Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 04:30 Rychlá kola (5)
- 04:40 Velikonoční regata 2024
- 05:05 Walker, Texas Ranger IV (24)
- 06:30 Mistři zastavárny XXI (4)
- 08:20 Pomozte autům VI (2)
- 09:20 Kobra 11 XVII (14)
- 16:25 Kobra 11 XVII (16)
- 18:30 Válka skladů V (14)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (6)
- 20:30 Bouřlivé dny
- 22:35 Walker, Texas Ranger IV (26)
- 23:35 Kobra 11 XVII (16)
- 02:10 Malý Sheldon (19)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá II (13)
- 03:30 Griffinovi II (18)
- 04:15 TELE TELE
- 04:45 Susedia VIII (1)
- 05:25 Zig a Sharko IV (65)
- 06:10 Bakugan (9)
- 06:15 Přátelé II (12)
- 09:00 Malý Sheldon (22)
- 10:15 Malý Sheldon II (1)
- 10:40 Susedia VIII (4)
- 12:05 Dva a půl chlapa XI (4)
- 13:00 Přátelé II (12)
- 15:40 2 $ocky IV (19)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá II (15)
- 18:30 Dva a půl chlapa XI (6)
- 19:25 Malý Sheldon II (3)
- 22:10 Přátelé II (14)
- 23:10 Griffinovi II (20)
- 00:55 Slečna Marplová (Vražda na faře)
- 03:50 Na lovu
- 04:30 Riskuj!
- 05:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 05:45 Na lovu
- 06:40 MasterChef Česko V (6)
- 12:25 MasterChef Česko V (7)
- 13:45 Don Matteo VII (23)
- 20:00 Myšlenky zločince V (5)
- 20:55 Myšlenky zločince V (6)
- 21:50 Myšlenky zločince V (7)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (12)
- 01:30 Vyměněné osudy (16)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (5)
- 04:30 Ulice (4258)
- 06:10 Život na jachtě VIII (2)
- 07:55 Gilmorova děvčata VII (9)
- 09:40 Vítejte doma III
- 11:35 Nekonečná láska II (2)
- 16:00 Pan Selfridge II (3)
- 17:00 Doktorka Quinnová VI (14)
- 00:35 Správy RTVS
- 01:25 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:55 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (2)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:10 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Beulah Louise Henryová)
- 07:25 Údolie Muminovcov
- 10:55 Nebíčko v papuľke
- 11:30 Toskánska vášeň II (6)
- 13:15 Záhady tela
- 14:15 Milujem Slovensko
- 15:45 Columbo (Kúzelné alibi)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:40 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Smižany)
- 09:35 Noc v archíve
- 14:05 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:05 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vyšetrovanie (Deň prvý)
- 23:15 Deviaty deň
- 04:55 Banánové rybičky
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 15:00 Revizor
- 21:20 Evergreen
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 05:00 Gladiátoři
- 12:45 Příšerky z vesmíru
- 14:25 Jsem božská
- 18:15 Modelář
- 20:15 Rodiče na tahu
- 22:05 Operace vykoupení
- 23:50 Cesta pomsty
- 00:20 Ochránci (Italové z Oravy)
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Postrach ulice)
- 03:45 Soudní síň (Víc peněz pro sportovce)
- 04:30 Soudní síň (Když matka fetuje)
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 Krimi
- 06:40 Noviny
- 09:15 Profesionálové (Vražda)
- 10:15 Profesionálové (Alex a sex)
- 11:15 Síla naděje
- 13:20 Tři cesty k domovu (1)
- 16:35 Dobrá čtvrť II (Silvestrovské nalhávání)
- 17:50 Nové bydlení
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Adela show
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 11:00 Ruža pre nevestu II
- 14:30 Susedia
- 15:15 Horná Dolná (Moped)
- 16:10 Horná Dolná (Práci zdar)
- 17:10 Horná Dolná (Havária)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Doktori (Srdce na kašu)
- 21:50 Doktori (Pasca na chobotnicu)
- 23:10 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 04:30 Až je koupím, budou mý! III (6)
- 06:00 Dům snů (13)
- 06:45 Dům snů - souboj (5)
- 07:55 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 14:30 Luxusní domy IV (1)
- 15:00 Luxusní domy IV (2)
- 15:25 Dům snů (13)
- 20:00 Legenda o perlách naga
- 21:45 Tajemství polévky rámen
- 23:25 Hráči
- 02:10 Terminator Salvation
- 07:25 Moonage Daydream
- 09:35 Space Oddity
- 12:25 Blízko od sebe
- 14:30 Bestsellery
- 20:00 Čtyři dobré dny
- 21:40 Vzmužme se
- 23:10 Nevědomí
- 00:30 Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1)
- 01:30 Podfu(c)k
- 03:10 Karanténa smrti
- 04:35 Matčina pomsta
- 06:00 Barbie: Ve hvězdách
- 08:50 Spider-Man: Homecoming
- 11:05 Šmoulové 2
- 17:35 Petr Pan
- 19:30 International
- 00:00 Rod draka (4)
- 01:00 Rod draka (5)
- 03:50 Gran Turismo
- 07:45 Před kamerou XXI (14)
- 12:20 Croodsovi: Nový věk
- 13:55 Láska podle plánu
- 22:05 Stále v kurzu (Pád)
- 22:35 Stále v kurzu (Nové oči)
- 23:05 Stále v kurzu (Tunel lásky)
- 23:35 Stále v kurzu (1,69 milionu)