Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Líbánky v Hampshiru)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 03:45 Na forbíně TM
- 04:30 Banánové rybičky
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ponožky od babičky)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Krkonošské hromování
- 07:15 Revizor
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 01:00 Harry Palmer: Případ Ipcress (6)
- 01:50 Vigil (4)
- 02:45 Do chýnovských mramorů
- 03:10 Novoměstsko
- 03:45 Lidové nástroje národů světa
- 04:10 Šintoismus
- 04:40 Designtrend
- 04:55 Zpěvačka Alice Konečná
- 05:30 Adoptovaná farnost
- 06:00 Zázraky lidského génia II (Vodní cesty)
- 06:50 Občan Kinský
- 07:15 Zapomenuté příběhy 2. světové války (5)
- 16:20 Česko - Rumunsko
- 18:15 Cyklodálky (2)
- 18:40 V karavanu po Polsku (4)
- 19:10 Causa Letenský kopec
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Sbohem, Sabato
- 21:50 Quillerovo memorandum
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:51 Ve službě
- 02:56 Londýnský gangster
- 05:05 Jak se staví sen
- 06:00 M.A.S.H (253)
- 06:22 M.A.S.H (254)
- 06:45 M.A.S.H (255)
- 07:14 M.A.S.H (1)
- 07:45 České chaty snů
- 08:46 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 13:00 Libovky Pepy Libického
- 13:35 Zahradník po ruce
- 14:19 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:21 Polda V (Pot a krev)
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Řekni to psem
- 22:10 Stopa do minulosti
- 00:24 Simpsonovi XXIV (Speciální čarodějnický díl XXIII)
- 00:53 Simpsonovi XXIV (Dětí jako smetí)
- 01:21 Simpsonovi XXIV (Děda na útěku)
- 01:50 Futurama VII (Lepší později než pozdě)
- 02:20 Futurama VII (Černý Diblík, bílý kocour)
- 02:49 Re-play
- 03:25 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Ve spárech mafie)
- 04:01 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Milion dolarů)
- 04:33 Ženy ve wrestlingu VIII (20)
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:45 Top Gear XIX (5)
- 07:52 Top Gear XIX (6)
- 09:07 Top Gear XIX (7)
- 10:22 Top Gear: Olympijský speciál
- 11:28 Autosalon.tv
- 20:15 Mise statečných
- 22:00 Dnes zemřeš
- 23:47 Simpsonovi XXIV (Don Držgrešle)
- 10:43 Columbo (Vrabec v hrsti)
- 00:50 Zabiják poldů
- 02:53 Agent Cody Banks
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:59 Námořní vyšetřovací služba IX (Otcovy hříchy)
- 10:45 Noc na Karlštejně
- 12:41 Casanova
- 14:57 Tři muži a mladá dáma
- 17:14 Vyhlídka na smrt
- 20:08 Táta v sukni
- 04:30 Lásce navzdory (Stará láska nerezaví)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Karolína, domácí kuchařka
- 06:42 Zoo (Tušení)
- 10:40 Receptář prima nápadů
- 11:26 České chaty snů
- 20:04 Rodičovský instinkt
- 21:52 Sestřičky (S tím se smiř)
- 23:03 Polda V (Pot a krev)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na palubě)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv II (15)
- 06:40 Pošťák Pat a jeho film
- 06:55 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Ivan Carevič a kouzelná princezna
- 10:20 Když Bitz a Bob kutí: Závod s návody
- 10:45 Operace Jauu!
- 11:10 Zeleňák Norman
- 11:35 AZ kvíz junior
- 11:55 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 14:05 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbova vesmírná loď)
- 14:15 Grace a úžasné stroje II
- 14:30 Ach, ten pokrok!
- 14:45 Art Ninja
- 15:15 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (16)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:10 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Krtek a medicína
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak voněli ke květinám)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (18)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (21)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Amazonka)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Ivan Hlas Trio
- 01:25 Robert De Niro: mlčení jako zbraň
- 02:20 Ikony Kamila Střihavky
- 02:50 Štědrost
- 03:05 Olomouc
- 03:25 Uchem jehly
- 03:50 Crescendo
- 04:45 Stará dobrá módní garda
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 23:55 Rivalové v umění (1)
- 04:35 The Voice UK IX (25)
- 06:18 Neuvěřitelné dorty IV (21)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (32)
- 12:22 Neuvěřitelné dorty IV (33)
- 12:45 VIP Prostřeno!
- 14:09 Habovřesky
- 15:33 Megadorty (Šílené příšery)
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:25 Křižovatky života (Matka v pubertě dělá potíže)
- 07:22 Columbo (Žonglér - vražda v Malibu)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:58 Hlasy zločinu
- 02:52 Prima Svět
- 03:24 Hlavní zprávy
- 04:21 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 07:00 Zprávy
- 07:16 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 07:24 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:16 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 12:58 Partie PLUS
- 13:57 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:54 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:40 Prima HISTORIE
- 22:30 Generace deprese
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 23:55 Hobby naší doby
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ponožky od babičky)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 07:15 Revizor
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 01:00 Lajna III (2)
- 02:05 Dva z Queensu VI (16)
- 02:40 Výleťák (133)
- 02:45 U stánku
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (196)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (198)
- 08:00 Domov pro tebe III (8)
- 08:55 Zahradní proměny VI (21)
- 12:00 Na pytlácké stezce
- 13:40 Nejdelší návrat
- 14:50 Pravá a levá ruka ďábla
- 17:10 Domov pro tebe III (9)
- 00:00 V mysli vraha
- 02:10 Zlatá labuť (52)
- 03:55 Hvězdné tolary
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monhchichi (8)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (21)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:30 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 14:15 Případ mrtvého nebožtíka
- 16:20 Třetí princ
- 04:40 ...a zase ta Lucie!
- 06:05 Na divoké vlně
- 08:30 Hotel Modrá hvězda
- 10:25 Pyšná princezna
- 11:55 O zatoulané princezně
- 13:55 Tintinova dobrodružství
- 16:00 Po svatbě
- 20:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 23:40 Nejvyšší pocta
- 01:35 Američtí sběratelé XVIII (9)
- 02:15 Pomozte autům VI (3)
- 16:30 Kobra 11 XVIII (2)
- 18:35 Válka skladů V (16)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (7)
- 20:30 Úhel pohledu
- 22:15 Walker, Texas Ranger V (1)
- 23:10 Kobra 11 XVIII (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 05:15 Zig a Sharko IV (69)
- 06:00 Bakugan (10)
- 06:10 Přátelé II (14)
- 07:05 2 $ocky IV (19)
- 10:30 Susedia VIII (6)
- 12:00 Dva a půl chlapa XI (6)
- 12:50 Přátelé II (14)
- 13:45 Teorie velkého třesku XII (22)
- 15:25 2 $ocky IV (22)
- 16:50 2 $ocky V (1)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá II (17)
- 18:15 Dva a půl chlapa XI (8)
- 19:10 Malý Sheldon II (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (24)
- 20:50 Teorie velkého třesku (2)
- 21:50 Přátelé II (16)
- 22:45 Griffinovi II (21)
- 23:15 Griffinovi III (1)
- 00:55 Myšlenky zločince V (5)
- 02:15 Myšlenky zločince V (7)
- 02:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)
- 03:35 Na lovu
- 04:15 Riskuj!
- 04:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 05:30 Na lovu
- 06:25 MasterChef Česko V (7)
- 07:45 Nová cestománie (Řecko: Jónské hádanky)
- 12:35 MasterChef Česko V (9)
- 13:55 Don Matteo VII (24)
- 20:00 Myšlenky zločince V (8)
- 20:50 Myšlenky zločince V (9)
- 21:50 Myšlenky zločince V (10)
- 04:05 Ulice (4259)
- 05:45 Život na jachtě VIII (4)
- 07:35 Voníš mi k zbláznění
- 09:20 Vítejte doma III
- 10:20 Zlatá labuť (52)
- 11:35 Nekonečná láska II (4)
- 16:00 Pan Selfridge II (4)
- 17:00 Doktorka Quinnová VI (16)
- 18:55 Jedna rodina (Mráček)
- 20:15 Smlouva s ďáblem
- 01:25 Správy RTVS
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:45 Nikto nie je dokonalý
- 03:55 Cestou necestou (Káthmandu)
- 04:30 Správy RTVS
- 05:30 Nebíčko v papuľke
- 06:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 06:20 Websterovci
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:35 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jesse Owens)
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:20 Dokážeš to! (Ilija – Moje prvé preteky)
- 08:40 Zázračný ateliér
- 09:05 Príbeh rieky Poprad (3)
- 09:35 Autosalón
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:15 Občan za dverami
- 16:00 Hriech Kataríny Padychovej
- 17:20 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Medvedí cesnak)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 07:30 Televíkend
- 08:00 Živá panoráma
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:55 Hubačka
- 16:35 Trochu inak s Adelou
- 20:10 Posledné kroky
- 20:45 Jean-Michel Jarre: Most z budúcnosti
- 22:45 ESPRIT
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Líbánky v Hampshiru)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 03:45 Na forbíně TM
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 01:25 Ve jménu ďábla
- 06:55 Velký draft
- 08:55 Rodinka
- 12:35 Modelář
- 16:45 Velká láska
- 21:50 Noční recepční
- 23:35 Poslední cesta
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:45 Noviny
- 03:15 Nové bydlení
- 04:05 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 Delukse (Podivín)
- 06:50 Profesionálové (Batman)
- 07:45 Profesionálové (Ferovy manželky)
- 14:55 Dědeček, Kyliján a já
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Projekt Cat City
- 22:15 Delukse (Podivín)
- 23:20 1890 (Vabank)
- 00:40 Rodinné prípady
- 03:40 Aj múdry schybí
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 14:25 Susedia
- 15:05 Susedia
- 15:40 Susedia (Sťahovanie)
- 16:35 Horná Dolná (Veni Vidi Vici)
- 17:50 Horná Dolná (Obojok)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 22:50 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 14:30 Luxusní domy IV (3)
- 15:00 Luxusní domy IV (4)
- 15:25 Dům snů (14)
- 20:00 Storm a tajné psaní
- 21:45 Spiknutí
- 23:20 Hranice
- 02:55 Temné chvíle
- 06:00 Amazing Spider-Man
- 08:15 Amazing Spider-Man 2
- 10:35 Teorie všeho
- 12:40 Wonder Woman
- 15:00 2012
- 20:00 Třináct životů
- 22:30 Equalizer 2
- 02:25 Úsvit mrtvých
- 06:00 Madeleine Collins
- 09:20 Petr Pan
- 14:10 Neneh Superstar
- 15:45 Sépie a velryba
- 17:05 Počátek
- 20:15 Dej mi své jméno
- 22:25 Létání pro začátečníky
- 00:05 Stále v kurzu (Pohovor)
- 00:30 Stále v kurzu (Myslím, že ano)
- 01:10 Boratův navázaný telefilm
- 07:30 Země
- 09:00 Zamilovaný Shakespeare
- 11:05 Stále v kurzu II (7)
- 11:35 Stále v kurzu II (8)
- 12:10 East New York (19)
- 12:55 Spider-Man: Paralelní světy
- 17:10 Barbie
- 21:00 Znám tvou duši (5)
- 21:50 Znám tvou duši (6)
- 22:50 House party
- 10:25 Maverick
- 12:50 Smallville (Druhý kámen)
- 13:45 Smallville (Lucy)
- 14:35 Hranice nemožného (Díl 16)
- 15:30 Hranice nemožného (Díl 17)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 18)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 19)
- 20:00 Superman 2
- 22:30 Dál než se zdálo
- 00:15 Cesta utrpení
- 01:35 96 hodin: Odplata
- 03:05 Ďáblův dvojník
- 06:10 Sniff a létající fantom
- 08:10 Králové hor
- 10:10 Pension pro svobodné pány
- 11:55 Připoutejte se, prosím! 2
- 13:35 Pompeje
- 15:50 Kung fu Yoga
- 18:00 V oku hurikánu
- 20:05 Antarktida (3)
- 21:10 Antarktida (4)
- 22:10 Pravidla pomsty
- 08:30 Čekání na Anyu
- 10:15 Tygři železnice
- 18:25 Hrátky s ohněm
- 20:00 Nádech pro lásku
- 22:00 Velká svatba
- 00:00 Matej Horňák - Thajsko (1)
- 01:30 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 04:30 Ježiš a islam (4)
- 08:40 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 09:40 Doslova
- 10:15 Megatovárne (2)
- 14:00 Doslova
- 14:35 Sadnite si, prosím (18)
- 21:00 Sadnite si, prosím (18)
- 22:40 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 23:50 Michail Gorbačov (1)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (6)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Paola Villaggia
- 20:50 Tajemství Gerarda Depardieua
- 21:20 Cyranův poloostrov (19)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 01:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (1)
- 22:00 El Chapo (6)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:10 Disko a atomová válka
- 08:45 Je mi fajn, s.r.o.
- 15:50 Naprostá láska
- 19:50 438 dní
- 22:00 Sangailino léto
- 06:25 Sníček (3)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Staré pověsti české (Ze Židovského města)
- 07:30 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 12:00 Roztomilý člověk
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Veselé Vánoce přejí chobotnice
- 15:35 Mrňous a čarodějnice
- 16:00 Skalpel, prosím
- 19:30 Kinosál
- 20:00 Světáci
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bestiář
- 10:20 Strašidelná setkání (10)
- 20:00 Kudy kráčela smrt (Svatý Gorazd)
- 20:20 Tajemství temné hmoty
- 21:30 Hranice (10)
- 00:05 Street Fighter: Poslední boj
- 01:35 Můj otec je šílenec
- 03:20 Equilibrium
- 06:45 Rozhádaní dědicové
- 08:35 Sen noci svatojánské
- 10:40 Dva výtečníci
- 16:40 Mejdan v Las Vegas
- 18:25 Po čem ženy touží
- 20:35 Neporazitelný
- 22:00 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 23:45 Vymítač ďábla: Zrození
- 01:45 Cesta draka
- 06:15 Přítel pro mojí ženu
- 11:35 Učitelé na zakázku
- 16:50 Mistrův syn
- 18:50 Fantomas
- 22:00 Saw: Hra o přežití
- 23:45 Symptom Pandorum
- 01:00 Comedy Club V (12)
- 01:35 Comedy Club V (13)
- 02:05 Plážový povaleč
- 10:25 Spongebob v kalhotách VII (128)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VII (129)
- 11:25 Velký Buck Howard
- 13:25 Lítám v tom
- 15:45 A co kdyz je to pravda?
- 17:50 Ježek Sonic
- 20:00 Čistá duše
- 23:05 Tiché místo
- 01:00 Lovci odpadu XVI (9)
- 02:00 Zlatá horečka: Divoká voda VII (6)
- 03:00 Spojené státy zlaté (6)
- 06:00 Jak se to dělá IV (48)
- 16:00 Spojené státy zlaté (6)
- 15:53 Planet Terra (Kobe)
- 18:00 7 Days (Mongolsko)
- 18:53 Planet Terra (Kežmarok)
- 21:43 Global Treasures (Bosra)
- 22:27 Vista Point (Paríž)
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Vytrvalostní závody
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Lezení
- 09:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Cyklistika
- 11:45 Cyklistika
- 17:45 Horská kola
- 18:45 Horská kola
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Lezení
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Lezení
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Cyklistika
- 11:00 Vytrvalostní závody
- 12:00 Horská kola
- 13:30 Motokros
- 18:00 Vytrvalostní závody
- 19:00 Golf
- 00:45 Poklady v garáži (48)
- 03:45 Blochovy rozbory (54)
- 20:15 Poklady v garáži (38)
- 20:45 Poklady v garáži (39)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 12:00 Óčko hity
- 17:15 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 12:00 Óčko hity
- 17:15 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 05:50 Zvěřinec (115)
- 08:20 Kassandra (82)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (69)
- 16:55 Doktor z hor (5)
- 17:55 Doktor z hor (6)
- 19:55 Kassandra (84)
- 20:55 Wolffův revír (12)
- 00:00 METALMANIA
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 01:38 Of Monsters and Men
- 02:36 Various Artists
- 06:49 Various Artists
- 07:04 Placido Domingo
- 09:35 Various Artists
- 13:55 Various Artists
- 17:54 Various Artists
- 20:56 David Bowie
- 22:36 Rod Stewart
- 23:50 Various Artists
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21