
- 12:00 Policejní zachránci XX (7)
- 13:00 Policejní zachránci XX (8)
- 14:00 FBI: International (17)
- 20:00 FBI: International II (10)
- 21:00 FBI: International II (11)
- 22:00 Comedy Club VIII (6)
- 22:30 Comedy Club VIII (7)
- 23:00 Comedy Club VII (4)
- 23:30 Červený trpaslík X (5)
- 04:45 Láska v říši zvířat (1)
- 05:45 Savci: Film o filmu (4)
- 08:25 Zázračná planeta III (2)
- 12:35 Tajemství vašeho jídla (3)
- 13:30 Zázračná planeta III (2)
- 18:30 Zázračná planeta III (3)
- 19:30 Život pod bodem mrazu V (16)
- 21:00 V továrně VIII (2)
- 21:55 Savci (3)
- 01:00 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 08:00 Teqball
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Horská kola
- 12:00 Tenis
- 23:30 Tenis
- 00:00 Horská kola
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Olympijské hry
- 08:30 Olympijské hry
- 08:45 Tenis
- 10:30 Tenis
- 22:00 Horská kola
- 23:00 Cyklistika
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Doktor z hor (33)
- 17:55 Doktor z hor (34)
- 18:55 Kassandra (113)
- 20:55 Wolffův revír (27)
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 02:42 Various Artists
- 03:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 06:00 George Michael
- 11:52 Various Artists
- 20:47 Various Artists
- 23:47 Various Artists
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 00:00 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají / Jiné hambáče)
- 00:50 Spongebob v kalhotách VIII (Přátelská hra)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Ošidná chvíle)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Pyramida)
- 02:30 iCarly II (iShow musí pokračovat)
- 02:55 iCarly II (iVesmírná show)
- 03:15 Tajemství Hunterových II (Max)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Evie)
- 04:00 Změna hry III (Hladová hypnóza)
- 04:20 Změna hry III (Špatné zprávy)
- 04:40 44 koček II (Isotty tajná oslava)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Lítačka / Yeti nebo nejeti)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Únos / Létající příšera)
- 06:00 Šmoulové (Trápení s nosem / Nešika není nešika)
- 06:30 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Právě včas na Vánoce / Klopnodianský festival dědictví)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Bubliňákův dluh / Jde se vařit!)
- 07:55 Spongebob v kalhotách X (Tak už se probuď / Obsluha nade vše)
- 00:10 Ghostforce (19)
- 00:35 Ghostforce (20)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (9)
- 03:15 Ghostforce (13)
- 03:40 Ghostforce (14)
- 04:00 Pyžamasky (25)
- 04:25 Pyžamasky (26)
- 04:45 Dalmatinská 101 (9)
- 05:10 Dalmatinská 101 (10)
- 05:30 Kluk, holka atd. (94)
- 05:50 Taffy (38)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (125)
- 06:55 Blue (105)
- 07:05 Blue (106)
- 07:10 Blue (107)
- 07:25 Blue (108)
- 07:30 Blue (109)
- 07:40 Blue (110)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (37)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (38)
- 08:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (6)
- 09:25 Mickeyho klubík (65)
- 09:55 Blue (1)
- 14:45 Blue (106)
- 14:55 Blue (107)
- 15:00 Blue (108)
- 15:15 Blue (109)
- 15:25 Blue (110)
- 15:30 Blue (111)
- 15:45 Blue (112)
- 15:50 Blue (113)
- 16:00 Blue (114)
- 17:40 Kiff (26)
- 20:10 Blue (92)
- 20:15 Blue (93)
- 20:23 Blue (94)
- 20:40 Blue (95)
- 20:45 Blue (96)
- 20:50 Blue (97)
- 21:05 Hailey jde na to! (15)
- 21:35 Jessie (15)
- 21:55 Jessie (20)
- 23:00 U Raven Doma (89)
- 23:30 Kluk, holka atd. (57)
- 23:40 Kluk, holka atd. (58)
- 12:30 Bluey (104)
- 12:40 Bluey (105)
- 12:50 Bluey (106)
- 13:00 Bluey (107)
- 13:10 Bluey (108)
- 18:00 SuperKitties (14)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (20)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (15)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (16)
- 02:55 Chuck a přátelé (16)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 05:01 Hurá za hádankou (26)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (35)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (36)
- 06:00 Trojčata (28)
- 06:07 Trojčata (29)
- 06:14 Trojčata (30)
- 06:55 Grisu (27)
- 07:08 Pettson a Fiškus (9)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 07:47 Berry a Dolly (1)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:35 Hrdinové velkoměsta (9)
- 08:47 Hrdinové velkoměsta (10)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (19)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 09:30 Hurá za hádankou (24)
- 09:54 Daisy a Ollie (24)
- 10:02 Leo, ochránce divočiny (7)
- 10:36 Hádej, hádej s kocourkem (10)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (3)
- 11:40 Grisu (3)
- 11:50 Grisu (4)
- 12:05 Bořek stavitel (35)
- 12:16 Bořek stavitel (36)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 12:52 Bing (17)
- 13:00 Bing (18)
- 13:08 Bing (19)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (23)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (46)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (7)
- 15:39 Simon (5)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (19)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (20)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (11)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (12)
- 16:31 Ruff Ruff, Tweet a Dave (9)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (10)
- 17:12 Hrdinové velkoměsta (13)
- 17:30 Požárník Sam (11)
- 17:41 Požárník Sam (12)
- 17:52 Doodleboo (29)
- 18:24 Berry a Dolly (13)
- 18:34 Berry a Dolly (2)
- 18:54 Bing (71)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 19:55 Simon (1)
- 20:00 Simon (2)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (3)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (5)
- 21:45 Chuggington (19)
- 21:55 Chuggington (20)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (28)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (29)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (74)
- 23:12 Bing (75)
- 23:20 Bing (76)
- 23:27 Bing (77)
- 23:35 Bing (78)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 02:20 Mia a já IV (21)
- 02:40 Mia a já IV (22)
- 03:05 Život s tátou (45)
- 03:15 Život s tátou (46)
- 03:25 Život s tátou (47)
- 03:35 Život s tátou (48)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 11:00 Mia a já IV (26)
- 11:30 Mia a já II (Záhadný návštěvník)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (1)
- 19:00 Život s tátou (39)
- 19:10 Život s tátou (40)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 20:00 Zvědavý George: Následuj opici
- 21:30 Mia a já IV (13)
- 22:00 Mia a já IV (14)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 23:30 Život s tátou (43)
- 23:40 Život s tátou (44)
- 00:00 Ostrov Hajaju (42)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (28)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (51)
- 01:10 Esá z pralesa (44)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (39)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (10)
- 03:20 Monchhichi (3)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (35)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (50)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (43)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (21)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (15)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:55 Drobčekovia (1)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (16)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (18)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (17)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (13)
- 10:55 Zvedavkovci (44)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (35)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (13)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (18)
- 14:45 Máša a medveď (26)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 15:20 Esá z pralesa (45)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (41)
- 16:25 Panda a Kiwi (36)
- 16:45 Monchhichi (4)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (51)
- 17:05 Mucha Why (18)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (21)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (11)
- 19:15 Zvedavkovci (45)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (27)
- 20:05 Esá z pralesa (46)
- 20:15 Bob staviteľ (36)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (2)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (40)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (19)
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 08:15 Buon giorno s Františkem
- 13:40 Poutníci času
- 14:05 Noční univerzita
- 15:45 V souvislostech
- 16:10 Jak potkávat svět
- 18:50 Devítka na Mohelnickém dostavníku 2012
- 19:35 Bible v písku
- 20:50 Moudrost mnichů
- 22:25 Kulatý stůl
- 04:00 Chef Lignac po francouzsku (Bretaň)
- 07:30 Dolce Vita (7)
- 08:00 Jóga – Energie života (3)
- 09:00 Kylie Kwong: Moje Čína (9)
- 09:30 Lovec chilli (Filipíny)
- 16:00 Chef Lignac po francouzsku (Bretaň)
- 17:30 Dolce Vita (8)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Velikonoční dobu završil ve Stonavě koncert Permoníku, RaŠ Stonava uspořádal výlet do Aqualand Moravia, Hráči SC Premium Stonava si připomněli
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)