Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 09:20 Kobra 11 XIX (2)
- 12:30 Válka skladů VI (13)
- 16:30 Kobra 11 XIX (4)
- 18:35 Válka skladů VI (15)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (16)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (15)
- 21:25 Pomozte autům VI (10)
- 02:30 Malý Sheldon II (17)
- 03:50 Griffinovi III (17)
- 04:30 TELE TELE
- 05:05 Karate ovce (27)
- 05:50 Bakugan (19)
- 06:55 2 $ocky VI (11)
- 08:40 Malý Sheldon II (21)
- 10:20 Susedia IX (17)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (2)
- 12:40 Přátelé III (8)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (17)
- 15:25 2 $ocky VI (15)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (9)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (4)
- 19:05 Malý Sheldon II (22)
- 19:30 Malý Sheldon III (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (21)
- 21:50 Přátelé III (10)
- 22:45 Griffinovi III (19)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (4)
- 00:50 Slečna Marplová II (Sittafordská záhada)
- 02:20 Beze stopy V (Bez tebe)
- 03:40 Na lovu IV
- 04:25 Co na to Češi
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (17)
- 12:45 MasterChef Česko V (18)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester II (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (22)
- 01:30 Pokušení osudu
- 04:40 Ulice (4268)
- 06:20 Život na jachtě IX (5)
- 08:10 Gilmorova děvčata VII (21)
- 09:55 Oteckovia (154)
- 16:20 Vyměněné osudy (34)
- 18:20 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 19:20 Čarodějky (1)
- 20:15 Nekonečná láska II (17)
- 21:10 Nekonečná láska II (18)
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 19:25 Ligue 1 Highlights (34)
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Medzi životom a smrťou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Oktopus (Jordán)
- 21:45 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA: Smajlibábovka)
- 16:00 Papua Nová Guinea - Dva svety (Vojto a Sentiko)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:15 Rozpolcená
- 06:15 Ostrov delfínů
- 09:55 Příšerákovi 2
- 16:55 Bella Mia
- 18:40 Který je ten pravý?
- 20:15 Poker Face
- 22:10 Už teď mi chybíš
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Zlaté ručičky)
- 03:25 Soudní síň (Kóma)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Kóma)
- 09:00 Soudní síň (Přebrala mi muže)
- 10:00 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 11:00 První oddělení II
- 12:45 Soudní síň (Čistota - peklo života)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Vyhozená školnice)
- 20:20 Mladý muž a bílá velryba
- 22:20 1890 (Hrobka)
- 00:20 Aj múdry schybí
- 01:05 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:25 Partička
- 03:10 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Kríza stredného veku)
- 09:25 Susedia (Žiguli)
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Miss lesa)
- 21:05 Susedia (Zámena manželov I.)
- 21:40 Susedia (Zámena manželov II.)
- 22:20 Susedia (Marta)
- 22:55 Farma
- 23:45 Aj múdry schybí
- 13:10 Zahradníkův svět X (14)
- 19:20 Dům snů VI (5)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (13)
- 21:10 Dům snů VII (12)
- 22:00 Nedívej se
- 23:50 Věrná kopie
- 01:45 Osm hor
- 04:10 Krásná fotka, spokojený život
- 06:00 Test
- 07:45 Amazing Spider-Man
- 10:00 Amazing Spider-Man 2
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (5)
- 20:50 Rod draka (3)
- 21:50 Rod draka (4)
- 22:55 Muž jménem Otto
- 00:55 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 02:20 Karanténa smrti
- 03:45 Lepší už to nebude
- 11:00 Průměrňákovi IX (9)
- 11:20 Průměrňákovi IX (10)
- 11:50 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:30 Vlastní pravidla
- 16:20 Úžasný Mauric
- 19:30 The Independent
- 21:20 V Bruggách
- 23:05 Insidious: Červené dveře
- 00:30 Noční zvířata
- 11:25 Jízda s Madeleine
- 12:55 Downeyho auta snů (6)
- 15:25 Zakladatel
- 17:20 Barbie
- 19:15 Banshee II (3)
- 22:45 Rod draka (3)
- 23:45 Rod draka (4)
- 00:40 Chladnokrevně
- 11:30 Kapitán Phillips
- 13:40 Napola: Hitlerova elita
- 15:35 Věž beze stínu
- 19:40 Věž (3)
- 20:30 Bohemian Rhapsody
- 22:45 Robocop 3