Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:25 Máme rádi zvířata
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (2)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Muzikálová féerie
- 14:20 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 14:45 Operace mé dcery
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 04:00 Divnopis (Jalubí)
- 04:10 Folklorní výlety
- 04:35 Příběhy z Ivančeny
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ohrožená Amazonie (1)
- 09:25 Koloseum - srdce Říma
- 20:00 Boj o oheň
- 21:45 Žárlivé tango
- 23:30 Vůně ženy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:37 Zprávy
- 14:39 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:40 Zprávy
- 15:43 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 13:30 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Marrákeš)
- 15:35 Volejbalový magazín
- 15:55 #ProHokejJakyJe
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:10 Magazín UEFA
- 23:35 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Kazachstán - Polsko)
- 00:20 Světlo mého života
- 02:57 Mistr Pip
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (20)
- 07:39 M.A.S.H (21)
- 08:11 M.A.S.H (22)
- 08:44 M.A.S.H (23)
- 09:17 Temný Kraj (Jezinky 1/2)
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Nový začátek)
- 21:30 Česko na grilu
- 23:00 Tátové na tahu (12)
- 04:51 Autosalon.tv
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Nad Orinoko)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Těžká dřina
- 06:41 Autosalon.tv
- 07:31 Prima Partička
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (4)
- 23:00 Re-play
- 23:27 Simpsonovi XXV (Válka umění)
- 23:50 Simpsonovi XXV (Rozhodčí je Homer)
- 00:26 Návrat megažraloků
- 02:19 Transformers
- 05:24 M.A.S.H
- 06:09 M.A.S.H
- 06:33 M.A.S.H
- 06:57 M.A.S.H
- 07:29 Námořní vyšetřovací služba IX (Utajované informace)
- 08:25 Námořní vyšetřovací služba IX (Vyděrač)
- 09:23 Problémissky
- 11:32 Králíček Jojo
- 13:44 Gulliverovy cesty
- 17:24 Sahara
- 20:07 Žába k zulíbání
- 22:06 Labyrint lží
- 04:30 Lásce navzdory (Sukničkář Denis)
- 05:32 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:23 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Smíšené pocity)
- 10:11 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:12 Smrtící milostný dopis
- 20:06 Inga Lindström (Děti mé sestry)
- 21:58 Sestřičky (Krtek)
- 23:09 Česko na grilu
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Den s Hvězdíkem)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Tajný život kluků V (8)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:25 Strýček Tonton (To je skvělé)
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Jarní záležitost)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Kosáci)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Ze života rodiny Horáčkovy (Den šestý ...)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky
- 14:10 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Tajný život kluků V (8)
- 15:30 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Zmizík)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Kyberbrouk)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:15 Superhrdinové
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Špaček)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si notovali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (26)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (3)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:05 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 01:35 Rivalové v umění (2)
- 02:30 Kanadská soda IX (5)
- 02:50 Emoce v umění (20)
- 03:45 Ladí neladí
- 04:35 Před půlnocí
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Slečna Julie
- 21:50 Hledání J. A. Pitínského
- 22:45 Hudební cestopis slavných skladatelů (3)
- 23:40 Brazil
- 14:41 Sestřičky (Anonym)
- 15:55 Ošklivka Katka (Zase potíže)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:16 Partie Terezie Tománkové
- 01:28 Partie PLUS
- 02:33 Showtime magazín
- 03:20 Hlavní zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:43 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (David Krajíček)
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:30 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:57 360⁰
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:45 Operace mé dcery
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 00:15 Případy detektiva Murdocha VII (10)
- 01:15 Případy detektiva Murdocha VII (11)
- 02:10 TaJeMno IV (17)
- 02:50 Výleťák (141)
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (211)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 04:15 Proměny víkendových domů (5)
- 05:05 Zahradní proměny VI (28)
- 06:00 Výleťák (177)
- 06:15 Moje místa (Lejla Abbasová)
- 08:05 Proměny víkendových domů (6)
- 09:05 Zahradní proměny VI (29)
- 10:05 Vražedná čísla IV (12)
- 01:55 Superlov
- 03:05 Rady ptáka Loskutáka
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4705)
- 09:35 Odznak Vysočina III (Špatná parta)
- 14:35 Kriminálka Miami VI (Chůva)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Ježíš žije!)
- 21:25 Specialisté (Popáleniny)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Formality)
- 00:00 Temné kouty
- 02:20 Ďáblova slza
- 10:35 Mimi šéf
- 12:25 Šéfe, jsem v tom!
- 18:00 Jumanji
- 20:00 Taxi 5
- 05:35 SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (10)
- 06:20 Mistři zastavárny XXI (13)
- 07:15 Nanga Parbat
- 12:25 Válka skladů VI (11)
- 16:25 Kobra 11 XIX (2)
- 18:35 Válka skladů VI (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (15)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (14)
- 21:25 Pomozte autům VI (9)
- 02:30 Malý Sheldon II (15)
- 03:50 Griffinovi III (14)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Stahovák
- 05:15 Karate ovce (23)
- 05:55 Bakugan (18)
- 07:00 2 $ocky VI (7)
- 08:45 Malý Sheldon II (19)
- 10:25 Susedia IX (15)
- 12:45 Přátelé III (6)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (13)
- 15:25 2 $ocky VI (11)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (7)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (2)
- 19:05 Malý Sheldon II (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (17)
- 21:55 Přátelé III (8)
- 22:55 Griffinovi III (17)
- 04:00 Co na to Češi
- 04:40 Riskuj!
- 05:05 Grantchester II (1)
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko V (16)
- 12:50 MasterChef Česko V (17)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester II (2)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (21)
- 01:30 Vyměněné osudy (30)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (19)
- 04:35 Ulice (4267)
- 06:10 Život na jachtě IX (3)
- 08:00 Pan Selfridge II (7)
- 09:55 Oteckovia (152)
- 16:25 Vyměněné osudy (32)
- 20:15 Nekonečná láska II (15)
- 21:10 Nekonečná láska II (16)
- 09:15 Hokej: NHL play-off
- 18:35 NHL News
- 21:30 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Svet v obrazoch
- 05:50 Veľkou lyžicou (Divina)
- 06:30 Občan za dverami
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Prízraky minulosti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - rieka Mekong)
- 16:50 Destinácie (Ekvádor a alpaky)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Z lásky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Paul a škola života
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:20 Májový víkend
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Sezamový smajlichrum)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Crescendo
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 01:25 Máme rádi zvířata
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:30 Sama doma
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 23:25 Počasie
- 07:15 Lhář na plný úvazek
- 09:05 V nebeských zahradách
- 10:40 Bohové Egypta
- 14:40 Ledová sezóna
- 16:25 Proxima
- 18:20 Příšerákovi 2
- 20:15 Sestřina posedlost
- 21:50 Plán pomsty
- 23:30 Pomsta
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:40 Na chalupě
- 03:25 Nové bydlení
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 04:55 Krimi
- 05:20 Noviny
- 05:40 Krimi
- 06:00 V sedmém nebi
- 07:55 Soudní síň (Málem mě zabila učitelka)
- 10:00 Ochránci (Musíme se ho zbavit!)
- 11:00 První oddělení II
- 12:55 Soudní síň (Kóma)
- 14:00 Policisté v akci
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 22:55 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 23:55 V sedmém nebi
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:45 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Piknik)
- 09:15 Susedia (Halloween)
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Služobka)
- 21:30 Horná Dolná XI (Trpaslík)
- 22:30 Horná Dolná XI (Pomsta je sladká)
- 23:30 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XIX (3)
- 12:15 Dům snů VI (3)
- 13:10 Zahradníkův svět X (13)
- 19:20 Dům snů VI (4)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (12)
- 21:10 Dům snů VII (11)
- 22:00 Vražedná touha
- 23:35 Okřídlené bytosti
- 07:30 Fantastický mazel
- 09:00 Znovu se zamilovat
- 12:35 Gran Turismo
- 14:45 Samaritán
- 16:25 Spy/Master (1)
- 17:20 2012
- 20:00 Sympatizant (Orientální modus destrukce)
- 21:00 Uzavřený kruh (3)
- 21:55 Equalizer 2
- 23:55 Wanted
- 08:15 Interstellar
- 11:00 Průměrňákovi IX (7)
- 11:20 Průměrňákovi IX (8)
- 11:45 Hobit: Neočekávaná cesta
- 14:30 Downeyho auta snů (6)
- 17:30 Zkus mě rozesmát
- 19:30 Lepší už to nebude
- 21:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 23:25 Temné chvíle