Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 14:00 Blankytná pohádka
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 00:40 Apokalypsa: Hitler míří na východ (2)
- 01:35 Skutečný neandertálec
- 02:25 Na moll
- 03:10 Před půlnocí
- 03:35 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:10 Žít s písní na rtech
- 04:35 Designtrend
- 04:50 Evropa dnes (Oheň a led - národní park Vatnajökull)
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Skandální příběh rodiny Boleynových (3)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Jižní Anglie)
- 08:05 Cyklotoulky
- 08:15 Ohrožená Amazonie (2)
- 09:10 Zázraky techniky V (Supertanker Europe)
- 10:00 Letecké katastrofy (Smrt Kobeho Bryanta)
- 10:45 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:20 Babylon
- 11:50 Gepardi v kleci
- 20:00 Anthropoid
- 22:00 Muž na hraně
- 23:40 Čtyři životy (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 Fokus Václava Moravce
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Obrazy z dějin česko-polských)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:19 Closer: Nové případy (Mimo hru)
- 06:00 M.A.S.H (33)
- 06:49 M.A.S.H (35)
- 07:20 M.A.S.H (36)
- 07:52 Fotr na tripu
- 08:36 Autosalon.tv
- 09:50 Máme rádi Česko
- 11:42 Česko na grilu
- 13:07 Temný Kraj (Jezinky 2/2)
- 14:32 Copak je to za vojáka...
- 16:30 Falešná kočička
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Tajemství jógy)
- 21:35 České chaty snů
- 04:40 Ženy ve wrestlingu VIII (33)
- 05:39 Bolek a Lolek si hrají (Černá dáma)
- 06:09 Těžká dřina
- 06:34 Největší průšvihy v Top Gearu (1)
- 07:19 To nejlepší z Top Gearu (2)
- 10:28 Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2)
- 11:19 Re-play
- 11:55 Futurama IX (V boji proti stroji)
- 14:16 Simpsonovi XXV (Můj muž je Komiksák)
- 14:35 Ten nejlepší
- 22:29 Cesta bojovníka
- 01:54 Rituál
- 05:07 M.A.S.H
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:33 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s ohněm)
- 07:17 Námořní vyšetřovací služba IX (V prachu)
- 08:10 Nádech pro lásku
- 10:31 Vodní svět
- 13:14 Servírka
- 15:29 Přístav naděje
- 17:55 Zakleté pírko
- 20:07 Povolení zabíjet
- 22:56 Poslední minuty na Zemi
- 04:50 Lásce navzdory (Satirův pád)
- 06:00 Na zámku
- 06:19 Zoo (Amputace)
- 07:20 Sestřičky (Máma z basy)
- 08:42 Slunečná (Rychlá akce)
- 10:10 Receptář prima nápadů
- 10:57 Libovky Pepy Libického
- 11:30 Zahradník po ruce
- 20:04 Anděl smrti
- 21:51 Sestřičky (V rámci možností)
- 23:02 Inkognito
- 23:59 Rodina doktora Kleista V (Sílící obavy)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Houby s jemným kořením)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 Mira, královský detektiv II (28)
- 06:40 Pošťák Pat a zelený králíček
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Super třída v divadle
- 10:35 Muchomůrek a Muchlíci: Strážce lesa
- 11:00 Lvíčata
- 11:30 Špačkovi v síti času (10)
- 12:00 Bludiště
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:40 Gorila a já
- 13:55 Světlo
- 14:25 Šikulové - Velká výzva
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:15 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola VI
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak ho zachránili)
- 18:55 7T (2)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (8)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na Divokém západě)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:10 Odvrácená strana Hollywoodu (1)
- 01:55 Hledání J. A. Pitínského
- 02:55 O ikonách českého designu podruhé
- 03:15 Terra musica
- 03:45 Město
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Vlasy
- 22:15 Henry & June
- 01:00 360⁰
- 01:32 Prima Česko
- 02:05 Prima Svět
- 02:37 Prima Česko
- 03:10 Prima Svět
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Pozvánka: Spáleniště
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:52 OFF Record (Václav Klaus)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:12 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 12:19 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:55 OFF Record (Václav Klaus)
- 23:57 Partie Terezie Tománkové
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 O Honzovi a princezně Félince
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 10:45 Všechnopárty
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 02:20 Sousedství IV (8)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (55)
- 08:00 Zahradní proměny VI (34)
- 09:00 Továrna na sny
- 11:35 Po stopách krve
- 13:45 Druhý dech (13)
- 22:00 Vrchní, prchni!
- 23:35 Equilibrium
- 01:50 Kriminálka Miami VI (Hon na predátora)
- 02:55 Ulice (4710)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (14)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (26)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové (1)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 09:15 Na vodě (Na suchu)
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:20 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:35 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
- 13:25 Taková normální holka
- 15:20 Let’s Dance
- 17:35 Croodsovi: Nový věk
- 20:20 Superlov
- 21:45 Sherlock Holmes: Hra stínů
- 08:30 Malá mořská víla
- 09:45 Malé ženy
- 12:30 Kniha džunglí
- 14:00 Já, padouch
- 15:55 Mezi námi zvířaty
- 17:35 Loganovi parťáci
- 22:45 Mariňák
- 08:15 Pomozte autům: 7denní výzva (2)
- 09:10 Kobra 11 XIX (10)
- 16:30 Kobra 11 XIX (12)
- 18:35 Válka skladů VI (23)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (20)
- 20:30 Věznice Fortress 2
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (14)
- 23:20 Kobra 11 XIX (12)
- 00:30 Teorie velkého třesku III (10)
- 02:10 Malý Sheldon III (3)
- 03:30 TELE TELE
- 04:05 Susedia IX (23)
- 05:20 Karate ovce (43)
- 06:00 Bakugan (23)
- 06:10 Přátelé III (16)
- 10:30 Susedia IX (25)
- 11:55 Dva a půl chlapa XII (10)
- 12:50 Přátelé III (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku III (10)
- 15:25 2 $ocky (9)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (12)
- 19:05 Malý Sheldon III (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (14)
- 21:45 Přátelé III (18)
- 22:40 Griffinovi IV (5)
- 23:35 Dva a půl chlapa XII (12)
- 00:45 Slečna Marplová III (Nemesis)
- 02:20 Beze stopy V (Na povrchu)
- 03:00 Médium (Odklad a nevyhnutelnost)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Grantchester II (6)
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko V (21)
- 10:30 Médium (Pilot)
- 11:30 Specialisté (Popáleniny)
- 12:35 MasterChef Česko V (22)
- 13:55 Grantchester
- 22:45 Médium (Možnost volby)
- 23:40 Grantchester
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (4)
- 01:30 Vyměněné osudy (36)
- 03:00 Čarodějky (3)
- 04:45 Ulice (4272)
- 06:25 Život na jachtě IX (13)
- 08:10 Čarodějky (7)
- 10:00 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska II (22)
- 16:20 Pan Selfridge II (9)
- 17:20 Pan Selfridge II (10)
- 05:05 Góly - body - sekundy
- 05:30 Cestou necestou (Goa)
- 06:05 Websterovci
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (4)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:20 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Fred Rogers 1)
- 07:30 Údolie Muminovcov
- 10:00 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (8)
- 13:30 Záhady tela
- 14:30 Milujem Slovensko
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Extrémne v horách
- 09:25 Noc v archíve
- 10:30 VAT Špeciál (Vedec roka)
- 11:00 Autosalón
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:20 Červené víno (3)
- 17:40 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:05 Potrhlá Andula
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 09:25 Gejzír
- 10:45 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:25 Reportéri
- 22:00 Správy :24
- 09:35 Milionový závod
- 11:35 Ledová sezóna
- 14:55 Vánoce na ledě
- 16:30 King
- 20:15 Poslední šance
- 22:10 Smrtelný výstup
- 23:45 Dobrý šéf
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Soudní síň (Netrap nás)
- 03:20 Soudní síň (Kvůli tobě se počurává)
- 04:05 Soudní síň (Tyran)
- 04:55 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:50 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:45 Smrtící hora
- 10:30 Můj šálek kávy
- 12:25 Tři cesty k domovu (3)
- 22:05 Dr. Dokonalý (Iluze)
- 23:00 Dr. Dokonalý (Časovaná bomba)
- 23:55 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:00 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:10 Ruža pre nevestu II
- 13:35 Susedia (Miss lesa)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 05:15 Dům snů VI (8)
- 06:00 Dům snů (17)
- 06:45 Dům snů - souboj II (3)
- 07:55 Dům snů - Domov, sladký domov (3)
- 08:40 Uspořádejte si svůj život II (6)
- 09:45 Luxusní domy IV (7)
- 14:30 Luxusní domy IV (9)
- 15:00 Luxusní domy IV (10)
- 15:25 Dům snů (17)
- 20:00 Revolta
- 21:25 Kód neznámý
- 23:25 Nedívej se
- 01:25 Lov
- 02:55 Sázka na nejistotu
- 06:00 Nadpřirozená moc
- 07:55 Fantastický mazel
- 11:00 Zkažená úča
- 12:40 Příběh mého muže
- 15:50 Shazam! Hněv bohů
- 18:00 Sociální síť
- 20:00 Dobrý člověk
- 22:05 Samaritán
- 00:45 Jeho temné esence (5)
- 01:40 Jeho temné esence (6)
- 02:35 Jeho temné esence (7)
- 03:30 Jeho temné esence (8)
- 14:00 Muži v černém: Globální hrozba
- 15:55 Creed II
- 18:05 Nadějná mladá žena
- 20:00 Syndrom vraha (1)
- 20:50 Syndrom vraha (2)
- 21:35 Syndrom vraha (3)
- 22:25 Syndrom vraha (4)
- 23:10 Syndrom vraha (5)
- 23:55 Syndrom vraha (6)
- 00:40 Lesní duch
- 06:00 Godzilla
- 14:25 Přání smrti
- 17:45 Godzilla
- 20:00 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 22:30 Elysium
- 04:35 Jak to dělají? (12. díl)
- 05:15 Hranice nemožného (Díl 13)
- 10:05 Alice už tu nebydlí
- 12:20 Smallville (Milost)
- 13:15 Smallville (Chameleon)
- 20:00 Max a maxipříšerky
- 21:55 Obřad
- 00:00 Antarktida (5)
- 00:45 Antarktida (6)
- 01:55 Modlitba lovce
- 04:10 Kytice
- 05:35 Syn draka (1)
- 07:10 Syn draka (2)
- 09:05 Mazel a tajemství lesa
- 10:50 Pták Ohnivák
- 12:50 Výtažek
- 14:45 Vlastníci
- 16:45 Zločin v šantánu
- 18:15 Bobule
- 20:05 Vražedné myšlenky
- 22:10 Břicho bestie
- 01:55 Na povrchu (2)
- 03:20 Hodvábna cesta (3)
- 08:25 Doslova
- 16:40 Travelistan
- 17:00 Mapy vrážd IV (2)
- 17:50 Vojna vo Vietname (3)
- 18:45 Doslova
- 19:40 Travelistan
- 20:00 Zákon a poriadok (2)
- 00:55 Moje zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Tatiana Dyková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (3)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:30 Ostříháno
- 04:05 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 21:20 Profesionálové (4)
- 22:15 El Chapo (9)
- 23:20 Intim s Heidi Janků
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:25 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 18:55 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 12:45 Teleshopping
- 13:15 Voda, čo ma drží nad vodou
- 15:00 Teleshopping
- 20:25 Hvězdná kavárna Pepy Melena: kapela Duende
- 21:25 Bastardi
- 03:15 Lukas
- 06:35 Totalcar (1)
- 14:20 Macgyver III (5)
- 15:10 Macgyver III (6)
- 16:05 Pravidla pomsty
- 20:00 Agent na útěku
- 22:05 Blesk
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 07:45 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 08:00 Žofka a její dobrodružství (6)
- 08:15 Broučci (A byla zima...)
- 08:25 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Barbora řádí
- 12:00 Prázdniny pro psa
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Nezlobte dědečka
- 15:20 Filmové písničky R. A. Dvorského
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Pasáček z doliny
- 17:35 Kubula a Kuba Kubikula
- 18:00 Zločin v šantánu
- 19:35 Kinosál
- 22:00 Zlá noc
- 23:30 Teleshopping
- 10:20 Tajné společnosti (Templáři)
- 11:40 Nebezpečné nebe
- 12:40 Staroměstská poprava 1621 (Exekuce)
- 13:45 JFK: Spiknutí
- 20:00 Hranice (9)
- 20:25 Zpověď sériového vraha
- 21:35 Akta UFO II (Světová síť)
- 22:00 Pouště a lidé (Thárská poušť)
- 23:25 Titanic: Nový podezřelý
- 01:05 Torrente 3 - Hloupá ruka zákona
- 02:35 Děti anakondy
- 04:05 Šest medvědů s Cibulkou
- 06:00 Rudá Sonja
- 09:35 Sněhurka
- 11:20 Strašidla z vikýře
- 12:55 Snídaně u Tiffanyho
- 16:35 Taxi
- 18:10 Hulk
- 20:35 Hon na čarodějnice
- 22:00 Sin City - město hříchu
- 01:10 Sexbomba od vedle
- 02:50 Souboj cti
- 04:20 Žraločí tornádo 4
- 06:55 Ip Man 4: The Finale
- 11:15 Pošetilost mocných
- 13:15 Drahé tety a já
- 14:40 Bláznivý šaman
- 18:25 Korsický případ
- 20:05 G.I. Jane
- 22:00 Underworld: Probuzení
- 23:25 Krutá rasa
- 00:20 Červený trpaslík X (5)
- 00:55 Yellowstone (6)
- 01:55 Yellowstone (7)
- 02:55 Comedy Club VI (26)
- 10:00 Spongebob v kalhotách IX (201)
- 10:30 Spongebob v kalhotách IX (202)
- 11:00 Spongebob v kalhotách IX (203)
- 11:30 Lásce na stopě
- 13:30 Malé dohazovačky
- 17:40 Řada nešťastných příhod
- 20:00 Čtyři pokoje
- 22:00 Tropická bouře
- 08:00 Veletrh vědy (Velká šou)
- 14:00 Továrna na jídlo (3)
- 14:30 Továrna na jídlo (4)
- 15:00 Továrna na jídlo VI (Fiesta)
- 15:30 Továrna na jídlo VI (Díkůvzdání)
- 04:30 Zde řídíš na vlastní nebezpečí! (9)
- 06:55 Jak je vidí ptáci (1)
- 07:25 Jak je vidí ptáci (2)
- 10:45 Jak je vidí ptáci III (8)
- 11:20 Zvláštní a záhadné (3)
- 12:15 Zvláštní a záhadné (4)
- 15:05 Válečné lodě III (7)
- 16:05 Vynálezy, které otřásly světem (7)
- 17:00 Afrika z výšky (1)
- 18:05 Afrika z výšky (2)
- 19:05 Afrika z výšky (3)
- 20:10 Afrika z výšky (4)
- 21:10 Afrika z výšky (6)
- 00:00 Snooker
- 01:30 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Formule
- 10:15 Horská kola
- 11:00 Horská kola
- 11:30 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 19:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Snooker
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Tenis
- 08:00 Tenis
- 14:00 Tenis
- 16:00 Formule
- 17:00 Olympijské hry
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:00 BetMGM 300
- 21:30 Motoring
- 00:00 Noční flirt
- 12:00 Největší hity
- 13:00 Best of ACE OF BASE
- 16:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 08:20 Kassandra (108)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (82)
- 16:55 Doktor z hor (3)
- 17:55 Doktor z hor (4)
- 18:55 Kassandra (109)
- 20:55 Wolffův revír (25)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 22:00 KONCERT ROGER WATERS
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Blondie
- 02:35 Various Artists
- 03:43 Kasabian
- 06:47 Various Artists
- 07:00 Paul Simon
- 08:36 The Doors
- 09:34 Various Artists
- 13:09 Otis Rush
- 15:54 Various Artists
- 19:49 Various Artists
- 21:41 Tiësto
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 22:00 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:30 CHVILKA S...
- 08:55 VESELE Z POSTELE
- 09:10 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:05 ČAS PRO LEGENDU
- 20:20 KOŠTOVÁNÍ
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VII (Pohřbeni pro budoucnost / Sépiákův ráj)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Prodej z okénka)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Pravdy a lži)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Poslední hádanka?)
- 02:30 iCarly II (iZrodila se hvězda)
- 02:50 iCarly II (iNaštvaný Gibby)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Clued In: A Hunter Street Special)
- 03:55 Změna hry II (Wingsuit a raketové boty)
- 08:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 08:45 Tlapková patrola X (Mocné tlapky versus ledová koule! / Mocné tlapky versus mocná Číča)
- 09:15 Tlapková patrola X (Mocné tlapky versus Starosta vesmíru)
- 09:45 Tlapková patrola VI (Mocné tlapky. Super Tlapky: Tlapky poznávají mocná dvojčata)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 16:45 Tlapková patrola X (Mocné tlapky versus ledová koule! / Mocné tlapky versus mocná Číča)
- 17:15 Tlapková patrola X (Mocné tlapky versus Starosta vesmíru)
- 17:45 Tlapková patrola VI (Mocné tlapky. Super Tlapky: Tlapky poznávají mocná dvojčata)
- 18:15 Tlapková patrola VI (Mocné tlapky, super tlapky: Tlapky zachraňují obří slepici / Mocné tlapky, super tlapky: Tlapky se brání Haroldovu zmrazení)
- 18:40 Tlapková patrola VI (Supernabité mocné Tlapky: Tlapky versus Kočičák)
- 19:10 Tlapková patrola X (Mocné tlapky versus ledová koule! / Mocné tlapky versus mocná Číča)
- 19:40 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
- 00:25 Ghostforce (13)
- 00:50 Ghostforce (14)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (3)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (5)
- 03:25 Ghostforce (9)
- 03:45 Ghostforce (10)
- 04:30 Pyžamasky (23)
- 04:55 Dalmatinská 101 (5)
- 05:15 Dalmatinská 101 (6)
- 05:35 Kluk, holka atd. (91)
- 05:45 Kluk, holka atd. (92)
- 06:00 Blue (42)
- 06:05 Blue (43)
- 06:10 Blue (44)
- 06:25 Blue (45)
- 06:35 Blue (46)
- 06:45 Blue (47)
- 06:55 Blue (48)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (50)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (51)
- 10:00 Příšerky v rachotě (3)
- 10:30 Příšerky v rachotě (2)
- 11:00 Příšerky v rachotě (5)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (96)
- 18:50 Hailey jde na to! (9)
- 19:50 Příšerky v rachotě (14)
- 20:20 Příšerky v rachotě (15)
- 20:50 Křečík a Gréta (19)
- 21:15 Křečík a Gréta (20)
- 21:50 Kouzelná beruška a černý kocour (53)
- 22:20 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 22:45 Molly a Duch (2)
- 23:15 Molly a Duch (3)
- 23:45 Ghostforce (15)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (49)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 01:20 Hurá za hádankou (18)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (11)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (12)
- 02:55 Chuck a přátelé (14)
- 03:07 Chuggington (6)
- 03:17 Chuggington (7)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 05:01 Hurá za hádankou (24)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (31)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (32)
- 06:00 Trojčata (22)
- 06:07 Trojčata (23)
- 06:14 Trojčata (24)
- 06:25 Bing (43)
- 06:32 Bing (44)
- 06:39 Bing (45)
- 06:46 Bing (46)
- 06:55 Grisu (25)
- 07:08 Pettson a Fiškus (7)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 07:47 Berry a Dolly (16)
- 08:35 Hrdinové velkoměsta (5)
- 08:47 Hrdinové velkoměsta (6)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 09:30 Hurá za hádankou (22)
- 09:54 Daisy a Ollie (22)
- 10:02 Leo, ochránce divočiny (3)
- 10:13 Leo, ochránce divočiny (4)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (3)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (19)
- 11:27 Lokomotiva Tomáš (20)
- 11:40 Grisu (51)
- 11:50 Grisu (52)
- 12:05 Bořek stavitel (31)
- 12:16 Bořek stavitel (32)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (49)
- 12:52 Bing (11)
- 13:00 Bing (12)
- 13:08 Bing (13)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (21)
- 14:13 Leo, ochránce divočiny (6)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (44)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (3)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (5)
- 15:39 Simon (3)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (7)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (8)
- 16:31 Ruff Ruff, Tweet a Dave (5)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (6)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (7)
- 17:12 Hrdinové velkoměsta (11)
- 17:30 Požárník Sam (7)
- 17:41 Požárník Sam (8)
- 17:52 Doodleboo (27)
- 20:00 Simon (50)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (6)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (1)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 21:45 Chuggington (15)
- 21:55 Chuggington (16)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 02:20 Mia a já IV (17)
- 02:40 Mia a já IV (18)
- 03:25 Život s tátou (39)
- 03:35 Život s tátou (40)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 05:35 Mia a já IV (10)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 06:30 Hotel pro mazlíčky (13)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 08:00 Barbie a Kouzlo Pegase
- 09:30 Barbie Růženka
- 11:00 Mia a já IV (22)
- 11:30 Mia a já IV (23)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (22)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 20:00 Jetsonovi: Film
- 21:30 Mia a já IV (9)
- 22:00 Mia a já IV (10)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 23:30 Život s tátou (39)
- 23:40 Život s tátou (40)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:45 Ruby z dúhy (22)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:30 Flopy (105)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (11)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:10 Monchhichi II (51)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (9)
- 11:25 Malý medvedík (5)
- 11:50 Panda a Kiwi (33)
- 12:00 Šmolkovia (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (11)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (10)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 20:05 Esá z pralesa (40)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (32)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (12)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 23:30 Hl. správy-záznam