Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:15 Svět motorů (44)
- 02:00 Pomozte autům VI (1)
- 02:45 Strážci hranic: Kanada (4)
- 05:10 Walker, Texas Ranger IV (23)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (3)
- 07:30 Svět motorů (44)
- 09:25 Kobra 11 XVII (12)
- 16:30 Kobra 11 XVII (14)
- 18:35 Válka skladů V (12)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (5)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (9)
- 21:25 Pomozte autům VI (3)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (25)
- 23:20 Kobra 11 XVII (14)
- 00:25 Teorie velkého třesku XII (14)
- 02:05 Malý Sheldon (17)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá II (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Susedia VII (14)
- 05:20 Zig a Sharko IV (61)
- 05:55 Bakugan (8)
- 06:05 Přátelé II (10)
- 07:00 2 $ocky IV (11)
- 08:50 Malý Sheldon (21)
- 10:30 Susedia VIII (2)
- 11:55 Dva a půl chlapa XI (2)
- 12:50 Přátelé II (10)
- 13:45 Teorie velkého třesku XII (14)
- 15:25 2 $ocky IV (15)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XI (4)
- 19:10 Malý Sheldon (22)
- 19:35 Malý Sheldon II (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (18)
- 21:45 Přátelé II (12)
- 22:40 Griffinovi II (18)
- 23:35 Dva a půl chlapa XI (4)
- 04:00 Na lovu
- 04:40 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu
- 07:10 MasterChef Česko V (5)
- 09:20 Don Matteo VII (21)
- 12:30 MasterChef Česko V (6)
- 13:45 Tescoma s chutí
- 13:50 Don Matteo VII (22)
- 16:10 Můj přítel Monk VIII (15)
- 17:05 Můj přítel Monk VIII (16)
- 04:10 Ulice (4257)
- 05:50 Život na jachtě VII (20)
- 07:45 Gilmorova děvčata VII (7)
- 09:35 Oteckovia (140)
- 11:35 Nekonečná láska (114)
- 16:25 Vyměněné osudy (20)
- 20:15 Nekonečná láska II (3)
- 21:15 Nekonečná láska II (4)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 17:00 ČEZ RunTour - Kopřivnice
- 17:15 NHL News
- 17:30 PFL Mena 1
- 00:00 Vraždy v Marie-Galante
- 01:30 Správy RTVS
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: býčie zápasy)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Kto seje nenávisť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Citrónshow
- 22:50 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 06:15 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Tanec nad plačom
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky)
- 17:35 Zázračný ateliér
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:15 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:00 #FOLLOWME
- 01:30 Hodina nejistoty
- 07:55 Poslední družička
- 11:30 Včelí královny
- 13:20 Vánoční nevěsta
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Město podivínů
- 00:15 V sedmém nebi
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Lump)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Lump)
- 09:05 Soudní síň (Postrach ulice)
- 10:05 Ochránci (Kdo je kdo?)
- 11:05 První oddělení II
- 12:45 Soudní síň (Když matka fetuje)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Italové z Oravy)
- 01:05 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Alarm)
- 09:10 Susedia (Cestovná horúčka)
- 09:40 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět X (7)
- 16:10 Domy snů u jezera (1)
- 16:35 Velkolepé plány XV (7)
- 17:30 A byt září novotou... (1)
- 18:25 Úžasné prostory George Clarka (2)
- 19:20 Dům snů V (24)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (6)
- 21:10 Dům snů VII (5)
- 22:00 Jane má schůzku
- 23:35 D’Artagnanova dcera (2)
- 00:20 Cable Guy
- 01:55 Zlé sémě se vrací
- 15:50 Před kamerou XXI (19)
- 17:55 Terapie láskou
- 20:00 Ukradené údolí
- 21:45 Prci, prci, prcičky 2
- 23:25 Osm hrozných
- 10:05 Zkus mě rozesmát
- 12:00 Průměrňákovi VIII (19)
- 12:20 Průměrňákovi VIII (20)
- 12:45 Peníze těch tupců
- 14:30 Barbie: Ve hvězdách
- 17:20 Spider-Man: Homecoming
- 19:30 Šmoulové 2
- 00:00 Úsvit mrtvých
- 03:45 Před kamerou XXI (14)
- 06:00 Princ Egyptský
- 11:25 García a García
- 14:35 Gran Turismo
- 21:00 Rod draka (1)
- 22:05 Rod draka (2)
- 23:00 Rod draka (3)