Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 10:35 Světák Jan Libíček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 Amsterdam v ohrožení
- 01:35 Agent Hamilton II (8)
- 02:50 To mě baví
- 03:20 Na moll
- 04:10 Kuželovský rodák Jan Pavlík
- 04:30 Do nitra Turoldu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Římské dostihy (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 20:05 Víkend na Zuydcoote
- 22:05 Vycházející slunce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 02:25 Branky, body, vteřiny
- 04:30 Dražice Cup
- 05:05 Box ČR 2024 (Ostrava - Praha)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EL a EKL UEFA 2023/2024 (Bayer 04 Leverkusen - AS Řím)
- 07:45 Golf Time
- 08:00 Panorama
- 08:50 Archiv Z 2015: Česko - Finsko
- 10:55 V šachu
- 11:30 Akrobatický rokenrol 2024 (Dražice Cup)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 MČR SOLO
- 13:15 Olymp Gala 2024 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži
- 13:35 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Studio MS den -1)
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 03:15 Policie Hamburk VIII (Zakázaná láska)
- 04:26 Closer VII (Presumpce viny)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:25 M.A.S.H (249)
- 07:55 M.A.S.H (250)
- 08:26 M.A.S.H (251)
- 08:56 M.A.S.H (252)
- 09:28 Zoo (Tušení)
- 14:42 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:25 Ženy ve wrestlingu VIII (Návrat Bestie)
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 Partička
- 06:51 Autosalon.tv
- 07:48 Těžká dřina
- 08:25 Top Gear XVIII (2)
- 09:31 Top Gear XIX (4)
- 20:18 Operace Zlomený šíp
- 22:31 Útok megažraloka
- 06:53 Policie v akci
- 07:52 Vraždy v Kitzbühelu IX (Fun Park)
- 01:56 Stopa do minulosti
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Ďábelský trojúhelník)
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 M.A.S.H
- 06:49 M.A.S.H
- 07:12 M.A.S.H
- 07:43 Námořní vyšetřovací služba IX (Ďábelský trojúhelník)
- 12:57 Líbánky
- 14:58 Chobotnička
- 17:50 Zůstaň se mnou
- 20:08 Byl jednou jeden král
- 21:54 Pohyblivý terč
- 23:54 Druhý muž
- 04:38 Lásce navzdory (Pomsta je sladká)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Jízdenka do Švédska)
- 10:13 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 22:00 Sestřičky (Kateřinka)
- 23:14 Zoo (Tušení)
- 06:00 Bugo a Pikola (Chytají bronz)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Umění přátelství)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (2)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Kde je...)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Pýchavkův dokonalý piknik)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Čmelda)
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Na Bobří řece)
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Bugo a Pikola (Chytají bronz)
- 13:05 Tyjo! To je paráda!
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:50 Krtek ve snu
- 14:20 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Příšerka Molly
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků V (2)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Planeta opic)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Zatni zuby)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Mrak)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (16)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (19)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 ArtZóna
- 01:15 Alicia Keys: Live in LA
- 02:10 Kanadská soda IX (3)
- 02:50 Mobitex 2006
- 03:15 Zahrada
- 04:20 Dobrá káva v dobrém designu
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Ivan Hlas Trio
- 21:35 Bulat Okudžava – Věčná píseň
- 22:35 Janet Jackson (4)
- 23:20 Kanadská soda IX (4)
- 23:45 Ivan Hlas - Pramínek času
- 05:07 Karolína, domácí kuchařka
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:46 Křižovatky života (Mladá nymfomanka trápí rodiče)
- 07:44 Columbo (Odpočívejte v pokoji, paní Columbová)
- 17:13 Teď vaří šéf!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Pípšoubazar
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:00 360⁰
- 01:33 Hlasy zločinu
- 02:28 Prima Česko
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:25 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:20 Poštovní holub
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 02:25 Dva z Queensu VI (13)
- 02:55 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (192)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (193)
- 04:20 Domov pro tebe III (5)
- 05:10 Zahradní proměny VI (18)
- 06:00 Sousedství (15)
- 06:20 Moje místa (Iva Janžurová)
- 08:20 Domov pro tebe III (6)
- 09:15 Zahradní proměny VI (19)
- 15:15 Vražedná čísla IV (7)
- 20:10 Pravá a levá ruka ďábla
- 22:30 Noční lovec
- 01:50 Specialisté (Služby z lásky)
- 03:00 Ulice (4698)
- 04:05 Víkend
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4699)
- 09:40 Jedna rodina (Mráček)
- 14:35 Kriminálka Miami V (Spáleniště)
- 15:35 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Stážista
- 22:50 Padesát odstínů temnoty
- 00:40 Cizinec
- 02:40 Prci, prci, prcičky: Nahá míle
- 04:50 Sněženka a Růženka
- 05:50 Nádherné bytosti
- 10:00 Krotitelé duchů
- 12:40 Domácí mazlíček
- 14:35 Beethoven 3
- 16:30 Alvin a Chipmunkové
- 18:20 Lví král
- 20:00 Pyšná princezna
- 21:30 Čelisti: Pomsta
- 23:25 Waldo
- 01:15 Svět motorů (44)
- 02:00 Pomozte autům VI (1)
- 02:45 Strážci hranic: Kanada (4)
- 05:10 Walker, Texas Ranger IV (23)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (3)
- 07:30 Svět motorů (44)
- 09:25 Kobra 11 XVII (12)
- 16:30 Kobra 11 XVII (14)
- 18:35 Válka skladů V (12)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (5)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (9)
- 21:25 Pomozte autům VI (3)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (25)
- 23:20 Kobra 11 XVII (14)
- 00:25 Teorie velkého třesku XII (14)
- 02:05 Malý Sheldon (17)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá II (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Susedia VII (14)
- 05:20 Zig a Sharko IV (61)
- 05:55 Bakugan (8)
- 06:05 Přátelé II (10)
- 07:00 2 $ocky IV (11)
- 08:50 Malý Sheldon (21)
- 10:30 Susedia VIII (2)
- 11:55 Dva a půl chlapa XI (2)
- 12:50 Přátelé II (10)
- 13:45 Teorie velkého třesku XII (14)
- 15:25 2 $ocky IV (15)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XI (4)
- 19:10 Malý Sheldon (22)
- 19:35 Malý Sheldon II (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (18)
- 21:45 Přátelé II (12)
- 22:40 Griffinovi II (18)
- 23:35 Dva a půl chlapa XI (4)
- 04:00 Na lovu
- 04:40 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu
- 07:10 MasterChef Česko V (5)
- 09:20 Don Matteo VII (21)
- 12:30 MasterChef Česko V (6)
- 13:45 Tescoma s chutí
- 13:50 Don Matteo VII (22)
- 16:10 Můj přítel Monk VIII (15)
- 17:05 Můj přítel Monk VIII (16)
- 04:10 Ulice (4257)
- 05:50 Život na jachtě VII (20)
- 07:45 Gilmorova děvčata VII (7)
- 09:35 Oteckovia (140)
- 11:35 Nekonečná láska (114)
- 16:25 Vyměněné osudy (20)
- 20:15 Nekonečná láska II (3)
- 21:15 Nekonečná láska II (4)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 17:00 ČEZ RunTour - Kopřivnice
- 17:15 NHL News
- 17:30 PFL Mena 1
- 00:00 Vraždy v Marie-Galante
- 01:30 Správy RTVS
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: býčie zápasy)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Kto seje nenávisť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Citrónshow
- 22:50 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 06:15 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Tanec nad plačom
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky)
- 17:35 Zázračný ateliér
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:15 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:00 #FOLLOWME
- 01:30 Hodina nejistoty
- 07:55 Poslední družička
- 11:30 Včelí královny
- 13:20 Vánoční nevěsta
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Město podivínů
- 00:15 V sedmém nebi
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Lump)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Lump)
- 09:05 Soudní síň (Postrach ulice)
- 10:05 Ochránci (Kdo je kdo?)
- 11:05 První oddělení II
- 12:45 Soudní síň (Když matka fetuje)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Italové z Oravy)
- 01:05 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Alarm)
- 09:10 Susedia (Cestovná horúčka)
- 09:40 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět X (7)
- 16:10 Domy snů u jezera (1)
- 16:35 Velkolepé plány XV (7)
- 17:30 A byt září novotou... (1)
- 18:25 Úžasné prostory George Clarka (2)
- 19:20 Dům snů V (24)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (6)
- 21:10 Dům snů VII (5)
- 22:00 Jane má schůzku
- 23:35 D’Artagnanova dcera (2)
- 00:20 Cable Guy
- 01:55 Zlé sémě se vrací
- 15:50 Před kamerou XXI (19)
- 17:55 Terapie láskou
- 20:00 Ukradené údolí
- 21:45 Prci, prci, prcičky 2
- 23:25 Osm hrozných
- 10:05 Zkus mě rozesmát
- 12:00 Průměrňákovi VIII (19)
- 12:20 Průměrňákovi VIII (20)
- 12:45 Peníze těch tupců
- 14:30 Barbie: Ve hvězdách
- 17:20 Spider-Man: Homecoming
- 19:30 Šmoulové 2
- 00:00 Úsvit mrtvých
- 03:45 Před kamerou XXI (14)
- 06:00 Princ Egyptský
- 11:25 García a García
- 14:35 Gran Turismo
- 21:00 Rod draka (1)
- 22:05 Rod draka (2)
- 23:00 Rod draka (3)
- 10:20 48 hodin v Paříži
- 12:50 Smallville (Svatba)
- 13:45 Smallville (Bolestná ztráta)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 14)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 15)
- 20:00 Rachel, Rachel
- 22:00 Uklízečka (Hříchy otce)
- 22:55 Uklízečka (Babi a děda)
- 23:50 Temný obraz
- 00:00 Impostor: Živá zbraň
- 01:30 Až na krev
- 04:05 Poslední polda (3)
- 07:10 Skore - Hokejový muzikál
- 10:50 Gambit
- 12:45 Blackjack
- 14:40 Poslední polda (4)
- 15:30 Komplic
- 17:40 Nádech pro lásku
- 20:00 Pokrevní pouto
- 22:45 Základna
- 00:10 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 02:15 Ježiš a islam (2)
- 03:45 Na povrchu (5)
- 06:00 Storočie v obrazoch (2)
- 09:40 Téma (128)
- 10:20 Doslova
- 16:40 Castrovi špióni (1)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Zákon a poriadok (2)
- 21:00 Hovorme o nás
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (6)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Bob Marley
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:50 Ona a on
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (6)
- 22:05 El Chapo (5)
- 23:00 El Chapo (6)
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 22:35 Život s Ivetou a Marcelou
- 23:20 Michael V. Show
- 05:15 Totalcar III (3)
- 06:00 Totalcar VII (3)
- 15:05 Profil zločinu III (10)
- 16:10 Profil zločinu III (11)
- 17:15 S.W.A.T. VI (18)
- 22:50 Bloodrayne
- 13:35 Totalcar IV (8)
- 18:05 Ztracený svět II (9)
- 19:00 Ztracený svět II (10)
- 20:00 Lovci pokladů III (19)
- 21:00 Lovci pokladů III (20)
- 15:25 Brousko III (30)
- 17:40 Domek na prérii III (9)
- 18:50 Ranč Heartland VI (5)
- 19:50 Ranč Heartland VI (6)
- 06:25 Sníček (1)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Staré pověsti české (17)
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Tvář pod maskou
- 14:00 Rána jistoty
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Cesta ke štěstí
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Příliš hlučná samota
- 20:00 Anděl s ďáblem v těle
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Dům na předměstí
- 23:35 Teleshopping
- 00:50 Dokonalé alibi
- 06:10 Šlápni na to
- 09:55 Miluj mě, prosím
- 11:55 Million Dollar Baby
- 20:00 Alienoid
- 22:10 Scary Movie 2
- 23:35 Kill Bill
- 01:05 Underworld: Boj v podsvětí
- 03:00 Žraločí impérium
- 04:20 Zákon ulice
- 07:10 Láska hory přenáší
- 11:05 Přítel pro mojí ženu
- 12:40 Ip Man 2
- 14:35 Zkrocení zlé ženy
- 18:20 Mistrův syn
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Resident Evil: Poslední kapitola
- 23:45 Rambo: Poslední krev
- 00:20 Červený trpaslík VIII (5)
- 00:55 Scary Movie 2
- 02:50 Comedy Club V (9)
- 17:00 FBI: International (7)
- 20:00 A co kdyz je to pravda?
- 22:05 Tiché místo
- 23:45 Červený trpaslík VIII (5)
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 07:00 Cyklistika
- 09:30 Olympijské hry
- 10:00 Jachting
- 11:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 17:45 Snooker
- 19:00 Jezdectví
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:00 Lezení
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Cyklistika
- 12:30 Vytrvalostní závody
- 13:30 Olympijské hry
- 14:00 Breaking
- 18:00 Vytrvalostní závody
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Golf
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 16:05 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 05:50 Zvěřinec (113)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (67)
- 16:55 Doktor z hor (1)
- 17:55 Doktor z hor (2)
- 18:55 Kassandra (79)
- 20:55 Wolffův revír (10)
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 02:02 Céline Dion
- 02:44 Various Artists
- 06:03 Ozzy Osbourne
- 09:09 Robert Plant
- 11:49 Various Artists
- 12:00 Lorde
- 15:03 Kiss
- 17:53 30 Seconds To Mars
- 19:23 The Killers
- 20:56 Various Artists
- 21:02 Gwen Stefani
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 14:00 HITPANORAMA
- 18:00 TELESHOPPING
- 18:15 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 21:00 PREMIUM COUNTRY KLUB
- 23:00 PREMIUM PŮLNOČNÍ JÍZDA
- 10:00 Craig od potoka II (Krize u Skály stařešinů)
- 10:25 Craig od potoka II (A pak nastal konec)
- 10:35 Craig od potoka II (Děti psa)
- 10:55 Craig od potoka II (Honba za fretkou)
- 11:05 Craig od potoka II (Most do minulosti)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! II
- 11:30 Mladí Titáni do toho! II
- 11:45 Mladí Titáni do toho! II
- 11:55 Mladí Titáni do toho! II
- 12:10 Mladí Titáni do toho! II
- 12:20 Mladí Titáni do toho! II
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Řízení je pro hlupáky / Hlupák králem)
- 01:00 Tajemství Hunterových II (Supertajná Místnost)
- 01:20 Tajemství Hunterových II (Koruna)
- 02:30 iCarly (iHi-tech kecky)
- 02:50 iCarly (iSliby chyby)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Relativně řečeno)
- 03:30 Tajemství Hunterových IV (Nepřátelé uvnitř)
- 03:55 Změna hry (Válka rapperů)
- 04:15 Změna hry (Žraločí exploze)
- 04:35 44 koček II (Kočičí robot Píďa)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Chess Mate)
- 06:00 Šmoulové (Rytíř Šmoulelot / Zapomněnka)
- 06:30 Šmoulové (Šmoulovize)
- 06:55 Show Patrika Hvězdice II (Hněv Shmandoru / A je po sousedství)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Veselí návštěvníci / Hlídání slepice)
- 07:55 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 00:00 Kluk, holka atd. (11)
- 00:10 Kluk, holka atd. (12)
- 00:20 Auta na cestách (2)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (10)
- 01:35 Tým Tiki (11)
- 01:55 Tým Tiki (12)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (38)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (39)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (40)
- 03:25 Ghostforce (5)
- 03:45 Ghostforce (6)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:30 Pyžamasky (1)
- 04:55 Dalmatinská 101 (1)
- 05:15 Dalmatinská 101 (2)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (102)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (103)
- 06:55 Blue (85)
- 07:05 Blue (86)
- 07:10 Blue (87)
- 07:25 Blue (88)
- 07:30 Blue (89)
- 07:40 Blue (90)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (49)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (50)
- 08:55 Mickeyho klubík (55)
- 09:25 Mickeyho klubík (34)
- 09:55 Taffy (62)
- 10:00 Taffy (78)
- 10:20 Taffy (72)
- 10:50 Greenovi ve velkoměstě (6)
- 11:20 Greenovi ve velkoměstě (8)
- 14:45 Tým Tiki (44)
- 15:15 Blue (129)
- 15:25 Blue (145)
- 15:30 Blue (153)
- 15:45 Blue (130)
- 15:50 Blue (136)
- 16:00 Blue (140)
- 16:15 Křečík a Gréta (8)
- 16:45 Křečík a Gréta (10)
- 17:15 Kiff (13)
- 17:40 Kiff (14)
- 20:10 Blue (25)
- 20:15 Blue (26)
- 20:23 Blue (27)
- 20:40 Blue (28)
- 20:45 Blue (29)
- 20:50 Blue (30)
- 21:05 Hailey jde na to! (5)
- 21:35 Jessie (95)
- 21:55 Jessie (96)
- 22:25 U Raven Doma (64)
- 23:00 U Raven Doma (65)
- 23:30 Kluk, holka atd. (13)
- 23:40 Kluk, holka atd. (14)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 07:00 Bluey (54)
- 07:10 Bluey (55)
- 07:20 Bluey (56)
- 08:10 Bluey (58)
- 08:20 Bluey (59)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 10:00 Firebuds (46)
- 10:15 Firebuds (47)
- 12:30 Bluey (34)
- 12:40 Bluey (35)
- 12:50 Bluey (36)
- 13:00 Bluey (37)
- 13:10 Bluey (38)
- 13:20 Bluey (39)
- 13:30 Firebuds (36)
- 19:30 Bluey (123)
- 19:40 Bluey (124)
- 19:50 Bluey (125)
- 20:00 Bluey (126)
- 20:10 Bluey (127)
- 20:20 Bluey (128)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (52)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 01:12 Inui (45)
- 01:20 Hurá za hádankou (3)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (28)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (33)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (34)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 04:38 Bořek stavitel (44)
- 05:01 Hurá za hádankou (9)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (1)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (2)
- 05:49 Požárník Sam (15)
- 06:00 Trojčata (55)
- 06:07 Trojčata (56)
- 06:14 Trojčata (57)
- 06:55 Grisu (10)
- 07:08 Pettson a Fiškus (5)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (37)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (38)
- 09:30 Hurá za hádankou (7)
- 09:54 Daisy a Ollie (7)
- 12:05 Bořek stavitel (1)
- 12:16 Bořek stavitel (2)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 12:52 Bing (44)
- 13:00 Bing (45)
- 13:08 Bing (46)
- 13:25 Trojčata (20)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 14:02 Leo, ochránce divočiny (27)
- 14:13 Leo, ochránce divočiny (28)
- 14:36 Hádej, hádej s kocourkem (4)
- 15:39 Simon (40)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (29)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (30)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (18)
- 17:30 Požárník Sam (1)
- 17:41 Požárník Sam (2)
- 17:52 Doodleboo (12)
- 17:59 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 18:24 Berry a Dolly (6)
- 18:29 Berry a Dolly
- 18:34 Berry a Dolly (8)
- 18:40 Bing (36)
- 18:47 Bing (37)
- 18:54 Bing (38)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (16)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 19:33 Grisu (19)
- 19:43 Grisu (20)
- 19:55 Simon (19)
- 20:00 Simon (20)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (18)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (19)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (11)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (12)
- 21:45 Chuggington (5)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (67)
- 23:12 Bing (68)
- 23:20 Bing (69)
- 23:27 Bing (70)
- 23:35 Bing (71)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (14)
- 23:47 Oswald (13)
- 23:59 Oswald (14)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Moudrost rypoše lysého)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 00:45 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (15)
- 01:30 Agentka 203 (14)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 10:48 Máša a Medvěd III (22)
- 11:00 Mia a já II (Pylová sprcha)
- 11:30 Mia a já II (Ohnivá květina)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (7)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 22:00 Mia a já II (Kouzlo zeleného lektvaru)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 23:30 Život s tátou (9)
- 23:40 Život s tátou (10)
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:10 Kikoriki (17)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:10 Esá z pralesa (45)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (8)
- 02:15 Panda a Krash (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 03:20 Monchhichi II (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (1)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (42)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (4)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (20)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:20 Sunny Bunnies II (6)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (24)
- 09:25 Esá z pralesa (45)
- 09:35 Sunny Bunnies II (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (48)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:10 Monchhichi II (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (7)
- 11:55 Tina a Tony (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (16)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Sunny Bunnies II (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo (16)
- 14:45 Máša a medveď (59)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 15:20 Esá z pralesa (46)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:25 Panda a Kiwi (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Mucha Why (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (20)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 20:05 Esá z pralesa (47)
- 20:15 Bob staviteľ (2)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (19)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:45 Sunny Bunnies II (9)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 10:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 17:30 Dobré správy
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 22:30 Šport+