Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 10:15 Otec Brown X (Písky času)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 00:15 Hledání Angely Merkelové
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada podlouhlých lebek)
- 02:00 Před půlnocí
- 02:30 Notes
- 03:10 Na moll
- 03:55 Historie.cs
- 08:45 Cyklotoulky
- 08:55 Terezské údolí
- 09:25 Zázraky techniky V (Bojové transportéry)
- 10:15 Letecké katastrofy (V naprosté tmě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:25 Auto moto test
- 11:40 Středomoří - soužití člověka a přírody (5)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Bez peněz na vysokou nelez
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Senegal)
- 14:25 Cesta
- 16:05 Podivuhodný Vietnam
- 17:00 Zvon zvonů
- 17:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 Sokolský zpravodaj
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Hokej v 10 minutách
- 09:40 Po trailech přes hory
- 10:00 SP v rychlostní kanoistice 2024 (SP Maďarsko)
- 11:35 Panorama
- 11:55 #ProHokejJakyJe
- 06:00 M.A.S.H (251)
- 06:23 M.A.S.H (252)
- 06:46 M.A.S.H (253)
- 07:15 M.A.S.H (254)
- 07:47 Fotr na tripu
- 08:31 Autosalon.tv
- 09:40 Inkognito
- 10:47 Máme rádi Česko
- 12:39 Česko na grilu
- 14:02 Temný Kraj (Pekelníci 1/2)
- 15:27 Noc na Karlštejně
- 17:15 Obušku, z pytle ven!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Pot a krev)
- 21:35 České chaty snů
- 22:39 Beowulf: Král barbarů
- 08:05 Top Gear XVIII (6)
- 09:11 Top Gear XIX (5)
- 10:17 Top Gear XIX (6)
- 11:49 Re-play
- 20:19 Kung Fu Panda
- 22:04 Zabiják poldů
- 23:55 Simpsonovi XXIV (Řeka slz)
- 01:52 Na prahu války
- 05:45 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 11:28 Zatímco jsi spal
- 13:46 Zůstaň se mnou
- 15:57 Casanova
- 18:21 Byl jednou jeden král
- 20:07 Vyhlídka na smrt
- 22:52 Útok megažraloka
- 04:43 Lásce navzdory (Ohnivá láska)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 08:38 Slunečná (Rodiče a děti)
- 10:06 Receptář prima nápadů
- 10:53 Libovky Pepy Libického
- 11:26 Zahradník po ruce
- 20:04 Zhoubná posedlost
- 21:53 Sestřičky (Velká sláva)
- 23:10 Inkognito
- 06:00 Bugo a Pikola (Shánějí vejce)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv II (14)
- 06:40 Pošťák Pat a vyrážka
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:05 Tamtam
- 09:25 Super třída
- 10:45 Bob a Bobek na cestách (V aréně)
- 10:50 Lvíčata
- 11:20 Špačkovi v síti času (8)
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 11:55 Bludiště
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:35 Pohádky noci
- 14:00 Polární hvězda
- 14:35 Příšerka Molly
- 14:40 Kiwi a Strit II
- 14:45 Zvířecí televize
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:15 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:40 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola V
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se zabydleli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (17)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (20)
- 19:45 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (V aréně)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:25 Uchem jehly
- 04:50 Symbol
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:35 Takové krásné šaty
- 04:21 The Voice UK IX (24)
- 05:33 Prostřeno v Británii XVI (35)
- 06:18 Neuvěřitelné dorty IV (19)
- 12:28 Neuvěřitelné dorty IV (31)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:14 Habovřesky
- 15:47 Neuvěřitelné dorty IV (32)
- 00:12 Případ pro dva IV (Obchod s lidmi)
- 02:55 Ve hře je láska (Návraty)
- 03:55 Ve hře je láska (Hra)
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Křižovatky života (Trojnásobná matka nechává děti samotné)
- 07:04 Columbo (Smrtící korunka)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 00:54 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 01:01 360⁰
- 02:06 Prima Svět
- 02:37 Prima Česko
- 03:09 Prima Svět
- 03:41 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 10:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:14 Pozvánka: Spáleniště
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Malý velký svět (Nekonečný Everglades)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:50 Malý velký svět (Mini New Orleans)
- 17:52 Pozvánka: Spáleniště
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:45 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 22:51 Partie Terezie Tománkové
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:25 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 02:15 Dva z Queensu VI (15)
- 03:00 Ušák Jaromíra Bosáka (177)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (194)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (195)
- 04:25 Domov pro tebe III (6)
- 05:10 Zahradní proměny VI (19)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (19)
- 06:20 Domov pro tebe III (7)
- 07:20 Zahradní proměny VI (20)
- 10:05 Případ pro zvláštní skupinu (6)
- 11:25 Strach
- 13:35 Druhý dech (11)
- 17:10 Domov pro tebe III (8)
- 20:10 Nejdelší návrat
- 21:30 Na pytlácké stezce
- 23:05 Noční lovec
- 01:10 Kriminálka Miami V (Manželská vražda)
- 02:15 Kriminálka Miami V (Spáleniště)
- 03:15 Ulice (4699)
- 04:20 Babicovy dobroty
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monhchichi (6)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (19)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Na vodě (Notebook)
- 11:25 Alvin a Chipmunkové 2
- 13:10 Smlouva s ďáblem
- 17:00 Dovolená za trest
- 04:50 Domácí mazlíček
- 06:20 Collateral Beauty: Druhá šance
- 10:15 Hvězdné tolary
- 11:30 ...a zase ta Lucie!
- 13:15 Psí život
- 15:10 Na divoké vlně
- 17:30 Smrtící epidemie
- 20:00 Tintinova dobrodružství
- 04:30 Rychlá kola (5)
- 04:40 Velikonoční regata 2024
- 05:05 Walker, Texas Ranger IV (24)
- 06:30 Mistři zastavárny XXI (4)
- 08:20 Pomozte autům VI (2)
- 09:20 Kobra 11 XVII (14)
- 16:25 Kobra 11 XVII (16)
- 18:30 Válka skladů V (14)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (6)
- 20:30 Bouřlivé dny
- 22:35 Walker, Texas Ranger IV (26)
- 23:35 Kobra 11 XVII (16)
- 02:10 Malý Sheldon (19)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá II (13)
- 03:30 Griffinovi II (18)
- 04:15 TELE TELE
- 04:45 Susedia VIII (1)
- 05:25 Zig a Sharko IV (65)
- 06:10 Bakugan (9)
- 06:15 Přátelé II (12)
- 09:00 Malý Sheldon (22)
- 10:15 Malý Sheldon II (1)
- 10:40 Susedia VIII (4)
- 12:05 Dva a půl chlapa XI (4)
- 13:00 Přátelé II (12)
- 15:40 2 $ocky IV (19)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá II (15)
- 18:30 Dva a půl chlapa XI (6)
- 19:25 Malý Sheldon II (3)
- 22:10 Přátelé II (14)
- 23:10 Griffinovi II (20)
- 00:55 Slečna Marplová (Vražda na faře)
- 03:50 Na lovu
- 04:30 Riskuj!
- 05:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 05:45 Na lovu
- 06:40 MasterChef Česko V (6)
- 12:25 MasterChef Česko V (7)
- 13:45 Don Matteo VII (23)
- 20:00 Myšlenky zločince V (5)
- 20:55 Myšlenky zločince V (6)
- 21:50 Myšlenky zločince V (7)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (12)
- 01:30 Vyměněné osudy (16)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (5)
- 04:30 Ulice (4258)
- 06:10 Život na jachtě VIII (2)
- 07:55 Gilmorova děvčata VII (9)
- 09:40 Vítejte doma III
- 11:35 Nekonečná láska II (2)
- 16:00 Pan Selfridge II (3)
- 17:00 Doktorka Quinnová VI (14)
- 00:35 Správy RTVS
- 01:25 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:55 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (2)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:10 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Beulah Louise Henryová)
- 07:25 Údolie Muminovcov
- 10:55 Nebíčko v papuľke
- 11:30 Toskánska vášeň II (6)
- 13:15 Záhady tela
- 14:15 Milujem Slovensko
- 15:45 Columbo (Kúzelné alibi)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:40 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Smižany)
- 09:35 Noc v archíve
- 14:05 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:05 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vyšetrovanie (Deň prvý)
- 23:15 Deviaty deň
- 04:55 Banánové rybičky
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 15:00 Revizor
- 21:20 Evergreen
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 05:00 Gladiátoři
- 12:45 Příšerky z vesmíru
- 14:25 Jsem božská
- 18:15 Modelář
- 20:15 Rodiče na tahu
- 22:05 Operace vykoupení
- 23:50 Cesta pomsty
- 00:20 Ochránci (Italové z Oravy)
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Postrach ulice)
- 03:45 Soudní síň (Víc peněz pro sportovce)
- 04:30 Soudní síň (Když matka fetuje)
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 Krimi
- 06:40 Noviny
- 09:15 Profesionálové (Vražda)
- 10:15 Profesionálové (Alex a sex)
- 11:15 Síla naděje
- 13:20 Tři cesty k domovu (1)
- 16:35 Dobrá čtvrť II (Silvestrovské nalhávání)
- 17:50 Nové bydlení
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Adela show
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 11:00 Ruža pre nevestu II
- 14:30 Susedia
- 15:15 Horná Dolná (Moped)
- 16:10 Horná Dolná (Práci zdar)
- 17:10 Horná Dolná (Havária)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Doktori (Srdce na kašu)
- 21:50 Doktori (Pasca na chobotnicu)
- 23:10 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 04:30 Až je koupím, budou mý! III (6)
- 06:00 Dům snů (13)
- 06:45 Dům snů - souboj (5)
- 07:55 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 14:30 Luxusní domy IV (1)
- 15:00 Luxusní domy IV (2)
- 15:25 Dům snů (13)
- 20:00 Legenda o perlách naga
- 21:45 Tajemství polévky rámen
- 23:25 Hráči
- 02:10 Terminator Salvation
- 07:25 Moonage Daydream
- 09:35 Space Oddity
- 12:25 Blízko od sebe
- 14:30 Bestsellery
- 20:00 Čtyři dobré dny
- 21:40 Vzmužme se
- 23:10 Nevědomí
- 00:30 Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1)
- 01:30 Podfu(c)k
- 03:10 Karanténa smrti
- 04:35 Matčina pomsta
- 06:00 Barbie: Ve hvězdách
- 08:50 Spider-Man: Homecoming
- 11:05 Šmoulové 2
- 17:35 Petr Pan
- 19:30 International
- 00:00 Rod draka (4)
- 01:00 Rod draka (5)
- 03:50 Gran Turismo
- 07:45 Před kamerou XXI (14)
- 12:20 Croodsovi: Nový věk
- 13:55 Láska podle plánu
- 22:05 Stále v kurzu (Pád)
- 22:35 Stále v kurzu (Nové oči)
- 23:05 Stále v kurzu (Tunel lásky)
- 23:35 Stále v kurzu (1,69 milionu)
- 01:00 Antarktida (1)
- 01:50 Antarktida (2)
- 02:45 96 hodin
- 04:15 Poslední polda (4)
- 06:05 Král Vánoc
- 11:40 Podfukáři
- 13:55 Velký Jake
- 16:10 Páni Edisoni
- 17:45 Čas smyslnosti
- 20:05 Země naděje
- 22:15 Ninja 2: Pomsta
- 00:05 Korzet
- 14:40 Čarodějovy hodiny
- 20:00 Footloose: Tanec zakázán
- 21:50 Možná řeknu ano
- 23:25 Assassin's Game
- 02:25 Ježiš a islam (3)
- 04:50 Zelená kuchyňa (4)
- 05:25 Storočie v obrazoch (3)
- 06:25 Veľkolepé veľkomestá (4)
- 08:10 Doslova
- 08:50 Významný let (1)
- 10:05 Téma (132)
- 10:45 Travelistan (20)
- 11:15 Stalinovi kati– Katyň 1940 (1)
- 19:00 Doslova
- 19:40 Travelistan (21)
- 20:10 Hitler a Nemecko (2)
- 21:40 Storočnica Sovietskeho zväzu (2)
- 22:40 Neúčinné antibiotiká (1)
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Skandály slavných - Martin Písařík
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Ruská ruleta (2)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (11)
- 22:00 El Chapo (5)
- 22:55 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:25 Vřískot 4
- 04:55 Totalcar III (4)
- 15:35 Muž ve stínu
- 18:10 Kosmický hřích
- 20:00 Unesená v Instanbulu
- 22:35 Nepovedenej kšeft
- 14:10 Vteřiny života (5)
- 15:10 Vteřiny života (6)
- 16:10 Zelenáč II (6)
- 17:05 Zelenáč II (7)
- 17:55 Zelenáč II (8)
- 06:25 Sníček (2)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (Staroměstský orloj)
- 07:25 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 10:15 Slečna od vody
- 11:45 Filmové minuty
- 16:00 Silnější než strach
- 17:40 Kinosál
- 22:00 Radikální řez
- 23:40 Teleshopping
- 04:30 Úžasný život (2)
- 05:45 Zabijáci v Čechách (Stopy krve - 2. část)
- 07:00 Teleshopping
- 10:20 Strašidelná setkání (9)
- 16:50 Otazníky nad Stonehenge
- 01:20 Torrente: Blbec jménem zákona
- 02:50 Každý tvůj nádech
- 04:30 Raluca
- 06:00 Yankee Zulu
- 07:50 Proč žít... a proč umírat
- 10:00 Tanec s vlky
- 13:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 14:35 Opičí úder
- 16:35 Italské námluvy
- 18:30 Super 8
- 20:25 Mejdan v Las Vegas
- 22:00 Kill Bill 2
- 01:15 Purpurové řeky
- 02:55 Oko za oko
- 04:20 Šachový turnaj
- 07:05 Police Story 2
- 09:00 Kohout na víně
- 14:30 Síť
- 18:15 Síly temna
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Underworld: Evolution
- 23:55 Vlak do Busanu 2
- 00:20 Červený trpaslík VIII (6)
- 00:55 Yellowstone (2)
- 01:55 Yellowstone (3)
- 02:55 Comedy Club V (10)
- 10:25 Spongebob v kalhotách VI (122)
- 10:55 Kdo s koho
- 13:05 A co kdyz je to pravda?
- 17:30 Lítám v tom
- 20:00 Sběratel polibků
- 22:35 Comedy Club V (11)
- 23:05 V zajetí sněhu
- 18:35 Evoluce Země (Žár)
- 19:30 Evoluce Země (Led)
- 22:15 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 23:10 Evoluce Země (Země)
- 00:05 Zvláštní a záhadné IV (8)
- 02:35 Vzdušní bojovníci VI (9)
- 03:25 Pohledy do historie (9)
- 08:55 LEGO Masters - Amerika (7)
- 09:50 LEGO Masters - Amerika (8)
- 11:15 Zakázané zóny II (6)
- 12:15 Montéři na laně (6)
- 15:05 Válečné lodě III (3)
- 07:00 Masná mise II (Thajsky)
- 15:00 Čokoládový ráj (3)
- 15:30 Čokoládový ráj (4)
- 22:00 Masná mise III (Tuniský)
- 22:30 Masná mise III (Kanadský)
- 07:40 Mýty zvířecí říše (7)
- 10:05 V továrně VII (7)
- 12:35 60 zvířecích zabijáků IV (7)
- 13:05 Mýty zvířecí říše (7)
- 18:00 Planeta změn II (2)
- 00:00 Lovci odpadu XV (11)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (5)
- 22:00 Lovci odpadu XIII (13)
- 23:00 Záchrana statku V (9)
- 02:30 Olympijské hry
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 07:00 Cyklistika
- 09:15 Snooker
- 11:00 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 17:45 Horská kola
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Vytrvalostní závody
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Lezení
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Motokros
- 04:00 Vytrvalostní závody
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Motokros
- 07:30 Vytrvalostní závody
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Cyklistika
- 11:00 Snooker
- 12:30 Vytrvalostní závody
- 14:45 Formule
- 16:15 Vytrvalostní závody
- 19:30 Golf
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (68)
- 15:55 Wolffův revír (10)
- 16:55 Doktor z hor (3)
- 17:55 Doktor z hor (4)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 The Chemical Brothers
- 02:37 Various Artists
- 03:00 Coldplay
- 03:45 Coldplay
- 07:00 Aerosmith
- 08:35 R.E.M.
- 09:43 Various Artists
- 15:48 Various Artists
- 16:00 Coldplay
- 16:45 Coldplay
- 17:38 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 19:55 Various Artists
- 20:06 Ed Sheeran
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 19:45 TELESHOPPING
- 10:00 Craig od potoka II (Za peřejemi)
- 10:25 Craig od potoka II (V tónině potoka)
- 10:35 Craig od potoka III (Země je láva!)
- 10:55 Craig od potoka III (Rada od potoka: Operace Včelí roj)
- 11:05 Craig od potoka III (Zloděj kol)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! II
- 11:30 Mladí Titáni do toho! II
- 11:45 Mladí Titáni do toho! II
- 11:55 Mladí Titáni do toho! II
- 12:10 Mladí Titáni do toho! II
- 12:20 Mladí Titáni do toho! II
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Ochutnávka zdarma)
- 01:00 Tajemství Hunterových II (Hra na Schovávanou)
- 01:20 Tajemství Hunterových II (Hausbót)
- 02:30 iCarly (iSam má kluka)
- 02:50 iCarly (iPozorovatelna)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Zlánika)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Operace Ukolébavka)
- 03:55 Změna hry (Babe a falešná nemoc)
- 04:15 Změna hry (Velmi starý prst)
- 04:35 44 koček II (Poštovní doručovatel Kulda)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové (Šmouloboardy / Skopičiny s opičkou)
- 06:30 Šmoulové (Létající eso / Dva asistenti)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Jsi chytřejší než chytrá chatka? / Hlubokomořský despota)
- 07:25 Show Patricka Hvězdice (Strašidelný dům Hvězdicových / Kdo je velký kluk?)
- 07:55 Spongebob v kalhotách XIII (Pod pidi-kupolí / Sépiákův den maroda)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Rytířští Jezdci)
- 04:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 05:15 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 05:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují extrémní oběd / Tlapky zachraňují netopýra Burglar)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 07:20 DORA (Dora)
- 00:00 Kluk, holka atd. (15)
- 00:10 Kluk, holka atd. (16)
- 00:20 Auta na cestách (3)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (13)
- 01:35 Tým Tiki (14)
- 01:55 Tým Tiki (15)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (1)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (2)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (3)
- 03:25 Ghostforce (7)
- 03:45 Ghostforce (8)
- 04:05 Pyžamasky (2)
- 04:30 Pyžamasky (3)
- 04:55 Dalmatinská 101 (3)
- 05:15 Dalmatinská 101 (4)
- 06:00 Blue (15)
- 06:05 Blue (16)
- 06:10 Blue (17)
- 06:25 Blue (18)
- 06:35 Blue (19)
- 06:50 Blue (20)
- 06:55 Blue (21)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (42)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (43)
- 16:50 Blue (116)
- 17:00 Blue (117)
- 17:05 Blue (118)
- 17:20 Blue (119)
- 17:25 Blue (120)
- 17:35 Blue (121)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (81)
- 18:50 Hailey jde na to! (15)
- 19:20 Hailey jde na to! (1)
- 20:50 Táborníci z Kikiwaka (63)
- 21:25 Táborníci z Kikiwaka (64)
- 21:55 Jessie (84)
- 23:55 Ghostforce (17)
- 08:00 Bluey (11)
- 08:10 Bluey (12)
- 08:20 Bluey (13)
- 10:00 Bluey (15)
- 10:10 Bluey (14)
- 10:20 Bluey (16)
- 10:30 Bluey (17)
- 10:40 Bluey (18)
- 10:50 Bluey (19)
- 19:30 Bluey (129)
- 19:40 Bluey (130)
- 19:50 Bluey (131)
- 20:00 Bluey (151)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 01:20 Hurá za hádankou (4)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (30)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (35)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (36)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 04:38 Bořek stavitel (46)
- 05:01 Hurá za hádankou (10)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (3)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (4)
- 05:49 Požárník Sam (16)
- 06:00 Trojčata (58)
- 06:07 Trojčata (59)
- 06:14 Trojčata (60)
- 06:55 Grisu (11)
- 07:08 Pettson a Fiškus (6)
- 07:20 Lední medvídek Paddles (15)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (4)
- 08:47 Hrdinové velkoměsta (4)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (39)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (40)
- 09:30 Hurá za hádankou (8)
- 12:05 Bořek stavitel (3)
- 12:16 Bořek stavitel (4)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 12:52 Bing (47)
- 13:00 Bing (48)
- 13:08 Bing (49)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (17)
- 15:39 Simon (41)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (31)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (32)
- 17:24 Simon (41)
- 17:30 Požárník Sam (3)
- 17:41 Požárník Sam (4)
- 17:52 Doodleboo (13)
- 18:00 Lokomotiva Tomáš: Král železnic
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 19:33 Grisu (21)
- 19:43 Grisu (22)
- 19:55 Simon (21)
- 20:00 Simon (22)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (20)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (21)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (13)
- 21:40 Chuggington - velké úkoly (9)
- 21:45 Chuggington (7)
- 21:55 Chuggington (8)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (49)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (72)
- 23:12 Bing (73)
- 23:20 Bing (74)
- 23:27 Bing (75)
- 23:35 Bing (76)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (15)
- 23:47 Oswald (15)
- 23:59 Oswald (16)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 01:30 Agentka 203 (16)
- 01:55 Agentka 203 (17)
- 02:20 Mia a já II (Jmenuji se Varia)
- 02:40 Mia a já II (Přechod přes Duhový most)
- 03:05 Život s tátou (33)
- 03:15 Život s tátou (34)
- 03:25 Život s tátou (35)
- 03:35 Život s tátou (36)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 04:35 Agentka 203 (22)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Moudrost rypoše lysého)
- 05:10 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (22)
- 05:35 Mia a já II (Duhový pramen)
- 06:00 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 06:10 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 08:00 Barbie Perlová princezna
- 09:20 Barbie: Zachraňte pejsky
- 10:40 Máša a Medvěd III (23)
- 11:00 Mia a já II (Cesta na sever)
- 11:30 Mia a já II (Král jednorožců)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (8)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 22:00 Mia a já II (Otcovo pírko)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 23:30 Život s tátou (11)
- 23:40 Život s tátou (12)
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (18)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (6)
- 01:10 Esá z pralesa (48)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (5)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (20)
- 03:20 Monchhichi II (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (3)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (61)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (45)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (5)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (1)
- 09:25 Esá z pralesa (48)
- 09:35 Sunny Bunnies II (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (49)
- 10:55 Zvedavkovci II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (12)
- 11:25 Malý medvedík (30)
- 11:50 Panda a Kiwi (9)
- 11:55 Tina a Tony (13)
- 12:00 Šmolkovia (7)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (49)
- 13:45 Sunny Bunnies II (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (35)
- 14:40 Medvedíkovo (17)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (5)
- 15:20 Esá z pralesa (49)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (2)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 19:15 Zvedavkovci II (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (62)
- 20:05 Esá z pralesa (50)
- 20:15 Bob staviteľ (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (2)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:45 Sunny Bunnies II (12)
- 09:30 TAFFY
- 09:38 LES SUPER-POUVOIRS DU VIVANT
- 09:41 LES SUPER-POUVOIRS DU VIVANT
- 15:58 RUGBY - TOP 14
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 12:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:30 Šport+