Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 Marie Antoinetta (6)
- 01:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:35 Portugalsko za 2. světové války
- 01:30 Prahou podzemní drahou (3)
- 02:05 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 02:35 Stopy, fakta, tajemství (Šuhaj nebyl sám)
- 03:05 Prales Mionší
- 03:20 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:30 Dějiny neposlušnosti (2)
- 03:55 Můj život s Char(i)tou
- 04:35 Melodie Ostružné
- 05:05 Nedej se (Byznys s nebezpečným odpadem)
- 05:25 Občanské noviny (Sysli pro krajinu)
- 05:30 Delfínovec amazonský, Amazonie
- 05:59 Dobré ráno
- 16:10 Auto moto svět
- 16:35 Auto moto test
- 16:50 Zlatá Evropská liga žen 2024 (Rakousko - Česko)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (10)
- 21:20 Skryté skvosty II. (10)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Bali)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:17 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 #ProHokejJakyJe
- 00:10 Branky, body, vteřiny
- 00:20 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Česko - Dánsko)
- 02:15 Branky, body, vteřiny
- 04:30 Svět motorů
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Česko - Dánsko)
- 07:55 Panorama
- 08:50 Hokej v 10 minutách
- 09:30 Golf Time
- 12:10 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklistika ČR 2024 (GP Framar)
- 13:10 Golf Time
- 13:45 ČP v triatlonu 2024 (ČP Zlín)
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:10 Dohráno
- 00:59 Policie v akci
- 02:00 Policie Hamburk IX (Boj o Lucinku)
- 04:02 Closer VII (Nabitá atmosféra)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (10)
- 07:39 M.A.S.H (11)
- 08:12 M.A.S.H (12)
- 08:45 M.A.S.H (13)
- 09:18 Polda V (Zahrádkáři)
- 14:38 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Tajné zbraně)
- 21:45 Inkognito
- 22:55 Inkognito
- 04:50 Nezvěstná (1)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:24 Partička L
- 07:37 Re-play
- 08:04 Top Gear XIX (3)
- 09:10 Top Gear: Patagonský speciál (1)
- 22:04 Univerzální voják
- 18:07 Columbo (Vražedné stopy)
- 00:46 22 výstřelů
- 03:20 Ali Baba a čtyřicet loupežníků (1)
- 05:27 M.A.S.H
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:03 Námořní vyšetřovací služba IX (Zoufalec)
- 07:58 Námořní vyšetřovací služba IX (Život před očima)
- 08:54 Zůstaň se mnou
- 11:03 Operace Zlomený šíp
- 13:14 Agent Cody Banks 2
- 15:18 Proč kočka není pes?
- 17:27 Twilight sága: Zatmění
- 22:10 Krvavá nevěsta
- 04:46 Lásce navzdory (Chata v horách)
- 06:00 Na zámku
- 06:12 Libovky Pepy Libického
- 06:27 Prostřeno!
- 07:24 Sestřičky (Sex, násilí, drogy)
- 10:14 Prostřeno!
- 10:59 Ano, šéfe!
- 16:06 Ve hře je láska (Sázka)
- 17:04 Ve hře je láska (Vánoce)
- 22:00 Sestřičky (Potřebuješ ochranku)
- 23:13 Polda V (Zahrádkáři)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den druhý ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Hvězdní pomocníci)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (6)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (ANO, NE)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Bleskokůra)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Osel nese, hopsa)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:45 Včelka Mája
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:55 Ze života rodiny Horáčkovy (Den druhý ...)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:00 Archouni (Muzeum)
- 14:15 Koumando
- 14:30 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků V (6)
- 15:25 Cestohrátky
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:14 Superhrdinové
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Medvědi)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si krásně hráli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (22)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (25)
- 00:00 Robert De Niro: mlčení jako zbraň
- 01:10 Hudební cestopis slavných skladatelů (2)
- 02:05 Rivalové v umění (2)
- 03:00 Ladí neladí
- 04:50 Mé jméno je cizinka
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Neobyčejné životy (Vlastimil Harapes)
- 21:10 Čajkovskij Petr Iljič: Modrý pták
- 21:15 Můžeme dál
- 21:45 A. Dvořák: Slovanský tanec č.9
- 21:55 Bruce Willis: vyvolený
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Otec má strach o své děti s nadváhou)
- 07:40 Columbo (Smrt bere jackpot)
- 14:47 Sestřičky (Kateřinka)
- 16:00 Ošklivka Katka (Velmi tvrdé přistání)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:13 7 pádů Honzy Dědka
- 23:22 Jak se staví sen
- 00:10 Co na to premiér
- 00:40 360⁰
- 01:44 360⁰
- 02:16 Co na to vaše peněženka
- 03:07 Hlavní zprávy
- 04:04 Co na to premiér
- 05:22 360⁰
- 06:00 Nový den
- 06:20 Nový den
- 07:59 Nový den
- 08:57 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:29 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:57 360⁰
- 04:49 Kapří monstra VI (Tři ostrovy)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:13 Koloseum (Commodus)
- 06:56 Pravdy, lži a dějiny (Skandály)
- 08:12 Tajemství Arktidy (Ostrov Devon: Ledová země)
- 09:15 Prima Česko
- 09:49 Prima Svět
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:50 Marie Antoinetta (6)
- 01:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 01:30 Dva z Queensu VI (19)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 04:15 Proměny víkendových domů (1)
- 05:10 Zahradní proměny VI (24)
- 06:00 Sousedství (19)
- 06:20 Moje místa (Sandra Pogodová)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VII (7)
- 08:10 Proměny víkendových domů (2)
- 09:10 Zahradní proměny VI (25)
- 10:10 Vražedná čísla IV (10)
- 12:10 Miluji tě k sežrání
- 15:15 Vražedná čísla IV (11)
- 20:10 Za trnkovým keřem
- 21:45 Lajna III (4)
- 04:00 Koření
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4703)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Lidská skládačka)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VI (Zmrzlý na kost)
- 00:45 V mysli vraha
- 02:40 Hra o život
- 10:15 Waylonova výchova
- 12:05 Zpátky ve hře
- 14:25 Třetí princ
- 20:00 Ďáblova slza
- 22:00 300: Vzestup říše
- 23:55 Jidáš a černý mesiáš
- 01:20 Američtí sběratelé XVIII (11)
- 02:00 Pomozte autům VI (5)
- 05:10 Walker, Texas Ranger V (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (9)
- 09:20 Kobra 11 XVIII (8)
- 12:30 Válka skladů V (19)
- 13:00 Válka skladů VI (3)
- 16:25 Kobra 11 XVIII (10)
- 18:35 Válka skladů VI (5)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (11)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (12)
- 21:25 Pomozte autům VI (7)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (5)
- 23:20 Kobra 11 XVIII (10)
- 00:45 Teorie velkého třesku (14)
- 02:25 Malý Sheldon II (7)
- 03:05 Zlatá sedmdesátá II (23)
- 04:25 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (7)
- 05:50 Bakugan (14)
- 06:55 2 $ocky V (13)
- 08:45 Malý Sheldon II (11)
- 10:25 Susedia IX (7)
- 11:45 Dva a půl chlapa XI (14)
- 12:40 Přátelé II (22)
- 13:35 Teorie velkého třesku (14)
- 15:20 2 $ocky V (17)
- 17:10 Zlatá sedmdesátá II (25)
- 18:10 Dva a půl chlapa XI (16)
- 19:05 Malý Sheldon II (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku (17)
- 21:20 Teorie velkého třesku II (1)
- 21:50 Přátelé II (24)
- 22:50 Griffinovi III (9)
- 23:45 Dva a půl chlapa XI (16)
- 00:45 Slečna Marplová II (Zapomenutá vražda)
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko V (12)
- 12:45 MasterChef Česko V (13)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (17)
- 01:30 Vyměněné osudy (22)
- 03:05 Gilmorova děvčata VII (11)
- 04:40 Ulice (4263)
- 06:20 Život na jachtě VIII (12)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (15)
- 09:55 Oteckovia (148)
- 11:55 Nekonečná láska II (8)
- 16:25 Vyměněné osudy (28)
- 20:15 Nekonečná láska II (11)
- 21:15 Nekonečná láska II (12)
- 00:50 Oktopus (Bankocetle)
- 01:55 Správy RTVS
- 02:55 Miesto zločinu Ostrava (17 sekúnd)
- 03:55 Správy RTVS
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:10 Na krok od neba (Deti Devy 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 15:00 Don Matteo (Dôkaz lásky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - história)
- 16:50 Destinácie (Fez - a kniha Leon Afričan)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Posledný večer)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:45 Mimoriadne správy
- 00:05 Zlatí chlapci (2)
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 12:00 Živá panoráma
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (1)
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:50 Marie Antoinetta (6)
- 01:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:05 Buchty po ránu
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (3)
- 22:25 Na stopě
- 22:50 Maigret a muž z lavičky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 12:00 Správy RTVS
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 02:40 Jako delfín
- 04:05 Tajemství úspěchu
- 07:35 Vánoce na cestách
- 09:10 Jeden a půl rytíře
- 16:35 Velký draft
- 18:30 Aloha, Lásko!
- 20:15 Legenda jménem Lamborghini
- 21:55 Rozpolcená
- 23:40 Rodiče na tahu
- 00:05 V sedmém nebi
- 01:40 Policisté v akci
- 03:10 Soudní síň (Narodil se dědic)
- 04:00 Soudní síň (Pomsta na dětech)
- 04:45 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Smradlavý plot)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Letuška)
- 00:05 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 02:50 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Víkend)
- 21:10 Susedia (Narodeniny)
- 21:45 Susedia (Výročie svadby)
- 22:20 Susedia (Svokra)
- 22:55 Farma
- 23:45 Survivor
- 05:15 Dům snů VI (1)
- 06:00 Dům snů VII (8)
- 07:50 George Clarke - Staré domy, nové domovy (5)
- 08:45 Zahradníkův svět X (10)
- 12:15 Dům snů VI (1)
- 13:10 Zahradníkův svět X (11)
- 16:10 Domy snů u jezera (5)
- 16:35 Velkolepé plány XIX (2)
- 17:30 A byt září novotou... (5)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (4)
- 19:20 Dům snů VI (2)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (10)
- 21:10 Dům snů VII (9)
- 22:00 Jonesovi
- 23:35 Zlatokopka (1)
- 01:40 Test
- 03:30 Kong: Ostrov lebek
- 05:25 Před kamerou XXI (19)
- 07:55 Láska kvete v každém věku
- 11:15 Muž jménem Otto
- 13:20 Zkažená úča
- 15:00 Fantastický mazel
- 16:25 Šoumen krokodýl
- 20:00 Příběh mého muže
- 21:30 Zázračný aparát
- 06:00 Úžasný Mauric
- 07:35 Madeleine Collins
- 11:25 Průměrňákovi IX (3)
- 11:45 Průměrňákovi IX (4)
- 12:10 Manžel na zkoušku
- 14:00 Nic ve zlým
- 21:05 Rod draka (1)
- 00:05 Insidious 3: Počátek
- 02:55 Papežův vymítač
- 04:35 Postiženi muzikou
- 06:00 Croodsovi: Nový věk
- 07:35 Barbie
- 10:20 Dokud jsme mladí
- 17:30 Barbie
- 19:25 Banshee (7)
- 20:10 Banshee (8)
- 21:45 Veliká II (2)
- 22:40 Barry IV (1)
- 04:30 Hranice nemožného (Díl 12)
- 05:10 Hranice nemožného (Díl 13)
- 10:05 Super drbna (Od ano k nule)
- 11:10 Space Jam
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 2)
- 15:20 Hranice nemožného (Díl 3)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 4)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 5)
- 20:00 Léto roku 1942
- 22:05 Noční šachová partie
- 00:40 BloodRayne
- 02:10 BloodRayne 2: Vykoupení
- 03:45 Bloodrayne: třetí říše
- 05:05 Poslední polda (7)
- 06:00 Snoubenec nebo milenec?
- 07:55 Staré báje vikingů
- 10:05 Kytice
- 11:50 Ztracené město Z
- 14:45 Poslední polda (8)
- 15:35 U mě dobrý
- 17:50 Temný příliv
- 20:05 Dnes zemřeš!
- 22:00 Kickboxer
- 08:35 Doslova
- 09:15 Nevypovedané fakty o arktických vojnách (2)
- 10:55 Vesmírni farmári (1)
- 16:40 Veľký korálový útes (2)
- 19:30 Doslova
- 21:15 Sadnite si, prosím (19)
- 23:50 Chanel, čislo 5 (1)
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 07:00 Dobrý večer s A11: repríza
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 15:00 Teleshopping
- 23:15 Narcos
- 06:10 Totalcar VII (7)
- 15:10 Profil zločinu IV (6)
- 16:20 Profil zločinu IV (7)
- 17:30 S.W.A.T. VI (22)
- 03:10 Totalcar III (11)
- 17:40 Ztracený svět II (17)
- 18:40 Ztracený svět II (18)
- 19:35 MacGyver (5)
- 20:25 MacGyver (6)
- 21:20 Hvězdná brána: Atlantida II (17)
- 06:20 Sníček (7)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 07:25 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 07:35 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Pacient 001
- 11:40 Kinosál
- 16:00 Vánice
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Zmluva s diablom
- 19:35 Kinosál
- 20:00 Čas pracuje pro vraha
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Nahota na prodej
- 23:40 Kinosál
- 09:35 Sanctum
- 13:20 Den zrady
- 15:05 Princ a já
- 18:40 Uprchlíci
- 20:20 Ex machina
- 22:00 Sbal prachy a vypadni
- 23:50 Scary Movie 2
- 02:55 Saw: Hra o přežití
- 04:30 Zkrat
- 08:00 Pomsta Černého korzára
- 09:50 Bravo, Girls!
- 13:20 Police Story 3
- 18:25 Bezpečný přístav
- 20:25 Fantomas se zlobí
- 22:00 Legie
- 23:40 Přepadení v Pacifiku
- 00:25 Červený trpaslík IX (1)
- 00:55 Ulice Cloverfield 10
- 03:05 Comedy Club VI (2)
- 03:35 Kriminálka Las Vegas IV (18)
- 14:00 FBI: International (10)
- 15:00 Kriminálka Las Vegas IV (18)
- 17:00 FBI: International (11)
- 20:00 Yellowstone (4)
- 21:00 Yellowstone (5)
- 22:05 Ulice Cloverfield 10
- 00:00 Zvláštní a záhadné IV (11)
- 02:25 Vzdušní bojovníci VII (3)
- 03:10 Pohledy do historie (15)
- 08:55 Vzdušní bojovníci (1)
- 12:55 Vzdušní bojovníci VII (1)
- 13:55 Těžší, než by se zdálo (8)
- 18:05 Zakázané zóny II (3)
- 19:05 LEGO Masters - Amerika (1)
- 00:00 Lovci odpadu XV (14)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (8)
- 10:00 Nazí a vystrašení V (1)
- 11:00 Lovci odpadu XIII (9)
- 00:00 Tenis
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 09:30 Snooker
- 11:00 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 19:15 Plochá dráha
- 20:15 Cyklistika
- 21:00 Vytrvalostní závody
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 09:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 15:00 Snooker
- 17:00 Tenis
- 19:00 Cyklistika
- 22:00 Olympijské hry
- 22:30 Olympijské hry
- 23:00 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring