Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:25 Pomozte autům VI (9)
- 09:25 Kobra 11 XIX (4)
- 12:30 Válka skladů VI (15)
- 16:30 Kobra 11 XIX (6)
- 18:35 Válka skladů VI (17)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (17)
- 20:30 Svět motorů (46)
- 21:30 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (21)
- 02:20 Malý Sheldon II (19)
- 02:55 Zlatá sedmdesátá III (9)
- 03:40 Griffinovi III (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Susedia IX (16)
- 05:15 Karate ovce (31)
- 05:55 Bakugan (20)
- 06:05 Přátelé III (10)
- 07:00 2 $ocky VI (15)
- 08:45 Malý Sheldon II (22)
- 10:05 Malý Sheldon III (1)
- 10:30 Susedia IX (19)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (4)
- 12:45 Přátelé III (10)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (21)
- 15:25 2 $ocky VI (19)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (6)
- 19:05 Malý Sheldon III (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (23)
- 20:50 Teorie velkého třesku III (2)
- 21:50 Přátelé III (12)
- 22:45 Griffinovi III (21)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (6)
- 00:50 Slečna Marplová III (V hotelu Bertram)
- 02:20 Beze stopy V (V hlubině moře)
- 03:45 Na lovu IV
- 04:25 Co na to Češi
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko V (18)
- 12:45 MasterChef Česko V (19)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester II (4)
- 04:35 Ulice (4269)
- 06:10 Život na jachtě IX (7)
- 08:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 08:55 Čarodějky (1)
- 09:50 Oteckovia (156)
- 11:50 Nekonečná láska II (16)
- 16:20 Vyměněné osudy (36)
- 18:20 Čarodějky (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (19)
- 21:15 Nekonečná láska II (20)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:15 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Odvážna dcéra)
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Cti svojho otca 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život na vlásku)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - Siem Reap)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zaujatá)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Sneh
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 14:10 Na programe televízia (Všetko pre deti)
- 15:05 Magnáti (USA)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Do kríža (Do kríža)
- 22:55 Na značky!
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 00:00 Já nebo nikdo
- 01:30 Poslední lovec čarodějnic
- 08:50 Ledová sezóna
- 13:45 Upír junior
- 15:20 Sestřina posedlost
- 17:05 Vánoční městečko
- 20:15 Ztracen na Aljašce
- 22:10 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Casino.sk
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:55 Soudní síň (Vrať mi prachy)
- 03:40 Soudní síň (Je to ve hvězdách)
- 04:30 Soudní síň (Čistota - peklo života)
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:20 Noviny
- 10:05 Ochránci (Vyhozená školnice)
- 11:05 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 13:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Schizofrenie)
- 17:55 Soudní síň (Boj o Marka)
- 01:30 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Vodičák)
- 09:20 Susedia (Pyramída)
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 08:45 Zahradníkův svět X (14)
- 10:45 Domy snů u jezera (8)
- 13:10 Zahradníkův svět X (15)
- 19:20 Dům snů VI (6)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (14)
- 21:10 Dům snů VII (13)
- 22:00 Mateřské odhodlání
- 01:00 Klub nájemných vrahů
- 09:30 Kong: Ostrov lebek
- 14:40 Ex Machina
- 16:25 Šoumen krokodýl
- 20:00 Samaritán
- 00:50 Podfu(c)k
- 02:30 Mrtví neumírají
- 11:00 Průměrňákovi IX (11)
- 11:20 Průměrňákovi IX (12)
- 11:45 Hobit: Bitva pěti armád
- 15:50 Petr Pan
- 23:20 Uzavřený kruh (3)
- 00:50 Desperado
- 02:35 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (5)
- 06:00 Barbie
- 18:35 Spy/Master (1)
- 19:25 Banshee II (Pravda o jednorožcích)
- 20:10 Banshee II (Zabijáci)
- 21:00 East New York (21)
- 22:25 Trojúhelník smutku
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:50 Dalva
- 14:50 Palmy a stožáry
- 16:40 Dalva
- 20:00 Ukolébavka
- 21:40 Moře času
- 23:35 Hudin salón