Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Neodvratný konec)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 04:00 Banánové rybičky
- 04:35 Malý švédský stůl
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Když kvete šeřík)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 O statečném Petrovi
- 07:10 Úsměvy Jana Kačera
- 07:57 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 00:40 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 01:30 Vigil (6)
- 02:20 Za zbrašovským aragonitem
- 03:10 Mistři obuvníci
- 03:30 400 let na gruntě
- 03:50 Mahájánový buddhismus
- 12:10 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:28 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:35 Křesťanský magazín
- 13:05 Na plovárně s Pavlem Koutským
- 13:30 Počesku (Baťův kanál)
- 13:45 SP horských kol 2024 (SP Česko)
- 16:05 Svět za času obrů
- 17:00 Česká mise (NATO Response Forces)
- 17:30 Cyklodálky (4)
- 17:55 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 20:00 Přestřelka v Dodge City
- 21:25 Sugarlandský expres
- 23:15 Nesmrtelný
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Švédsko - Česko)
- 07:55 Panorama
- 08:30 BBV po 25 letech
- 08:40 Po trailech přes hory
- 09:00 Dohráno MOL Cup
- 09:25 SP horských kol 2024 (SP Česko)
- 12:25 Panorama
- 13:00 SP ve veslování 2024 (SP Švýcarsko)
- 23:00 Hokej v 10 minutách
- 23:15 Dohráno
- 00:19 Dlouhý polibek na dobrou noc
- 02:56 Labyrint lží
- 05:44 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka (Bolavý zub)
- 06:18 M.A.S.H (36)
- 06:43 M.A.S.H (37)
- 07:15 M.A.S.H (38)
- 07:47 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:18 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:58 Receptář prima nápadů
- 12:56 Libovky Pepy Libického
- 13:30 Zahradník po ruce
- 14:05 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:44 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:31 Polda V (Tajemství jógy)
- 16:43 Zakleté pírko
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:15 Rituál
- 04:59 Autosalon.tv
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Největší průšvihy v Top Gearu (2)
- 07:11 Top Gear: Nejhorší auto všech dob (1)
- 11:03 Autosalon.tv
- 20:17 Statečné srdce
- 23:53 Vybíjená
- 00:45 Cesta bojovníka
- 02:52 Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2)
- 08:46 Falešná kočička
- 11:14 Utopenec na útěku
- 12:56 Přístav naděje
- 15:16 Copak je to za vojáka...
- 17:15 Povolení zabíjet
- 20:09 Duch
- 22:48 Žába k zulíbání
- 04:22 Lásce navzdory (Jin a Jang)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 07:38 Sestřičky (V rámci možností)
- 10:26 Receptář prima nápadů
- 11:13 České chaty snů
- 20:06 Ústav strachu
- 21:56 Sestřičky (Kdo je tady hvězda?)
- 23:09 Polda V (Tajemství jógy)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vepřové nožky se zeleninou)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 Mira, královský detektiv II (29)
- 06:40 Pošťák Pat a výměna práce
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Panda a malá panda
- 10:35 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 10:45 Soví příběh
- 11:10 Operace Jauu!
- 11:40 Zeleňák Norman
- 12:00 AZ kvíz junior
- 12:25 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:50 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:40 Už tam budem?
- 14:10 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Zmizík)
- 14:20 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Kyberbrouk)
- 14:35 Grace a úžasné stroje II
- 14:50 Art Ninja
- 15:20 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 7T (1)
- 16:50 Tlapková patrola VI
- 17:15 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Pan Tau (1)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli na výletě)
- 18:55 7T (3)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (9)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Hoteliér
- 01:40 Jim Carrey, Amerika bez příkras
- 02:35 Ikony Kamila Střihavky
- 03:10 Neratov
- 03:25 Uchem jehly
- 04:40 A bylo světlo
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Grandsupertingltangl (14)
- 20:45 Jan Kačer
- 21:40 Rozhovory
- 22:30 Naděje
- 04:55 Karolína, domácí kuchařka
- 05:28 Na zámku
- 06:24 Křižovatky života (Dětská práce)
- 07:23 Columbo (Columbo má rád noční život)
- 14:30 Sestřičky (Krtek)
- 15:42 Ošklivka Katka (Dvojčata)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 01:01 Svět financí s Trinity Bank
- 01:40 Hlasy zločinu
- 02:36 Prima Svět
- 03:08 Hlavní zprávy
- 04:04 Showtime
- 04:23 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:31 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:50 Partie Terezie Tománkové
- 12:51 Pozvánka: České zájmy v Evropě (29. 5.)
- 12:59 Partie PLUS
- 14:01 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Co Čech, to trenér!
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:12 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 20:17 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Krimi zprávy
- 21:40 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Generace deprese
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 04:00 Banánové rybičky
- 04:35 Malý švédský stůl
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Když kvete šeřík)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 07:10 Úsměvy Jana Kačera
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 01:50 Lajna III (6)
- 02:45 Sousedství IV (9)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (57)
- 11:35 Vrchní, prchni!
- 22:10 Továrna na sny
- 00:15 Tajemství jejich očí
- 02:35 Zlatá labuť (54)
- 03:55 Malá mořská víla
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (16)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (3)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 16:25 Prázdniny pro psa
- 22:50 Střepiny
- 23:25 Ava: Bez soucitu
- 01:05 Cellular
- 02:55 Tohle je ráj
- 04:35 Beethoven 5
- 06:25 Taxi 5
- 08:25 Loganovi parťáci
- 10:50 Já, padouch
- 15:25 Divoká řeka
- 17:45 Otcové a dcery
- 20:00 Croodsovi: Nový věk
- 22:00 Smrtihlav