Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:50 Marie Antoinetta (6)
- 01:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:35 Portugalsko za 2. světové války
- 01:30 Prahou podzemní drahou (3)
- 02:05 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 02:35 Stopy, fakta, tajemství (Šuhaj nebyl sám)
- 03:05 Prales Mionší
- 03:20 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:30 Dějiny neposlušnosti (2)
- 03:55 Můj život s Char(i)tou
- 16:10 Auto moto svět
- 16:35 Auto moto test
- 16:50 Zlatá Evropská liga žen 2024 (Rakousko - Česko)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (10)
- 21:20 Skryté skvosty II. (10)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Bali)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:17 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Svět motorů
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Česko - Dánsko)
- 07:55 Panorama
- 08:50 Hokej v 10 minutách
- 09:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 09:30 Golf Time
- 12:10 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklistika ČR 2024 (GP Framar)
- 13:10 Golf Time
- 13:45 ČP v triatlonu 2024 (ČP Zlín)
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:10 Dohráno
- 04:02 Closer VII (Nabitá atmosféra)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (10)
- 07:39 M.A.S.H (11)
- 08:12 M.A.S.H (12)
- 08:45 M.A.S.H (13)
- 09:18 Polda V (Zahrádkáři)
- 14:38 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Tajné zbraně)
- 21:45 Inkognito
- 22:55 Inkognito
- 04:50 Nezvěstná (1)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:24 Partička L
- 07:37 Re-play
- 08:04 Top Gear XIX (3)
- 09:10 Top Gear: Patagonský speciál (1)
- 22:04 Univerzální voják
- 18:07 Columbo (Vražedné stopy)
- 00:46 22 výstřelů
- 03:20 Ali Baba a čtyřicet loupežníků (1)
- 05:27 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Ve starém dole)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:03 Námořní vyšetřovací služba IX (Zoufalec)
- 07:58 Námořní vyšetřovací služba IX (Život před očima)
- 08:54 Zůstaň se mnou
- 11:03 Operace Zlomený šíp
- 13:14 Agent Cody Banks 2
- 15:18 Proč kočka není pes?
- 17:27 Twilight sága: Zatmění
- 22:10 Krvavá nevěsta
- 04:46 Lásce navzdory (Chata v horách)
- 06:00 Na zámku
- 06:12 Libovky Pepy Libického
- 06:27 Prostřeno!
- 07:24 Sestřičky (Sex, násilí, drogy)
- 10:14 Prostřeno!
- 10:59 Ano, šéfe!
- 16:06 Ve hře je láska (Sázka)
- 17:04 Ve hře je láska (Vánoce)
- 22:00 Sestřičky (Potřebuješ ochranku)
- 23:13 Polda V (Zahrádkáři)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den druhý ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Hvězdní pomocníci)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (6)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (ANO, NE)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Bleskokůra)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Osel nese, hopsa)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:25 Superkutilové
- 11:35 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Divočina
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se málem utopili)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Ze života rodiny Horáčkovy (Den druhý ...)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:00 Archouni (Muzeum)
- 14:15 Koumando
- 14:30 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků V (6)
- 15:25 Cestohrátky
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:14 Superhrdinové
- 16:29 Čvacht
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Medvědi)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si krásně hráli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (22)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (25)
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Robert De Niro: mlčení jako zbraň
- 00:55 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 01:10 Hudební cestopis slavných skladatelů (2)
- 02:05 Rivalové v umění (2)
- 03:00 Ladí neladí
- 03:55 Blues Alive 2006
- 04:50 Mé jméno je cizinka
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Neobyčejné životy (Vlastimil Harapes)
- 21:10 Čajkovskij Petr Iljič: Modrý pták
- 21:15 Můžeme dál
- 21:45 A. Dvořák: Slovanský tanec č.9
- 21:55 Bruce Willis: vyvolený
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Otec má strach o své děti s nadváhou)
- 07:40 Columbo (Smrt bere jackpot)
- 14:47 Sestřičky (Kateřinka)
- 16:00 Ošklivka Katka (Velmi tvrdé přistání)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:13 7 pádů Honzy Dědka
- 23:22 Jak se staví sen
- 00:10 Co na to premiér
- 00:40 360⁰
- 01:44 360⁰
- 02:16 Co na to vaše peněženka
- 03:07 Hlavní zprávy
- 04:04 Co na to premiér
- 05:22 360⁰
- 06:00 Nový den
- 06:20 Nový den
- 07:59 Nový den
- 08:57 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:29 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank (Magdalena Klimešová, Lukáš Kovanda)
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 23:57 360⁰
- 04:49 Kapří monstra VI (Tři ostrovy)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:13 Koloseum (Commodus)
- 06:56 Pravdy, lži a dějiny (Skandály)
- 08:12 Tajemství Arktidy (Ostrov Devon: Ledová země)
- 09:15 Prima Česko
- 09:49 Prima Svět
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:50 Marie Antoinetta (6)
- 01:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 01:30 Dva z Queensu VI (19)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 04:15 Proměny víkendových domů (1)
- 05:10 Zahradní proměny VI (24)
- 06:00 Sousedství (19)
- 06:20 Moje místa (Sandra Pogodová)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VII (7)
- 08:10 Proměny víkendových domů (2)
- 09:10 Zahradní proměny VI (25)
- 12:10 Miluji tě k sežrání
- 15:15 Vražedná čísla IV (11)
- 20:10 Za trnkovým keřem
- 21:45 Lajna III (4)
- 04:00 Koření
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4703)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Lidská skládačka)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VI (Zmrzlý na kost)
- 00:45 V mysli vraha
- 02:40 Hra o život
- 10:15 Waylonova výchova
- 12:05 Zpátky ve hře
- 14:25 Třetí princ
- 20:00 Ďáblova slza
- 22:00 300: Vzestup říše
- 23:55 Jidáš a černý mesiáš