Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Sprint za smrtí)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:50 Čtyři životy (1)
- 01:50 Proč ztroskotala Costa Concordia? (1)
- 02:35 Vigil (5)
- 03:55 Dějiny neposlušnosti (5)
- 19:10 Ladislav Novák
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Návrat Sabaty
- 21:50 Na konci všech válek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:32 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Terezínská tryzna 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:05 Interview Speciál
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Po trailech přes hory
- 06:15 Cyklotoulky
- 06:30 Rally ČR 2024 (51. Rally Český Krumlov)
- 07:10 Panorama
- 07:45 World Athletics Continental Tour Gold 2024 (Seiko Golden Grand Prix)
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:05 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 23:10 Dohráno
- 00:28 22 výstřelů
- 03:01 Univerzální voják
- 05:09 Jak se staví sen
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H (18)
- 06:43 M.A.S.H (19)
- 07:15 M.A.S.H (20)
- 07:47 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:52 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:57 Receptář prima nápadů
- 12:53 Libovky Pepy Libického
- 13:28 Zahradník po ruce
- 14:02 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:41 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:42 Polda V (Logistika vraždy)
- 16:59 Řekni to psem
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zakleté pírko
- 22:30 Zabiják poldů
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s myslí)
- 05:24 M.A.S.H
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Ostrov v ráji)
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:14 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s myslí)
- 10:44 Holky z kalendáře
- 13:05 Gulliverovy cesty
- 17:16 Dech života
- 20:08 Sahara
- 22:46 Dnes zemřeš
- 04:36 Lásce navzdory (Usmíření)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Zoo (Tajné zbraně)
- 07:51 Sestřičky (Naďa klade past)
- 10:39 Receptář prima nápadů
- 11:25 České chaty snů
- 20:07 Vražedný klam
- 21:52 Sestřičky (Smíšené pocity)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den pátý ...)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 Mira, královský detektiv II (22)
- 06:40 Pošťák Pat a dobře odvedená práce
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Gorila a já
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 10:45 Světlo
- 11:15 Operace Jauu!
- 11:45 Zeleňák Norman
- 12:05 AZ kvíz junior
- 12:30 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:55 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:45 Už tam budem?
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (23)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:15 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Krtek ve městě
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si stavěli domeček)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (25)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (2)
- 19:45 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 01:30 Helmutova stříkačka
- 02:30 Bruce Willis: vyvolený
- 03:25 Ikony Kamila Střihavky
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Terra musica
- 04:55 Iva
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Grandsupertingltangl (13)
- 20:45 Jiří Suchý: Árie měsíce
- 21:55 S úsměvem idiota
- 22:50 Annette
- 04:46 The Voice UK X (4)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 12:26 VIP Prostřeno!
- 13:51 Farmář hledá ženu SK
- 04:52 Karolína, domácí kuchařka
- 05:27 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:28 Křižovatky života (Matka považuje své dítě za nezvladatelné)
- 07:26 Columbo (Ve hře je všechno)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:15 Svět financí s Trinity Bank
- 01:55 Hlasy zločinu
- 02:54 Prima Svět
- 03:26 Hlavní zprávy
- 04:23 Prima Česko
- 04:55 Autosalon.tv
- 07:02 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:24 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:50 Partie Terezie Tománkové
- 14:00 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Co Čech, to trenér!
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 20:53 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:41 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Sprint za smrtí)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 02:00 Lajna III (4)
- 03:00 Ušák Jaromíra Bosáka (209)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (210)
- 11:30 Za trnkovým keřem
- 13:05 Půl domu bez ženicha
- 14:50 Malý unavený Joe
- 22:10 Miluji tě k sežrání
- 00:15 Uvězněná
- 02:05 Zlatá labuť (53)
- 03:55 O rybáři a jeho ženě
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (12)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (25)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 14:15 Taková normální rodinka
- 16:25 Dívka na koštěti
- 00:05 Ďáblova slza
- 01:55 300: Vzestup říše
- 03:25 Můj otec musí zemřít
- 04:50 Beethoven 4
- 06:15 Zathura: Vesmírné dobrodružství
- 08:15 O princezně Amélii
- 09:35 Návrat na vrchol
- 12:15 Aladin
- 14:05 Mimi šéf
- 15:55 Jeden den v New Yorku
- 17:45 Kalifornský sen
- 03:10 Pomozte autům VI (8)
- 03:50 Strážci hranic: Kanada II (4)
- 08:20 Pomozte autům VI (8)
- 09:20 Kobra 11 XVIII (14)
- 12:25 Válka skladů VI (7)
- 13:25 Survivor Česko & Slovensko III
- 16:25 Kobra 11 XVIII (16)
- 18:30 Válka skladů VI (11)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (14)
- 20:30 Nanga Parbat
- 22:35 Walker, Texas Ranger V (8)
- 23:35 Kobra 11 XVIII (16)
- 00:40 Teorie velkého třesku II (9)
- 02:25 Malý Sheldon II (13)
- 03:45 Griffinovi III (12)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 05:10 Karate ovce (19)
- 05:55 Bakugan (17)
- 07:00 2 $ocky V (22)
- 07:25 2 $ocky VI (3)
- 08:45 Malý Sheldon II (17)
- 10:25 Susedia IX (13)
- 11:50 Dva a půl chlapa XI (20)
- 12:45 Přátelé III (4)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (9)
- 15:25 2 $ocky VI (7)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (5)
- 18:10 Dva a půl chlapa XI (22)
- 19:05 Malý Sheldon II (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (13)
- 21:50 Přátelé III (6)
- 22:50 Griffinovi III (15)
- 23:50 Dva a půl chlapa XI (22)
- 00:35 Myšlenky zločince V (Odplata)
- 01:15 Myšlenky zločince V (Šílená sběratelka)
- 01:55 Myšlenky zločince V (Riskantní podnik)
- 03:15 Na lovu
- 03:55 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu
- 07:15 MasterChef Česko V (15)
- 12:50 MasterChef Česko V (16)
- 04:05 Ulice (4266)
- 05:45 Život na jachtě VIII (17)
- 06:45 Život na jachtě IX (1)
- 07:40 Pan Selfridge II (5)
- 08:40 Pan Selfridge II (6)
- 09:40 Vítejte doma III
- 10:35 Zlatá labuť (53)
- 11:50 Nekonečná láska II (14)
- 16:20 Pan Selfridge II (7)
- 17:20 Pan Selfridge II (8)
- 20:15 Dům na pláži
- 01:50 Správy RTVS "N"
- 02:50 Nikto nie je dokonalý
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Cestou necestou (Severovýchodná India)
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:30 Websterovci
- 07:25 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:45 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jigonhsaseh)
- 07:55 Údolie Muminovcov
- 08:30 Dokážeš to! (Mia a somárik Jimmy)
- 08:45 Zázračný ateliér
- 09:10 Príbeh rieky Poprad (4)
- 09:40 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora II (Švajčiarsko zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 18:15 Veľkou lyžicou (Divina)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Citrónshow
- 23:00 Smrť prichádza v daždi
- 06:40 Televíkend
- 07:05 Kapura
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Chochmesovci (Na vode)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Herbárium (Medvedí cesnak)
- 09:15 Halali
- 14:40 Na jarmoku
- 15:50 Fashion Ballet’23
- 16:30 Fotka je mŕtva (Jana Ilková)
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 18:20 Táraninky mini (Oslavy II.)
- 18:35 Odo
- 19:20 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 22:25 Leni
- 23:45 Anjeli strážni
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:15 Zahrada je hra
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 03:50 Banánové rybičky
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 02:20 Sobotné dialógy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:00 Správy :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 14:30 Interview :24
- 15:45 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Šport :24
- 01:00 Rozpolcená
- 02:25 Dej si pohov, mladej!
- 06:40 Uuups! Noe zdrhnul…
- 08:20 Svátky jako z obrázku
- 10:05 Upír junior
- 11:40 Vánoce na cestách
- 13:15 Ostrov delfínů
- 14:55 King
- 18:35 V nebeských zahradách
- 20:15 Už teď mi chybíš
- 00:00 V sedmém nebi
- 02:55 Delukse (Podivín)
- 03:45 Krimi
- 04:05 Noviny
- 04:25 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 05:50 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:35 Delukse (Volební noc)
- 07:30 Profesionálové (Kanárek a chřest)
- 08:30 Profesionálové II (Rabín)
- 09:30 Dr. Dokonalý (Privát)
- 14:50 Mladý muž a bílá velryba
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dokonalé neviňátko
- 22:20 Delukse (Volební noc)
- 23:25 1890 (Kabinet kuriozit)
- 00:10 Rodinné prípady
- 01:00 Nebezpečné vzťahy
- 01:45 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 13:00 Na telo
- 13:55 Susedia (Víkend)
- 14:25 Susedia (Narodeniny)
- 15:00 Susedia (Výročie svadby)
- 15:35 Susedia (Svokra)
- 16:25 Horná Dolná (Mafia)
- 17:45 Horná Dolná (Angelika)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:30 Rodinné prípady
- 05:15 Dům snů - Domov, sladký domov (1)
- 06:00 Dům snů (16)
- 06:45 Dům snů - souboj II (2)
- 07:55 Dům snů - Domov, sladký domov (2)
- 08:40 Uspořádejte si svůj život II (5)
- 09:45 Luxusní domy IV (5)
- 14:30 Luxusní domy IV (7)
- 15:00 Luxusní domy IV (8)
- 15:25 Dům snů (16)
- 20:00 Pavučína Lži
- 21:40 Kar Beyaz
- 23:15 Kolos
- 03:55 Rituál
- 09:00 Sázka na nejistotu
- 11:05 Dalíland
- 12:40 Mamma Mia!
- 16:20 7500
- 17:50 Blue Beetle
- 20:00 Samaritán
- 21:40 Gran Turismo
- 23:50 Mayday
- 02:45 Slečna bestie
- 06:00 Wonka
- 09:25 Angry Birds ve filmu 2
- 11:00 Surfařka
- 16:40 Interstellar
- 20:10 Vzmužme se
- 21:40 Protest
- 23:30 Veliká II (2)
- 00:30 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:05 Tísňová linka
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Dánská dívka
- 11:50 Velký George Foreman
- 14:00 Black Adam
- 16:05 Peníze těch tupců
- 17:55 Rod draka (1)
- 19:00 Rod draka (2)
- 19:55 Sympatizant (Všichni za jednoho)
- 21:00 Spy/Master (1)
- 21:50 Bojovník III (1)
- 01:15 My děti ze stanice Zoo
- 14:35 Mrzout hledá Escort
- 16:30 Marie Antoinetta
- 21:50 Společné lži
- 23:30 Poslední Vermeer
- 00:15 Uklízečka (Díl 3)
- 01:00 Uklízečka (Díl 4)
- 01:45 Jak to dělají? (5. díl)
- 02:05 Jak to dělají? (6. díl)
- 03:15 Rande z pekla (iVražda)
- 03:35 Rande z pekla (Vražedná noc)
- 04:00 Jak to dělají? (8. díl)
- 04:25 Hranice nemožného (Díl 18)
- 05:05 Hranice nemožného (Díl 19)
- 06:00 Extrémní kuponové slevy (Julie a Faatima)
- 06:35 Smallville (Žízeň)
- 07:25 Smallville (Odhalení)
- 10:15 Štěstí ve hře
- 12:35 Smallville (Záhadný kámen)
- 13:30 Smallville (Samota)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 8)
- 15:20 Hranice nemožného (Díl 9)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 10)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 11)
- 20:00 Superman III
- 22:30 Týden bez závazků
- 00:40 Pravidla pomsty
- 02:10 Kajínek
- 04:00 Černý orel
- 05:45 První pes
- 07:45 Bratr Slunce, sestra Luna
- 10:10 Zločin v šantánu
- 11:45 Loupežník Hadrafous
- 16:10 Pád
- 18:05 Teroristka
- 20:05 Antarktida (5)
- 21:05 Antarktida (6)
- 22:25 Nelegální obchod
- 05:05 Můj nejlepší přítel
- 11:30 Gentleman s pistolí
- 13:00 Hurá do džungle
- 14:25 Oddanost
- 16:40 Problémissky
- 20:00 Rocketman
- 22:00 STARS! (- BEN AFFLECK)
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Průšvihář na útěku
- 19:25 Jak milovat s D
- 08:10 Hercule Poirot (Hodiny)
- 14:10 Večerní slunce
- 16:25 Dešťová víla
- 18:50 Mnou to není II (3)
- 20:00 Dobří sousedé
- 08:15 Doslova
- 10:35 Vojenskí velikáni (2)
- 14:00 Doslova
- 14:40 Téma (135)
- 15:20 Téma (136)
- 21:40 Život vo vesmíre
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Vilma Cibulková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (7)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Clinta Eastwooda
- 20:50 Tajemství Mela Gibsona
- 21:20 Cyranův poloostrov (20)
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (3)
- 22:10 El Chapo (8)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 04:40 Totalcar III (8)
- 06:20 Totalcar VII (8)
- 14:30 Macgyver III (3)
- 15:20 Macgyver III (4)
- 16:15 Komuna mé matky
- 18:10 Pravidla pomsty
- 20:00 Bloodrayne: Třetí říše
- 21:30 Blesk
- 23:25 Tísňová linka
- 00:25 Ztracený svět II (13)
- 09:00 Ztracený svět II (14)
- 10:00 Ztracený svět II (15)
- 22:10 Ztracený svět II (16)
- 23:10 Ztracený svět II (17)
- 01:50 Všechny mé dopisy spal
- 12:00 Shorta
- 17:05 Tady Byla Britt-Marie
- 20:25 Bratři Lumiérové
- 22:00 Poslední večery na Zemi
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:25 Sníček (10)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Blaničtí rytíři)
- 07:05 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:25 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:35 O Mikešovi (5)
- 08:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 09:00 Teleshopping
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Naši furianti
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 O zatoulané princezně
- 16:00 Smrt za oponou
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Hotel Modrá hvězda
- 20:00 Petrolejové lampy
- 21:45 Filmové minuty
- 04:20 Úžasný život (Australské dobrodružství)
- 04:40 Německá armáda
- 05:35 Paranormální kriminalisté (Mick Hughes)
- 07:00 Teleshopping
- 18:05 Mimozemští predátoři
- 20:25 Everest: Vrchol lidstva
- 01:30 Válka Bohů
- 03:10 Osm hrozných
- 07:30 Z džungle do džungle
- 09:35 Kluci a holky
- 12:55 Sudá a lichá
- 14:55 League of Gods
- 16:45 Taxi
- 20:25 Nikdy to nevzdávej 3
- 22:00 Torrente 3 - Hloupá ruka zákona
- 23:40 Prci, prci, prcičky
- 01:05 Dracula
- 03:05 Tenkrát v Mexiku
- 06:00 Buldozer
- 08:25 Učitelé na zakázku 2
- 10:10 Legenda o Jiřím a drakovi
- 11:45 Trhák
- 13:30 Nepolapitelní
- 15:05 Policajtka
- 16:55 Tlusťoch z Beverly Hills
- 18:30 Fantomas se zlobí
- 20:15 Sexbomba od vedle
- 22:00 Saw 2
- 23:35 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
- 01:10 Comedy Club VI (5)
- 01:40 Comedy Club VI (6)
- 02:10 Ulice Cloverfield 10
- 10:20 Spongebob v kalhotách VIII (168)
- 10:50 Ježek Sonic
- 12:55 Malé dohazovačky
- 15:05 Čistá duše
- 18:00 Agent z Hong Kongu
- 20:00 Váhavý fundamentalista
- 22:55 Tiché místo část II