Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Líbánky v Hampshiru)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 03:45 Na forbíně TM
- 04:30 Banánové rybičky
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ponožky od babičky)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Krkonošské hromování
- 07:15 Revizor
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 01:00 Harry Palmer: Případ Ipcress (6)
- 01:50 Vigil (4)
- 02:45 Do chýnovských mramorů
- 03:10 Novoměstsko
- 03:45 Lidové nástroje národů světa
- 04:10 Šintoismus
- 04:40 Designtrend
- 04:55 Zpěvačka Alice Konečná
- 05:30 Adoptovaná farnost
- 06:00 Zázraky lidského génia II (Vodní cesty)
- 06:50 Občan Kinský
- 07:15 Zapomenuté příběhy 2. světové války (5)
- 16:20 Česko - Rumunsko
- 18:15 Cyklodálky (2)
- 18:40 V karavanu po Polsku (4)
- 19:10 Causa Letenský kopec
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Sbohem, Sabato
- 21:50 Quillerovo memorandum
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:51 Ve službě
- 02:56 Londýnský gangster
- 05:05 Jak se staví sen
- 06:00 M.A.S.H (253)
- 06:22 M.A.S.H (254)
- 06:45 M.A.S.H (255)
- 07:14 M.A.S.H (1)
- 07:45 České chaty snů
- 08:46 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 13:00 Libovky Pepy Libického
- 13:35 Zahradník po ruce
- 14:19 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:21 Polda V (Pot a krev)
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Řekni to psem
- 22:10 Stopa do minulosti
- 00:24 Simpsonovi XXIV (Speciální čarodějnický díl XXIII)
- 00:53 Simpsonovi XXIV (Dětí jako smetí)
- 01:21 Simpsonovi XXIV (Děda na útěku)
- 01:50 Futurama VII (Lepší později než pozdě)
- 02:20 Futurama VII (Černý Diblík, bílý kocour)
- 02:49 Re-play
- 03:25 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Ve spárech mafie)
- 04:01 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Milion dolarů)
- 04:33 Ženy ve wrestlingu VIII (20)
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:45 Top Gear XIX (5)
- 07:52 Top Gear XIX (6)
- 09:07 Top Gear XIX (7)
- 10:22 Top Gear: Olympijský speciál
- 11:28 Autosalon.tv
- 20:15 Mise statečných
- 22:00 Dnes zemřeš
- 23:47 Simpsonovi XXIV (Don Držgrešle)
- 10:43 Columbo (Vrabec v hrsti)
- 00:50 Zabiják poldů
- 02:53 Agent Cody Banks
- 05:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Nezvěstná 2/2)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:59 Námořní vyšetřovací služba IX (Otcovy hříchy)
- 10:45 Noc na Karlštejně
- 12:41 Casanova
- 14:57 Tři muži a mladá dáma
- 17:14 Vyhlídka na smrt
- 20:08 Táta v sukni
- 04:30 Lásce navzdory (Stará láska nerezaví)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Karolína, domácí kuchařka
- 06:42 Zoo (Tušení)
- 07:51 Sestřičky (Velká sláva)
- 10:40 Receptář prima nápadů
- 11:26 České chaty snů
- 20:04 Rodičovský instinkt
- 21:52 Sestřičky (S tím se smiř)
- 23:03 Polda V (Pot a krev)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na palubě)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv II (15)
- 06:40 Pošťák Pat a jeho film
- 06:55 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Ivan Carevič a kouzelná princezna
- 10:20 Když Bitz a Bob kutí: Závod s návody
- 10:45 Operace Jauu!
- 11:10 Zeleňák Norman
- 11:35 AZ kvíz junior
- 11:55 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 14:05 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbova vesmírná loď)
- 14:15 Grace a úžasné stroje II
- 14:30 Ach, ten pokrok!
- 14:45 Art Ninja
- 15:15 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (16)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:10 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Krtek a medicína
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak voněli ke květinám)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (18)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (21)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Amazonka)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Ivan Hlas Trio
- 01:25 Robert De Niro: mlčení jako zbraň
- 02:20 Ikony Kamila Střihavky
- 02:50 Štědrost
- 03:05 Olomouc
- 03:25 Uchem jehly
- 03:50 Crescendo
- 04:45 Stará dobrá módní garda
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 23:55 Rivalové v umění (1)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (32)
- 12:22 Neuvěřitelné dorty IV (33)
- 12:45 VIP Prostřeno!
- 14:09 Habovřesky
- 15:33 Megadorty (Šílené příšery)
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:25 Křižovatky života (Matka v pubertě dělá potíže)
- 07:22 Columbo (Žonglér - vražda v Malibu)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:58 Hlasy zločinu
- 02:52 Prima Svět
- 03:24 Hlavní zprávy
- 04:21 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 07:00 Zprávy
- 07:16 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 07:24 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:16 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 12:58 Partie PLUS
- 13:57 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Co Čech, to trenér!
- 16:00 Zprávy
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:54 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:40 Prima HISTORIE
- 22:30 Generace deprese
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 23:55 Hobby naší doby
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ponožky od babičky)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 07:15 Revizor
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 01:00 Lajna III (2)
- 02:05 Dva z Queensu VI (16)
- 02:40 Výleťák (133)
- 02:45 U stánku
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (196)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (198)
- 08:00 Domov pro tebe III (8)
- 08:55 Zahradní proměny VI (21)
- 12:00 Na pytlácké stezce
- 13:40 Nejdelší návrat
- 14:50 Pravá a levá ruka ďábla
- 17:10 Domov pro tebe III (9)
- 00:00 V mysli vraha
- 02:10 Zlatá labuť (52)
- 03:55 Hvězdné tolary
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monhchichi (8)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (21)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:30 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 14:15 Případ mrtvého nebožtíka
- 16:20 Třetí princ
- 04:40 ...a zase ta Lucie!
- 06:05 Na divoké vlně
- 08:30 Hotel Modrá hvězda
- 10:25 Pyšná princezna
- 11:55 O zatoulané princezně
- 13:55 Tintinova dobrodružství
- 16:00 Po svatbě
- 20:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 23:40 Nejvyšší pocta