Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 10:15 Otec Brown X (Písky času)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 00:15 Hledání Angely Merkelové
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada podlouhlých lebek)
- 02:00 Před půlnocí
- 02:30 Notes
- 03:10 Na moll
- 03:55 Historie.cs
- 08:45 Cyklotoulky
- 08:55 Terezské údolí
- 09:25 Zázraky techniky V (Bojové transportéry)
- 10:15 Letecké katastrofy (V naprosté tmě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:25 Auto moto test
- 11:40 Středomoří - soužití člověka a přírody (5)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Bez peněz na vysokou nelez
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Senegal)
- 14:25 Cesta
- 16:05 Podivuhodný Vietnam
- 17:00 Zvon zvonů
- 17:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 18:25 Okavango - řeka snů (3)
- 19:20 Refreš/h/ (4)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 Sokolský zpravodaj
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Hokej v 10 minutách
- 09:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 09:40 Po trailech přes hory
- 10:00 SP v rychlostní kanoistice 2024 (SP Maďarsko)
- 11:35 Panorama
- 11:55 #ProHokejJakyJe
- 04:17 Closer VII (Bláznovo zlato)
- 06:00 M.A.S.H (251)
- 06:23 M.A.S.H (252)
- 06:46 M.A.S.H (253)
- 07:15 M.A.S.H (254)
- 07:47 Fotr na tripu
- 08:31 Autosalon.tv
- 09:40 Inkognito
- 10:47 Máme rádi Česko
- 12:39 Česko na grilu
- 14:02 Temný Kraj (Pekelníci 1/2)
- 15:27 Noc na Karlštejně
- 17:15 Obušku, z pytle ven!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Pot a krev)
- 21:35 České chaty snů
- 22:39 Beowulf: Král barbarů
- 08:05 Top Gear XVIII (6)
- 09:11 Top Gear XIX (5)
- 10:17 Top Gear XIX (6)
- 11:49 Re-play
- 20:19 Kung Fu Panda
- 22:04 Zabiják poldů
- 23:55 Simpsonovi XXIV (Řeka slz)
- 01:52 Na prahu války
- 05:45 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 11:28 Zatímco jsi spal
- 13:46 Zůstaň se mnou
- 15:57 Casanova
- 18:21 Byl jednou jeden král
- 20:07 Vyhlídka na smrt
- 22:52 Útok megažraloka
- 04:43 Lásce navzdory (Ohnivá láska)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 07:16 Sestřičky (Kateřinka)
- 08:38 Slunečná (Rodiče a děti)
- 10:06 Receptář prima nápadů
- 10:53 Libovky Pepy Libického
- 11:26 Zahradník po ruce
- 20:04 Zhoubná posedlost
- 21:53 Sestřičky (Velká sláva)
- 23:10 Inkognito
- 06:00 Bugo a Pikola (Shánějí vejce)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv II (14)
- 06:40 Pošťák Pat a vyrážka
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:05 Tamtam
- 09:25 Super třída
- 10:45 Bob a Bobek na cestách (V aréně)
- 10:50 Lvíčata
- 11:20 Špačkovi v síti času (8)
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 11:55 Bludiště
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:35 Pohádky noci
- 14:00 Polární hvězda
- 14:35 Příšerka Molly
- 14:40 Kiwi a Strit II
- 14:45 Zvířecí televize
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:15 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:40 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola V
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se zabydleli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (17)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (20)
- 19:45 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (V aréně)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:25 Uchem jehly
- 04:50 Symbol
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:35 Takové krásné šaty
- 04:21 The Voice UK IX (24)
- 05:33 Prostřeno v Británii XVI (35)
- 06:18 Neuvěřitelné dorty IV (19)
- 12:28 Neuvěřitelné dorty IV (31)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:14 Habovřesky
- 15:47 Neuvěřitelné dorty IV (32)
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Křižovatky života (Trojnásobná matka nechává děti samotné)
- 07:04 Columbo (Smrtící korunka)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 00:54 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 01:01 360⁰
- 02:06 Prima Svět
- 02:37 Prima Česko
- 03:09 Prima Svět
- 03:41 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 10:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:14 Pozvánka: Spáleniště
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Malý velký svět (Nekonečný Everglades)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:50 Malý velký svět (Mini New Orleans)
- 17:52 Pozvánka: Spáleniště
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:45 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 22:51 Partie Terezie Tománkové
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 10:15 Otec Brown X (Písky času)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:25 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 04:25 Domov pro tebe III (6)
- 05:10 Zahradní proměny VI (19)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (19)
- 06:20 Domov pro tebe III (7)
- 07:20 Zahradní proměny VI (20)
- 10:05 Případ pro zvláštní skupinu (6)
- 11:25 Strach
- 13:35 Druhý dech (11)
- 17:10 Domov pro tebe III (8)
- 20:10 Nejdelší návrat
- 21:30 Na pytlácké stezce
- 23:05 Noční lovec
- 01:10 Kriminálka Miami V (Manželská vražda)
- 02:15 Kriminálka Miami V (Spáleniště)
- 03:15 Ulice (4699)
- 04:20 Babicovy dobroty
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monhchichi (6)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (19)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Na vodě (Notebook)
- 11:25 Alvin a Chipmunkové 2
- 13:10 Smlouva s ďáblem
- 17:00 Dovolená za trest
- 04:50 Domácí mazlíček
- 06:20 Collateral Beauty: Druhá šance
- 10:15 Hvězdné tolary
- 11:30 ...a zase ta Lucie!
- 13:15 Psí život
- 15:10 Na divoké vlně
- 17:30 Smrtící epidemie
- 20:00 Tintinova dobrodružství