Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:15 Pomozte autům: 7denní výzva (2)
- 09:10 Kobra 11 XIX (10)
- 16:30 Kobra 11 XIX (12)
- 18:35 Válka skladů VI (23)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (20)
- 20:30 Věznice Fortress 2
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (14)
- 23:20 Kobra 11 XIX (12)
- 00:30 Teorie velkého třesku III (10)
- 02:10 Malý Sheldon III (3)
- 03:30 TELE TELE
- 04:05 Susedia IX (23)
- 05:20 Karate ovce (43)
- 06:00 Bakugan (23)
- 06:10 Přátelé III (16)
- 10:30 Susedia IX (25)
- 11:55 Dva a půl chlapa XII (10)
- 12:50 Přátelé III (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku III (10)
- 15:25 2 $ocky (9)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (12)
- 19:05 Malý Sheldon III (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (14)
- 21:45 Přátelé III (18)
- 22:40 Griffinovi IV (5)
- 23:35 Dva a půl chlapa XII (12)
- 00:45 Slečna Marplová III (Nemesis)
- 02:20 Beze stopy V (Na povrchu)
- 03:00 Médium (Odklad a nevyhnutelnost)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Grantchester II (6)
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko V (21)
- 10:30 Médium (Pilot)
- 11:30 Specialisté (Popáleniny)
- 12:35 MasterChef Česko V (22)
- 13:55 Grantchester
- 22:45 Médium (Možnost volby)
- 23:40 Grantchester
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (4)
- 01:30 Vyměněné osudy (36)
- 03:00 Čarodějky (3)
- 04:45 Ulice (4272)
- 06:25 Život na jachtě IX (13)
- 08:10 Čarodějky (7)
- 10:00 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska II (22)
- 16:20 Pan Selfridge II (9)
- 17:20 Pan Selfridge II (10)
- 05:05 Góly - body - sekundy
- 05:30 Cestou necestou (Goa)
- 06:05 Websterovci
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (4)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:20 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Fred Rogers 1)
- 07:30 Údolie Muminovcov
- 10:00 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (8)
- 13:30 Záhady tela
- 14:30 Milujem Slovensko
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Extrémne v horách
- 09:25 Noc v archíve
- 10:30 VAT Špeciál (Vedec roka)
- 11:00 Autosalón
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:20 Červené víno (3)
- 17:40 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:05 Potrhlá Andula
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 09:25 Gejzír
- 10:45 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:25 Reportéri
- 22:00 Správy :24
- 09:35 Milionový závod
- 11:35 Ledová sezóna
- 14:55 Vánoce na ledě
- 16:30 King
- 20:15 Poslední šance
- 22:10 Smrtelný výstup
- 23:45 Dobrý šéf
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Soudní síň (Netrap nás)
- 03:20 Soudní síň (Kvůli tobě se počurává)
- 04:05 Soudní síň (Tyran)
- 04:55 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:50 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:45 Smrtící hora
- 10:30 Můj šálek kávy
- 12:25 Tři cesty k domovu (3)
- 22:05 Dr. Dokonalý (Iluze)
- 23:00 Dr. Dokonalý (Časovaná bomba)
- 23:55 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:00 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:10 Ruža pre nevestu II
- 13:35 Susedia (Miss lesa)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 05:15 Dům snů VI (8)
- 06:00 Dům snů (17)
- 06:45 Dům snů - souboj II (3)
- 07:55 Dům snů - Domov, sladký domov (3)
- 08:40 Uspořádejte si svůj život II (6)
- 09:45 Luxusní domy IV (7)
- 14:30 Luxusní domy IV (9)
- 15:00 Luxusní domy IV (10)
- 15:25 Dům snů (17)
- 20:00 Revolta
- 21:25 Kód neznámý
- 23:25 Nedívej se
- 01:25 Lov
- 02:55 Sázka na nejistotu
- 06:00 Nadpřirozená moc
- 07:55 Fantastický mazel
- 11:00 Zkažená úča
- 12:40 Příběh mého muže
- 15:50 Shazam! Hněv bohů
- 18:00 Sociální síť
- 20:00 Dobrý člověk
- 22:05 Samaritán
- 00:45 Jeho temné esence (5)
- 01:40 Jeho temné esence (6)
- 02:35 Jeho temné esence (7)
- 03:30 Jeho temné esence (8)
- 14:00 Muži v černém: Globální hrozba
- 15:55 Creed II
- 18:05 Nadějná mladá žena
- 20:00 Syndrom vraha (1)
- 20:50 Syndrom vraha (2)
- 21:35 Syndrom vraha (3)
- 22:25 Syndrom vraha (4)
- 23:10 Syndrom vraha (5)
- 23:55 Syndrom vraha (6)
- 00:40 Lesní duch
- 06:00 Godzilla
- 14:25 Přání smrti
- 17:45 Godzilla
- 20:00 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 22:30 Elysium