Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:30 Věznice Fortress 2
- 03:00 Strážci hranic: Kanada II (16)
- 03:35 Indiana Pacers - Boston Celtics
- 05:35 Walker, Texas Ranger V (14)
- 06:15 Mistři zastavárny XXI (20)
- 07:15 Appaloosa
- 09:30 Kobra 11 XIX (14)
- 16:35 Kobra 11 XIX (16)
- 18:35 Válka skladů VII (3)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (18)
- 21:25 Pomozte autům VII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (16)
- 23:15 Kobra 11 XIX (16)
- 02:25 Malý Sheldon III (7)
- 03:45 Griffinovi IV (7)
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Stahovák
- 05:10 Karate ovce (45)
- 05:50 Bakugan (25)
- 06:00 Přátelé III (20)
- 06:55 2 $ocky (13)
- 08:45 Malý Sheldon III (11)
- 10:25 Susedia IX (29)
- 11:45 Dva a půl chlapa XII (14)
- 12:40 Přátelé III (20)
- 13:35 Teorie velkého třesku III (18)
- 15:25 2 $ocky (17)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (16)
- 19:05 Malý Sheldon III (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (22)
- 21:50 Přátelé III (22)
- 22:50 Griffinovi IV (9)
- 23:45 Dva a půl chlapa XII (16)
- 03:15 Na lovu
- 03:55 Co na to Češi
- 04:35 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (23)
- 10:50 Médium (Možnost volby)
- 11:50 Beze stopy V (Na povrchu)
- 12:45 MasterChef Česko V (24)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester III (2)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (6)
- 01:30 Vyměněné osudy (40)
- 02:55 Čarodějky (7)
- 04:35 Ulice (4274)
- 06:10 Život na jachtě: Středomoří (3)
- 08:00 Pan Selfridge III (1)
- 09:00 Pan Selfridge III (2)
- 09:55 Oteckovia (162)
- 16:25 Vyměněné osudy (42)
- 18:20 Čarodějky (9)
- 20:15 Nekonečná láska II (25)
- 21:10 Nekonečná láska II (26)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko city)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Rómeo a Júlia)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Čas tajomstiev
- 22:10 Reportéri
- 22:45 Inšpektor Max (Výstrel)
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Mačka medzi holubmi)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 10:20 Ťapákovci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK Dejiny
- 16:00 Papua Nová Guinea - Dva svety (Bonny a Graham)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Lov slov
- 20:35 Ladislav Chudík
- 21:50 Tančiareň
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 04:10 Buďte pozdraven, pane Jouda!
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:10 Gejzír
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 00:25 Počasie
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 05:00 Počasie
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 23:00 Správy :24
- 01:40 Poker Face
- 08:20 Vánoce na ledě
- 09:55 Palma
- 11:55 Vánoční městečko
- 13:30 Babí léto
- 15:20 Princezna a bodyguard
- 18:40 Tohle je konec
- 20:15 Adam
- 22:10 Pařba v Pattayi
- 23:55 Poslední šance
- 00:35 Profesionálové II (Raper)
- 01:15 Profesionálové II (PR a očistná dieta)
- 01:55 Dr. Dokonalý (Časovaná bomba)
- 02:40 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:20 Na chalupě
- 04:05 Nové bydlení
- 04:55 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 07:45 Soudní síň (Tyran)
- 08:50 Soudní síň (Netrap nás)
- 10:55 První oddělení II
- 11:50 Soudní síň (Internetová známost)
- 12:50 Soudní síň (Nezvládáš děti)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Vyhazuje nás z bytu)
- 00:10 Rodinné prípady
- 01:40 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Vianoce 2007)
- 09:20 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Noha)
- 21:35 Horná Dolná XI (Vlasy)
- 22:40 Horná Dolná XI (Rehabilitačný špás)
- 23:40 Farma
- 02:20 Luxusní domy III (1)
- 11:15 Velkolepé plány XIX (8)
- 13:10 Zahradníkův svět X (18)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (11)
- 19:20 Dům snů VI (9)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (17)
- 21:10 Dům snů VII (16)
- 22:00 Trhlina
- 00:30 Osm hor
- 03:00 Sympatizant (Konce bývají těžké, že?)
- 07:50 Kong: Ostrov lebek
- 14:25 Nevědomí
- 17:25 Duna
- 21:00 Uzavřený kruh (4)
- 21:55 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 23:45 Men
- 01:55 Veliká II (3)
- 02:50 Matčina pomsta
- 04:10 Potomci lidí
- 09:25 Dunkerk
- 11:10 Průměrňákovi IX (17)
- 11:30 Průměrňákovi IX (18)
- 11:55 Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
- 19:30 Válečnice
- 21:45 Podfu(c)k
- 23:30 Mrtví neumírají
- 02:05 Spy/Master (2)
- 11:50 Kdo věří na lásku
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 To jsem já, Margaret!
- 19:20 Banshee III (1)
- 20:10 Banshee III (2)
- 21:00 Sympatizant (Konce bývají těžké, že?)
- 22:00 Uzavřený kruh (4)
- 22:55 Peníze těch tupců