Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:15 Svět motorů (46)
- 01:55 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada II (13)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (17)
- 07:30 Svět motorů (46)
- 08:25 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 09:25 Kobra 11 XIX (8)
- 12:30 Válka skladů VI (19)
- 16:25 Kobra 11 XIX (10)
- 18:35 Válka skladů VI (21)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (17)
- 21:25 Pomozte autům VII (1)
- 22:25 Tipsport Extraliga Season Review
- 23:40 Kobra 11 XIX (10)
- 00:35 Teorie velkého třesku III (6)
- 02:20 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Malý Sheldon III (1)
- 04:00 TELE TELE
- 05:15 Karate ovce (39)
- 05:55 Bakugan (22)
- 06:05 Přátelé III (14)
- 07:00 2 $ocky VI (22)
- 08:50 Malý Sheldon III (5)
- 10:25 Susedia IX (23)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (8)
- 12:45 Přátelé III (14)
- 13:40 Teorie velkého třesku III (6)
- 15:25 2 $ocky (5)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (10)
- 19:05 Malý Sheldon III (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (10)
- 21:45 Přátelé III (16)
- 22:40 Griffinovi IV (3)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (20)
- 12:40 MasterChef Česko V (21)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester II (6)
- 22:50 Médium (Odklad a nevyhnutelnost)
- 23:45 Grantchester II (6)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (3)
- 01:30 Vyměněné osudy (34)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 03:40 Čarodějky (1)
- 04:30 Ulice (4271)
- 06:05 Život na jachtě IX (11)
- 08:05 Čarodějky (5)
- 09:55 Oteckovia (160)
- 11:55 Nekonečná láska II (20)
- 16:25 Vyměněné osudy (40)
- 18:20 Čarodějky (7)
- 20:15 Nekonečná láska II (23)
- 21:10 Nekonečná láska II (24)
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:40 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:15 Vraždy na Mont-Saint-Michel
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Útek 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Divina)
- 15:00 Don Matteo (Kyberšikana)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - história)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Obrázky smrti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Goa)
- 22:25 Salvador
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 20. storočí)
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:25 Doktor Martin 2 (3)
- 21:20 Všechnopárty
- 00:40 Na forbíně TM
- 05:30 Události v regionech
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:25 Týždeň v ekonomike
- 23:25 Počasie
- 06:10 Upír junior
- 12:55 Příšerákovi 2
- 14:50 Jednoduše svatba!
- 16:30 Lhář na plný úvazek
- 18:10 Milionový závod
- 20:15 Super-Blb
- 21:50 Ztracen na Aljašce
- 23:45 Slídil
- 01:10 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň - nové případy (Společenský živel)
- 03:40 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 10:55 První oddělení II
- 11:50 Soudní síň (Jen se spolu trápíme)
- 12:50 Soudní síň (Tyran)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Maniodeprese)
- 20:20 Žena za pultem (Příběh šéfova syna)
- 21:25 Muž z Londýna
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Mikuláš)
- 09:05 Susedia (Darčeky)
- 09:40 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 12:15 Dům snů VI (7)
- 13:10 Zahradníkův svět X (17)
- 19:20 Dům snů VI (8)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (16)
- 21:10 Dům snů VII (15)
- 22:00 Posedlost
- 23:30 Útěk do Mexika
- 17:50 Sázka na nejistotu
- 20:00 Pravá ruka pomsty
- 21:55 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 23:50 Přízrak
- 00:45 International
- 06:00 Meg 2: Příkop
- 09:30 Teorie všeho
- 11:35 Průměrňákovi IX (15)
- 11:55 Průměrňákovi IX (16)
- 19:30 Hotel Transylvánie 2
- 00:10 V krizi
- 02:45 Veliká II (3)
- 07:35 Wonka
- 14:30 Andělé a démoni
- 19:10 Banshee II (9)
- 20:00 Banshee II (10)
- 21:00 Jeho temné esence (1)
- 21:55 Jeho temné esence (2)
- 22:50 Jeho temné esence (3)
- 23:45 Jeho temné esence (4)