Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Bydlení je hra
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Mosely
- 14:30 Ledvina
- 15:10 Zavolejte porodní sestřičky XI: Vánoční speciál
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:25 Meghan, americká princezna
- 01:15 Žiješ jenom 2x (4)
- 01:40 Stavba nejluxusnější výletní lodě na světě
- 02:25 Postřehy odjinud (Španělsko očima Jaroslava Skalického)
- 02:30 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Ztracený poklad)
- 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:50 Dějiny neposlušnosti (1)
- 13:00 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei
- 13:10 Zvon zvonů
- 13:40 Děti chaosu
- 15:10 Velké stroje zblízka II (Superbike)
- 15:55 Nic bych neměnila
- 16:55 Televizní klub neslyšících
- 17:25 Srdeční záležitost
- 18:20 Zvířecí demokracie (1)
- 19:15 Babylon
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Ohrožená Amazonie (1)
- 21:00 V karavanu po Polsku (5)
- 21:30 Centrum periferie
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:06 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Atentát na Roberta Fica
- 21:00 Předvolební Evropa
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 04:25 Dostihy 2024 (Velká jarní cena)
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Dánsko - Norsko)
- 07:55 Panorama
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:20 V šachu
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Dostihy 2024 (Velká jarní cena)
- 14:00 Mistrovství ČR teamgym
- 14:35 Svět motorů
- 15:40 #ProHokejJakyJe
- 15:45 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Česko - Dánsko)
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:15 Policie v akci
- 02:16 Policie Hamburk VIII (Zatracená láska)
- 03:17 Policie Hamburk IX (Den nanic)
- 04:27 Closer VII (Poslední pomazání)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (7)
- 07:38 M.A.S.H (8)
- 08:11 M.A.S.H (9)
- 08:43 M.A.S.H (10)
- 09:15 Zoo (Pavoučí invaze)
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Zahrádkáři)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:23 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Konečně doma!)
- 04:56 Ženy ve wrestlingu VIII (Odplata)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Gran Premio Argentina)
- 06:27 Bolek a Lolek na Divokém západě (Postrach z Texasu)
- 06:36 Partička
- 07:06 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 07:47 Top Gear XIX (2)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:30 Fotr na tripu VII
- 22:15 Nezvěstná (3)
- 23:15 Vandráci (5)
- 23:50 Simpsonovi XXIV (Po čem animované ženy touží)
- 00:27 Šprtky to chtěj taky
- 02:45 Mise statečných
- 08:53 Líbánky
- 13:29 Problémissky
- 15:39 Agent Cody Banks 2
- 17:49 Sopka
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:30 Mistr Pip
- 04:32 Lásce navzdory (Yalinova matka)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Anonym)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:13 Zoo (Pavoučí invaze)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den první ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Skok zpátky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (5)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:05 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Lanýžův náhrdelník)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Deštík)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se rozhádali)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:10 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Planeta opic)
- 14:30 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků V (5)
- 15:30 Koumando
- 15:45 Archouni (Muzeum)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Osel nese, hopsa)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se málem utopili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (21)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (24)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:40 Terra musica
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Petr Hapka
- 21:15 Na plovárně s Lou Fanánkem Hagenem
- 21:45 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 16:00 Ošklivka Katka (Neblahé tušení)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:00 360° Speciál: EU a bezpečnost
- 02:40 360⁰
- 03:23 Spáleniště... Příběhy hasičů (David Vrzal)
- 03:56 03:56 - 05:04
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:36 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:45 Zprávy z regionů
- 17:48 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to premiér
- 21:42 360⁰
- 04:41 Veterinář z Yorkshiru XI (3)
- 06:05 Jak funguje vesmír II (Vesmírné megaerupce)
- 06:49 Prima Česko
- 07:13 Prima Svět
- 07:46 Tajný život majáků II (Longstone)
- 14:52 Viking Rollo
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 04:45 Bydlení je hra
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (15)
- 01:55 TaJeMno IV (11)
- 03:00 Výleťák (140)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (201)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 04:15 Domov pro tebe III (10)
- 05:05 Zahradní proměny VI (23)
- 06:00 Sousedství (18)
- 06:20 Moje místa (Pavel Berky)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha VII (6)
- 08:15 Proměny víkendových domů (1)
- 09:15 Zahradní proměny VI (24)
- 20:10 Druhý dech (12)
- 21:35 Vrah skrývá tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4702)
- 09:50 Specialisté (Poslední blues)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:35 Hra o život
- 02:25 Prci, prci, prcičky: Akce století
- 03:45 Úhel pohledu
- 05:25 Smrtící epidemie
- 07:20 Všechny cesty vedou do Říma
- 10:15 Kriminálka Miami VI (Celebrita z internetu)
- 11:10 Po svatbě
- 13:20 Dovolená za trest
- 18:15 Waylonova výchova
- 20:00 RED 2
- 22:25 Jidáš a černý mesiáš