Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 04:35 Pupenářka
- 05:05 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 05:24 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 05:30 Slon africký, Tanzánie
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (4)
- 09:25 Egypt, věčné kouzlo
- 18:15 Auto moto svět
- 18:40 Auto moto test
- 19:15 Semínka dobrodějů
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (1)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (2)
- 21:50 Kafka (1)
- 22:35 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 23:25 Klec bláznů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Lídři EU v celoevropské televizní debatě
- 16:45 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (28)
- 07:40 M.A.S.H (29)
- 08:13 M.A.S.H (30)
- 08:46 M.A.S.H (31)
- 09:20 Polda V (Tygři)
- 14:35 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Plán B)
- 21:40 Inkognito
- 22:54 Inkognito
- 04:45 Ženy ve wrestlingu VIII (31)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička L
- 07:50 Re-play
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:59 Prima Pauza: Partička
- 00:00 Dlouhý polibek na dobrou noc
- 02:43 Žába k zulíbání
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka
- 06:26 M.A.S.H
- 07:46 Námořní vyšetřovací služba IX (Oheň)
- 08:42 Správná volba
- 11:05 Sahara
- 13:40 Jít za svým snem
- 15:30 Naše rodinná svatba
- 20:09 Copak je to za vojáka...
- 21:59 Vybíjená
- 23:45 Modlitba lovce
- 04:47 Lásce navzdory (Na moři)
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Mafián vs. famílie)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:58 Inga Lindström (Děti mé sestry)
- 23:11 Polda V (Tygři)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Bleskokůra)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:20 Strýček Tonton (Nech toho!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dobrodruzi)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Společné bydlení)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 AZ kvíz junior
- 14:55 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 15:20 Cestohrátky
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:00 Planeta YÓ
- 16:24 Čvacht
- 16:35 Šikulové - Velká výzva
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (29)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (6)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 01:00 Hudební cestopis slavných skladatelů (3)
- 01:55 Rivalové v umění (3)
- 02:50 Uchem jehly
- 03:15 Crescendo
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Neplavcům vstup zakázán?
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tina Turner
- 05:06 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Život ve strašidelném domě)
- 07:40 Columbo (Vražedné stopy)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:00 Co na to ministr
- 00:34 360⁰
- 01:39 360⁰
- 02:11 Co na to vaše peněženka
- 02:58 Hlavní zprávy
- 03:56 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:37 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:46 Kapří monstra VI (Jezero v Dijonu)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Koloseum (Pohan)
- 06:57 Pravdy, lži a dějiny (Konspirační teorie)
- 08:05 Tajemství Arktidy (Tajemství delty)
- 09:07 Prima Česko
- 09:40 Prima Svět
- 10:14 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 11:13 Klenoty Kajmanské koruny
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 01:45 Sousedství IV (4)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (49)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (51)
- 04:25 Proměny víkendových domů (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (31)
- 06:00 Výleťák (189)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (4)
- 07:40 Proměny víkendových domů (9)
- 08:40 Zahradní proměny VI (32)
- 20:10 Vrchní, prchni!
- 21:45 Lajna III (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4708)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 14:30 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Policie Modrava II (Případ starosta)
- 21:35 Zlatá labuť (54)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami VI (Přepadení)
- 00:55 Annabelle se vrací 3
- 02:55 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky
- 04:45 Kalifornský sen
- 06:25 Jeden den v New Yorku
- 10:05 Když se setmí
- 12:00 Vzpomínky na Afriku
- 15:15 Neodolatelný
- 18:30 Kniha džunglí
- 20:00 Malé ženy
- 22:45 Tohle je ráj
- 08:30 Pomozte autům VI (10)
- 09:25 Kobra 11 XIX (6)
- 16:30 Kobra 11 XIX (8)
- 18:35 Válka skladů VI (19)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (18)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (12)
- 23:15 Kobra 11 XIX (8)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (23)
- 01:25 Teorie velkého třesku III (2)
- 02:20 Malý Sheldon II (21)
- 03:40 Griffinovi III (21)
- 04:20 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (35)
- 05:50 Bakugan (21)
- 06:00 Přátelé III (12)
- 06:55 2 $ocky VI (19)
- 09:05 Malý Sheldon III (3)
- 10:20 Susedia IX (21)
- 15:25 2 $ocky VI (22)
- 16:50 2 $ocky (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (8)
- 19:05 Malý Sheldon III (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (6)
- 21:50 Přátelé III (14)
- 22:45 Griffinovi III (22)
- 23:15 Griffinovi IV (1)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (8)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (19)
- 12:40 MasterChef Česko V (20)
- 22:55 Médium (Pilot)
- 23:55 Grantchester II (5)
- 04:35 Ulice (4270)
- 06:10 Život na jachtě IX (9)
- 08:00 Čarodějky (3)
- 09:55 Oteckovia (158)
- 11:55 Nekonečná láska II (18)
- 16:20 Vyměněné osudy (38)
- 18:20 Čarodějky (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (21)
- 21:10 Nekonečná láska II (22)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:55 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Angkor Wat)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Zlomené srdce)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Carla
- 23:45 Columbo (Posvietiť si na vraždu)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 10:00 Koniec a začiatok
- 11:20 Táraninky mini (Leto II.)
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Pirátske smajliloďky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:25 Radosť zo života (Vladimír Durdík)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zvolen Veľkého kráľa)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Rédl (1)
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 12:30 Sama doma
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:40 Whitney
- 03:35 Podoby lásky
- 05:55 Dej si pohov, mladej!
- 09:20 Kincsem
- 13:10 V nebeských zahradách
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:55 Poker Face
- 23:45 Návrat domů
- 00:15 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Krimi
- 03:05 Soudní síň (Schizofrenie)
- 03:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 04:40 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:35 Krimi
- 05:55 Noviny
- 07:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 11:00 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Stále mi ničíš život)
- 12:50 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Dítě pro obě)
- 00:10 Survivor
- 02:10 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Mikuláš)
- 21:05 Susedia (Darčeky)
- 21:45 Susedia (Vianoce)
- 22:25 Susedia (Sekretárka)
- 23:00 Farma
- 23:50 Survivor
- 10:45 Domy snů u jezera (9)
- 12:15 Dům snů VI (6)
- 13:10 Zahradníkův svět X (16)
- 19:20 Dům snů VI (7)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (15)
- 21:10 Dům snů VII (14)
- 22:00 Svědkem zločinu
- 23:30 Pavučína Lži
- 04:00 Karanténa smrti
- 07:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 12:50 Děcka jsou v pohodě 2
- 18:10 Kočky
- 20:00 Moje perská rodina
- 21:45 Cannes bez obalu
- 02:25 Apokalypsa v Hollywoodu
- 06:00 Aloha
- 09:35 Sépie a velryba
- 13:10 Meg 2: Příkop
- 16:35 Spy/Master (1)
- 17:25 Teorie všeho
- 21:50 Rod draka (3)
- 00:50 Insidious: Poslední klíč
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Aquaman a ztracené království
- 15:45 Wonka
- 19:20 Banshee II (7)
- 20:05 Banshee II (8)
- 21:40 Veliká II (3)
- 22:35 Barry IV (2)
- 23:05 Sympatizant (Orientální modus destrukce)
- 10:25 LEGO příběh
- 12:20 Smallville (Kyborg)
- 13:15 Smallville (Hypnóza)
- 20:00 Její alibi
- 21:50 Pod rouškou noci
- 01:30 Kajínek
- 03:25 Poslední polda (12)
- 04:10 Bez kontroly
- 05:45 Úžasní Ambersonovi
- 08:15 Pád
- 10:10 Rezistence
- 12:45 2Bobule
- 14:45 Poslední polda (13)
- 15:45 Dobří holubi se vracejí
- 18:00 Vlastníci
- 20:00 Touha po vraždě
- 08:40 Doslova
- 09:20 Stret Titanov - nový svetový poriadok (1)
- 16:15 Vojenskí velikáni
- 17:15 Bugatti (1)
- 18:10 Svet z vtáčej perspektívy (2)
- 19:45 Doslova
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:25 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Candát s hořčičnou omáčkou)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 17:45 Ztracený svět III (5)
- 18:45 Ztracený svět III (6)
- 19:40 MacGyver (15)
- 20:40 MacGyver (16)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (7)
- 12:15 Domek na prérii III (17)
- 15:20 Brousko III (39)
- 17:40 Domek na prérii III (18)
- 18:45 Ranč Heartland VII (5)
- 19:40 Ranč Heartland VII (6)
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 07:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:35 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 08:00 Žofka a její dobrodružství (4)
- 08:20 Broučci (Byl podzim…)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Labyrint srdce
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Nad námi svítá
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Bankovní dům Daubner
- 19:25 Kinosál
- 20:00 Vražedné pochybnosti
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Cena medu
- 23:20 Lída Baarová - Dáma v modrém
- 23:40 Teleshopping
- 03:05 Kickboxer: Retaliation
- 10:25 Princezna Nevěsta
- 14:15 Z džungle do džungle
- 16:05 League of Gods
- 17:55 Dilema
- 19:50 Hulk
- 22:00 Údolí stínů
- 01:10 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 02:30 Krutá rasa
- 03:55 Kazatel Kalašnikov
- 07:10 Zoom In V (36)
- 07:20 Náhodná setkání
- 11:10 Veselé Velikonoce
- 12:55 Ip Man 4: The Finale
- 14:50 Jdi na to
- 18:45 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 Temný úplněk
- 23:25 Přepadení 2: Temné území
- 00:20 Červený trpaslík X (3)
- 00:55 Běžící muž
- 03:00 Comedy Club VI (24)
- 03:30 Kriminálka Las Vegas IV (23)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (8)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (9)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (10)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (11)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (12)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (13)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (14)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (15)
- 12:00 Policejní zachránci XX (3)
- 13:00 Policejní zachránci XX (4)
- 14:00 FBI: International (15)
- 15:00 Kriminálka Las Vegas IV (23)
- 17:00 FBI: International (16)
- 20:00 Yellowstone (6)
- 21:00 Yellowstone (7)
- 22:00 Váhavý fundamentalista
- 00:00 Zvláštní a záhadné (4)
- 12:45 Vzdušní bojovníci IX (1)
- 13:40 Těžší, než by se zdálo (16)
- 20:05 Zvláštní a záhadné (5)
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 10:00 Formule
- 11:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 17:45 Horská kola
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Olympijské hry
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Snooker
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Formule
- 07:30 Formule
- 08:00 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 12:00 Snooker
- 16:00 Formule
- 16:30 Formule
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Olympijské hry
- 18:30 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 21:15 Cyklistika
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:45 NEC - Go Ahead Eagles
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (80)
- 16:55 Doktor z hor (25)
- 17:55 Doktor z hor (26)
- 18:55 Kassandra (105)
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:22 Depeche Mode
- 02:42 Various Artists
- 05:54 Various Artists
- 06:03 Paramore
- 11:48 Various Artists
- 12:54 Faith No More
- 14:54 Various Artists
- 20:53 Various Artists
- 21:01 2CELLOS
- 21:47 Lana Del Rey
- 22:35 Paul Rodgers
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 21:00 PREMIUM KLUB
- 08:30 RÁNO S COUNTRY
- 08:55 DOPOLEDNÍ ZÁBAVA
- 12:15 TELESHOPPING
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 19:45 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 22:20 ČAS PRO LEGENDU
- 04:15 Změna hry II (Záchodový test)
- 04:50 44 koček II (Podvodní čistka)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí apríl! / Plínkobot asistentem)
- 06:30 Šmoulové II (Šmoulí návrat do budoucnosti - část 1, část 2)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Hrůza ve 20 000 milích)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Kdo je v ZOO? / Krab v karanténě)
- 07:55 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 01:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 02:05 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Pamlsky / Tlapky na Lanovce)
- 02:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Dobrodružství s mimozemšťanem)
- 02:50 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínkova rodina)
- 03:10 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinové z videohry)
- 03:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Zlodějka dobrot)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Hrnčířská dílna)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Papírové vlaštovky)
- 22:40 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 23:05 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 23:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (37)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (38)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (39)
- 03:25 Ghostforce (5)
- 03:45 Ghostforce (6)
- 04:05 Pyžamasky (18)
- 04:30 Pyžamasky (19)
- 05:35 Kluk, holka atd. (87)
- 05:45 Kluk, holka atd. (88)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 06:55 Blue (145)
- 07:05 Blue (130)
- 07:10 Blue (136)
- 07:25 Blue (140)
- 07:30 Blue (142)
- 07:40 Blue (141)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (33)
- 16:00 Blue (100)
- 17:40 Kiff (24)
- 20:10 Blue (80)
- 20:15 Blue (81)
- 20:23 Blue (82)
- 20:40 Blue (83)
- 20:45 Blue (84)
- 20:50 Blue (85)
- 21:05 Hailey jde na to! (13)
- 21:35 Jessie (10)
- 22:00 Jessie (12)
- 22:30 U Raven Doma (84)
- 23:00 U Raven Doma (85)
- 23:30 Kluk, holka atd. (49)
- 23:40 Kluk, holka atd. (50)
- 12:50 Bluey (90)
- 13:00 Bluey (91)
- 13:10 Bluey (92)
- 13:20 Bluey (93)
- 15:30 SuperKitties (11)
- 19:30 Bluey (18)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 01:20 Hurá za hádankou (16)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (7)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (8)
- 02:55 Chuck a přátelé (12)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 04:38 Bořek stavitel (18)
- 05:01 Hurá za hádankou (22)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (27)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (28)
- 06:00 Trojčata (16)
- 06:07 Trojčata (17)
- 06:14 Trojčata (18)
- 06:25 Bing (35)
- 06:32 Bing (36)
- 06:39 Bing (37)
- 06:46 Bing (38)
- 07:08 Pettson a Fiškus (5)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 07:47 Berry a Dolly (14)
- 07:55 Ruff Ruff, Tweet a Dave (1)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 09:30 Hurá za hádankou (20)
- 09:54 Daisy a Ollie (20)
- 10:02 Leo, ochránce divočiny (51)
- 10:13 Leo, ochránce divočiny (52)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (15)
- 11:50 Grisu (48)
- 12:05 Bořek stavitel (27)
- 12:16 Bořek stavitel (28)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 12:52 Bing (5)
- 13:00 Bing (6)
- 13:08 Bing (7)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (19)
- 14:02 Leo, ochránce divočiny (1)
- 14:13 Leo, ochránce divočiny (2)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (42)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (3)
- 15:39 Simon (1)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (3)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (4)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (2)
- 17:52 Doodleboo (25)
- 17:59 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 18:24 Berry a Dolly (7)
- 18:29 Berry a Dolly (8)
- 18:34 Berry a Dolly (9)
- 18:40 Bing (63)
- 18:47 Bing (64)
- 18:54 Bing (65)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 19:55 Simon (45)
- 20:00 Simon (46)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (4)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (25)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (1)
- 21:45 Chuggington (11)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (20)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (21)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (54)
- 23:12 Bing (55)
- 23:20 Bing (56)
- 23:27 Bing (57)
- 23:35 Bing (58)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 05:35 Mia a já IV (8)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 10:50 Máša a Medvěd III (22)
- 11:00 Mia a já IV (18)
- 11:30 Mia a já IV (19)
- 22:00 Mia a já IV (6)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 23:30 Život s tátou (35)
- 23:40 Život s tátou (36)
- 00:00 Ostrov Hajaju (38)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (32)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (33)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (17)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (6)
- 02:55 Myšiak Anatole (2)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ (27)
- 05:30 Duda a Dada (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (15)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (31)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (17)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (13)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (2)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (7)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (16)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (9)
- 10:55 Zvedavkovci (32)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (7)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Panda a Kiwi (29)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (27)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:15 Myšiak Anatole (2)
- 13:40 Malý silák Bheem (9)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (4)
- 14:45 Máša a medveď (16)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (33)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (37)
- 16:25 Panda a Kiwi (30)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (8)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (45)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (7)
- 19:15 Zvedavkovci (33)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (17)
- 20:05 Esá z pralesa (34)
- 20:15 Bob staviteľ (28)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (3)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (6)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (5)
- 23:50 Duda a Dada (23)
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:30 Kulatý stůl
- 14:55 V pohorách po horách
- 15:10 Intarzovaný svět Jana Maříka
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 18:10 Ovečky
- 20:05 Letem jazzem (12)
- 22:00 Pod lampou
- 00:30 Brent Owens objevuje Mauricius (8)
- 01:00 Pečeme s Marthou (4)
- 01:30 Dolce Vita (3)
- 03:30 Holky v kuchyni (4)
- 04:00 Nebesky dobré (3)
- 05:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Quesadilla)
- 07:30 Dolce Vita (3)
- 15:30 Holky v kuchyni (4)
- 16:00 Nebesky dobré (3)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Quesadilla)
- 17:30 Dolce Vita (4)
- 22:00 Holky v kuchyni (7)
- 22:30 Nebesky dobré (4)
- 23:00 Láďův Orient Express (14)
- 23:30 Blázen na cestách (Transsibiřská magistrála)