Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 09:45 Soused
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:20 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Hledání Angely Merkelové
- 02:15 Stopy, fakta, tajemství (Čertova brázda)
- 02:40 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 03:10 Není kam spěchat
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Babylon
- 04:30 Divnopis (Patokryje)
- 04:35 Sudetské rodeo
- 05:00 Bez peněz na vysokou nelez
- 05:30 Cyklodálky (2)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 09:25 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:20 Volejbalový magazín
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v parahokeji mužů 2024 Kanada (Česko - Čína)
- 10:30 Hokej v 10 minutách
- 11:10 Volejbalový magazín
- 11:30 Po trailech přes hory
- 11:45 Cyklotoulky
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 00:05 Receptář prima nápadů
- 00:52 Policie v akci
- 01:52 Policie Hamburk VIII (Ringo, Kim a Sidney)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (3)
- 07:27 M.A.S.H (4)
- 07:59 M.A.S.H (5)
- 08:31 M.A.S.H (6)
- 09:02 M.A.S.H (7)
- 09:34 Lež na pláži (Konec)
- 14:37 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pavoučí invaze)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 04:17 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Černé zlato)
- 04:51 Ženy ve wrestlingu VIII (Kamarádky a soupeřky)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:25 Partička L
- 07:37 Fotr na tripu VII
- 08:18 Top Gear XIX (1)
- 09:25 Top Gear: Polární speciál
- 20:11 Partička L
- 21:33 Vandráci (5)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:14 M.A.S.H
- 06:37 M.A.S.H
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Dědic)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba IX (Bezpečný úkryt)
- 08:48 Trable prcka Binka
- 10:49 Déja vu
- 15:30 Problémissky
- 17:46 Králíček Jojo
- 20:07 Sopka
- 22:07 22 výstřelů
- 04:41 Lásce navzdory (Kontrola škod)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:27 Prostřeno!
- 07:24 Sestřičky (Dilema doktora Hofbauera)
- 08:46 Slunečná (Geny Linhartů)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:12 Lež na pláži (Konec)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (4)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (ZOO)
- 09:25 Strýček Tonton (Budeš si se mnou hrát?)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Hra na výzvy)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Dřevokaz)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se spolu měřili)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:45 Ty Brďo! (Sport)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Deštík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se rozhádali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (23)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:00 Emoce v umění (20)
- 01:50 Aalto
- 02:45 Chaplin obětí nešťastné lásky
- 02:55 Blues o mrtvém vrabci
- 03:55 Ladí neladí
- 04:50 Priessnitzovy lázně
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (2)
- 22:05 Opera II (7)
- 22:55 Televizní písničky a songy Petra Hapky
- 23:55 Ikony Kamila Střihavky
- 05:01 Karolína, domácí kuchařka
- 05:36 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Boj o dítě po smrti otce)
- 07:40 Columbo (Vražda škodí zdraví)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:59 360⁰
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:36 Prima Česko
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou
- 15:00 Zprávy
- 15:17 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:02 360⁰
- 23:47 360° Speciál: EU a bezpečnost
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 Noční lovec
- 02:55 Vražedná čísla IV (8)
- 03:50 Výleťák (140)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (190)
- 04:25 Domov pro tebe III (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (22)
- 06:00 Sousedství (17)
- 06:20 Moje místa (Eva Josefíková)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha VII (5)
- 08:15 Domov pro tebe III (10)
- 09:15 Zahradní proměny VI (23)
- 20:10 Vrah skrývá tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4701)
- 09:35 Zlatá labuť (52)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Zmizelá
- 02:50 Nejvyšší pocta
- 13:25 Smlouva s ďáblem
- 18:15 Třetí princ
- 20:00 Stážista
- 22:35 Vyšehrad: Fylm
- 05:15 Walker, Texas Ranger V (1)
- 05:55 SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (9)
- 06:40 Mistři zastavárny XXI (7)
- 07:35 Mezi žraloky X (21)
- 09:30 Kobra 11 XVIII (4)
- 12:35 Válka skladů V (18)
- 14:35 Mistři zastavárny XXI (8)
- 15:35 Strážci hranic: Kanada (13)
- 16:05 Strážci hranic: Kanada II (1)
- 16:35 Kobra 11 XVIII (6)
- 18:40 Válka skladů V (19)
- 19:05 Válka skladů VI (1)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (9)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (11)
- 21:25 Pomozte autům VI (5)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (3)
- 23:20 Kobra 11 XVIII (6)
- 00:40 Teorie velkého třesku (6)
- 03:45 Griffinovi III (2)
- 04:05 TELE TELE
- 05:20 Zig a Sharko IV (77)
- 05:55 Bakugan (12)
- 10:20 Susedia IX (3)
- 11:45 Dva a půl chlapa XI (10)
- 12:40 Přátelé II (18)
- 15:20 2 $ocky V (9)
- 17:05 Zlatá sedmdesátá II (21)
- 18:05 Dva a půl chlapa XI (12)
- 19:00 Malý Sheldon II (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku (10)
- 21:50 Přátelé II (20)
- 22:50 Griffinovi III (5)
- 23:45 Dva a půl chlapa XI (12)
- 04:25 Co na to Češi
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko V (10)
- 10:00 Grantchester (1)
- 11:55 Beze stopy V (Zmizelý)
- 12:55 MasterChef Česko V (11)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med IV (15)
- 01:40 Noční můra mé sestry
- 04:40 Ulice (4261)
- 06:15 Život na jachtě VIII (8)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (11)
- 09:50 Oteckovia (144)
- 16:25 Vyměněné osudy (24)
- 20:15 Nekonečná láska II (7)
- 21:15 Nekonečná láska II (8)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:15 Správy RTVS
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Obor a dieťa 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Svedok obžaloby)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: produkcia vína)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Pod kožou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Oktopus (Deny)
- 21:30 Oktopus (Bankocetle)
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 05:15 Černé ovce
- 10:00 Po stopách hvězd
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ekonomika :24
- 01:25 Město podivínů
- 03:10 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 10:55 I pro lásku se zabíjí
- 13:05 Nouzový let
- 15:20 Vánoce na cestách
- 16:55 Poslední družička
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Rozpolcená
- 21:55 Jak okrást zloděje
- 23:35 Dívka na přání
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Na divočáka)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Na divočáka)
- 09:00 Soudní síň (Nálezné)
- 11:00 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Syfilis)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Konkubinát)
- 20:20 Dědeček, Kyliján a já
- 22:10 1890 (Kabinet kuriozit)
- 01:35 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:05 Susedské prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Dôkaz lásky)
- 09:15 Susedia (Tetovanie)
- 09:50 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Dedičstvo)
- 21:05 Susedia (Ruja)
- 21:40 Susedia (Kuchárka)
- 22:20 Susedia (Horáreň)
- 22:55 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět X (8)
- 09:55 A byt září novotou... (2)
- 13:10 Zahradníkův svět X (9)
- 16:10 Domy snů u jezera (3)
- 16:35 Velkolepé plány XV (9)
- 17:30 A byt září novotou... (3)
- 19:20 Dům snů V (26)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (8)
- 21:10 Dům snů VII (7)
- 22:00 O smyslu života
- 23:40 Spiknutí
- 01:55 Karanténa smrti
- 03:20 Birdman
- 05:20 Před kamerou XXI (19)
- 15:20 Gran Turismo
- 20:50 Rod draka (1)
- 21:50 Rod draka (2)
- 22:45 Východní přísliby
- 02:05 Sisu
- 06:00 Lorax
- 09:00 Vše je pravdivé
- 10:40 Průměrňákovi VIII (23)
- 14:20 Nevědomí
- 21:05 Tichý les
- 22:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 06:00 Zillion
- 12:20 Downeyho auta snů (5)
- 16:50 Flash
- 19:15 Banshee (3)
- 22:45 Rod draka (1)
- 23:50 Rod draka (2)
- 06:00 Oliver a bazén
- 09:25 Hana a její sestry
- 11:10 Mezi námi
- 16:30 Ona je ta pravá
- 21:55 Poslední klient
- 00:10 Sirotek
- 03:30 Mrazivé zlato (Rubínová horečka)
- 10:15 Vnitřní vesmír
- 12:50 Smallville (Ztráta paměti)
- 13:45 Smallville (Evan)
- 14:35 Hranice nemožného (Díl 20)
- 15:30 Hranice nemožného (Díl 21)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 22)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 1)
- 22:35 Beowulf
- 00:20 Základna
- 02:20 Sázka o život
- 03:45 Poslední polda (5)
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Ztracené město Z
- 11:05 Pan Vok odchází
- 12:50 Snoubenec nebo milenec?
- 14:40 Poslední polda (6)
- 15:40 Jak básníci neztrácejí naději
- 18:00 Komplic
- 20:00 Havran
- 22:15 Temný úsvit
- 00:30 Mezi řádky
- 20:00 Mnou to není II (3)
- 20:25 Mnou to není II (4)
- 21:05 Všechny cesty vedou do Říma
- 00:55 Sadnite si, prosím (18)
- 04:15 Storočie v obrazoch (6)
- 05:50 Vnútri hradu Windsor (3)
- 06:35 Ježiš a islam (5)
- 08:25 Doslova
- 15:15 Ja, národ (1)
- 18:50 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 19:35 Doslova
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:40 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Klobása se zeleninou)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:45 Narcos
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 20:15 Kluci z hor
- 21:50 Na Palici: Filip Turek
- 22:20 Život s Ivetou a Marcelou
- 23:05 Narcos
- 00:25 Vteřiny života (3)
- 05:20 Totalcar III (5)
- 06:15 Totalcar VII (5)
- 06:50 Profil zločinu IV (1)
- 12:40 S.W.A.T. VI (19)
- 15:15 Profil zločinu IV (2)
- 16:20 Profil zločinu IV (3)
- 17:25 S.W.A.T. VI (20)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (19)
- 21:00 Macgyver III (16)
- 21:55 Macgyver III (17)
- 22:45 Harrow (3)
- 23:50 Harrow (4)
- 09:00 Lovci pokladů III (21)
- 10:00 Lovci pokladů III (22)
- 17:50 Ztracený svět II (13)
- 18:50 Ztracený svět II (14)
- 19:50 MacGyver (1)
- 20:45 MacGyver (2)
- 21:40 Hvězdná brána: Atlantida II (13)
- 18:15 Domek na prérii III (11)
- 19:20 Ranč Heartland VI (9)
- 20:15 Ranč Heartland VI (10)
- 22:15 Ranč Heartland VI (9)
- 00:10 Shorta
- 02:05 Perské lekce
- 09:00 Western
- 11:05 Kniha obrazů
- 18:20 Jaký otec, takový syn
- 22:00 Takové to léto
- 06:20 Sníček (5)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (O Žižkovi)
- 07:20 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a kukačky)
- 10:15 Ikarie XB 1
- 12:00 Bestiář
- 14:00 Horoucí srdce
- 18:00 Kavárna na hlavní třídě
- 19:20 Kinosál
- 19:30 Filmové minuty
- 20:00 Svatba jako řemen
- 21:40 Kinosál
- 04:35 Úžasný život (Americké národní parky)
- 07:00 Teleshopping
- 22:00 Milionové vraždy (Odebrána během noci)
- 23:15 Honba za UFO
- 00:45 Zmizelá
- 02:15 Kill Bill 2
- 06:20 Beowulf
- 10:05 Million Dollar Baby
- 12:25 Sen noci svatojánské
- 14:25 Italské námluvy
- 16:20 Strážní andělé
- 18:15 Sudá a lichá
- 20:20 Válka Bohů
- 01:10 Resident Evil: Poslední kapitola
- 02:45 Základní instinkt 2
- 04:30 301
- 06:00 Jak se krotí krokodýli
- 16:40 Ip Man 3
- 18:35 Síť
- 20:35 24 hodin: Vykoupení
- 22:00 Dracula
- 00:20 Červený trpaslík VIII (7)
- 00:55 Velký Buck Howard
- 02:55 Comedy Club V (21)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (16)
- 14:00 FBI: International (8)
- 20:00 Star Trek 7: Generace
- 22:30 Comedy Club V (22)
- 23:00 Comedy Club V (23)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (7)
- 00:00 Tenis
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Cyklistika
- 07:45 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 19:00 Formule
- 20:00 Vytrvalostní závody
- 21:00 Plochá dráha
- 23:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 09:00 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 13:00 Zápas
- 15:00 Snooker
- 17:00 Tenis
- 19:00 Cyklistika
- 23:00 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring