Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Ve víně je vražda (2)
- 01:45 Žijeme s vírou
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:05 Teď jsem to konečně já
- 04:35 Vila Sibiř
- 04:55 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 16:15 Výborná SHOW
- 17:00 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 17:55 V karavanu po Polsku (6)
- 20:00 Tělo mého nepřítele
- 22:05 Zlatá šedesátá (Jan Kačer)
- 23:05 Nikdo se nebude smát
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 13:55 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 16:05 Golf Time
- 16:20 Touchdown
- 16:35 Box ČR 2024 (Ostrava - Ústí nad Labem)
- 17:20 Dohráno MOL Cup
- 17:50 1. Futsal liga 2023/2024 (SK Interobal Plzeň - FK Chrudim)
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 02:13 Policie Hamburk IX (Na útěku)
- 03:15 Policie Hamburk IX (Kolaps)
- 04:26 Closer: Nové případy (Občanské zatčení)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (31)
- 07:40 M.A.S.H (32)
- 08:12 M.A.S.H (33)
- 08:45 M.A.S.H (34)
- 09:18 Zoo (Plán B)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:26 Simpsonovi XXVI (Simpsorama)
- 00:54 Simpsonovi XXVI (Učitel mučitel)
- 01:23 Simpsonovi XXVI (Kapela otců)
- 01:52 Futurama IX (Rozvod po mutantsku)
- 02:21 Futurama IX (Ostudový dotek)
- 02:51 Nezvěstná (5)
- 03:59 Ženy ve wrestlingu VIII (32)
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Partička
- 06:43 Autosalon.tv
- 07:41 Těžká dřina
- 20:15 Ten nejlepší
- 22:58 Poslední minuty na Zemi
- 01:41 Transformers
- 04:46 Námořní vyšetřovací služba IX (Oheň)
- 05:41 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Bolek a Lolek (Indiánská trofej)
- 06:09 M.A.S.H
- 06:34 M.A.S.H
- 06:59 Námořní vyšetřovací služba IX (Oheň)
- 07:53 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s ohněm)
- 08:49 Holky z kalendáře
- 12:47 Naše rodinná svatba
- 14:56 Dech života
- 17:46 Servírka
- 20:08 Zakleté pírko
- 22:05 Univerzální voják: Znovuzrození
- 23:54 Vybíjená
- 04:41 Lásce navzdory (Damla zasahuje)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Mateřské znaménko)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 23:12 Zoo (Plán B)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dobré vibrace)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Mluvím francouzsky)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dokonalá smaženka)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:50 Krtek ve městě
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:40 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Horské dráhy v Minecraftu)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Kakadu)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byl sám)
- 18:55 7T (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (7)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 ArtZóna
- 01:35 Kanadská soda IX (5)
- 02:00 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 02:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:05 Terra musica
- 03:35 Jak se bydlí s historií
- 04:00 Podzemí
- 04:20 Crescendo
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Hoteliér
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Pěstounská rodina bojuje s úřady)
- 07:48 Columbo (Popel popelu)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:12 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:00 360⁰
- 01:33 Svět financí s Trinity Bank
- 02:13 Hlasy zločinu (Methanolová kauza)
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:40 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:26 Pozvánka: Spáleniště
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 21:30 360⁰
- 21:59 360⁰
- 04:32 Velcí a malí: Extrémy přírody
- 05:39 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:20 Tajemství pravěkých obrů (Gorily a lenochodi)
- 07:20 Koně a my
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:20 Lesní školka
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (22)
- 01:45 Vražedná čísla IV (16)
- 02:35 Sousedství IV (6)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (53)
- 04:05 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 04:25 Proměny víkendových domů (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (32)
- 06:00 Výleťák (231)
- 06:10 Moje místa (Jan Měšťák)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VII (15)
- 22:20 Equilibrium
- 00:45 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 01:45 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 03:00 Ulice (4709)
- 04:05 Víkend
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4709)
- 09:50 Specialisté (Popáleniny)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Expedice: Džungle
- 23:05 Zúčtování
- 00:40 Zrození legendy
- 02:55 Annabelle se vrací 3
- 04:40 Dům na pláži
- 06:05 Taková normální rodinka
- 10:10 Neodolatelný
- 12:10 Malé ženy
- 14:50 Beethoven 5
- 16:35 Alvin a Chipmunkové 3
- 18:10 Rivalové
- 20:00 Já, padouch