Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Ve víně je vražda (2)
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:35 Vila Sibiř
- 04:55 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 16:15 Výborná SHOW
- 17:00 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 17:55 V karavanu po Polsku (6)
- 20:00 Tělo mého nepřítele
- 22:05 Zlatá šedesátá (Jan Kačer)
- 23:05 Nikdo se nebude smát
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 13:55 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 16:05 Golf Time
- 16:20 Touchdown
- 16:35 Box ČR 2024 (Ostrava - Ústí nad Labem)
- 17:20 Dohráno MOL Cup
- 17:50 1. Futsal liga 2023/2024 (SK Interobal Plzeň - FK Chrudim)
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 03:15 Policie Hamburk IX (Kolaps)
- 04:26 Closer: Nové případy (Občanské zatčení)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (31)
- 07:40 M.A.S.H (32)
- 08:12 M.A.S.H (33)
- 08:45 M.A.S.H (34)
- 09:18 Zoo (Plán B)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:26 Simpsonovi XXVI (Simpsorama)
- 00:54 Simpsonovi XXVI (Učitel mučitel)
- 01:23 Simpsonovi XXVI (Kapela otců)
- 01:52 Futurama IX (Rozvod po mutantsku)
- 02:21 Futurama IX (Ostudový dotek)
- 02:51 Nezvěstná (5)
- 03:59 Ženy ve wrestlingu VIII (32)
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Partička
- 06:43 Autosalon.tv
- 07:41 Těžká dřina
- 20:15 Ten nejlepší
- 22:58 Poslední minuty na Zemi
- 11:48 Columbo (Past)
- 18:34 Columbo (Zločinný steh)
- 01:41 Transformers
- 04:46 Námořní vyšetřovací služba IX (Oheň)
- 05:41 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:34 M.A.S.H
- 07:53 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s ohněm)
- 08:49 Holky z kalendáře
- 12:47 Naše rodinná svatba
- 14:56 Dech života
- 17:46 Servírka
- 20:08 Zakleté pírko
- 22:05 Univerzální voják: Znovuzrození
- 23:54 Vybíjená
- 04:41 Lásce navzdory (Damla zasahuje)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Mateřské znaménko)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 23:12 Zoo (Plán B)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dobré vibrace)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Mluvím francouzsky)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dokonalá smaženka)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:50 Krtek ve městě
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:40 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Horské dráhy v Minecraftu)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Kakadu)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byl sám)
- 18:55 7T (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (7)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 ArtZóna
- 01:35 Kanadská soda IX (5)
- 02:00 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 02:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:05 Terra musica
- 03:35 Jak se bydlí s historií
- 04:00 Podzemí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Hoteliér
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Pěstounská rodina bojuje s úřady)
- 07:48 Columbo (Popel popelu)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:12 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:00 360⁰
- 01:33 Svět financí s Trinity Bank
- 02:13 Hlasy zločinu (Methanolová kauza)
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:40 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:26 Pozvánka: Spáleniště
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 21:59 360⁰
- 04:32 Velcí a malí: Extrémy přírody
- 05:39 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:20 Tajemství pravěkých obrů (Gorily a lenochodi)
- 07:20 Koně a my
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:20 Lesní školka
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 02:35 Sousedství IV (6)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (53)
- 04:05 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 04:25 Proměny víkendových domů (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (32)
- 06:00 Výleťák (231)
- 06:10 Moje místa (Jan Měšťák)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VII (15)
- 10:10 Vražedná čísla IV (16)
- 22:20 Equilibrium
- 00:45 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 01:45 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 03:00 Ulice (4709)
- 04:05 Víkend
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4709)
- 09:50 Specialisté (Popáleniny)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Expedice: Džungle
- 23:05 Zúčtování
- 00:40 Zrození legendy
- 02:55 Annabelle se vrací 3
- 04:40 Dům na pláži
- 06:05 Taková normální rodinka
- 10:10 Neodolatelný
- 12:10 Malé ženy
- 14:50 Beethoven 5
- 16:35 Alvin a Chipmunkové 3
- 18:10 Rivalové
- 20:00 Já, padouch
- 01:15 Svět motorů (46)
- 01:55 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada II (13)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (17)
- 07:30 Svět motorů (46)
- 08:25 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 09:25 Kobra 11 XIX (8)
- 12:30 Válka skladů VI (19)
- 16:25 Kobra 11 XIX (10)
- 18:35 Válka skladů VI (21)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (17)
- 21:25 Pomozte autům VII (1)
- 22:25 Tipsport Extraliga Season Review
- 23:40 Kobra 11 XIX (10)
- 00:35 Teorie velkého třesku III (6)
- 02:20 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Malý Sheldon III (1)
- 04:00 TELE TELE
- 05:15 Karate ovce (39)
- 05:55 Bakugan (22)
- 06:05 Přátelé III (14)
- 07:00 2 $ocky VI (22)
- 08:50 Malý Sheldon III (5)
- 10:25 Susedia IX (23)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (8)
- 12:45 Přátelé III (14)
- 13:40 Teorie velkého třesku III (6)
- 15:25 2 $ocky (5)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (10)
- 19:05 Malý Sheldon III (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (10)
- 21:45 Přátelé III (16)
- 22:40 Griffinovi IV (3)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (20)
- 12:40 MasterChef Česko V (21)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester II (6)
- 22:50 Médium (Odklad a nevyhnutelnost)
- 23:45 Grantchester II (6)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (3)
- 01:30 Vyměněné osudy (34)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 03:40 Čarodějky (1)
- 04:30 Ulice (4271)
- 06:05 Život na jachtě IX (11)
- 08:05 Čarodějky (5)
- 09:55 Oteckovia (160)
- 11:55 Nekonečná láska II (20)
- 16:25 Vyměněné osudy (40)
- 18:20 Čarodějky (7)
- 20:15 Nekonečná láska II (23)
- 21:10 Nekonečná láska II (24)
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:40 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:15 Vraždy na Mont-Saint-Michel
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Útek 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Divina)
- 15:00 Don Matteo (Kyberšikana)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - história)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Obrázky smrti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Goa)
- 22:25 Salvador
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 20. storočí)
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:25 Doktor Martin 2 (3)
- 21:20 Všechnopárty
- 00:40 Na forbíně TM
- 05:30 Události v regionech
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:25 Týždeň v ekonomike
- 23:25 Počasie
- 06:10 Upír junior
- 12:55 Příšerákovi 2
- 14:50 Jednoduše svatba!
- 16:30 Lhář na plný úvazek
- 18:10 Milionový závod
- 20:15 Super-Blb
- 21:50 Ztracen na Aljašce
- 23:45 Slídil
- 01:10 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň - nové případy (Společenský živel)
- 03:40 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 10:55 První oddělení II
- 11:50 Soudní síň (Jen se spolu trápíme)
- 12:50 Soudní síň (Tyran)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Maniodeprese)
- 20:20 Žena za pultem (Příběh šéfova syna)
- 21:25 Muž z Londýna
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Mikuláš)
- 09:05 Susedia (Darčeky)
- 09:40 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 12:15 Dům snů VI (7)
- 13:10 Zahradníkův svět X (17)
- 19:20 Dům snů VI (8)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (16)
- 21:10 Dům snů VII (15)
- 22:00 Posedlost
- 23:30 Útěk do Mexika
- 17:50 Sázka na nejistotu
- 20:00 Pravá ruka pomsty
- 21:55 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 23:50 Přízrak
- 00:45 International
- 06:00 Meg 2: Příkop
- 09:30 Teorie všeho
- 11:35 Průměrňákovi IX (15)
- 11:55 Průměrňákovi IX (16)
- 19:30 Hotel Transylvánie 2
- 00:10 V krizi
- 02:45 Veliká II (3)
- 07:35 Wonka
- 14:30 Andělé a démoni
- 19:10 Banshee II (9)
- 20:00 Banshee II (10)
- 21:00 Jeho temné esence (1)
- 21:55 Jeho temné esence (2)
- 22:50 Jeho temné esence (3)
- 23:45 Jeho temné esence (4)
- 06:00 Extrémní kuponové slevy (Amanda a Jess)
- 06:30 Smallville (Kyborg)
- 07:30 Smallville (Hypnóza)
- 10:30 Její alibi
- 12:20 Smallville (Prázdnota)
- 13:15 Smallville (Křehká duše)
- 20:00 Alice už tu nebydlí
- 22:05 Uklízečka (Díl 5)
- 23:00 Uklízečka (Díl 6)
- 23:55 Velká středa
- 00:20 Pád Bílého domu
- 02:15 Bez soucitu
- 03:45 Poslední polda (13)
- 04:30 Bloodrayne: třetí říše
- 06:00 Ostrov pokladů
- 08:00 Fanfán Tulipán
- 12:25 Duše jako kaviár
- 14:40 Poslední polda II (1)
- 15:35 Dárce
- 17:45 Assassin’s Creed
- 20:05 Dlouhá noc: Přežití
- 22:00 Tokarev
- 04:25 Hodvábna cesta (5)
- 04:55 Storočie v obrazoch (1)
- 07:45 Svetová lodná doprava (5)
- 08:40 Doslova
- 12:20 Mimoriadné lietadlá (1)
- 14:55 Téma (139)
- 16:35 Dlhá cesta k vojne (2)
- 19:30 Doslova
- 22:45 Neúčinné antibiotiká (1)
- 23:35 Hitler a Nemecko (3)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (8)
- 23:50 Cyranův poloostrov (20)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (8)
- 22:10 El Chapo (9)
- 23:20 El Chapo II (1)
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 22:35 Život s Ivetou a Marcelou
- 23:15 Michael V. Show
- 05:20 Totalcar III (10)
- 15:35 Profil zločinu V (6)
- 16:35 Profil zločinu V (7)
- 17:30 Tým SEAL V (6)
- 21:00 Bez úniku
- 17:45 Ztracený svět III (7)
- 18:40 Ztracený svět III (8)
- 19:40 MacGyver (17)
- 20:35 MacGyver (18)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (9)
- 14:25 Ranč Heartland VII (6)
- 15:20 Brousko III (40)
- 17:40 Domek na prérii III (19)
- 18:50 Ranč Heartland VII (7)
- 19:45 Ranč Heartland VII (8)
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 07:50 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 07:55 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 10:15 Čarovné dědictví
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Váhavý střelec
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Kačenka a zase ta strašidla
- 15:30 Hrnečku, vař!
- 16:00 Cesta řeky k moři
- 18:20 Pro kamaráda
- 20:00 Rozpuštěný a vypuštěný
- 21:25 Královna filmu
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Pobočník Jeho Výsosti
- 23:40 Teleshopping
- 20:00 Hranice (8)
- 20:25 Ztracená města Akhenaten
- 21:30 Akta UFO II (Spojená Země)
- 22:00 Pouště a lidé (Atakama)
- 00:05 Vrána
- 01:35 Nikdy to nevzdávej 3
- 03:10 Scary Movie 3
- 06:00 Vánoce na páté avenue
- 07:50 Podivná slečna Willoughbyová
- 09:40 Život Briana
- 11:20 Rok jedna
- 13:00 Království prstenu (1)
- 14:40 Království prstenu (2)
- 16:20 Kluci a holky
- 18:00 Dvojníci
- 19:55 Vodní svět
- 22:00 Asijská spojka
- 01:00 Saw 2
- 02:25 Replikant
- 03:55 Nebezpečný cíl
- 06:50 Rybář a přátelé
- 09:15 Buldozer
- 11:15 Pravá a levá ruka ďábla
- 16:30 Tygři železnice
- 18:40 Nepolapitelní
- 20:15 Zatím spolu, zatím živi
- 22:00 Overlord
- 23:50 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 00:25 Červený trpaslík X (4)
- 01:00 Burani ve městě
- 02:55 Comedy Club VI (25)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (16)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (17)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (18)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (19)
- 12:00 Policejní zachránci XX (5)
- 13:00 Policejní zachránci XX (6)
- 17:00 FBI: International (17)
- 22:05 Kruh
- 00:00 Snooker
- 01:30 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 10:00 Olympijské hry
- 10:15 Formule
- 11:45 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 19:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Snooker
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Formule
- 08:00 Tenis
- 09:00 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:15 Formule
- 12:15 Snooker
- 14:00 Tenis
- 16:00 Formule
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Golf
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:50 SKST Plus Hodonín – HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 16:00 Smartmania
- 16:05 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 16:05 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 10:35 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (81)
- 17:55 Doktor z hor (2)
- 18:55 Kassandra (107)
- 20:55 Wolffův revír (24)
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 01:27 Mike And The Mechanics
- 02:43 Various Artists
- 03:46 Lana Del Rey
- 05:55 Various Artists
- 07:59 The Offspring
- 09:04 U2
- 12:47 Lana Del Rey
- 16:24 Enrique Iglesias
- 17:24 Grace Mitchell
- 20:46 Various Artists
- 21:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 17:25 TELESHOPPING
- 19:25 TELESHOPPING
- 19:40 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 22:15 PREMIUM PARTY
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 04:15 Změna hry II (Válka a broskev)
- 04:50 44 koček II (Záchrana vesmíru)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulofrája / Polštářek)
- 06:30 Šmoulové II (Zkrocení Divocha / Mňamíkový dort)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Do táty a zpět / Přežívání)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Planktonův špión / Rapl)
- 07:55 Spongebob v kalhotách X (Šílenství v napodobování / Přepadení červy)
- 01:15 Tlapková patrola (Tlapky a Rubble / Tlapky Zachraňují Mrože)
- 01:40 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 02:05 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zátoku / Tlapky Zachraňují Goodwaye)
- 02:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač zachraňuje)
- 02:50 Plamínek a čtyřkoláci VI (Úžasná kaskadérka Kitty)
- 03:10 Plamínek a čtyřkoláci VI (Dino Derby)
- 03:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 03:50 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod na Horu v oblacích)
- 04:10 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Trash-Dihger / Tlapky zachraňují královské brnění)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Thundermoutha / Tlapky zachraňují mazlíčka)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Honba za trofejí)
- 06:25 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Stanování / Tlapky a Trable se želvami)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu/Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Bramborové město)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Nový dům)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Basketbal)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Koník Kopýtko)
- 22:40 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 23:05 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují malého chlupáče / Tlapky zachraňují špuntolezce)
- 00:00 Kluk, holka atd. (51)
- 00:10 Kluk, holka atd. (52)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (40)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (1)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (2)
- 03:25 Ghostforce (7)
- 03:45 Ghostforce (8)
- 04:05 Pyžamasky (20)
- 04:55 Dalmatinská 101 (3)
- 05:15 Dalmatinská 101 (4)
- 05:35 Kluk, holka atd. (89)
- 05:45 Kluk, holka atd. (90)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 06:55 Blue (143)
- 07:05 Blue (144)
- 07:10 Blue (146)
- 07:25 Blue (147)
- 07:30 Blue (148)
- 07:40 Blue (104)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (35)
- 10:50 Greenovi ve velkoměstě (25)
- 11:20 Greenovi ve velkoměstě (26)
- 11:50 Hailey jde na to! (5)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Tým Tiki (28)
- 15:15 Blue (101)
- 15:25 Blue (102)
- 15:30 Blue (103)
- 15:45 Blue (77)
- 16:00 Blue (105)
- 17:40 Kiff (25)
- 20:10 Blue (86)
- 20:15 Blue (87)
- 20:23 Blue (88)
- 21:05 Hailey jde na to! (14)
- 21:35 Jessie (13)
- 22:00 Jessie (8)
- 22:30 U Raven Doma (86)
- 23:00 U Raven Doma (87)
- 23:30 Kluk, holka atd. (53)
- 12:30 Bluey (94)
- 13:10 Bluey (98)
- 13:20 Bluey (99)
- 17:40 Bluey (95)
- 17:50 Bluey (96)
- 20:30 SuperKitties (1)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 01:20 Hurá za hádankou (17)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (9)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (10)
- 02:55 Chuck a přátelé (13)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 05:01 Hurá za hádankou (23)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (29)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (30)
- 05:49 Požárník Sam (5)
- 06:00 Trojčata (19)
- 06:07 Trojčata (20)
- 06:14 Trojčata (21)
- 06:25 Bing (39)
- 06:32 Bing (40)
- 06:39 Bing (41)
- 06:46 Bing (42)
- 07:08 Pettson a Fiškus (6)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 07:47 Berry a Dolly (15)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:35 Hrdinové velkoměsta (3)
- 08:47 Hrdinové velkoměsta (4)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 09:30 Hurá za hádankou (21)
- 09:54 Daisy a Ollie (21)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (2)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (17)
- 11:27 Lokomotiva Tomáš (18)
- 11:40 Grisu (49)
- 11:50 Grisu (50)
- 12:05 Bořek stavitel (29)
- 12:16 Bořek stavitel (30)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 12:52 Bing (8)
- 13:00 Bing (9)
- 13:08 Bing (10)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (20)
- 14:02 Leo, ochránce divočiny (3)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (43)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (4)
- 15:39 Simon (2)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (5)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (6)
- 16:31 Ruff Ruff, Tweet a Dave (3)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (4)
- 17:12 Hrdinové velkoměsta (10)
- 17:41 Požárník Sam (6)
- 17:52 Doodleboo (26)
- 18:24 Berry a Dolly (10)
- 18:29 Berry a Dolly (11)
- 18:40 Bing (66)
- 18:47 Bing (67)
- 18:54 Bing (68)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (2)
- 19:33 Grisu (47)
- 19:43 Grisu (48)
- 19:55 Simon (47)
- 20:00 Simon (48)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (5)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (26)
- 21:12 Kipper (8)
- 21:21 Kipper (9)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (2)
- 21:45 Chuggington (13)
- 21:55 Chuggington (14)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (22)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (23)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (59)
- 23:12 Bing (60)
- 23:20 Bing (61)
- 23:27 Bing (62)
- 02:20 Mia a já IV (15)
- 02:40 Mia a já IV (16)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 05:35 Mia a já IV (9)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 10:50 Máša a Medvěd III (23)
- 11:00 Mia a já IV (20)
- 11:30 Mia a já IV (21)
- 00:00 Ostrov Hajaju (39)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (48)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (35)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop (9)
- 02:15 Panda a Krash (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ (29)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (18)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (18)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (14)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (6)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (10)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (10)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (31)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (10)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:45 Máša a medveď (19)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (38)
- 16:25 Panda a Kiwi (32)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (11)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (47)
- 17:05 Mucha Why (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (9)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (20)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ (30)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (12)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (36)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:15 Myšiak Anatole (5)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (9)
- 01:00 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 13:30 Zdravý les
- 15:15 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:05 Mistr houslař z Jestřabí
- 11:00 Příroda kolem nás
- 16:45 Expedice Mingitau
- 18:30 Do varu s Maxem Kašparů
- 18:50 Sestra Sára
- 20:05 Kulatý stůl
- 22:35 Za obzorem
- 23:05 Szidi Tobias & band
- 09:55 Svedectvo
- 12:05 Nedelná katechéza pápeža Františka
- 13:05 Vatikánske múzeá
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 04:00 Tak chutná Itálie (Sulmona)
- 04:30 Moje Dubaj (10)
- 07:30 Dolce Vita (4)
- 10:00 Holky v kuchyni (7)
- 10:30 Nebesky dobré (4)
- 11:00 Láďův Orient Express (14)
- 16:00 Tak chutná Itálie (Sulmona)
- 16:30 Moje Dubaj (10)
- 17:30 Dolce Vita (5)
- 20:00 Všechny chutě Maďarska (10)
- 21:00 Luxusní delikatesy (7)
- 21:30 Jamie po italsku (6)