Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:30 Pomozte autům VI (10)
- 09:25 Kobra 11 XIX (6)
- 16:30 Kobra 11 XIX (8)
- 18:35 Válka skladů VI (19)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (18)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (12)
- 23:15 Kobra 11 XIX (8)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (23)
- 01:25 Teorie velkého třesku III (2)
- 02:20 Malý Sheldon II (21)
- 03:40 Griffinovi III (21)
- 04:20 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (35)
- 05:50 Bakugan (21)
- 06:00 Přátelé III (12)
- 06:55 2 $ocky VI (19)
- 09:05 Malý Sheldon III (3)
- 10:20 Susedia IX (21)
- 15:25 2 $ocky VI (22)
- 16:50 2 $ocky (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (8)
- 19:05 Malý Sheldon III (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (6)
- 21:50 Přátelé III (14)
- 22:45 Griffinovi III (22)
- 23:15 Griffinovi IV (1)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (8)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (19)
- 12:40 MasterChef Česko V (20)
- 22:55 Médium (Pilot)
- 23:55 Grantchester II (5)
- 04:35 Ulice (4270)
- 06:10 Život na jachtě IX (9)
- 08:00 Čarodějky (3)
- 09:55 Oteckovia (158)
- 11:55 Nekonečná láska II (18)
- 16:20 Vyměněné osudy (38)
- 18:20 Čarodějky (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (21)
- 21:10 Nekonečná láska II (22)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:55 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Angkor Wat)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Zlomené srdce)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Carla
- 23:45 Columbo (Posvietiť si na vraždu)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 10:00 Koniec a začiatok
- 11:20 Táraninky mini (Leto II.)
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Pirátske smajliloďky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:25 Radosť zo života (Vladimír Durdík)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zvolen Veľkého kráľa)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Rédl (1)
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 12:30 Sama doma
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:40 Whitney
- 03:35 Podoby lásky
- 05:55 Dej si pohov, mladej!
- 09:20 Kincsem
- 13:10 V nebeských zahradách
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:55 Poker Face
- 23:45 Návrat domů
- 00:15 Bučkovi - slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Krimi
- 03:05 Soudní síň (Schizofrenie)
- 03:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 04:40 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:35 Krimi
- 05:55 Noviny
- 07:55 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 11:00 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň (Stále mi ničíš život)
- 12:50 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Dítě pro obě)
- 00:10 Survivor
- 02:10 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Mikuláš)
- 21:05 Susedia (Darčeky)
- 21:45 Susedia (Vianoce)
- 22:25 Susedia (Sekretárka)
- 23:00 Farma
- 23:50 Survivor
- 10:45 Domy snů u jezera (9)
- 12:15 Dům snů VI (6)
- 13:10 Zahradníkův svět X (16)
- 19:20 Dům snů VI (7)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (15)
- 21:10 Dům snů VII (14)
- 22:00 Svědkem zločinu
- 23:30 Pavučína Lži
- 04:00 Karanténa smrti
- 07:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 12:50 Děcka jsou v pohodě 2
- 18:10 Kočky
- 20:00 Moje perská rodina
- 21:45 Cannes bez obalu
- 02:25 Apokalypsa v Hollywoodu
- 06:00 Aloha
- 09:35 Sépie a velryba
- 13:10 Meg 2: Příkop
- 16:35 Spy/Master (1)
- 17:25 Teorie všeho
- 21:50 Rod draka (3)
- 00:50 Insidious: Poslední klíč
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Aquaman a ztracené království
- 15:45 Wonka
- 19:20 Banshee II (7)
- 20:05 Banshee II (8)
- 21:40 Veliká II (3)
- 22:35 Barry IV (2)
- 23:05 Sympatizant (Orientální modus destrukce)