Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 05:35 SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (10)
- 06:20 Mistři zastavárny XXI (13)
- 07:15 Nanga Parbat
- 12:25 Válka skladů VI (11)
- 16:25 Kobra 11 XIX (2)
- 18:35 Válka skladů VI (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (15)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (14)
- 21:25 Pomozte autům VI (9)
- 02:30 Malý Sheldon II (15)
- 03:50 Griffinovi III (14)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Stahovák
- 05:15 Karate ovce (23)
- 05:55 Bakugan (18)
- 07:00 2 $ocky VI (7)
- 08:45 Malý Sheldon II (19)
- 10:25 Susedia IX (15)
- 12:45 Přátelé III (6)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (13)
- 15:25 2 $ocky VI (11)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (7)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (2)
- 19:05 Malý Sheldon II (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (17)
- 21:55 Přátelé III (8)
- 22:55 Griffinovi III (17)
- 04:00 Co na to Češi
- 04:40 Riskuj!
- 05:05 Grantchester II (1)
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko V (16)
- 12:50 MasterChef Česko V (17)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Grantchester II (2)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (21)
- 01:30 Vyměněné osudy (30)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (19)
- 04:35 Ulice (4267)
- 06:10 Život na jachtě IX (3)
- 08:00 Pan Selfridge II (7)
- 09:55 Oteckovia (152)
- 16:25 Vyměněné osudy (32)
- 20:15 Nekonečná láska II (15)
- 21:10 Nekonečná láska II (16)
- 09:15 Hokej: NHL play-off
- 18:35 NHL News
- 21:30 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Svet v obrazoch
- 05:50 Veľkou lyžicou (Divina)
- 06:30 Občan za dverami
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Prízraky minulosti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - rieka Mekong)
- 16:50 Destinácie (Ekvádor a alpaky)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Z lásky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Paul a škola života
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:20 Májový víkend
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Sezamový smajlichrum)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Crescendo
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 01:25 Máme rádi zvířata
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 10:00 168 hodin
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:30 Sama doma
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 23:25 Počasie
- 07:15 Lhář na plný úvazek
- 09:05 V nebeských zahradách
- 10:40 Bohové Egypta
- 14:40 Ledová sezóna
- 16:25 Proxima
- 18:20 Příšerákovi 2
- 20:15 Sestřina posedlost
- 21:50 Plán pomsty
- 23:30 Pomsta
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:40 Na chalupě
- 03:25 Nové bydlení
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 04:55 Krimi
- 05:20 Noviny
- 05:40 Krimi
- 06:00 V sedmém nebi
- 07:55 Soudní síň (Málem mě zabila učitelka)
- 10:00 Ochránci (Musíme se ho zbavit!)
- 11:00 První oddělení II
- 12:55 Soudní síň (Kóma)
- 14:00 Policisté v akci
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 22:55 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 23:55 V sedmém nebi
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:45 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Piknik)
- 09:15 Susedia (Halloween)
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XI (Služobka)
- 21:30 Horná Dolná XI (Trpaslík)
- 22:30 Horná Dolná XI (Pomsta je sladká)
- 23:30 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XIX (3)
- 12:15 Dům snů VI (3)
- 13:10 Zahradníkův svět X (13)
- 19:20 Dům snů VI (4)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (12)
- 21:10 Dům snů VII (11)
- 22:00 Vražedná touha
- 23:35 Okřídlené bytosti
- 07:30 Fantastický mazel
- 09:00 Znovu se zamilovat
- 12:35 Gran Turismo
- 14:45 Samaritán
- 16:25 Spy/Master (1)
- 17:20 2012
- 20:00 Sympatizant (Orientální modus destrukce)
- 21:00 Uzavřený kruh (3)
- 21:55 Equalizer 2
- 23:55 Wanted
- 08:15 Interstellar
- 11:00 Průměrňákovi IX (7)
- 11:20 Průměrňákovi IX (8)
- 11:45 Hobit: Neočekávaná cesta
- 14:30 Downeyho auta snů (6)
- 17:30 Zkus mě rozesmát
- 19:30 Lepší už to nebude
- 21:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 23:25 Temné chvíle