Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Bydlení je hra
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Mosely
- 14:30 Ledvina
- 15:10 Zavolejte porodní sestřičky XI: Vánoční speciál
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:25 Meghan, americká princezna
- 01:15 Žiješ jenom 2x (4)
- 01:40 Stavba nejluxusnější výletní lodě na světě
- 02:25 Postřehy odjinud (Španělsko očima Jaroslava Skalického)
- 02:30 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Ztracený poklad)
- 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:50 Dějiny neposlušnosti (1)
- 13:00 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei
- 13:10 Zvon zvonů
- 13:40 Děti chaosu
- 15:10 Velké stroje zblízka II (Superbike)
- 15:55 Nic bych neměnila
- 16:55 Televizní klub neslyšících
- 17:25 Srdeční záležitost
- 18:20 Zvířecí demokracie (1)
- 19:15 Babylon
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Ohrožená Amazonie (1)
- 21:00 V karavanu po Polsku (5)
- 21:30 Centrum periferie
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:06 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Atentát na Roberta Fica
- 21:00 Předvolební Evropa
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 04:25 Dostihy 2024 (Velká jarní cena)
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Dánsko - Norsko)
- 07:55 Panorama
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:20 V šachu
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Dostihy 2024 (Velká jarní cena)
- 14:00 Mistrovství ČR teamgym
- 14:35 Svět motorů
- 15:40 #ProHokejJakyJe
- 15:45 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Česko - Dánsko)
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:15 Policie v akci
- 02:16 Policie Hamburk VIII (Zatracená láska)
- 03:17 Policie Hamburk IX (Den nanic)
- 04:27 Closer VII (Poslední pomazání)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (7)
- 07:38 M.A.S.H (8)
- 08:11 M.A.S.H (9)
- 08:43 M.A.S.H (10)
- 09:15 Zoo (Pavoučí invaze)
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Zahrádkáři)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:23 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Konečně doma!)
- 04:56 Ženy ve wrestlingu VIII (Odplata)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Gran Premio Argentina)
- 06:27 Bolek a Lolek na Divokém západě (Postrach z Texasu)
- 06:36 Partička
- 07:06 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 07:47 Top Gear XIX (2)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:30 Fotr na tripu VII
- 22:15 Nezvěstná (3)
- 23:15 Vandráci (5)
- 23:50 Simpsonovi XXIV (Po čem animované ženy touží)
- 00:27 Šprtky to chtěj taky
- 02:45 Mise statečných
- 08:53 Líbánky
- 13:29 Problémissky
- 15:39 Agent Cody Banks 2
- 17:49 Sopka
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:30 Mistr Pip
- 04:32 Lásce navzdory (Yalinova matka)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Anonym)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:13 Zoo (Pavoučí invaze)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den první ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Skok zpátky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (5)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:05 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Lanýžův náhrdelník)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Deštík)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se rozhádali)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:10 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Planeta opic)
- 14:30 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:30 Koumando
- 15:45 Archouni (Muzeum)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Osel nese, hopsa)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se málem utopili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (21)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (24)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Petr Hapka
- 21:15 Na plovárně s Lou Fanánkem Hagenem
- 21:45 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 16:00 Ošklivka Katka (Neblahé tušení)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:00 360° Speciál: EU a bezpečnost
- 02:40 360⁰
- 03:23 Spáleniště... Příběhy hasičů (David Vrzal)
- 03:56 03:56 - 05:04
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:36 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:45 Zprávy z regionů
- 17:48 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to premiér
- 21:42 360⁰
- 04:41 Veterinář z Yorkshiru XI (3)
- 06:05 Jak funguje vesmír II (Vesmírné megaerupce)
- 06:49 Prima Česko
- 07:13 Prima Svět
- 07:46 Tajný život majáků II (Longstone)
- 14:52 Viking Rollo
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 04:45 Bydlení je hra
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (15)
- 01:55 TaJeMno IV (11)
- 03:00 Výleťák (140)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (201)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 04:15 Domov pro tebe III (10)
- 05:05 Zahradní proměny VI (23)
- 06:00 Sousedství (18)
- 06:20 Moje místa (Pavel Berky)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha VII (6)
- 08:15 Proměny víkendových domů (1)
- 09:15 Zahradní proměny VI (24)
- 20:10 Druhý dech (12)
- 21:35 Vrah skrývá tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4702)
- 09:50 Specialisté (Poslední blues)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:35 Hra o život
- 02:25 Prci, prci, prcičky: Akce století
- 03:45 Úhel pohledu
- 05:25 Smrtící epidemie
- 07:20 Všechny cesty vedou do Říma
- 10:15 Kriminálka Miami VI (Celebrita z internetu)
- 11:10 Po svatbě
- 13:20 Dovolená za trest
- 18:15 Waylonova výchova
- 20:00 RED 2
- 22:25 Jidáš a černý mesiáš
- 05:15 Walker, Texas Ranger V (2)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada (12)
- 06:40 Mistři zastavárny XXI (8)
- 12:30 Válka skladů V (19)
- 16:30 Kobra 11 XVIII (8)
- 18:35 Válka skladů VI (3)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (10)
- 20:30 Svět motorů (45)
- 21:30 Pomozte autům VI (6)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (4)
- 23:20 Kobra 11 XVIII (8)
- 02:25 Malý Sheldon II (5)
- 03:00 Zlatá sedmdesátá II (21)
- 04:25 TELE TELE
- 05:05 Zig a Sharko IV (78)
- 05:15 Karate ovce (3)
- 05:50 Bakugan (13)
- 10:20 Susedia IX (5)
- 12:40 Přátelé II (20)
- 13:35 Teorie velkého třesku (10)
- 15:20 2 $ocky V (13)
- 17:10 Zlatá sedmdesátá II (23)
- 18:05 Dva a půl chlapa XI (14)
- 19:05 Malý Sheldon II (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku (14)
- 21:50 Přátelé II (22)
- 22:50 Griffinovi III (7)
- 00:40 Slečna Marplová (Ohlášená vražda)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko V (11)
- 12:40 MasterChef Česko V (12)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (16)
- 01:35 Můj otec musí zemřít
- 03:00 Doktorka Quinnová VI (16)
- 04:45 Ulice (4262)
- 06:20 Život na jachtě VIII (10)
- 10:00 Oteckovia (146)
- 11:55 Nekonečná láska II (6)
- 16:30 Vyměněné osudy (26)
- 20:15 Nekonečná láska II (9)
- 21:15 Nekonečná láska II (10)
- 01:10 Správy RTVS
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 04:20 Správy RTVS
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dôkaz lásky)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Pretvárka
- 23:50 Oktopus (Deny)
- 00:15 Správy RTVS
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 10:15 Zdena Studenková jubiluje (Dvaja muži pod posteľou)
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Degenerované umenie)
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:50 Zahrada je hra
- 05:10 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 05:30 Události v regionech
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:10 Správy RTVS z regiónov
- 04:30 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 02:25 Uuups! Noe zdrhnul…
- 10:05 Velký draft
- 12:05 Modelář
- 14:05 Bohové Egypta
- 16:20 I pro lásku se zabíjí
- 18:30 Ostrov delfínů
- 21:55 Noční směna
- 23:40 Jak splatit dluh
- 00:25 V sedmém nebi
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Soudní síň (Jsem z ní blázen)
- 03:30 Soudní síň (Syfilis)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Syfilis)
- 09:00 Soudní síň (Jsem z ní blázen)
- 11:00 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Jsi úchyl!)
- 12:50 Soudní síň (Pomsta na dětech)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Nejsem zlodějka)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Modelky)
- 09:05 Susedia (Mačka a myš)
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 11:15 Velkolepé plány XV (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (10)
- 16:10 Domy snů u jezera (4)
- 16:35 Velkolepé plány XIX (1)
- 17:30 A byt září novotou... (4)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (3)
- 19:20 Dům snů VI (1)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (9)
- 21:10 Dům snů VII (8)
- 22:00 Kolos
- 06:00 Nevědomí
- 11:30 Průměrňákovi IX (2)
- 11:55 Zkus mě rozesmát
- 13:50 Poslední hra o zlato
- 15:40 Surfařka
- 20:25 Temný případ: Noční krajina (2)
- 21:30 Případ Goldman
- 23:25 Uzavřený kruh (2)
- 02:50 Severní vody (1)
- 06:00 Flash
- 12:35 Croodsovi: Nový věk
- 14:10 Astronaut
- 19:15 Banshee (5)
- 20:05 Banshee (6)
- 21:00 East New York (20)
- 22:15 Nadějná mladá žena
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 22)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 1)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 2)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 3)
- 20:00 Space Jam
- 21:30 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 23:20 Dál než se zdálo
- 00:40 Lucas
- 02:15 Ubal a zmiz
- 03:50 Poslední polda (6)
- 05:25 Sniff a zloděj
- 07:00 Král Vánoc
- 08:55 Zločin na palubě
- 10:45 V oku hurikánu
- 12:50 Gambit
- 14:45 Poslední polda (7)
- 15:35 Teorie tygra
- 17:50 Vyměřený čas
- 22:35 Film na přání
- 03:10 Ježiš a islam (7)
- 07:00 Ježiš a islam (1)
- 08:45 Doslova
- 09:55 Neuveriteľné príbehy o lietadlách (2)
- 11:25 Sadnite si, prosím (18)
- 19:15 Doslova
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:45 Ona a on
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku 100
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 20:45 Pozor vlak
- 23:20 Narcos
- 04:55 Totalcar III (6)
- 06:05 Totalcar VII (6)
- 12:40 S.W.A.T. VI (20)
- 15:20 Profil zločinu IV (4)
- 16:20 Profil zločinu IV (5)
- 17:25 S.W.A.T. VI (21)
- 00:30 Ztracený svět II (14)
- 17:45 Ztracený svět II (15)
- 18:45 Ztracený svět II (16)
- 19:45 MacGyver (3)
- 20:35 MacGyver (4)
- 21:25 Hvězdná brána: Atlantida II (15)
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 07:00 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:15 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:25 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 07:30 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 08:15 Žofka a její dobrodružství (13)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Kdybych byl tátou
- 11:45 Filmové minuty
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
- 15:30 Krvavé Česko (2)
- 16:00 Filosofská historie
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 19:20 Kinosál
- 20:00 Strach
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Hrdina jedné noci
- 23:35 Teleshopping
- 00:30 Equilibrium
- 03:50 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 08:50 Líbat nevěstu zakázáno
- 10:35 Tisíc a jedna noc (1)
- 12:15 Tisíc a jedna noc (2)
- 14:00 Tanec s vlky
- 17:00 Hroši v Africe
- 18:55 Mejdan v Las Vegas
- 20:35 Černá hodina
- 22:00 Lví srdce
- 23:50 Nelegální obchod
- 00:00 Cesta draka
- 01:30 Přepadení v Pacifiku
- 07:10 Bílá smršť
- 09:35 Tajný slib
- 11:05 Dva světy
- 14:30 Kohout na víně
- 16:40 Fantomas
- 18:30 Stážisti
- 20:35 Zkrat
- 22:00 Tenkrát v Mexiku
- 23:45 Resident Evil: Poslední kapitola
- 00:20 Červený trpaslík VIII (8)
- 00:55 V zajetí sněhu
- 02:55 Comedy Club V (24)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (17)
- 17:00 FBI: International (10)
- 20:00 Tajemství dívčího spolku
- 22:00 Scary Movie 3
- 23:50 Červený trpaslík VIII (8)
- 00:00 Tenis
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 09:30 Snooker
- 11:00 Cyklistika
- 11:45 Cyklistika
- 19:00 Power of Olympics
- 19:30 Olympijské hry
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 09:00 Formule
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 15:00 Snooker
- 17:00 Tenis
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Snooker
- 23:00 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 ČEŠI, DO TOHO!
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 02:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Doktor z hor (9)
- 17:55 Doktor z hor (10)
- 20:55 Wolffův revír (8)
- 21:55 Vladimír Hron: Poslední zhasne (25)
- 00:00 METALMANIA
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 02:36 Various Artists
- 03:49 Pet Shop Boys
- 04:30 Def Leppard
- 05:59 Blondie
- 08:33 Céline Dion
- 11:45 Various Artists
- 12:49 Pet Shop Boys
- 13:30 Def Leppard
- 19:30 John Denver
- 20:46 Various Artists