Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 1945: Cesta k vítězství
- 00:50 Nic bych neměnila
- 01:50 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Na moll
- 03:35 Odpad společnosti?
- 08:30 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 09:20 Egypt (1)
- 14:10 Vše, co zůstává k vidění
- 15:05 Klíč
- 15:30 Skryté skvosty II. (10)
- 20:00 Ohrožená Amazonie (2)
- 21:00 V karavanu po Polsku (6)
- 21:30 Gepardi v kleci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Zprávy
- 13:36 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Dohráno
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 10:45 Hokej v 10 minutách
- 11:25 Sokolský zpravodaj
- 11:40 Cyklotoulky
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 23:35 TCL V Repre
- 00:04 Ano, šéfe!
- 01:14 Policie v akci
- 02:14 Policie Hamburk IX (Odpočívej v pokoji)
- 04:26 Closer: Nové případy (Zdravotní důvody)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (27)
- 07:39 M.A.S.H (28)
- 14:35 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Tygři)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:49 Ano, šéfe!
- 05:08 Těžká dřina
- 05:35 Bolek a Lolek (Korida)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička
- 07:03 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 07:43 Top Gear: Indický speciál
- 20:21 Autosalon.tv
- 21:30 Fotr na tripu VII
- 22:16 Nezvěstná (6)
- 23:13 Vandráci (6)
- 23:45 Simpsonovi XXVI (Šáša na odpis)
- 00:25 Labyrint lží
- 03:13 Skutečné vraždy: Temné dědictví
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:06 M.A.S.H
- 11:49 Fantom Morrisvillu
- 13:25 Bez dechu
- 15:42 Nádech pro lásku
- 18:10 Jít za svým snem
- 22:26 Modlitba lovce
- 04:25 Lásce navzdory (Noc pod hvězdami)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Libovky Pepy Libického
- 06:24 Prostřeno!
- 07:21 Sestřičky (Ženská řešení)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Druhá šance)
- 23:12 Zoo (Amputace)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Kapr na černo)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Lanýžův náhrdelník)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Au, to bolí!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Utíkej, Muchlinko, utíkej)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Piští myška v pastičce)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak si vyčítali)
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Mýtické bytosti v popkultuře)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 15:25 Koumando
- 15:45 Archouni (Společné bydlení)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (28)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (5)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 01:05 Hvězdy stříbrného plátna (Harrison Ford)
- 01:55 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 02:20 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:35 Dům
- 02:55 Neratov
- 03:10 Uchem jehly
- 04:25 A bylo světlo
- 04:50 Město
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:10 Pas de quatre
- 23:00 Odvrácená strana Hollywoodu (1)
- 23:50 Bruce Willis: vyvolený
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:02 360° Speciál: EU a ekonomické výzvy
- 02:41 360⁰
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:16 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:33 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:34 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 15:00 Zločin na poště
- 15:45 Zavolejte porodní sestřičky XI (4)
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:25 Půl domu bez ženicha
- 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (20)
- 03:40 Ze dvora II (3)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 04:25 Proměny víkendových domů (7)
- 05:10 Zahradní proměny VI (30)
- 06:00 Sousedství II (1)
- 06:20 Moje místa (Tomáš Satoranský)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (13)
- 08:20 Proměny víkendových domů (8)
- 09:20 Zahradní proměny VI (31)
- 15:15 Vražedná čísla IV (15)
- 20:10 Druhý dech (13)
- 21:35 Po stopách krve
- 00:35 Kriminálka Miami VI (Miami přísně tajné)
- 01:35 Specialisté (Ježíš žije!)
- 02:45 Ulice (4707)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4707)
- 09:45 Specialisté (Ježíš žije!)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:35 Uvězněná
- 02:10 Lítám v tom
- 03:50 Kriminálka Las Vegas V (Formality)
- 04:30 Jesse Stone: Smrt v jezeře
- 05:55 Návrat na vrchol
- 10:15 Jeden den v New Yorku
- 12:05 Dívka na koštěti
- 13:40 Jumanji
- 15:45 Tomb Raider
- 18:10 Když se setmí
- 20:00 Sherlock Holmes
- 22:35 Zrození legendy
- 08:25 Pomozte autům VI (9)
- 09:25 Kobra 11 XIX (4)
- 12:30 Válka skladů VI (15)
- 16:30 Kobra 11 XIX (6)
- 18:35 Válka skladů VI (17)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (17)
- 20:30 Svět motorů (46)
- 21:30 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku II (21)
- 02:20 Malý Sheldon II (19)
- 02:55 Zlatá sedmdesátá III (9)
- 03:40 Griffinovi III (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Susedia IX (16)
- 05:15 Karate ovce (31)
- 05:55 Bakugan (20)
- 06:05 Přátelé III (10)
- 07:00 2 $ocky VI (15)
- 08:45 Malý Sheldon II (22)
- 10:05 Malý Sheldon III (1)
- 10:30 Susedia IX (19)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (4)
- 12:45 Přátelé III (10)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (21)
- 15:25 2 $ocky VI (19)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (6)
- 19:05 Malý Sheldon III (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (23)
- 20:50 Teorie velkého třesku III (2)
- 21:50 Přátelé III (12)
- 22:45 Griffinovi III (21)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (6)
- 00:50 Slečna Marplová III (V hotelu Bertram)
- 02:20 Beze stopy V (V hlubině moře)
- 03:45 Na lovu IV
- 04:25 Co na to Češi
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko V (18)
- 12:45 MasterChef Česko V (19)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester II (4)
- 04:35 Ulice (4269)
- 06:10 Život na jachtě IX (7)
- 08:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 08:55 Čarodějky (1)
- 09:50 Oteckovia (156)
- 11:50 Nekonečná láska II (16)
- 16:20 Vyměněné osudy (36)
- 18:20 Čarodějky (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (19)
- 21:15 Nekonečná láska II (20)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:15 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Odvážna dcéra)
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Cti svojho otca 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život na vlásku)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - Siem Reap)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zaujatá)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Sneh
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 14:10 Na programe televízia (Všetko pre deti)
- 15:05 Magnáti (USA)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Do kríža (Do kríža)
- 22:55 Na značky!
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 00:00 Já nebo nikdo
- 01:30 Poslední lovec čarodějnic
- 08:50 Ledová sezóna
- 13:45 Upír junior
- 15:20 Sestřina posedlost
- 17:05 Vánoční městečko
- 20:15 Ztracen na Aljašce
- 22:10 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Casino.sk
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:55 Soudní síň (Vrať mi prachy)
- 03:40 Soudní síň (Je to ve hvězdách)
- 04:30 Soudní síň (Čistota - peklo života)
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:20 Noviny
- 10:05 Ochránci (Vyhozená školnice)
- 11:05 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Zmrzlinář)
- 13:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Schizofrenie)
- 17:55 Soudní síň (Boj o Marka)
- 01:30 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Vodičák)
- 09:20 Susedia (Pyramída)
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 08:45 Zahradníkův svět X (14)
- 10:45 Domy snů u jezera (8)
- 13:10 Zahradníkův svět X (15)
- 19:20 Dům snů VI (6)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (14)
- 21:10 Dům snů VII (13)
- 22:00 Mateřské odhodlání
- 01:00 Klub nájemných vrahů
- 09:30 Kong: Ostrov lebek
- 14:40 Ex Machina
- 16:25 Šoumen krokodýl
- 20:00 Samaritán
- 00:50 Podfu(c)k
- 02:30 Mrtví neumírají
- 11:00 Průměrňákovi IX (11)
- 11:20 Průměrňákovi IX (12)
- 11:45 Hobit: Bitva pěti armád
- 15:50 Petr Pan
- 23:20 Uzavřený kruh (3)
- 00:50 Desperado
- 02:35 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (5)
- 06:00 Barbie
- 18:35 Spy/Master (1)
- 19:25 Banshee II (Pravda o jednorožcích)
- 20:10 Banshee II (Zabijáci)
- 21:00 East New York (21)
- 22:25 Trojúhelník smutku
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:50 Dalva
- 14:50 Palmy a stožáry
- 16:40 Dalva
- 20:00 Ukolébavka
- 21:40 Moře času
- 23:35 Hudin salón
- 10:15 Astronaut
- 12:25 Smallville (Pomsta)
- 13:25 Smallville (Hrob)
- 20:00 LEGO příběh
- 21:50 Policajti z L. A. (Díl 8)
- 22:40 Policajti z L. A. (Díl 9)
- 23:35 Týden bez závazků
- 00:05 Turnaj zabijáků
- 01:35 V lepší společnosti
- 04:00 Hra na hraně
- 05:45 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 07:40 Kon-Tiki
- 10:00 Divergence
- 12:55 Bobule
- 14:50 Poslední polda (12)
- 15:50 Teroristka
- 17:50 Loupežník Hadrafous
- 23:50 Únos
- 02:50 Země slepých
- 16:45 Madam služebná
- 18:15 Devátý život Luise Draxe
- 20:00 Julieta
- 21:40 After: Polibek
- 23:25 After: Přiznání
- 04:00 Hodvábna cesta (5)
- 04:35 Storočie v obrazoch (3)
- 05:35 Vynálezy budúcnosti (3)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Thacherová nezomrela (1)
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Dětské filmy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Hoří, má panenko
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:35 Poklad z půdy
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Telecí ragú na víně)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 05:05 Totalcar III (9)
- 06:20 Totalcar VII (10)
- 10:50 Profil zločinu V (1)
- 15:25 Profil zločinu V (2)
- 16:30 Profil zločinu V (3)
- 17:30 Tým SEAL V (4)
- 17:45 Ztracený svět III (3)
- 18:45 Ztracený svět III (4)
- 19:40 MacGyver (13)
- 20:40 MacGyver (14)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (5)
- 15:20 Brousko III (38)
- 17:40 Domek na prérii III (17)
- 18:45 Ranč Heartland VII (3)
- 19:40 Ranč Heartland VII (4)
- 08:05 Žofka a její dobrodružství (3)
- 08:20 Broučci (Narodil se Brouček)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Můj nezdolný lev
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Jarní povětří
- 14:00 Karamazovi
- 17:30 Krvavé Česko (4)
- 18:00 Finský nůž
- 19:40 Broučci (Velká rodina)
- 20:00 Deváté jméno
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 To neznáte Hadimršku
- 23:35 Teleshopping
- 01:15 Scary Movie 3
- 02:30 Torrente 3 - Hloupá ruka zákona
- 04:00 Push
- 08:20 Život Briana
- 10:05 Den zrady
- 13:30 Kluci a holky
- 15:10 Rok jedna
- 18:30 Snídaně u Tiffanyho
- 20:35 Lásce na stopě
- 22:00 Wrong Turn
- 23:55 Ex machina
- 01:15 Přepadení 2: Temné území
- 04:30 Otevřené srdce
- 06:00 Velká hra
- 08:50 Kočka a pes
- 10:40 Police Story 3
- 16:05 Fantomas se zlobí
- 17:50 Tristan a Isolda
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Neporazitelný II: Poslední zůstává
- 23:40 Legie
- 00:20 Červený trpaslík X (2)
- 00:55 Lásce na stopě
- 02:55 Comedy Club VI (20)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (22)
- 08:00 Spongebob v kalhotách X (215)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (1)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (2)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (3)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (4)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (5)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (6)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (7)
- 12:00 Policejní zachránci XX (1)
- 13:00 Policejní zachránci XX (2)
- 20:00 Burani ve městě
- 22:00 Comedy Club VI (21)
- 22:30 Comedy Club VI (22)
- 23:00 Comedy Club VI (23)
- 23:30 Červený trpaslík X (2)
- 00:10 Válečné továrny II (4)
- 04:00 Hitler: Odpočet k válce (3)
- 06:55 Abú Simbel: Obři na Nilu
- 12:20 Hitler: Odpočet k válce (3)
- 13:20 100 dní do kapitulace (3)
- 00:00 Snooker
- 01:30 Tenis
- 02:15 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 07:00 Cyklistika
- 09:00 Formule
- 10:00 Plochá dráha
- 11:00 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 17:45 Horská kola
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Olympijské hry
- 22:00 Olympijské hry
- 22:15 Cyklistika
- 00:00 Olympijské hry
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Snooker
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Formule
- 09:00 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Formule
- 12:00 Snooker
- 16:00 Formule
- 17:00 Olympijské hry
- 20:30 Golf
- 22:00 Plochá dráha
- 23:00 Motokros
- 23:30 Motokros
- 00:00 Topspeed
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 00:00 Nočné vysielanie
- 14:15 Nesmrteľní - Cruyff
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 20:00 Motoring
- 21:00 Autožurnál
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:05 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:05 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 21:30 O unlocked
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 07:25 Kassandra (101)
- 08:20 Kassandra (102)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (79)
- 15:55 Wolffův revír (21)
- 16:55 Doktor z hor (23)
- 17:55 Doktor z hor (24)
- 00:00 METALMANIA
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 02:43 Various Artists
- 04:44 The Killers
- 06:03 Peter Gabriel
- 11:55 Various Artists
- 12:23 Michael Jackson - Michael Jackson
- 13:44 The Killers
- 16:23 Rod Stewart
- 20:48 Various Artists
- 21:00 Green Day
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 19:45 TELESHOPPING
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 VEČERNÍ ZÁBAVA
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 04:15 Změna hry II (Ta s kavárnou)
- 04:40 44 koček II (Zimní kočolympiáda)
- 06:00 Šmoulové II (Wafle a trest / Nikdy nebuďte spícího čaroděje)
- 06:30 Šmoulové II (Zaříkávač šneků / I šmoulové mohou létat)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Strašidelný dům Hvězdicových / Kdo je velký kluk?)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Chata v oceánu / Mlsná)
- 07:55 Spongebob v kalhotách X (Mozkovrtule / Superkalhotovec)
- 01:15 Tlapková patrola (Tancující Tlapky / Tlapky v mlze)
- 01:40 Tlapková patrola (Tlap Tlap husa / Tlap tlap a ještě dál!)
- 02:05 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 02:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Recyklační síla)
- 02:50 Plamínek a čtyřkoláci V (Tým mechaniků)
- 03:10 Plamínek a čtyřkoláci V (Velká balonová záchrana)
- 03:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Výbušně ohromující historky)
- 03:50 Plamínek a čtyřkoláci V (Kamion Plamínek)
- 04:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Půlnoční mile)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Tomíkovo závodní auto)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Lodička)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Noční zvířátka)
- 10:36 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 10:41 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Zahradní hry)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Projížďka na loďce)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (20)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (34)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (36)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Pyžamasky (16)
- 04:30 Pyžamasky (17)
- 05:35 Kluk, holka atd. (85)
- 05:45 Kluk, holka atd. (86)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (118)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (119)
- 06:55 Blue (131)
- 07:05 Blue (132)
- 07:10 Blue (133)
- 07:25 Blue (134)
- 07:30 Blue (135)
- 07:40 Blue (129)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (31)
- 20:10 Blue (73)
- 20:15 Blue (74)
- 20:23 Blue (75)
- 20:40 Blue (76)
- 20:45 Blue (78)
- 20:50 Blue (79)
- 21:05 Hailey jde na to! (12)
- 21:35 Jessie (9)
- 22:00 Jessie (11)
- 22:30 U Raven Doma (82)
- 23:00 U Raven Doma (83)
- 23:30 Kluk, holka atd. (45)
- 00:13 Bořek stavitel (9)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 01:20 Hurá za hádankou (15)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (52)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (5)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (6)
- 02:55 Chuck a přátelé (11)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 04:38 Bořek stavitel (16)
- 04:48 Bořek stavitel (17)
- 05:01 Hurá za hádankou (21)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (25)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (26)
- 06:00 Trojčata (13)
- 06:07 Trojčata (14)
- 06:14 Trojčata (15)
- 07:08 Pettson a Fiškus (4)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 07:47 Berry a Dolly (13)
- 08:35 Hrdinové velkoměsta (25)
- 08:47 Hrdinové velkoměsta (26)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 09:30 Hurá za hádankou (19)
- 09:54 Daisy a Ollie (19)
- 12:05 Bořek stavitel (25)
- 12:16 Bořek stavitel (26)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 12:52 Bing (2)
- 13:00 Bing (3)
- 13:08 Bing (4)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (18)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (41)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (2)
- 15:39 Simon (52)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (9)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (1)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (2)
- 17:52 Doodleboo (24)
- 17:59 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 18:24 Berry a Dolly (4)
- 18:34 Berry a Dolly (6)
- 18:40 Bing (60)
- 18:47 Bing (61)
- 18:54 Bing (62)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 19:55 Simon (43)
- 20:00 Simon (44)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (42)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (43)
- 21:12 Kipper (4)
- 21:21 Kipper (5)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (20)
- 21:45 Chuggington (9)
- 21:55 Chuggington (10)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (18)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (19)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 23:05 Bing (49)
- 23:12 Bing (50)
- 23:20 Bing (51)
- 23:27 Bing (52)
- 23:35 Bing (53)
- 23:47 Oswald (11)
- 23:59 Oswald (12)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 01:30 Agentka 203 (12)
- 01:55 Agentka 203 (13)
- 02:20 Mia a já IV (11)
- 02:40 Mia a já IV (12)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 05:35 Mia a já IV (7)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 10:50 Máša a Medvěd III (21)
- 11:00 Mia a já IV (16)
- 11:30 Mia a já IV (17)
- 20:00 Země Dinosaurů VIII - Doba Ledová
- 21:20 Máša a Medvěd V (Velký výlet)
- 21:30 Mia a já IV (3)
- 22:00 Mia a já IV (4)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 23:30 Život s tátou (33)
- 23:40 Život s tátou (34)
- 00:00 Ostrov Hajaju (37)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (21)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (46)
- 01:10 Esá z pralesa (29)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop (7)
- 02:15 Panda a Krash (16)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (26)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ (25)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (42)
- 05:55 Máša a medveď (12)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (28)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (16)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (4)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:25 Koyaa (11)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (12)
- 08:20 Sunny Bunnies III (24)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (15)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (4)
- 09:35 Sunny Bunnies III (25)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (8)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (6)
- 11:50 Panda a Kiwi (27)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (25)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:40 Malý silák Bheem (8)
- 13:45 Sunny Bunnies III (26)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (46)
- 14:45 Máša a medveď (13)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 15:20 Esá z pralesa (30)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (36)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 16:25 Panda a Kiwi (28)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (5)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (43)
- 17:05 Mucha Why (16)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (13)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (5)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (14)
- 20:05 Esá z pralesa (31)
- 20:15 Bob staviteľ (26)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (26)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (1)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:30 Investujeme
- 15:15 Očami cestovateľa
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:30 Zdravý les
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+